Νέα

Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lado
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 702K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Πάτρας στον κατάλογο

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
241
Like
314
Πόντοι
21
συγχαρητηρια φιλε για τις κρητικες σου εισαι ωραιος.. η καλυτερη για εμενα ειναι μια στο τοσο να ανεβενεις αθηνα να γεμισει το ματι σου και να παρεις οποια θελεις..
 

Ela Parto

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2019
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Υπαρχουν φωτο? Γιατι ετσι ρε παιδια δεν κανουμε δουλεια. Αλλα αρεσουν στον εναν, αλλα στον αλλον.
Αρκετα κατατοπιστικες οι περιγραφες σου ομως. Thx!!!
 

giant123

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2009
Μηνύματα
171
Κριτικές
5
Like
172
Πόντοι
1
συγχαρητηρια φιλε για τις κρητικες σου εισαι ωραιος.. η καλυτερη για εμενα ειναι μια στο τοσο να ανεβενεις αθηνα να γεμισει το ματι σου και να παρεις οποια θελεις..

Στην Αθήνα επικρατεί το χάος οπότε πηγαίνω με την ασφαλή οδό των κριτικών. Άλλο όταν είσαι εντός έδρας...
 

Xaxanoulhs

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2020
Μηνύματα
88
Like
94
Πόντοι
0
Θα πω για αυτές που έχω εμπειρία επιγραμματικά:

1. Αμαλία: Ό,τι έχουν πει οι παραπάνω ισχύει. Αξίζει 100% για αυτό που είναι  εκτός αν κάποιος προτιμά μία πιο μεστωμένη γυναίκα με μεγαλύτερη εμπειρία.

2. Ντάνα: Έχω μεγάλη εμπειρία με την Ντάνα. Έχουν υπάρξει πολύ καλές στιγμές, αλλά είναι και με τις μέρες της. Στήνεται καλά και δεν αποφεύγει το deepthroat. Από ένα σημείο και μετά όμως ήταν εμφανές ότι κουράστηκε ενώ δεν προσέχει και πολύ σχολαστικά τη σιλουέτα της για όσους είναι σχολαστικοί με αυτό.

6. Νάντια: Εντάξει, πέρασε καλές ημέρες, αλλά είναι σίγουρο ότι πρεπει να αποσυρθεί από την ενεργο δράση. Κουράστηκε και φθάρηκε πολύ.
Αδερφέ σε ευχαριστούμε για τις κριτικές. Το σπίτι που δουλεύει η Αμαλία είναι όταν ακολουθήσεις τον παράδρομο από το σπιτακι Του Γλαυκου 120 που πάει διαγώνια ?
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
346
Like
378
Πόντοι
21
επισκεψη επανω σημερα και σχεδον τα παντα ηταν κλειστα....οι κοπελες της μονικας ξεκουραζονται και απο δευτερα τριτη θα ειναι στα ποστα τους,μοναχα η δημητρα ηταν που καλυτερα να τον παιξεις παρα να την γαμησεις εστω και τζαμπα...εχω γραψει κριτικες για την Αμαλια(οπως και για την Νικη παλαιοτερα)και αν εχει απομεινει κατι καλο ειναι αυτη,η Αμαλια!!!τουλαχιστον εγω με 30ευρω απολαμβανω πολλα εξτρα και την εχω παρει 4-5 απο τον Νοεμβριο...η Αμαλια δουλευει στα σπιτακια του παλιου προσεξετο-νυν ξεσπαω....αλλα καλο ειναι πριν πατε να παιρνετε ενα τηλεφωνο να ρωτατε ποιες κοπελες δουλευουν,δοξα τω θεω υπαρχει καλη ενημερωση σε αυτο το κομματι...Επισης να γνωριζετε  οτι η Ντανα ειναι η μονη που μαζι με την Ευριδικη κανουν παρτουζα-λεσβιακο κανονικο!Απο κει κ περα σαας το εχω ξαναπει αν φερει κατι καλο η Μονικα το εφερε αλλιως δεν προκειται να ξαναδουμε ουτε μετριο εστω μουνι να δουλεψει επανω....οι ιδιες και οι ιδιες και οτι προσθηκη γινεται ειναι τις πιο πολλες φορες για πεταμα...Ενταξει καποια στιγμη για λιγες μερες ολο και κατι θα εμφανιστει,απλα πρεπει να εισαι συνεχεια στα τηλεφωνα για να μαθαινεις τις αφιξεις........Σε αλλα νεα μου ειπαν οτι η Νικη τελικα....παντρευτηκε!!!!!!χαχαχαχα,ολα τα ειχαμε αυτο μας ελειπε.....
 

Xaxanoulhs

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2020
Μηνύματα
88
Like
94
Πόντοι
0
επισκεψη επανω σημερα και σχεδον τα παντα ηταν κλειστα....οι κοπελες της μονικας ξεκουραζονται και απο δευτερα τριτη θα ειναι στα ποστα τους,μοναχα η δημητρα ηταν που καλυτερα να τον παιξεις παρα να την γαμησεις εστω και τζαμπα...εχω γραψει κριτικες για την Αμαλια(οπως και για την Νικη παλαιοτερα)και αν εχει απομεινει κατι καλο ειναι αυτη,η Αμαλια!!!τουλαχιστον εγω με 30ευρω απολαμβανω πολλα εξτρα και την εχω παρει 4-5 απο τον Νοεμβριο...η Αμαλια δουλευει στα σπιτακια του παλιου προσεξετο-νυν ξεσπαω....αλλα καλο ειναι πριν πατε να παιρνετε ενα τηλεφωνο να ρωτατε ποιες κοπελες δουλευουν,δοξα τω θεω υπαρχει καλη ενημερωση σε αυτο το κομματι...Επισης να γνωριζετε  οτι η Ντανα ειναι η μονη που μαζι με την Ευριδικη κανουν παρτουζα-λεσβιακο κανονικο!Απο κει κ περα σαας το εχω ξαναπει αν φερει κατι καλο η Μονικα το εφερε αλλιως δεν προκειται να ξαναδουμε ουτε μετριο εστω μουνι να δουλεψει επανω....οι ιδιες και οι ιδιες και οτι προσθηκη γινεται ειναι τις πιο πολλες φορες για πεταμα...Ενταξει καποια στιγμη για λιγες μερες ολο και κατι θα εμφανιστει,απλα πρεπει να εισαι συνεχεια στα τηλεφωνα για να μαθαινεις τις αφιξεις........Σε αλλα νεα μου ειπαν οτι η Νικη τελικα....παντρευτηκε!!!!!!χαχαχαχα,ολα τα ειχαμε αυτο μας ελειπε.....
Αυτά τα σπιτάκια δηλαδή στου γλαυκου 120/118?
 

propper79

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
346
Like
378
Πόντοι
21
στο 118 εχει 2 και στο 120 εχει 1.....αυτα που ανηκουν στα monikashouse....και λιγα μετρα πιο πανω το σπιτι στην αγ.Στεφανου..........
 

Xaxanoulhs

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2020
Μηνύματα
88
Like
94
Πόντοι
0
στο 118 εχει 2 και στο 120 εχει 1.....αυτα που ανηκουν στα monikashouse....και λιγα μετρα πιο πανω το σπιτι στην αγ.Στεφανου..........
Το σπίτι στην αγ.Στεφανου θέλω να καταλάβω πού είναι. Ακολουθείς τον παράδρομο ευθεία δεξιά και μετά στρίβεις κάπου?
 

Κωλόγατο

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
228
Like
103
Πόντοι
1
Το σπίτι στην αγ.Στεφανου θέλω να καταλάβω πού είναι. Ακολουθείς τον παράδρομο ευθεία δεξιά και μετά στρίβεις κάπου?
Οπως ανεβαινεις το ποταμι, φανταζομαι εχεις δει που το 118 και το 120 ειναι ακριβως σε εναν δεξι λοξο δρομο. Αυτον το λοξο δρομο αρχιζεις να τον ανεβαινεις και μετα απο καποια μετρα θα το δεις το σπιτι απο νεον φωτακια, στα δεξια σου οπως ανεβαινεις. Ειναι πανω σε γωνια. Και εχει εισοδο στο γκαραζ απο δυο πλευρες. Ειτε πας ευθεια, ειτε στριψεις δεξια στην γωνια. Απεναντι ειναι η Λουξ και ενα γκαραζ με λεωφορεια. Αποκλειεται να μην το βρεις. Η μονη περιπτωση να μην καταλαβεις ποιο ειναι, ειναι να το πετυχεις κλειστο και να μην δεις τα φωτακια. Ηταν σπιτι κανονικο πριν, δεν ειναι λυωμενο οπως τα υπολοιπα στο 118/120.
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Καλησπέρα.
Παίζει να περάσω από Nantia's Home κατά τη διάρκεια του Καρναβαλιού. (29 Φεβ-2 Μαρ).
Πώς είναι ; Καλά ;
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Καλησπέρα.
Παίζει να περάσω από Nantia's Home κατά τη διάρκεια του Καρναβαλιού. (29 Φεβ-2 Μαρ).
Πώς είναι ; Καλά ;
είναι κλειστο εδώ και καιρο τυπε,δεν ξερω τι παιζει,αν ξερει καποιος συναγωνιστης να ενημερωσει
 

24strong

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2018
Μηνύματα
82
Like
6
Πόντοι
0
Μαγκες καθως επιστρεφω παλι στα μερη της πατρας.τα μαγαζια πολυ ταλαιπωρια και μακρια.Κατι μαυρουλες που παιζουν τωρα?
 

ducker13

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2011
Μηνύματα
352
Κριτικές
8
Like
371
Πόντοι
21
Αυτή την Laima στο Όθωνος 100.
Την είδε κανείς;
Στις φώτο δείχνει γ@μευσιμη αλλά κι άλλες φορές οι φώτο παραπλάνησαν.
 

Xaxanoulhs

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2020
Μηνύματα
88
Like
94
Πόντοι
0
Οπως ανεβαινεις το ποταμι, φανταζομαι εχεις δει που το 118 και το 120 ειναι ακριβως σε εναν δεξι λοξο δρομο. Αυτον το λοξο δρομο αρχιζεις να τον ανεβαινεις και μετα απο καποια μετρα θα το δεις το σπιτι απο νεον φωτακια, στα δεξια σου οπως ανεβαινεις. Ειναι πανω σε γωνια. Και εχει εισοδο στο γκαραζ απο δυο πλευρες. Ειτε πας ευθεια, ειτε στριψεις δεξια στην γωνια. Απεναντι ειναι η Λουξ και ενα γκαραζ με λεωφορεια. Αποκλειεται να μην το βρεις. Η μονη περιπτωση να μην καταλαβεις ποιο ειναι, ειναι να το πετυχεις κλειστο και να μην δεις τα φωτακια. Ηταν σπιτι κανονικο πριν, δεν ειναι λυωμενο οπως τα υπολοιπα στο 118/120.
Ωραίος αδερφέ, τώρα το έπιασα. Σε ευχαριστώ. Όταν πάω με το καλό θα ανεβάσω ενημέρωση. Για αυτό το σπιτάκι, υπάρχει σελίδα στο fb?
 

Ela Parto

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2019
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Καποιες ερωτησεις:

1. Υπαρχει καμια φωτο της Ντανας? Δεν μπορω να βρω πουθενα. Το site του μαγαζιου της την εχει? Αν δεν υπαρχει καμι φωτο της, μηπως μπορει να την περιγραψει καποιος? Εννοω στηθος, οπισθια, εμφανιση κλπ.

2. Η Νικη ειναι καλη? Καποιοι λενε οτι ειναι η κωλαρα της Πατρας. Ισχυει αυτο? Καμια φωτο παιζει? Καποιοι εχετε πει οτι κανει και λεσβιακο με την τσατσα (η οποια κανει και τρομερο deepthroat). Ποια τσατσα λετε?
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Καποιες ερωτησεις:

1. Υπαρχει καμια φωτο της Ντανας? Δεν μπορω να βρω πουθενα. Το site του μαγαζιου της την εχει? Αν δεν υπαρχει καμι φωτο της, μηπως μπορει να την περιγραψει καποιος? Εννοω στηθος, οπισθια, εμφανιση κλπ.

2. Η Νικη ειναι καλη? Καποιοι λενε οτι ειναι η κωλαρα της Πατρας. Ισχυει αυτο? Καμια φωτο παιζει? Καποιοι εχετε πει οτι κανει και λεσβιακο με την τσατσα (η οποια κανει και τρομερο deepthroat). Ποια τσατσα λετε?
1. ντανα ηλικια γυρω στα 30,ρουμανα,υψος 1.68 μετρια προς αδυνατη,κοντο μαλλι συνηθως βαμμενο ξανθο.
στηθος σιλικονουχο 3αρι,κωλος μετριος όχι σαν της νικης
υπηρεσίες παλιοτερα ηταν πιο καλη,υπαρχει τελευταια μια πτωση.
 

Κωλόγατο

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
228
Like
103
Πόντοι
1
Ωραίος αδερφέ, τώρα το έπιασα. Σε ευχαριστώ. Όταν πάω με το καλό θα ανεβάσω ενημέρωση. Για αυτό το σπιτάκι, υπάρχει σελίδα στο fb?
δεν γνωριζω αν εχει σελιδα το συγκεκριμενο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom