Νέα

Παρτούζα με eva6969

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα livermak
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 663
  • Εμφανίσεις 166K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
πατα στο google σαουδικη αραβια να δεις....εγω ειμαι απο ελλαδα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

επειδή βαριέμαι να ψάχνω, ο φίλος μας παραπάνω έγραψε ότι θα ήθελε να είμαστε στο σεξ όπως είναι στη σαουδική αραβία, κι εσύ τον χαρακτηρίζεις πουριτανό γι' αυτήν την άποψη. άρα στη σαουδική αραβία είναι πουριτανοί στο σεξ?
 

Επισκέπτης
επειδή βαριέμαι να ψάχνω, ο φίλος μας παραπάνω έγραψε ότι θα ήθελε να είμαστε στο σεξ όπως είναι στη σαουδική αραβία, κι εσύ τον χαρακτηρίζεις πουριτανό γι' αυτήν την άποψη. άρα στη σαουδική αραβία είναι πουριτανοί στο σεξ?

δεν καταάβες καλα μεγαλε εγω σου δικαιολογησα τι θεωρησε η αλλη ως πουριτανισμο...
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
δεν καταάβες καλα μεγαλε εγω σου δικαιολογησα τι θεωρησε η αλλη ως πουριτανισμο...

τι δεν κατάλαβα?
1. η άλλη χαρακτήρισε κάποιους (δεν λέει ποιους) πουριτανούς
2. εγώ ρωτάω να μου πει ποια είναι η πουριτανική άποψη που διάβασε
3. εσύ γράφεις ότι πουριτανική άποψη είναι το να θέλουμε να είμαστε στο σεξ σαν τη σαουδική αραβία και συμφωνείς με το  να χαρακτηρίζεται πουριτανός όποιος έχει αυτήν την άποψη.

Τα λέω καλά?
 

Επισκέπτης
τι δεν κατάλαβα?
1. η άλλη χαρακτήρισε κάποιους (δεν λέει ποιους) πουριτανούς
2. εγώ ρωτάω να μου πει ποια είναι η πουριτανική άποψη που διάβασε
3. εσύ γράφεις ότι πουριτανική άποψη είναι το να θέλουμε να είμαστε στο σεξ σαν τη σαουδική αραβία και συμφωνείς με το  να χαρακτηρίζεται πουριτανός όποιος έχει αυτήν την άποψη.

Τα λέω καλά?

1.πουριτανους χαρακτηρισε αυτον κ γενικα αυτους που συμφωνουν με αυτον
2.πουριτανικη αποψη μαλλον εννοει την μπουργκα κ τον λιθοβολισμο εαν απατησουν τον αντρα τους κ γενικα την συμπεριφορα απεναντι στην γυναικα που εχουν αυτες οι χωρες
3.οχι δεν συμφωνω να την λεμε πουριτανικη αυτη την σταση...συμφωνω με αυτο που το λεει αυτη πουριτανικο εγω να το λεω λογικο...αυτα
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
δεν τα καταλαβαίνω κι όλα όσα γράφεις, αλλά τελοσπάντων.
αν δεν γράψει η σιασια τι εννοεί, η κουβέντα παραμένει υποθετική.
 

siasia

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.120
Like
4
Πόντοι
16
Παρεξήγηση παιδιά... εγώ εσάς είπα πουριτανούς, που από τη μια πάτε σε μπουρδέλα κι από την άλλη σας ενοχλεί η κάθε eva6969. Σας φαίνεται να κολλάνε αυτά τα δύο;
 

Επισκέπτης
Παρεξήγηση παιδιά... εγώ εσάς είπα πουριτανούς, που από τη μια πάτε σε μπουρδέλα κι από την άλλη σας ενοχλεί η κάθε eva6969. Σας φαίνεται να κολλάνε αυτά τα δύο;

εγω νομιζα οτι αναφερσουν στον ενοχλητικο....σορρυ λαθος δικο μου...
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
Παρεξήγηση παιδιά... εγώ εσάς είπα πουριτανούς, που από τη μια πάτε σε μπουρδέλα κι από την άλλη σας ενοχλεί η [size=10pt][size=10pt][size=10pt]κάθε[/size][/size][/size] eva6969. Σας φαίνεται να κολλάνε αυτά τα δύο;

κολλάνε, διότι μάλλον δεν τους ενοχλεί η ΚΑΘΕ εβα6969, αλλά η συγκεκριμένη. γιατί στα μπουρδέλα οι πιο πολλοί πάμε με προφύλαξη, ενώ αν διαβάσεις το τι γίνεται στις παρτούζες αυτής εδώ, θα δεις ότι μόνο ασφαλείς δεν είναι αυτές. καταπίνει αβέρτα το σπέρμα και έχει και την απαίτηση να τις γλύφεις τα γεμάτα σπέρμα (αλλουνού) βυζιά της ή να την φιλάς στο γεμάτο σπέρμα (αλλουνού πάλι) στόμα της.

 

enoxlitikos

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
521
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
6
Παρεξήγηση παιδιά... εγώ εσάς είπα πουριτανούς, που από τη μια πάτε σε μπουρδέλα κι από την άλλη σας ενοχλεί η κάθε eva6969. Σας φαίνεται να κολλάνε αυτά τα δύο;

Ποιος είπε ότι τον ενοχλεί η αξιότιμη κ.eva;Όποιος γουστάρει να γαμήσει βόθρο,εκεί είναι!
 

siasia

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.120
Like
4
Πόντοι
16
κολλάνε, διότι μάλλον δεν τους ενοχλεί η ΚΑΘΕ εβα6969, αλλά η συγκεκριμένη. γιατί στα μπουρδέλα οι πιο πολλοί πάμε με προφύλαξη, ενώ αν διαβάσεις το τι γίνεται στις παρτούζες αυτής εδώ, θα δεις ότι μόνο ασφαλείς δεν είναι αυτές. καταπίνει αβέρτα το σπέρμα και έχει και την απαίτηση να τις γλύφεις τα γεμάτα σπέρμα (αλλουνού) βυζιά της ή να την φιλάς στο γεμάτο σπέρμα (αλλουνού πάλι) στόμα της.

Λάθος φίλε μου, ξέχασες ότι όλες οι γυναίκες είναι πουτάνες; Όσο για το φόβο, συνήθως είναι μια εύκολη δικαιολογία για να κακολογήσεις τον άλλο. Βάζεις στοίχημα ότι αυτοί που τα λένε αυτά είναι οι ίδιοι που μόλις γνωρίσουν μία κοπέλα την πιέζουν να μη ζητάει προφυλάξεις;
 

enoxlitikos

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
521
Κριτικές
6
Like
7
Πόντοι
6
Ε αφού έφτασες στο σημείο να συγκρίνεις την eva με την κοπέλα που τα φτιάχνει κάποιος και της ζητάει σεξ χωρίς προφυλάξεις,τι να πω;
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

Συνημμένα

  • sr.gif
    sr.gif
    88,9 KB · Εμφανίσεις: 91

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
Λάθος φίλε μου, ξέχασες ότι όλες οι γυναίκες είναι πουτάνες; Όσο για το φόβο, συνήθως είναι μια εύκολη δικαιολογία για να κακολογήσεις τον άλλο. Βάζεις στοίχημα ότι αυτοί που τα λένε αυτά είναι οι ίδιοι που μόλις γνωρίσουν μία κοπέλα την πιέζουν να μη ζητάει προφυλάξεις;

το ''όλες οι γυναίκες είναι πουτάνες'' πού το είδες?. μια δυο σελίδες που διάβασα δεν είδα να το γράφει κανείς. για το στοίχημα που λες, και να το βάλουμε κανείς δεν θα το κερδίσει, αφού δεν μπορούμε να το διαπιστώσουμε... είναι απλώς μια αυθαίρετη εκτίμησή σου.
 

peacefulless

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Γεια. Έχει βρεθεί καμιά άκρη για gang bang;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom