Νέα

Παρτούζα με eva6969

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα livermak
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 663
  • Εμφανίσεις 166K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

aarsenikos

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
321
Like
1
Πόντοι
1
καλημέρα θέλω περισσότερες πληροφορίες για την ένα. αν ξέρει κάποιος οτιδήποτε μπορεί να βοηθήσει ας στήλη ένα pm. περιμένω συναγωνιστές.και σοροί για τους χαρακτήρες μπαίνω από καφέ και δεν έχει ελληνικά :helpplea: :helpplea: :humpleg: :grouphug:
 

MIKELLE

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2005
Μηνύματα
126
Like
2
Πόντοι
1
Υπάρχουν αρκετές πληροφορίες για την eva6969 στο παλιό forum...ψάχτε λιγάκι καλύτερα....
 

aarsenikos

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
321
Like
1
Πόντοι
1
καλημέρα συναγωνιστές ακόμα περιμένω βοήθεια και ενημέρωση για την eva6969.μπορεί κανένας να με βοηθήσει? ας στήλη ένα pm για βοήθεια.προσπάθησα στο παλαιό forum να βρω πληροφορίες και δεν βρήκα μου einai.exo αρχίσει να πελαγώνω θέλω να τι βρω και να δώσω περισσότερες πληροφορίες στο forum για αυτή.κάποιος που ξέρει κάτι που θα φάνη χρήσιμο ας ποστάρει η pm σε εμενα. :helpplea: :boobies:
 

Spartan_King

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
225
Like
0
Πόντοι
1
Παναγια μου...

Τι ΜΠΑΖΟ Θεε μου...

Παρακαλουνται οι γενναιοι συναγωνιστες που θα αποφασισουν να προβουν εις το απονενοημενον, οντας ερχομενοι σε συνουσιαν με την Μιss alltimeΜpazo_eva6969,να το δηλωσουν δημοσιως ουτως ωστε οι λοιποι να μεριμνησουμε οπως διοργανωθει προς τιμην των, ειδικη τελετη κατα την οποια θα τους απονεμηθει παρασημο ενδεικτικο της φιλανθρωπιας των...

 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Εχω ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ & αμεσες πληροφοριες.... εσωθεν!!!! Προσωπικα, ΔΕΝ ενδιαφερομαι!!! Ομως ισως αλλος να θελει! Γουστα ειναι αυτα!!! Παντως sex, ναι υπαρχει!! Οποιος απο τα γνωστα μου & ΜΟΝΟ φιλαρακια ενδιαφερεται , αν θελει με pm του λεω!!  ΟΧΙ κατι τυποι ασχετοι, που ε..ειδαν φως & μπηκανε!!! Δε το βγαζω στο forum, μη καψω αθελα μου ανθρωπους!! Τελεια & παυλα απο εμενα σε αυτο το thread!!._
 

aarsenikos

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
321
Like
1
Πόντοι
1
lepando από δευτερα μπορείς άνετα να δόσης ανοιχτά πληροφορίες για αυτό το θέμα και εγώ θα σας βοηθήσω με την σειρά μου ξέρεις εσύ? πάντα στο φόρουμ για καλο και ελεύθερο sex πάντα.
 

stallion81

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Ειλικρινά σας μιλάω διάβασα αυτά που αναφέρει στην σελίδα της η εν λόγω "κυρία" κι αντί να θέλω να την γαμήσω στο κρεββάτι θα ήθελα πολύ να την γαμήσω στο ξύλο. Όλο νόμους απειλές και παρλαπίπες. Αν είναι να πάω να γαμήσω και να διαβάζω και την εφημερίδα της κυβερνήσεως κάθομαι και σπίτι μου!
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Εχετε τρελαθεί εντελώς ?
 

pasas22

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2007
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Αδυναμία στους φιμέ έχει η κυρία. Πάντως μάτι θα την έπαιρνα.
 

CHRISCO

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
20
Like
2
Πόντοι
0
Για να τον παιρνει ετσι αβερτα η κοπελια ( λεμε τωρα.. ) και να τα καταπινει ολα χυμα, μαλλον τιγκα στην αρρωστια θα ειναι . Δεν μπορει να τα παιρνει απο τον καθενα ολα στη μαπα και στον λαρυγγα. Κατι τετοιο δεν σας πονηρεψε καθολου ρε μαγκες ........................????????????
Μακριααααααααααααααααααααααααααααααααααα
 

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
412
Κριτικές
3
Like
1.937
Πόντοι
201
Μάγκες μου.... όποιος θέλει να κολλήσει τα πάντα ας πάει μαζί της .....

Και όσο αναφορά το site της ... ...
Όποιος ξέρει λίγο από Internet Explorer.... μπορεί να δει όλες τις photo που παρουσιάζει χωρις τα ΄μαύρα' σημεία.... Αν δείτε φάτσες που την $@#$%% θα καταλάβετε με τι πάτε να μπλέξετε !!!!

Μακριάααααααααααααααααααααααααα
:headbang:
 

stathis1971

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2007
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
Επειδή είδα και εγώ μόλις τώρα την φάση, αν κάνετε ένα απλό search στο Google δίνοντας eva6969 θα δείτε ότι η θεία έχει πάρει σβάρνα όλα τα dating. Κλασικής περίπτωση άρρωστης νυμφομανούς αξιοθρήνητης θείτσας που βλέπει τα χρόνια να περνάνε και αυτή να βυθίζεται στο τέλμα. Το δε ηλίθιο site της (μα καλά ποιός μαλάκας έγραψε τον κώδικά του, από τα πιο κακοσχεδιασμένα που έχω δει!) είναι επίτηδες γραμμένο ψαρωτικά για να δώσει "κύρος" σ'αυτό που γίνεται...Από πατσαβούρες θείτσες που γουστάρουν ζευγαράκια και τα συναφή, βρωμάει η πιάτσα...Σε τραπέζι γάμου προχθές μια τέτοια πατσαβούρα σαν και δαύτην την έπεσε στην ψύχρα σε φιλικό μου παντρεμένο ζευγάρι. Όσο για swinging στην Ελλάδα; Παπάρια μέντολες! Όποιος έχει φράγκα και στάζει και σε κλειστά club μπαίνει και παρτούζες κάνει με μοντέλες δίμετρες στις βίλες στην Παλ. Φωκαια και την Ανάβυσσο και ό,τι γουστάρει...Αλλιώς θα τα κλέινανε τα "μαγαζιά". Αλλιώς άμα θέλει να πάει σε καμιά πενταήμερη μπας και πετύχει τίποτα πρεζωμένα και πιωμένα κοριτσάκια που είναι αλλού για αλλού. Η ελληνική κοινωνία (καλώς ή κακώς) είναι έτσι διαμορφωμένη που δεν τα σηκώνει αυτά. Και όσα έχουν πει πολλά παιδιά εδώ μέσα για τέτοιες φάσεις είναι σωστά: επικίνδυνα πράγματα, με πουσταρδέλια που παραμονεύουν να στην φορέσουν, μπόλικα ναρκωτικά και εγώ δεν ξέρω τι άλλο...Είπαμε ρε παιδιά, ωραίο το γαμήσι, αλλά όχι και να κολυμπάμε στα σκατά για αυτό!
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Παιδιά  γεια σας!!
Εχω κάνει  5 χρονια στην Αυστραλια (Sydney /Mεταπτυχιακό ) και πήρα την υπηκοότητα πριν 10 μήνες.
Ημουν μέλος  στο  TROOPS (Gangbang Group ) .
To βρήκα απο περιoδικό ROSIE.

1) Eστειλα γραμμα , με περιγραφή του εαυτού μου και φωτο .

2) Με καλέσανε στο κινητό για τηλεφωνικό Interview.

3) Περασα εξετασεις HIV (υποχρεωτικές καθε 3 μηνες. Προφυλακτικα υποχρεωτικα)
  Οποιος δεν συμμορφωνεται παει σπίτι.

4) Σεβασμός και κωδικας συμπεριφοράς

5) Γυναικες απο μετριες..μέχρι αστερια (Φωτο ..μονο καλυμενα προσωπα.)

6) Δωματια σε Ξενοδοχεια . Ολα πεντακαθαρα. Οι Αυστραλοι άνετοι , μπυριτσα και πλακα
  Ανταλλαγές απόψεων κτλ DVD /Kρασι/Μπυρα .

7) Πεντε-επτα άνδρες με 1 -2 γυναικες.

8) Συναντήσεις το weekend . Koστος 25 euro  /ατομο(δωματια κτλ)
  Διαρκεια 3-4 ωρες.

Τωρα ηρθα στην Ελλάδα και τι βλέπω :

1) Εva6969 ...για κλάματα ..

2) Αρκετες Ελληνίδες ..ακόμη και μπάζα το παίζουν θεογκόμενες.

3) Κομπλεξ με το κιλό

4) Ειμαστε ομορφη χωρα..αλλά  δεν ειμαστε Σουηδια στο sex..




 

Επισκέπτης
Παιδιά  γεια σας!!
Εχω κάνει  5 χρονια στην Αυστραλια (Sydney /Mεταπτυχιακό ) και πήρα την υπηκοότητα πριν 10 μήνες.
Ημουν μέλος  στο  TROOPS (Gangbang Group ) .
To βρήκα απο περιoδικό ROSIE.

1) Eστειλα γραμμα , με περιγραφή του εαυτού μου και φωτο .

2) Με καλέσανε στο κινητό για τηλεφωνικό Interview.

3) Περασα εξετασεις HIV (υποχρεωτικές καθε 3 μηνες. Προφυλακτικα υποχρεωτικα)
   Οποιος δεν συμμορφωνεται παει σπίτι.

4) Σεβασμός και κωδικας συμπεριφοράς

5) Γυναικες απο μετριες..μέχρι αστερια (Φωτο ..μονο καλυμενα προσωπα.)

6) Δωματια σε Ξενοδοχεια . Ολα πεντακαθαρα. Οι Αυστραλοι άνετοι , μπυριτσα και πλακα
   Ανταλλαγές απόψεων κτλ DVD /Kρασι/Μπυρα .

7) Πεντε-επτα άνδρες με 1 -2 γυναικες.

8) Συναντήσεις το weekend . Koστος 25 euro   /ατομο(δωματια κτλ)
   Διαρκεια 3-4 ωρες.

Τωρα ηρθα στην Ελλάδα και τι βλέπω :

1) Εva6969 ...για κλάματα ..

2) Αρκετες Ελληνίδες ..ακόμη και μπάζα το παίζουν θεογκόμενες.

3) Κομπλεξ με το κιλό

4) Ειμαστε ομορφη χωρα..αλλά  δεν ειμαστε Σουηδια στο sex..
περαστικα..
 

siasia

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.120
Like
4
Πόντοι
16
Νάστε καλά ρε παλληκάρια, γελάσαμε πάλι σήμερα.. πιο πουριτανούς μπουρδελιάρηδες δεν έχω δει σε καμία από τις πέντε χώρες που έχω ζήσει. Αντε, και εις ανώτερα.
 

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
956
Like
2
Πόντοι
6
Παιδιά  γεια σας!!
Εχω κάνει  5 χρονια στην Αυστραλια (Sydney /Mεταπτυχιακό ) και πήρα την υπηκοότητα πριν 10 μήνες.
Ημουν μέλος  στο  TROOPS (Gangbang Group ) .
To βρήκα απο περιoδικό ROSIE.

1) Eστειλα γραμμα , με περιγραφή του εαυτού μου και φωτο .

2) Με καλέσανε στο κινητό για τηλεφωνικό Interview.

3) Περασα εξετασεις HIV (υποχρεωτικές καθε 3 μηνες. Προφυλακτικα υποχρεωτικα)
  Οποιος δεν συμμορφωνεται παει σπίτι.

4) Σεβασμός και κωδικας συμπεριφοράς

5) Γυναικες απο μετριες..μέχρι αστερια (Φωτο ..μονο καλυμενα προσωπα.)

6) Δωματια σε Ξενοδοχεια . Ολα πεντακαθαρα. Οι Αυστραλοι άνετοι , μπυριτσα και πλακα
  Ανταλλαγές απόψεων κτλ DVD /Kρασι/Μπυρα .

7) Πεντε-επτα άνδρες με 1 -2 γυναικες.

8) Συναντήσεις το weekend . Koστος 25 euro  /ατομο(δωματια κτλ)
  Διαρκεια 3-4 ωρες.

Τωρα ηρθα στην Ελλάδα και τι βλέπω :

1) Εva6969 ...για κλάματα ..

2) Αρκετες Ελληνίδες ..ακόμη και μπάζα το παίζουν θεογκόμενες.

3) Κομπλεξ με το κιλό

4) Ειμαστε ομορφη χωρα..αλλά  δεν ειμαστε Σουηδια στο sex..
ξεκινα το εσυ
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
Νάστε καλά ρε παλληκάρια, γελάσαμε πάλι σήμερα.. πιο πουριτανούς μπουρδελιάρηδες δεν έχω δει σε καμία από τις πέντε χώρες που έχω ζήσει. Αντε, και εις ανώτερα.

συγγνώμη, αλλά ποια είναι η πουριτανική άποψη που διάβασες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom