Νέα

Παρτούζα με eva6969

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα livermak
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 663
  • Εμφανίσεις 166K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

aarsenikos

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
321
Like
1
Πόντοι
1
κολλάνε, διότι μάλλον δεν τους ενοχλεί η ΚΑΘΕ εβα6969, αλλά η συγκεκριμένη. γιατί στα μπουρδέλα οι πιο πολλοί πάμε με προφύλαξη, ενώ αν διαβάσεις το τι γίνεται στις παρτούζες αυτής εδώ, θα δεις ότι μόνο ασφαλείς δεν είναι αυτές. καταπίνει αβέρτα το σπέρμα και έχει και την απαίτηση να τις γλύφεις τα γεμάτα σπέρμα (αλλουνού) βυζιά της ή να την φιλάς στο γεμάτο σπέρμα (αλλουνού πάλι) στόμα της.
έλεος που τα διάβασες ayta.sou μιλάω από προσωπική εμπειρία.οποιος ενδιαφέρεται μπορώ να του δώσω πληροφορίες.μακάρι να υπήρχαν και άλλες σαν αυτή εμείς η πολυγαμικοί θα περνάγαμε ζωή και κότα.
 

aarsenikos

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
321
Like
1
Πόντοι
1
Αδυναμία στους φιμέ έχει η κυρία. Πάντως μάτι θα την έπαιρνα.
όχι δεν έχει αδυναμία,απλά είναι πιο"εύκολοι".η γυναικα είναι απλά αχόρταγη και γουστάρει να γαμιέται συνεχεια
 

Επισκέπτης
ναι εγώ οποιος θέλει πληροφορίες μπορώ να δώσω.
ααααααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
την πουτσισες μεγαλε..
θα σου ερθουν εκατονταδες pm απο τον καθε πικραμενο..
ζητημα να ενδιαφερονται 2-3 πραγματικα..
καλο κουραγιο..
 

aarsenikos

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
321
Like
1
Πόντοι
1
Εχω ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ & αμεσες πληροφοριες.... εσωθεν!!!! Προσωπικα, ΔΕΝ ενδιαφερομαι!!! Ομως ισως αλλος να θελει! Γουστα ειναι αυτα!!! Παντως sex, ναι υπαρχει!! Οποιος απο τα γνωστα μου & ΜΟΝΟ φιλαρακια ενδιαφερεται , αν θελει με pm του λεω!!  ΟΧΙ κατι τυποι ασχετοι, που ε..ειδαν φως & μπηκανε!!! Δε το βγαζω στο forum, μη καψω αθελα μου ανθρωπους!! Τελεια & παυλα απο εμενα σε αυτο το thread!!._
από εμενα τις πήρε είναι φιλαράκι αλλα έφυγε από το forum για προσωπικούς λόγους.
 

aarsenikos

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
321
Like
1
Πόντοι
1
ααααααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
την πουτσισες μεγαλε..
θα σου ερθουν εκατονταδες pm απο τον καθε πικραμενο..
ζητημα να ενδιαφερονται 2-3 πραγματικα..
καλο κουραγιο..
μην φοβάσαι μπορώ και ξεχωρίζω και τι με νιαζί εμενα εγώ γάμησα,και πέρασα πολλή kala.an υπάρχει έστω και ένας που να θέλει να γαμήσι θα έχει την βοήθεια μου.πάντως και εσύ ξέρεις πολλά. και ξέρεις ότι δεν λέω παραμυθια μάλλον την ξέρεις και εσύ?
 

Επισκέπτης
μην φοβάσαι μπορώ και ξεχωρίζω και τι με νιαζί εμενα εγώ γάμησα,και πέρασα πολλή kala.an υπάρχει έστω και ένας που να θέλει να γαμήσι θα έχει την βοήθεια μου.πάντως και εσύ ξέρεις πολλά. και ξέρεις ότι δεν λέω παραμυθια μάλλον την ξέρεις και εσύ?
ξερω πως οτι λες ειναι αληθεια 100%.. ;)
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
προσεξτε ομως μην κολλησετε καμια αρρωστια!!
 

Επισκέπτης
ρε μαγκες ολοι ξερουν τους κινδυνους που ελοχευουν..αμα δεν βρεξεις κωλο,ψαρι δεν τρως..μην μετατρεψουμε το θρεντ σε ιατρικες αναλυσεις περι των ΣΜΝ..
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
χωρις να γνωριζω εαν δεν ειναι σε εξαρση μπορει κ να μην παρεις χαμπαρι... :rolleyes:

o ερπης στα γεννητικα οργανα μπορει να μην φαινεται κ να κολλησεις..οπως τα λεει ο μουνιλας ειναι...

αλλα κ ο πλεζουρας εχει δικιο σε αυτο που λεει,αλιμονο αν πας κ δεν προσεχεις κ δεν ξερεις..αυτονοητα αυτα..
 

aarsenikos

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
321
Like
1
Πόντοι
1
δεν διαφωνώ γιτί δεν είμαι γιατρός και δεν την έχω κολλήσει ας απαντήσουν οι ειδικοί :think: :blahblah1: :hmm: :think:
 

aarsenikos

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
321
Like
1
Πόντοι
1
laplace μπορεί να κολλήσει και με κουστούμι?
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
ο ερπης δεν εχει εμφανη συμπτωματα!οταν το καταλαβεις ειναι αργα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom