Νέα

Παρτούζα με eva6969

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα livermak
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 663
  • Εμφανίσεις 166K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
δε γνωριζω τι ακριβως παιζεται!αλλα παντως δε θα το συνιστουσα!!!
 

Επισκέπτης
ρε παιδια την ειδα κιεγω αυτη τη τυπισσα :o :o
ελεος.....ε οχι και με αυτη!!!χιλιες φορες με τον γαλατη να παμε παρα με αυτη....
καποια ΣΜΝ μεταδιδονται απλα και μονο με επαφη δερματος με δερμα!!!!!
μακρια απο αυτη τη συφιλιαρα :headbang:
εσυ τζουτζουκο ως τι πηγες να την δεις???για βοηθος της στο αρμεγμα καυλιων???& γιατι τοση εμπαθεια???επειδη στοχευετε στο ιδιο target group(των ψωλαραδων)???σχετικα με την παραινεση σου,με ποιο δικαιωμα αναφερεσαι σε επωνυμους ενω απαγορευεται ρητα απο τους κανονισμους του site η οποια αναφορα που μπορει να τους θιγει???ποσο κατινα εισαι τελικα???
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.098
Like
2
Πόντοι
16
εσυ τζουτζουκο ως τι πηγες να την δεις???για βοηθος της στο αρμεγμα καυλιων???& γιατι τοση εμπαθεια???επειδη στοχευετε στο ιδιο target group(των ψωλαραδων)???σχετικα με την παραινεση σου,με ποιο δικαιωμα αναφερεσαι σε επωνυμους ενω απαγορευεται ρητα απο τους κανονισμους του site η οποια αναφορα που μπορει να τους θιγει???ποσο κατινα εισαι τελικα???
επισκεφτηκα το κωλο σαιτ της και ειδα!!!
αν ειναι αυτη επωνυμη τοτε οι μαυρες της ομονοιας τι ειναι???χαχαχαχχαχχα
σιγα μη γαμησουμε αυτη τη πατσουρα :headbang: αντε ρε παλιορεμπεσκε που θα μου πουλησεις και νταηλικι εμενα..
αντε κατουρα ..  (μαλλον κατουρα πανω στη φιλη σου χεχχεχεχε).
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
ψυχραιμια παιδια!!κουλαρετε!!!
 

aarsenikos

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
321
Like
1
Πόντοι
1
μήπως την πέρασε και ο δικό σου μαύρος και ζηλεύεις που σου είπε ότι είναι καλύτερη από εσένα?:tickedoff:τι κόμπλεξ σέρνεις τελικά?και αυτήν την "πουστάρα "δεν το κατάλαβα τι εννοείς? :think: :uglystupid: :uglystupid:
 

aarsenikos

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
321
Like
1
Πόντοι
1
εσυ τζουτζουκο ως τι πηγες να την δεις???για βοηθος της στο αρμεγμα καυλιων???& γιατι τοση εμπαθεια???επειδη στοχευετε στο ιδιο target group(των ψωλαραδων)???σχετικα με την παραινεση σου,με ποιο δικαιωμα αναφερεσαι σε επωνυμους ενω απαγορευεται ρητα απο τους κανονισμους του site η οποια αναφορα που μπορει να τους θιγει???ποσο κατινα εισαι τελικα???
μάλλον εκεί γνώρισε τον μαύρο του και "ζηλεύει"ο τζουτζούκος
 

Επισκέπτης
επισκεφτηκα το κωλο σαιτ της και ειδα!!!
αν ειναι αυτη επωνυμη τοτε οι μαυρες της ομονοιας τι ειναι???χαχαχαχχαχχα
σιγα μη γαμησουμε αυτη τη πατσουρα :headbang: αντε ρε παλιορεμπεσκε που θα μου πουλησεις και νταηλικι εμενα..
αντε κατουρα ..  (μαλλον κατουρα πανω στη φιλη σου χεχχεχεχε).
κακομοιρε χαζοχαζε,καταρχας δεν ειναι φιλη μου,ουτε καν γνωστη μου..ομως σεβομαι το θαρρος της να εμφανιζει επωνυμα τις οποιες σεξουαλικες προτιμησεις της στην χωρα που ζουμε..το αν ειναι πατσαβουρα η οχι,ασε να το κρινουν αυτοι που γαμανε μιας & εσυ δεν επιδιδεσαι στο σπορ..επωνυμος ειναι ο αλλος που ανεφερες(κακως)& προετρεψες το κοσμο να γαμηθει μαζι του..οσο για τις απειλες σου,απλα σε γραφω στην καραψωλαρα μου φαιδρο στρακι..
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.098
Like
2
Πόντοι
16
σε γραφω στην καραψωλαρα μου φαιδρο στρακι..


δε νομιζω να εχεις.....μαλλον πρεπει να κανεις καποια εμφυτευση ,κατι σα λουκανικο ας πουμε..
βασικα δε πρεπει καν να σου σηκωνεται..
καημενουλι :(
 
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.098
Like
2
Πόντοι
16
Η ΕΥΑ6969 θα εχει σιγουρα AIDS. Προτιμα μαυρους (ξερετε τι γινεται στην Αφρική) κανει πολλα πραγματα χωρις προφυλαξη και πρεπει να εχει παει με δεκαδες χιλιαδες μη μπω με εκατονταδες χιλιαδες αντρες.
Εκτος αυτων ειναι γρια και μπάζο.


:rockon:
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Τι ώρα θα είσαι στον Μπαρούφα απόψε ΕΘΝΙΚΕ ΣΤΑΡ? :think: :think:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
δε νομιζω να εχεις.....μαλλον πρεπει να κανεις καποια εμφυτευση ,κατι σα λουκανικο ας πουμε..
βασικα δε πρεπει καν να σου σηκωνεται..
καημενουλι :(

ΠΡαγματικά δεν μπορώ να καταλάβω την εμμονή σου να μπαίνεις παντού και να τα κάνεις.........να μην πω. Σε παρακαλώ ελλάτωσε αυτήν τη συνήθεια.
 

aarsenikos

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
321
Like
1
Πόντοι
1
Λοιπόν έστειλα mail στο για να γίνω μέλος της παρέας eva6969 και για να παρεβρεθώ
στην οργανωμένη παρτούζα και πήρα ως απάντηση στο mail μου το sait-->

/AL/

   όπου σου δίνει αναλυτικά ΟΔΗΓΙΕΣ (και τηλέφωνο) για το πως θα γίνει η συνάντηση.. ...Αλλά επειδή δεν ξέρω το ψιλοφοβάμαι να το επιχειρήσω μόνος μου, μήπως ενδφιαφέρεται κάποιος συναγωνιστή ς ή και περισσότεροι να πάρουν κι εκέινοι μέρος?

[size=10pt][size=10pt]Τώρα αν κάποιος ήδη το έχει δοκιμάσει ας μας ενημερώσει
να μην προχωρήσουμε αν είναι μούφα ή επικύνδινο.[/size][/size]

Φιλικά
εγώ πήγα και δεν το μετάνιωσα πέρασα FOVERA.an θέλει κάποιος και πάει ας το επιχείρηση αλλα δεν παρακαλάω.όσο με τις αρρώστιες!εγώ δεν έπαθα τίποτα,τώρα δεν ξέρω περισσότερα ας πάρει και καπότες μαζί τι να πω.
 

Embrance

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2006
Μηνύματα
481
Like
0
Πόντοι
1
Μπλιαχ.Εγω δεν θα μπορουσα να αγγιξω καποια τετοια.Εδω λεμε κολαμε και καλα οτι οι "δικες μας" εχουν παει με την μιση αθηνα.Που να το ειχαν κανει κυριολεκτικα οπως αυτη...μπλιαχ...
 

meredi

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.485
Κριτικές
3
Like
78
Πόντοι
16
Μην Ψαχνετε αδικα το Video με τα οργια....
Νοικοκυρά τα προσφερει δωρεαν καθε Σαββατο με μινιμουμ 6 ανδρες!! Η κυρία εχει και ιστοσελίδα για να προβαλλει τις ορέξεις της!!!! Εχει ορους συμμετοχής και αναλυτικές οδηγίες... Η σελίδα της είναι...

 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
ti θρεντ είναι αυτόοοοοοοοοοοοοοο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

μετά από 1-2 χρόνια μήπως αλλάξανε οι μπουρδελιάρηδες γνώμη για τις παρτούζες και τις παρτουζιάρες/?? μμμ???  :boobies: :boobies:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom