Νέα

Παρτούζα με eva6969

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα livermak
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 663
  • Εμφανίσεις 166K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

monimo sex

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
694
Like
3
Πόντοι
6
Την ξερω , πριν 3 χρονια μιλησα μαζι της.
Της ζητησα να την γαμησω μονος μου αλλα αρνηθηκε γιατι θελει 7-8 πουτσες !
Της ειπα να παει να γαμηθει :grin:
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Ρε φιλε εσυ της το ειπες και εχει ξεσκιστει η τυπισσα με τους αραπαδες :grin:
 

spymcc

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ πάντως έχω την εντύπωσει ότι απο πίσω είναι παρθένα, ή μηπως μου φαίνεται.


:dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
ωρε μπας και ειναι στην πλατεια κυψελης????
  .....εχει πολλους αραπηδες εκει
 

panos01963

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Φίλοι γεια σας,
νομιζω οτι είστε αδικοι, η Ευη είναι υπαρκτη και έχει επιλέξει ένα δικό της τροπο να γαμιέται.Νομίζω πως πρέπει να το σεβαστούμε αυτό.Την έχω γνωρίσει και είναι πραγματικά πολυ ευθής ο τροπός που αντιμετωπίζει το θέμα.'Η αποδέχεσαι τους όρους της ή δεν συμμετέχεις .Αν τις αρέσει να γαμιέται με μαύρους ειναι δικό της θέμα.Πιστεύω οτι το forum αυτό είναι προιόν ελεύθερης σκέψης και εκφρασης και πρέπει να παραμείνει έτσι με σεβασμό στις απόψεις και επιθυμείες όλων και στα μέτρα τις ευπρέπειας
 

lautrec

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2006
Μηνύματα
62
Like
2
Πόντοι
0
Εντάξει πάσο.. Για τη γκόμενα μεγάλη η ευχαρίστηση. Εσύ που θα παραμένεις τη σειρά σου με την πουτσα στο χέρι μέσα στο κρύο, τι κερδίζεις?

Το όλο θέμα είναι καθαρά στο μυαλό...
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
195
Πόντοι
5.765
Ενταξη ευη ......... :)
 

nikolas2002m

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Δεν σας καταλαβα δηλαδη

Γιατι αυτη ειναι κακο να γαμιεται με μαυρους ενω εμεις ειναι καλο να γαμαμε μαυρες;
 

aarsenikos

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
321
Like
1
Πόντοι
1
ρε παιδιά για την eya6969 την γνωρίζετε που μπορούμε να την βρούμε????ξέρετε τίποτα για αυτήν?
 

aarsenikos

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
321
Like
1
Πόντοι
1
eva6969 αν ξέρει κανεις που είναι και πως θα τι bro.an την έχει πάρει κανένας και πως γενικά πληροφορίες για αυτήν. :idiot: :helpplea: :helpplea: :smitten: :smitten:
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Η ΕΥΑ6969 θα εχει σιγουρα AIDS. Προτιμα μαυρους (ξερετε τι γινεται στην Αφρική) κανει πολλα πραγματα χωρις προφυλαξη και πρεπει να εχει παει με δεκαδες χιλιαδες μη μπω με εκατονταδες χιλιαδες αντρες.
Εκτος αυτων ειναι γρια και μπάζο.
 

aarsenikos

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
321
Like
1
Πόντοι
1
ναι έχω ακούσει τόσα πολλά και θέλω να την γνωρίσω.ξέρεις τίποτα την έχεις πάρει μήπως?
 

aarsenikos

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
321
Like
1
Πόντοι
1
Παντως αυτή η ευα ειναι περιεργη περιπτωση και οποιος σκεφτεται παρτουζα μαζι της καλο θα ειναι να εχει τα ματια του 14...
Πριν απο κανα χρόνο θυμαμαι,ειχα διαβασει την αγγελια της 14 σελιδες γραμμενες τιγκα...Στην τελευταία σελιδα λοιπόν κατω κατω με μικρά γραμματακια ελεγε το mail που θα της εστελνες επρεπε να εχει τιτλο "0123456789" με αυτό τον τρόπο καταλάβαινε αν εχεις οντως διαβάσει ολες τις σελίδες, οπως σου ζητούσε στην αρχή, ή αν βαρεθηκες και εστειλες με τη μια το mail...
Εξυπνη η βλάχα...
σωστός!!!!!!!!!αυτό το είχα κάνει και ego.tis έστειλα και μου απάντησε αλλα τότε δεν ήμουν ελλάδα και δεν έγινε τίποτα-δυστυχώς για αυτό ρωτάω tora.na "ξενακανο" κώνε με αυτή
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
ρε παιδες δώστε και σε μένα πληροφορίες πως μπορώ να βρώ την ευα. στείλτε πμ για να επικοινωνησω μαζί της
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom