Νέα

Παρτούζα με eva6969

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα livermak
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 663
  • Εμφανίσεις 166K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
εσυ το πετυχες μεγαλε. Τι μυαλο εινα ιαυτο που διαθετεις?
δεν κανονιζεις κα ιεσυ ένα ιδιο και να δουμε ποιος θα ενδιαφερθεί???????????
σιγα ρε μαλακα που νομιζεισ ότι εχει και τα προσοντα να παιξεις σε τσοντα. Εσενανε περιμενανε να δουν ολες οι γκομενες να πεσουνε ξερες!!! ποσο αγαμητος εισαι ρε μεγαλε? εχεις καμμια βαθμολογια να δειξεις στους υπολοιπους το ποσο εμπειρος εισαι στις τσοντες ποσο στις πρατουζες και ποσο στο απλο γαμησι.
Γιατι εγω σε κοβω να μην εχεις ιδεα τι είναι παρτουζα και γιαυτο δε νεχεις κανει ποτε ασε για την τσοντα. Πρεπει να εχεις καψει πολλους φακους στις προσπάθειες από την ομορφια σου.
ΚΑλα ουτε παρτουζα εχεις κανει, ουτε τσοντα και ξερεις τοσα πραγματα και για τα δυο? που τα εμαθες ρε μεγαλε????????πες μα και εμας να μαθουμε που δεν ξερουμε. Να φωνάξουμε και την αστυνομια να πιασει το κύκλωμα που διαφθειρει τους μαλακες σαν εσενα εδώ μεσα!!!!!!!!
Ωρε βλαχιλα που κυκλοφοραει!!!!!!! τυφλα ναχει η καλτιλα!!!!!!
ακομα ζει αυτη;
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
Αν κατάλαβα καλά εισαι hiv + ?
οχι δεν το πετυχεσ αλλα τι νομιζεισ οτι περιμενε κανεισ απο τετοια οξυδερκεια. εσυ το εμβολιο το κανεισ αφου κολησεισ μαι αρρωστια η πριν. εγω λεω πριν εσυ καντο μετα. εσ υπου ξερεις οτι δενεισαι ................στρατηγος?εχεις κανα χαρετακι να μας δειξεις?????????η εισαι κα ιεσυ με την βοηθεια της παναγιας καθαρος??????????
ποιοτης αλλο πραγμα. α νηξερες και αναγνωση αθ ηξερες οτι το παραδειγμα που εχω δημιοσευμενο στ οσαιτ μου δε νελεγε για σενα. δεν σε ηξερα ακομα, αλλα αφου επιμενεις να δειξεις την ασχετοσυνη σου δεν φταιω εγω. μαθε να διαβαζεις κα ινα καταλαβαινεις αυτα που διαβαζεις και να δεις ποσο ποι ευκολα και ξεκαθαρα θα εινα ιολα. Μεγαλο πραγμα η μορφωση μεγαλε!!!!!!!!!
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
13 χρόνια σου πήρε να του απαντήσεις;;;;

:headbang:


σορυ ειχα πολυ ποιο σοβαρα πραγματα να κανω απο το να διαβαζω ολες αυτες τις μαλακιες που γραφονταν εδω μεσα!!!!!
Εσενα δεν σε ειχα γνωρισει για να δωσω την δεουσα σημασια σε ενα τοσο σημαντικο και διαπρεπον μελος, οποτε, ειλικρινα συγνωμη!!! Δεν θα το ξανακανω.
θα σου ελεγα να ερθω και με τον κηδεμονα μου, αλλα δυστυχως εχει πεθανει εδω και χρονια. Βολεψου με μια προφορικη δηλωση αν μπορεις!
κανενας αλλος παιδια που πρεπει να του δωσω αναφορα ή λογαριασμο γιατι κανω η δεν κανω κατι που του καυλωνει?????μην ντρεπεστε. ελευθερα. Δημοκρατια εχουμε. Ουτε σεξιστες ειμαστε!!! Πειτε ελευθερα τι θελετε να κανω, για να σας ειμαι αρεστή? αυτα που δεν τολματε να πειτε στην γυναιακ σας η την γκομενα σας ζητηστε τα απο μενα!!! Και καντε μου κα ικαμμια παρατηρηση αν δεν σας αρεσει κατι!! Ετσι δεν κανω και εγω; Λιγος ανδρισμος στους αντρες δεν βλαπτει. ισως αντιθετα σας κανει να ξεφυγεται απο τα πληρωμενα κοριτσια που βρισκετε τοσο ελκυστικα και σωστα! Συγνωμη που απαντηση επισης!!!
 

mn2

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
137
Like
464
Πόντοι
21
οχι δεν το πετυχεσ αλλα τι νομιζεισ οτι περιμενε κανεισ απο τετοια οξυδερκεια. εσυ το εμβολιο το κανεισ αφου κολησεισ μαι αρρωστια η πριν. εγω λεω πριν εσυ καντο μετα. εσ υπου ξερεις οτι δενεισαι ................στρατηγος?εχεις κανα χαρετακι να μας δειξεις?????????η εισαι κα ιεσυ με την βοηθεια της παναγιας καθαρος??????????
ποιοτης αλλο πραγμα. α νηξερες και αναγνωση αθ ηξερες οτι το παραδειγμα που εχω δημιοσευμενο στ οσαιτ μου δε νελεγε για σενα. δεν σε ηξερα ακομα, αλλα αφου επιμενεις να δειξεις την ασχετοσυνη σου δεν φταιω εγω. μαθε να διαβαζεις κα ινα καταλαβαινεις αυτα που διαβαζεις και να δεις ποσο ποι ευκολα και ξεκαθαρα θα εινα ιολα. Μεγαλο πραγμα η μορφωση μεγαλε!!!!!!!!!

Σε ρώτησα κάτι. Πες απλά ναι, Όχι ή δεν θελω να απαντήσω..και τελείωσε το θέμα. Δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να είσαι τόσο αγενής και γιατι πρέπει να κάνεις χαρακτηρισμούς και να προσβάλλεις κάποιον που δε γνωρίζεις και δεν σε χαρακτήρισε ούτε σε προσέβαλε.
Και νομίζω δεν είναι και τόσο παράλογο ή άτοπο να ρωτήσω κάτι τέτοιο. Από ότι η ίδια λες έχεις γαμηθεί από άπειρο κόσμο , μάλιστα αρκετοί σε έχουν χύσει μέσα /όπως λες κ το αγαπημένο σου και όπως θα ξέρεις όντας τόσο καλλιεργημένη. ..Υπάρχει παράθυρο στην ανίχνευση των περισσοτέρων σεξ. Μεταδ.Νόσων.
Επιπλέον παραθέτεις ένα κατεβατό υπερασπιζομενη την -επικίνδυνη κατά τη γνώμη μου -καμπάνια u=u που ουσιαστικά υπερασπίζεται το "δικαιωμα" των οροθετικών να κάνουν σεξ χωρίς προφυλακτικό.
Συνεπώς μάλλον δεν είμαι βλάκας που σκέφτηκα κ ρωτήσω κάτι τέτοιο και μάλλον πρέπει να αποκτήσεις τρόπους.
Τέλος, το αν εγώ έχω κάνει εξετάσεις είναι δικό μου θέμα -αν διοργανωνα παρτουζα με πρωταγωνιστή εμένα θα ενδιέφερε τους συμμετέχοντες φαντάΖομαι.
Εσύ βάζεις τον κωλο σου στη διάθεση του κοινού οποτε δεν είναι παράλογο να δεχτείς ερωτήσεις.
Καληνυχτα
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
Σε ρώτησα κάτι. Πες απλά ναι, Όχι ή δεν θελω να απαντήσω..και τελείωσε το θέμα. Δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να είσαι τόσο αγενής και γιατι πρέπει να κάνεις χαρακτηρισμούς και να προσβάλλεις κάποιον που δε γνωρίζεις και δεν σε χαρακτήρισε ούτε σε προσέβαλε.
Και νομίζω δεν είναι και τόσο παράλογο ή άτοπο να ρωτήσω κάτι τέτοιο. Από ότι η ίδια λες έχεις γαμηθεί από άπειρο κόσμο , μάλιστα αρκετοί σε έχουν χύσει μέσα /όπως λες κ το αγαπημένο σου και όπως θα ξέρεις όντας τόσο καλλιεργημένη. ..Υπάρχει παράθυρο στην ανίχνευση των περισσοτέρων σεξ. Μεταδ.Νόσων.
Επιπλέον παραθέτεις ένα κατεβατό υπερασπιζομενη την -επικίνδυνη κατά τη γνώμη μου -καμπάνια u=u που ουσιαστικά υπερασπίζεται το "δικαιωμα" των οροθετικών να κάνουν σεξ χωρίς προφυλακτικό.
Συνεπώς μάλλον δεν είμαι βλάκας που σκέφτηκα κ ρωτήσω κάτι τέτοιο και μάλλον πρέπει να αποκτήσεις τρόπους.
Τέλος, το αν εγώ έχω κάνει εξετάσεις είναι δικό μου θέμα -αν διοργανωνα παρτουζα με πρωταγωνιστή εμένα θα ενδιέφερε τους συμμετέχοντες φαντάΖομαι.
Εσύ βάζεις τον κωλο σου στη διάθεση του κοινού οποτε δεν είναι παράλογο να δεχτείς ερωτήσεις.
Καληνυχτα

ΒΛΑΚΑ Η ΑΓΕΝΗ ΔΕΝ ΣΕ ΕΙΠΑ!  αλλα επειδη το παιζεις ξυπνιος πως ξερεις ολα αυτα που σε βολευουν για να δικαιολογηθεις κα ιοχι αυτα που λεω για εξετασεις και αλλα σχετικα. Επισης ποιος εισαι εσυ που θα αμφισβητησεις γιατρους ιδρυματα και τον πακγοσμιο οργανισμο υγειασ για να μας πεις οτι το U=U  ειναι η ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ ΠΟΥΣ ΣΕ ΔΕΡΝΕΙ (τωρα σε βριζω οπως λες αν δεν το καταλαβες)  μονο και μονο επειδη εποδυκνειεσαι εγωστησ σωβινιστης και μαλακας!!!!!!!!!!!!!!!! Εκει που το δδιαβασες δεν διαβασες κα ιαυτο ηθελες να στο πω μπροστα σε ολους εδω μεσα για να γινεις ρεζιλι?δεν σε εφτανε εκει? Εχεις καταλαβει το μεγεθος της μαλακιας που δειχνεις με οσα ανευθυνα αντιεπιστημονικα και εγωιστικα που λες; Εχεις την δυνατοτητα να συνειδητοποιησεις τι ευθυνη εχεις καθε φορα που αναπαραγαγεις ολη αυτη την ρατσιστικη επικυνδυνη και προ παντων ΘΑΝΑΤΗΦΟΡΑ ΑΠΟΨΗ για τους συνανθρωπους σου; Θελεις μηπως να δημοσιευσω εδω την ιδια μαλακια που ειπεσ εσυ εδω οπως τη νδημοσιευω στο σαιτ μου?????? Αντι να ΓΙΟΡΤΑΖΕΙΣ  ΟΡΝΙΟ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ πιθανοτητα να εξαφανιστει το AIDS  ΣΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΟΛΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ καθεσε και κανεις προπαγανδα για το αντιθετο;
ειλικρινα ελπιζω να το κανεις απο ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΓΩΙΣΜΟ ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΗΘΕΝΑ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ, γιατ ια ντο κανεις συνειδητα τοτε θα επρεπε να ησουν ΦΥΛΑΚΗ ΓΙΑ ΜΑΖΙΚΕΣ ΔΟΛΟΦΟΝΙΕΣ ΑΠΟ ΠΡΟΘΕΣΗ!!! Ευχομαι να ειναι ολα τα πρωτα, για να καταλαβεις κα ιεσυ οτι δεν εχω τιποτε προσωπικο να σε προσβαλω. Ειδες ποσες κοψεις μπορει να εχει ενα νομισμα. οπως λεει ο μεγαλος Κλιντ Ηστγουντ "το κακο με την αποψη ειναι οτι μοιαζουν με τις κωλοτρυπιδες!!! ολοι εχουν απο μια !!! Αλλα ολες βρωμανε!!!"
ΠΡΟΣΕΧΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΙ ΛΕΣ ΟΤΑ ΝΕΧΕΙΣ ΔΗΜΟΣΙΟ ΒΗΜΑ. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΜΑΛΑΚΕΣ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΠΙΣΤΕΨΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΑ ΙΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΓΙ ΑΥΤΟΥΣ!!!
ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΕΥΗ
 
  • Like
Αντιδράσεις: SomPut

mn2

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
137
Like
464
Πόντοι
21
ΒΛΑΚΑ Η ΑΓΕΝΗ ΔΕΝ ΣΕ ΕΙΠΑ!  αλλα επειδη το παιζεις ξυπνιος πως ξερεις ολα αυτα που σε βολευουν για να δικαιολογηθεις κα ιοχι αυτα που λεω για εξετασεις και αλλα σχετικα. Επισης ποιος εισαι εσυ που θα αμφισβητησεις γιατρους ιδρυματα και τον πακγοσμιο οργανισμο υγειασ για να μας πεις οτι το U=U  ειναι η ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ ΠΟΥΣ ΣΕ ΔΕΡΝΕΙ (τωρα σε βριζω οπως λες αν δεν το καταλαβες)  μονο και μονο επειδη εποδυκνειεσαι εγωστησ σωβινιστης και μαλακας!!!!!!!!!!!!!!!! Εκει που το δδιαβασες δεν διαβασες κα ιαυτο ηθελες να στο πω μπροστα σε ολους εδω μεσα για να γινεις ρεζιλι?δεν σε εφτανε εκει? Εχεις καταλαβει το μεγεθος της μαλακιας που δειχνεις με οσα ανευθυνα αντιεπιστημονικα και εγωιστικα που λες; Εχεις την δυνατοτητα να συνειδητοποιησεις τι ευθυνη εχεις καθε φορα που αναπαραγαγεις ολη αυτη την ρατσιστικη επικυνδυνη και προ παντων ΘΑΝΑΤΗΦΟΡΑ ΑΠΟΨΗ για τους συνανθρωπους σου; Θελεις μηπως να δημοσιευσω εδω την ιδια μαλακια που ειπεσ εσυ εδω οπως τη νδημοσιευω στο σαιτ μου?????? Αντι να ΓΙΟΡΤΑΖΕΙΣ  ΟΡΝΙΟ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ πιθανοτητα να εξαφανιστει το AIDS  ΣΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΟΛΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ καθεσε και κανεις προπαγανδα για το αντιθετο;
ειλικρινα ελπιζω να το κανεις απο ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΓΩΙΣΜΟ ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΗΘΕΝΑ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ, γιατ ια ντο κανεις συνειδητα τοτε θα επρεπε να ησουν ΦΥΛΑΚΗ ΓΙΑ ΜΑΖΙΚΕΣ ΔΟΛΟΦΟΝΙΕΣ ΑΠΟ ΠΡΟΘΕΣΗ!!! Ευχομαι να ειναι ολα τα πρωτα, για να καταλαβεις κα ιεσυ οτι δεν εχω τιποτε προσωπικο να σε προσβαλω. Ειδες ποσες κοψεις μπορει να εχει ενα νομισμα. οπως λεει ο μεγαλος Κλιντ Ηστγουντ "το κακο με την αποψη ειναι οτι μοιαζουν με τις κωλοτρυπιδες!!! ολοι εχουν απο μια !!! Αλλα ολες βρωμανε!!!"
ΠΡΟΣΕΧΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΙ ΛΕΣ ΟΤΑ ΝΕΧΕΙΣ ΔΗΜΟΣΙΟ ΒΗΜΑ. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΜΑΛΑΚΕΣ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΠΙΣΤΕΨΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΑ ΙΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΓΙ ΑΥΤΟΥΣ!!!
ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΕΥΗ

Μην χανεις την ψυχραιμια σου καρφωνεσαι. Πάντως εγώ δε θα εχυνα τον κώλο σου. Καλό βράδυ.
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.791
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
ΒΛΑΚΑ Η ΑΓΕΝΗ ΔΕΝ ΣΕ ΕΙΠΑ!  αλλα επειδη το παιζεις ξυπνιος πως ξερεις ολα αυτα που σε βολευουν για να δικαιολογηθεις κα ιοχι αυτα που λεω για εξετασεις και αλλα σχετικα. Επισης ποιος εισαι εσυ που θα αμφισβητησεις γιατρους ιδρυματα και τον πακγοσμιο οργανισμο υγειασ για να μας πεις οτι το U=U  ειναι η ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ ΠΟΥΣ ΣΕ ΔΕΡΝΕΙ (τωρα σε βριζω οπως λες αν δεν το καταλαβες)  μονο και μονο επειδη εποδυκνειεσαι εγωστησ σωβινιστης και μαλακας!!!!!!!!!!!!!!!! Εκει που το δδιαβασες δεν διαβασες κα ιαυτο ηθελες να στο πω μπροστα σε ολους εδω μεσα για να γινεις ρεζιλι?δεν σε εφτανε εκει? Εχεις καταλαβει το μεγεθος της μαλακιας που δειχνεις με οσα ανευθυνα αντιεπιστημονικα και εγωιστικα που λες; Εχεις την δυνατοτητα να συνειδητοποιησεις τι ευθυνη εχεις καθε φορα που αναπαραγαγεις ολη αυτη την ρατσιστικη επικυνδυνη και προ παντων ΘΑΝΑΤΗΦΟΡΑ ΑΠΟΨΗ για τους συνανθρωπους σου; Θελεις μηπως να δημοσιευσω εδω την ιδια μαλακια που ειπεσ εσυ εδω οπως τη νδημοσιευω στο σαιτ μου?????? Αντι να ΓΙΟΡΤΑΖΕΙΣ   ΟΡΝΙΟ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ πιθανοτητα να εξαφανιστει το AIDS  ΣΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΟΛΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ καθεσε και κανεις προπαγανδα για το αντιθετο;
ειλικρινα ελπιζω να το κανεις απο ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΓΩΙΣΜΟ ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΗΘΕΝΑ ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ, γιατ ια ντο κανεις συνειδητα τοτε θα επρεπε να ησουν ΦΥΛΑΚΗ ΓΙΑ ΜΑΖΙΚΕΣ ΔΟΛΟΦΟΝΙΕΣ ΑΠΟ ΠΡΟΘΕΣΗ!!! Ευχομαι να ειναι ολα τα πρωτα, για να καταλαβεις κα ιεσυ οτι δεν εχω τιποτε προσωπικο να σε προσβαλω. Ειδες ποσες κοψεις μπορει να εχει ενα νομισμα. οπως λεει ο μεγαλος Κλιντ Ηστγουντ "το κακο με την αποψη ειναι οτι μοιαζουν με τις κωλοτρυπιδες!!! ολοι εχουν απο μια !!! Αλλα ολες βρωμανε!!!"
ΠΡΟΣΕΧΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΙ ΛΕΣ ΟΤΑ ΝΕΧΕΙΣ ΔΗΜΟΣΙΟ ΒΗΜΑ. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΜΑΛΑΚΕΣ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΠΙΣΤΕΨΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΑ ΙΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΓΙ ΑΥΤΟΥΣ!!!
ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΕΥΗ

σιγά μωρέ ο καθένας έχει τη γνώμη του και όλοι από την πλευρά τους πάντα πιστευούν ότι έχουν δίκιο οπότε cool, τι το αναλύεις :)

δυστυχώς είμαι από Βόλο και δεν παίζει να κατέβω Αθήνα για τους επόμενους πολούς μήνες, αλλά απ ότι διαβάζω δεν γουστάρεις μπουρδελιάρηδες έτσι κι αλλιώς (ναι λατρεύω τις πουτάνες χεχε) οπότε δεν παίζει να σε γνωρίσω ποτέ από κοντά, παρ όλα αυτά με καραφτιάχνει το στιλάκι amateur hotwifes gangbang σκηνικά και τέτοια.. είμαι fan σου είδη :grin:
οπότε αν θες ανέβασε τίποτα photos με creampies έστω cim  σκηνικά να γουστάρουμε και εμείς οι απλοί fan :cheesy: (αν όχι εδώ μέσα σε κανένα xhamster.. )

πραγματικά χαίρομαι που υπάρχουν άνθρωποι στην ελλάδα που ξέρουν να το διασκεδάζουν όπως γουστάρουν ... respect :-* :-* :-* :-*
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.291
Κριτικές
1
Like
35.319
Πόντοι
6.256
56 χρονών και έχει και απαιτήσεις, ρε τι άλλο θα ζήσουμε σ αυτή τη χώρα.
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.543
Κριτικές
53
Like
7.678
Πόντοι
8.816
Που να τρέχω αύριο στο σχολείο θα κυνηγήσω το βρακάκι της κατερινουλας :heavymetalbig:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.291
Κριτικές
1
Like
35.319
Πόντοι
6.256
Που να τρέχω αύριο στο σχολείο θα κυνηγήσω το βρακάκι της κατερινουλας :heavymetalbig:
Πέντε σελίδες με απαιτήσεις πανάγο, και τα δόντια σου θα δει, ουτε η σκάρλετ γιοχάνσεν του τσαλακώτου έτσι
 

mike tri

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2015
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
90
Πόντοι
1
καλημερα σε ολους.
μπηκα απο περιεργεια στο γουεμπ σαιτ της κυριας να δω γιατί τοσος ντορος,
και πραγματικά εχω να πω το εξής.
Συγχρονα σοδομα και γομορα στην χειροτερη τους μορφη.
εμετικο περιεχομενο.
Δεν κρινω το παθος της κυριας αλλα τον τρόπο.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.559
Κριτικές
3
Like
11.120
Πόντοι
3.936
Πωωωω ζει ακόμα αυτή; Ήταν πριν χρόνια να πάω μαζί της. Μάλιστα τους είχα συναντήσει με έναν σιχαμενο τύπο χοντρό.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.559
Κριτικές
3
Like
11.120
Πόντοι
3.936
Για πες εμπειρία απ' το σκηνικό
Ελα ρε φίλε. Πρωι ειναι ακομα
Λοιπόν δεν θυμάμαι τώρα έτος αλλά πρέπει να ήταν όταν πρώτο βγήκε η σελίδα. Ραντεβού σε ένα παρακμιακό μαγαζί καφέ στο κέντρο να με δουν κ να τους δω. Η τυπισα προκλητικά ντυμένη μεγαλοκοπελα τότε...πιτσιρίκος εγώ τότε την εσκιζα. Ήρθε με έναν χοντρό που θύμιζε τον Κραουνάκη στην φάτσα. Δεν προχώρησα στην φάση γιατί σιχάθηκα τον τύπο όπου θα συμμετείχε κ αυτός. Όσο για τα βίντεο εάν θυμάμαι καλά είχαν πει ότι είναι για προσωπική χρήση. Αυτά!
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
Λοιπόν δεν θυμάμαι τώρα έτος αλλά πρέπει να ήταν όταν πρώτο βγήκε η σελίδα. Ραντεβού σε ένα παρακμιακό μαγαζί καφέ στο κέντρο να με δουν κ να τους δω. Η τυπισα προκλητικά ντυμένη μεγαλοκοπελα τότε...πιτσιρίκος εγώ τότε την εσκιζα. Ήρθε με έναν χοντρό που θύμιζε τον Κραουνάκη στην φάτσα. Δεν προχώρησα στην φάση γιατί σιχάθηκα τον τύπο όπου θα συμμετείχε κ αυτός. Όσο για τα βίντεο εάν θυμάμαι καλά είχαν πει ότι είναι για προσωπική χρήση. Αυτά!
ποσα ψεματα μπορεις να χωρεσεις σε μια παραγραφο ρε βλημα????????????????????
ποτε συναντηθηκα σε "παρακμιακο μαγαζι με οποιονδηποτε"?σε καφετεριες συναντομασταν ΠΑΝΤΟΤΕ ΚΑ ΙΤΑ 40 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΨ ΑΤΟΜΑ . Εκτος αν εσυ ηθελες να σε σε παω στο Λε Σαρλο στον Πυργο του Αιφελ. Δεν μου ειπες οτι εισαι αριστοκρατης? Δεν το ηξερα, εξαλλου οταν στα 45 σου ακομα πας με πουτανες σημαινει οτι ουτε η γυναικα σου δεν σου καθετε πια!!! Ας μην αναρωτηθω πως θα μοιαζει και αυτη για να τη ναποφευγεις ετσι?! (χοντρη, αναπηρη, ασχημη?) Αβυσσος η ψυχη του ανθρωπου αλλα η δικη σου .....σκετος ΒΟΘΡΟΣ. Οσο για βιντεο βρε ΑΡΧΙΜΑΛΑΚΑ ΑΡΧΙΨΕΥΤΗ δεν εχω τραβηξει με κανεναν απο τους καραγκοιζηδες σαν εσενα, αλλα μονο με ατομα που εχω γνωρισει εκτος αγγελιων και αυτο το ειχες διαβασει στο σαιτ με τις 555 σελιδες αλλα το ειχες ξεχασει! ετσι φανερωνονται τα ψεματα απο τις λεπτομερειες και επειδη δεν ησουνα αντρας απ οτην αρχη γιατι δεν λες οτι ηρθες με τον φιλο σου που ηθελες να σε πηδαει οταν πηδαγες εμενα και ο αντρας μου να σου τον δινει πιπα?????????Η δεν μετρανε αυτα? Δεν σου ειχα πει απο πριν και απο το σαιτ οτι ειμαστε ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΤΡ8? Και τωρα μας το παιζεις αντρακλας?Επρεπε να σου ειχα κανονισει με κανεναν αραπη τοτε που το ζηταγες για να μην λες ψεματα και μαλακιες τωρα!!! ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ¨ΑΓΟΡΙ¨ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΤΙ ΔΥΝΑΜΗ ΕΧΕΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom