Νέα

Παρτούζα με eva6969

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα livermak
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 663
  • Εμφανίσεις 166K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
οριστε που λετε οτι δεν εχω και καποιουσ που με συμπαθουνε εδω μεσα. μου αφιερωνουν μεχρι και ποιηματα!!!
Μαλλον ειναι αντιγραφη απο την συλλογη του Γειτς. Φανταστικο δεν νομιζετε?
και εγω

Απ: (Χωρίς τίτλο)
« Εστάλη στον/στην: eva6969 στις: σήμερα στις 18:58:50 »
« Έχετε προωθήσει ή απαντήσει σε αυτό το μήνυμα. »
Απάντηση με παράθεσηΠαράθεση ΑπάντησηΑπάντηση Διαγραφή μηνύματοςΔιαγραφή
Σπερματοζητιάνα,
Πουτσομουνοχειλάδα,
Χιλιοτρυπημένη,

σου αφιερώνω το πιο κάτω ποίημα το οποίο είναι γραμμένο για σένα:

φράξτε της τον κώλο μέχρι τον λαιμο
χυσι ποτιστε την, με αλκοολ, δυνατο

σκατα ταιστε την και κατρουλιο
και μαζι μ'αυτα γαμηστε της και τον χριστο

εχει αυτη κωλαρακι σαπιο και βρωμερο
πουτανακι αιν αυτη ευκολογαμηστερο

ζητιανάκι με ορθανοιχτο τον πρωκτο
ανθρωπακι τιποτενιο και μισητο

ΦΡΑΞΤΕ ΜΟΥ ΤΗΣ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΛΑΙΜΟ

Απ: (Χωρίς τίτλο)
« Εστάλη στον/στην: eva6969 στις: σήμερα στις 18:42:13 »
« Έχετε προωθήσει ή απαντήσει σε αυτό το μήνυμα. »
Απάντηση με παράθεσηΠαράθεση ΑπάντησηΑπάντηση Διαγραφή μηνύματοςΔιαγραφή
Γκρίνιαξε λίγο ακόμα μωρή αράχνη φαρμακερή μπας και σου τον δώσει στο στόμα κανένας άντρας της προκοπής.
Γαμώ τη κλιμακτήριό σου.

Απ: (Χωρίς τίτλο)
« Εστάλη στον/στην: leukos_arapis στις: σήμερα στις 18:56:37 »
Απάντηση με παράθεσηΠαράθεση ΑπάντησηΑπάντηση Διαγραφή μηνύματοςΔιαγραφή
ΕΓΩ ΓΚΡΙΝΙΑΖΩ Η ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΓΑΜΗΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝΕΡΑΣΤΟΣ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ. ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΟΙ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΔΩΣΟΥΝ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΟΜΑΔΑ? ΕΚΤΟΣ ΦΥΣΙΚΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ????????????50 ΦΤΑΝΟΥΝ Η ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟΥΣ?ΕΣΥ ΘΑ ΜΕ ΦΩΝΑΞΕΙΣ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΓΑΜΑΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ?Η ΑΡΧΙΔΙΑ ΘΑ ΤΡΑΒΑΣ ΜΑΛΑΚΙΑ ΣΕΡΙ 7 ΗΜΕΡΟ?! ΑΝΤΕΧΕΙΣ Η ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΜΑΓΚΑ ΣΤΟΥ ΜΑΛΑΚΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΓΑΜΗΤΟΥΣ ΜΟΝΟ!!!!!!! ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΝΑ ΤΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΙΟς ΓΑΜΑΕΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΓΑΜΗΤΟΣ? ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ????????????????????????????
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Φίλε , με το συμπάθειο αλλα η κοπέλα μαλλον fb βλέπει απ την πλήξη

Βουλωμένο γράμμα διαβάζεις όμως! Την φωτό θα την τράβηξε ο φωτογράφος μάλλον.
Να σου πω ποιά είναι με π.μ. να την ρωτήσεις αν (την) γαμάω καλά;
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
Εδώ είμαι που γαμάω μια φίλη. Πως μας βρίσκεις πριν την σβήσω; ;)

Δεν σου κάνω πρόταση να σε γαμήσω διότι δεν γαμάω γυναίκες της ηλικίας σου! :P
πολυ καλη μονο που δε νεινα ιδικια σου φωτογραφια αλλα ψευτικη. Αν νομιζεις οτι εχεις δει περισσοτερες φωτο απο μενα εισαι πολυ γελεσμενος!!!!!!!!!!
Μην την σβυσεισ θελω να βρω την επομενη στην σειρα για να σε ξευτιλισω λιγο παραπανω!!!!!!!
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
πολυ καλη μονο που δε νεινα ιδικια σου φωτογραφια αλλα ψευτικη. Αν νομιζεις οτι εχεις δει περισσοτερες φωτο απο μενα εισαι πολυ γελεσμενος!!!!!!!!!!
Μην την σβυσεισ θελω να βρω την επομενη στην σειρα για να σε ξευτιλισω λιγο παραπανω!!!!!!!
Για βρες την! Να δούμε μήπως βγει αυτή που είμαστε μαζί και δηλώσει πως όντως είμαι εγώ, γελοία!
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
Εδώ είμαι που γαμάω μια φίλη. Πως μας βρίσκεις πριν την σβήσω; ;)

Δεν σου κάνω πρόταση να σε γαμήσω διότι δεν γαμάω γυναίκες της ηλικίας σου! :P
και την επομενη φορα μην βαλεισ φωτογραφια που εινα ιβγαλμενη απο βιντεο βρε βλακα φαινεται ο κοκος και το transcoding του αποκωδικοποιητη!!!!!!!!!!!!!!!
βλημα ε βλημα!!!!!!!!!!!!!!
(πολλεσ δισυλλαβες λεξεις μαζι!!! Θεε μου τι εχω να ακουσω!!!) Ζητητε επειγοντως ορθογραφος για εδω μεσα γιατι ειμαι αγραμματη και ανορθογραφη!!!
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Εσύ ρε φίλε όταν γαμας στέλνεις και μνμ στο bou???
Εντάξει... γούστα είναι αυτά και δικαίωμα σου,,, απλά από περιέργεια ρωτάω!
Απλά απάντησα σε μια πρόκληση της "κυρίας". Η φωτό είναι 1-2 ετών. Εγώ δεν βγάζω φωτός η εν λόγω παρτενέρ μου το συνηθίζει.
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
γουσταρω παρτουζα με ευα  , dora και peter van norden ! :wanker:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
και την επομενη φορα μην βαλεισ φωτογραφια που εινα ιβγαλμενη απο βιντεο βρε βλακα φαινεται ο κοκος και το transcoding του αποκωδικοποιητη!!!!!!!!!!!!!!!
βλημα ε βλημα!!!!!!!!!!!!!!
(πολλεσ δισυλλαβες λεξεις μαζι!!! Θεε μου τι εχω να ακουσω!!!) Ζητητε επειγοντως ορθογραφος για εδω μεσα γιατι ειμαι αγραμματη και ανορθογραφη!!!
Γελοία γριούλα με μια συνονόματή σου είμαι, μόνο που αυτή είναι 30 κι όχι 69 σαν εσένα. :P :P
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
Για βρες την! Να δούμε μήπως βγει αυτή που είμαστε μαζί και δηλώσει πως όντως είμαι εγώ, γελοία!
αφου θελεισ λοιπον να το ξεκαθαρισουμε ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΑΣΦΑΛΩΣ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΣΕ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ EXIF DATA ΝΑ ΜΑς ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ????????????????ἝΧΕΙΣ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ?????????????????ΔΕΙΞΤΑ ΜΟΥ ΤΑ ΘΕΛΩ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΩΡΑ. ΣΒΥΣΕ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΛΙΓΟ ΦΟΤΟΣΟΠ ΚΑΙ ΣΤΕΙΛΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ. ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΠΩς ΣΥΓΓΡΙΝΟΥΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΟΣΟΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΠΟΡ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 40 ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!!!!
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.899
Πόντοι
3.506

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.179
Like
1.689
Πόντοι
216
οριστε που λετε οτι δεν εχω και καποιουσ που με συμπαθουνε εδω μεσα. μου αφιερωνουν μεχρι και ποιηματα!!!
Μαλλον ειναι αντιγραφη απο την συλλογη του Γειτς. Φανταστικο δεν νομιζετε?
και εγω

Απ: (Χωρίς τίτλο)
« Εστάλη στον/στην: eva6969 στις: σήμερα στις 18:58:50 »
« Έχετε προωθήσει ή απαντήσει σε αυτό το μήνυμα. »
Απάντηση με παράθεσηΠαράθεση ΑπάντησηΑπάντηση Διαγραφή μηνύματοςΔιαγραφή
Σπερματοζητιάνα,
Πουτσομουνοχειλάδα,
Χιλιοτρυπημένη,

σου αφιερώνω το πιο κάτω ποίημα το οποίο είναι γραμμένο για σένα:

φράξτε της τον κώλο μέχρι τον λαιμο
χυσι ποτιστε την, με αλκοολ, δυνατο

σκατα ταιστε την και κατρουλιο
και μαζι μ'αυτα γαμηστε της και τον χριστο

εχει αυτη κωλαρακι σαπιο και βρωμερο
πουτανακι αιν αυτη ευκολογαμηστερο

ζητιανάκι με ορθανοιχτο τον πρωκτο
ανθρωπακι τιποτενιο και μισητο

ΦΡΑΞΤΕ ΜΟΥ ΤΗΣ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΛΑΙΜΟ

Απ: (Χωρίς τίτλο)
« Εστάλη στον/στην: eva6969 στις: σήμερα στις 18:42:13 »
« Έχετε προωθήσει ή απαντήσει σε αυτό το μήνυμα. »
Απάντηση με παράθεσηΠαράθεση ΑπάντησηΑπάντηση Διαγραφή μηνύματοςΔιαγραφή
Γκρίνιαξε λίγο ακόμα μωρή αράχνη φαρμακερή μπας και σου τον δώσει στο στόμα κανένας άντρας της προκοπής.
Γαμώ τη κλιμακτήριό σου.

Απ: (Χωρίς τίτλο)
« Εστάλη στον/στην: leukos_arapis στις: σήμερα στις 18:56:37 »
Απάντηση με παράθεσηΠαράθεση ΑπάντησηΑπάντηση Διαγραφή μηνύματοςΔιαγραφή
ΕΓΩ ΓΚΡΙΝΙΑΖΩ Η ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΓΑΜΗΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝΕΡΑΣΤΟΣ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ. ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΟΙ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΔΩΣΟΥΝ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΟΜΑΔΑ? ΕΚΤΟΣ ΦΥΣΙΚΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ????????????50 ΦΤΑΝΟΥΝ Η ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΙ ΑΛΛΟΥΣ?ΕΣΥ ΘΑ ΜΕ ΦΩΝΑΞΕΙΣ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΘΑ ΓΑΜΑΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ?Η ΑΡΧΙΔΙΑ ΘΑ ΤΡΑΒΑΣ ΜΑΛΑΚΙΑ ΣΕΡΙ 7 ΗΜΕΡΟ?! ΑΝΤΕΧΕΙΣ Η ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΜΑΓΚΑ ΣΤΟΥ ΜΑΛΑΚΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΓΑΜΗΤΟΥΣ ΜΟΝΟ!!!!!!! ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΦΩΤΟ ΝΑ ΤΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΙΟς ΓΑΜΑΕΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΓΑΜΗΤΟΣ? ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ????????????????????????????

:rockon: :rockon: :rockon:
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.559
Κριτικές
3
Like
11.120
Πόντοι
3.936
ποσα ψεματα μπορεις να χωρεσεις σε μια παραγραφο ρε βλημα????????????????????
ποτε συναντηθηκα σε "παρακμιακο μαγαζι με οποιονδηποτε"?σε καφετεριες συναντομασταν ΠΑΝΤΟΤΕ ΚΑ ΙΤΑ 40 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΨ ΑΤΟΜΑ . Εκτος αν εσυ ηθελες να σε σε παω στο Λε Σαρλο στον Πυργο του Αιφελ. Δεν μου ειπες οτι εισαι αριστοκρατης? Δεν το ηξερα, εξαλλου οταν στα 45 σου ακομα πας με πουτανες σημαινει οτι ουτε η γυναικα σου δεν σου καθετε πια!!! Ας μην αναρωτηθω πως θα μοιαζει και αυτη για να τη ναποφευγεις ετσι?! (χοντρη, αναπηρη, ασχημη?) Αβυσσος η ψυχη του ανθρωπου αλλα η δικη σου .....σκετος ΒΟΘΡΟΣ. Οσο για βιντεο βρε ΑΡΧΙΜΑΛΑΚΑ ΑΡΧΙΨΕΥΤΗ δεν εχω τραβηξει με κανεναν απο τους καραγκοιζηδες σαν εσενα, αλλα μονο με ατομα που εχω γνωρισει εκτος αγγελιων και αυτο το ειχες διαβασει στο σαιτ με τις 555 σελιδες αλλα το ειχες ξεχασει! ετσι φανερωνονται τα ψεματα απο τις λεπτομερειες και επειδη δεν ησουνα αντρας απ οτην αρχη γιατι δεν λες οτι ηρθες με τον φιλο σου που ηθελες να σε πηδαει οταν πηδαγες εμενα και ο αντρας μου να σου τον δινει πιπα?????????Η δεν μετρανε αυτα? Δεν σου ειχα πει απο πριν και απο το σαιτ οτι ειμαστε ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΤΡ8? Και τωρα μας το παιζεις αντρακλας?Επρεπε να σου ειχα κανονισει με κανεναν αραπη τοτε που το ζηταγες για να μην λες ψεματα και μαλακιες τωρα!!! ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ¨ΑΓΟΡΙ¨ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΤΙ ΔΥΝΑΜΗ ΕΧΕΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ?
Κανείς λες και με ξέρεις χαχα. Ευτυχώς δεν είμαι 45 και ακόμα δεν με αφορά ν η περιγραφή σου. Ποιο κάτω είπες και το μέρος που ήταν το καφέ. Όντως ήταν πλατεία Βίκτωριας το όνομα δεν το θυμάμαι αλλά προφανώς εκεί έκλεινες τα ραντεβού σου. Περαστικά
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.705
Κριτικές
90
Like
36.286
Πόντοι
25.467
γουσταρω παρτουζα με ευα  , dora και peter van norden ! :wanker:

Ώπα...

Μου βάζεις δύσκολα...

Με τόσα φλόκια που που λούσω τον φαν πορδεν, Δεν θα ήθελα να νιώσουν παραμελημένες από εμένα οι κυρίες.
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
Γελοία γριούλα με μια συνονόματή σου είμαι, μόνο που αυτή είναι 30 κι όχι 69 σαν εσένα. :P :P
ΕΙΔΕΣ ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΣ ΕΙΣΑΙ? ΓΙΑ ΖΗΤΑΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΤΕΝΕΡ ΣΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΑΛΛΕΣ ΔΥΟ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ ΑΥΤΗ!!! ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΕΜΠΣΙΤΟΣΥΝΗ ΜΗΠΩΣ. Η ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΣΤΟ ΜΑΙΛ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΤΥΠΩΣΩ ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΤΡΑΒΗΧΤΗΚΕ ΠΟΤΕ ΤΥΠΩΘΗΚΕ ΜΕ ΠΟΙΑ ΚΑΜΕΡΑ ΜΕ ΤΙ ΦΩΤΙΣΜΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ EXIF.
STHN POYTANA POYTANIES DEN PERNANE. ΓΕΡΑΣΑ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΑΡΑ ΣΚΑΣΕ ΔΕΝ ΣΕ ΠΕΡΝΕΙ. ΒΛΑΚΑ ΚΑΙ ΨΕΥΤΗ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΟ ΠΟΥ ΓΑΜΑΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΚΑ ΙΠΡΟΤΙΜΑΣ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΚΟΜ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΥΛΗΣ. ΔΕΝ ΜΑΣ ΧΕΖΕΙΣ ΡΕ ..............ΝΤΑΛΑΡΑ!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom