Νέα

Παρτούζα με eva6969

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα livermak
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 663
  • Εμφανίσεις 166K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gfe_lover

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
273
Κριτικές
17
Like
13
Πόντοι
1.225
Ομορφιες..
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.625
Πόντοι
2.660
ΚΑΙ ΒΡΕ ΚΑΡΑΜΑΛΑΚΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΣΕΛΙΔΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΑΦΟΡΑ ΜΟΝΟ ΟΣΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΟΥΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 3 ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ ΤΕΣΤ ΓΙΑ ==============ΟΛΕΣ======================ΤΙΣ ΣΜΑ???????????????ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΑΝΑΛΦΑΒΗΤΟΣ Η ΑΠΛΑ ΜΑΛΑΚΑΣ Η ΑΔΕΡΦΑΡΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΤΡΩΩ ΤΟΥΣ ΓΚΟΜΕΝΟΥΣ. ΠΟΣΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΧΕΤΕ ΜΑΖΕΥΤΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΡΕ .............ΔΕΝ ΛΥΠΑΣΤΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΑΣ ΚΑΛΟΥΣ ΕΧΕΤΕ ΒΓΑΛΕΙ!!!!!!!!!!!
ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΥΦΛΩΝΕΙ ΚΙΟΛΑΣ. ΒΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΙΣ ΚΑΛΕΣ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΒΡΙΖΩ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ.
ΟΛΟΙ ΟΙ ΨΕΥΤΕΣ ΟΙ ΛΩΠΟΔΥΤΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΤΕ? ΓΙΑ ΚΑΝΕ ΕΣΥ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΒΛΗΜΑ Ε ΒΛΗΜΑ? Η ΘΕΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΡΟΜΠΑ??????????????
ΚΑΙ ΜΑΘΕ ΗΛΙΘΙΕ ΟΤΙ ΟΙ ΣΕΛΙΔΕΣ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟΝΤΙΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΤΟΣΟ ΣΟΥ ΚΟΒΕΙ. ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΣΤ ΣΟΥ.
ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΛΕΤΕ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΕΔΩ ΠΟΙΟΣ? ΠΕΡΙΜΕΝΩ?

Θείτσα πρόσεχε τα νευράκια σου διότι στην ηλικία που είσαι το εγκεφαλικό το έχεις στο τσεπάκι
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
Θείτσα πρόσεχε τα νευράκια σου διότι στην ηλικία που είσαι το εγκεφαλικό το έχεις στο τσεπάκι
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Ανησυχησε για την δικια σου υγεια οχι για των αλλων. Προς το παρον δεν εχεις το δικαιωμα να το παιζεισ σοβαρος!!!!!!!
Ασε εμενα να ανησυχω για τη νυγεια μου. Δεν ειδα να μου πληρωνεις τον ΕΦΚΑ καμμια φορα για να εχεις το ικαιωμα να λες τετοιες @@ σε κανεναν!
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Θείτσα πρόσεχε τα νευράκια σου διότι στην ηλικία που είσαι το εγκεφαλικό το έχεις στο τσεπάκι
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
Για αυτό ταίριαξε με τον άλλο!!!!! Τι μαλακες είναι αυτοί που πηδανε από τα μπαλκόνια,κρεμιούνται,πέφτουν στις γραμμές του τραίνου? Αυτή είναι η πιο γλυκειά μέθοδος αυτοκτονίας!!!!!
 

eva6969

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
125
Like
37
Πόντοι
1
Ανησυχησε για την δικια σου υγεια οχι για των αλλων. Προς το παρον δεν εχεις το δικαιωμα να το παιζεισ σοβαρος!!!!!!!
Ασε εμενα να ανησυχω για τη νυγεια μου. Δεν ειδα να μου πληρωνεις τον ΕΦΚΑ καμμια φορα για να εχεις το ικαιωμα να λες τετοιες @@ σε κανεναν!
και ρε παιδια αφου σας αηδιαζουν ολα αυτα τι στο καλο κανετε εδω μεσα? μονο οι πουτανες στα μπουρδελα και στην φυλησ ειναι αρκετα καθαρα κα ιηθικα για σας; Δεν διαβασε κανενας πριν γραφτει εδω το τιτλο που εχει το σαιτ?????? Η ειστε αναλφαβητοι κα ιμπηκατε καταλαθος. Αν δεν θελεις να κανεις σεξ τι σκατα θες εδω μεσα; Να κανεις επιδιεξη μεγαλογαμιας?????????????? Αφου το λετε ολοι σχεδον οτι δεν ξερετε να γαματε, δε νθελετε να γαματε, ολες εινα ιβρωμικες πουτανες, κτλ κολακευτικα και μονμα βαζετε χερι και πορπσθειτε να διακομοδησετε ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ λει η θελει κατι αλλο απο αυτο που πξερετε η δεν ξερετε εσεις!!!!!!
Γραφτειετε στο σαιτ της αρχιεπισκοπης και πειτε ολες αυτες τις @@ που λετε εδω. Τουλαχιστον εκει θα σας πουνε και μπραβο.
κανονια πρεπει να βαλω και μερικες απ οαυτες τις ηλιθιες εικονιτσες που βαζετε και εσεις απο κατω αλλα δεν εγινα τοσο αγαμητη ακομα. Προτιμω τα επιχειρηματα απο το να δειχνω με εικονες ποσο γελοια μπορει να ειμαι επειδη δεν ξερω πως να εκφραδω τα δικα μου αισθηματα. Καταντια σε ολο της το μεγαλειο...........ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ελεος ΘΟΥ ΚΥΡΙΕ ΤΟ ...ΜΟΥΝΙ ΜΟΥ!
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Δεν αηδιαζουμε,απλά αγαπάμε τη ζωή και δεν έχουμε αυτοκτονικές τάσεις!!!
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.798
Πόντοι
5.406
Γιατί τόσα νεύρα ρε παιδιά;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 19259

Επισκέπτης
και ρε παιδια αφου σας αηδιαζουν ολα αυτα τι στο καλο κανετε εδω μεσα? μονο οι πουτανες στα μπουρδελα και στην φυλησ ειναι αρκετα καθαρα κα ιηθικα για σας; Δεν διαβασε κανενας πριν γραφτει εδω το τιτλο που εχει το σαιτ?????? Η ειστε αναλφαβητοι κα ιμπηκατε καταλαθος. Αν δεν θελεις να κανεις σεξ τι σκατα θες εδω μεσα; Να κανεις επιδιεξη μεγαλογαμιας?????????????? Αφου το λετε ολοι σχεδον οτι δεν ξερετε να γαματε, δε νθελετε να γαματε, ολες εινα ιβρωμικες πουτανες, κτλ κολακευτικα και μονμα βαζετε χερι και πορπσθειτε να διακομοδησετε ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ λει η θελει κατι αλλο απο αυτο που πξερετε η δεν ξερετε εσεις!!!!!!
Γραφτειετε στο σαιτ της αρχιεπισκοπης και πειτε ολες αυτες τις @@ που λετε εδω. Τουλαχιστον εκει θα σας πουνε και μπραβο.
κανονια πρεπει να βαλω και μερικες απ οαυτες τις ηλιθιες εικονιτσες που βαζετε και εσεις απο κατω αλλα δεν εγινα τοσο αγαμητη ακομα. Προτιμω τα επιχειρηματα απο το να δειχνω με εικονες ποσο γελοια μπορει να ειμαι επειδη δεν ξερω πως να εκφραδω τα δικα μου αισθηματα. Καταντια σε ολο της το μεγαλειο...........ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ελεος ΘΟΥ ΚΥΡΙΕ ΤΟ ...ΜΟΥΝΙ ΜΟΥ!

ανέλπιστη ικανοποίηση η διαπίστωση ότι η Εύα δραστηριοποιείται ακόμη!!!
αγαπητή Εύα, έχοντας περάσει υπέροχες (ομαδικά όμορφες) στιγμές μαζί σου κατά το παρελθόν, θα ευχόμουν να ξαναβιώσω το συντομότερο την ίδια εμπειρία!
αν υπάρχει η δυνατότητα, θα χαρώ να λάβω ιδιαίτερη ενημέρωση ...
πολλά φιλιά!!!
 

Stavros P

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2018
Μηνύματα
533
Κριτικές
2
Like
384
Πόντοι
26
ανέλπιστη ικανοποίηση η διαπίστωση ότι η Εύα δραστηριοποιείται ακόμη!!!
αγαπητή Εύα, έχοντας περάσει υπέροχες (ομαδικά όμορφες) στιγμές μαζί σου κατά το παρελθόν, θα ευχόμουν να ξαναβιώσω το συντομότερο την ίδια εμπειρία!
αν υπάρχει η δυνατότητα, θα χαρώ να λάβω ιδιαίτερη ενημέρωση ...
πολλά φιλιά!!!
Σύμφωνα με το site της πάντως, εδρεύει στην Άρτα πλέον
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
οι πικεριστες  δεν βλεπω το λογο να συμμετεχουμε εδω .
 

adwnis13

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2015
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
και ρε παιδια αφου σας αηδιαζουν ολα αυτα τι στο καλο κανετε εδω μεσα? μονο οι πουτανες στα μπουρδελα και στην φυλησ ειναι αρκετα καθαρα κα ιηθικα για σας; Δεν διαβασε κανενας πριν γραφτει εδω το τιτλο που εχει το σαιτ?????? Η ειστε αναλφαβητοι κα ιμπηκατε καταλαθος. Αν δεν θελεις να κανεις σεξ τι σκατα θες εδω μεσα; Να κανεις επιδιεξη μεγαλογαμιας?????????????? Αφου το λετε ολοι σχεδον οτι δεν ξερετε να γαματε, δε νθελετε να γαματε, ολες εινα ιβρωμικες πουτανες, κτλ κολακευτικα και μονμα βαζετε χερι και πορπσθειτε να διακομοδησετε ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ λει η θελει κατι αλλο απο αυτο που πξερετε η δεν ξερετε εσεις!!!!!!
Γραφτειετε στο σαιτ της αρχιεπισκοπης και πειτε ολες αυτες τις @@ που λετε εδω. Τουλαχιστον εκει θα σας πουνε και μπραβο.
κανονια πρεπει να βαλω και μερικες απ οαυτες τις ηλιθιες εικονιτσες που βαζετε και εσεις απο κατω αλλα δεν εγινα τοσο αγαμητη ακομα. Προτιμω τα επιχειρηματα απο το να δειχνω με εικονες ποσο γελοια μπορει να ειμαι επειδη δεν ξερω πως να εκφραδω τα δικα μου αισθηματα. Καταντια σε ολο της το μεγαλειο...........ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ελεος ΘΟΥ ΚΥΡΙΕ ΤΟ ...ΜΟΥΝΙ ΜΟΥ!
dwse ena thlefono epoikoinwnias evaki

θα σε παρακαλουσα να γραφεις με ελληνικα,οπως αναφερεται και στους κανονες του φορουμ.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
που το γραφει αυτο ρε γκιοζη?
Ισα-ισα που τονιζει οτι δεν δεχεται τσιμπουκωμα με λαστιχο,αλλα κωλο κ μουνι δινει μονο με καποτα..
Νουμερα ολκης εισαστε..
Ουτε να διαβαζετε δεν ξερετε κ την χολη-λασπη παντα ετοιμη την εχετε βρωμοτατιανες..

 

Συνημμένα

  • akapoto.jpg
    akapoto.jpg
    430,8 KB · Εμφανίσεις: 92

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
με ποιον πας να συνεννοηθεις!!!!!!!!!!!!
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Ρε παιδιά
Θα κάνω λίγο το δικηγόρο του διαβόλου....
Διαβάζουμε το ίδιο σάιτ?τους κανόνες τους διαβάσατε?
Η μόνο διαβάσατε ότι είχε φωτό?
Λέει αυστηρά με προφυλακτικό...
Τώρα αν έχει 5 μόνιμους κ κάνουν κάθε 10 μέρες εξετάσεις κ γουστάρει να την χύνουν τι λογος μας πέφτει?
Στο κάτω κάτω η γυναίκα δεν ζήτησε ούτε λεφτά ούτε μας υποχρέωσε... Δεν την επιλέγουμε... Επιλέγει... Το τι θα κάνει η κάθε μία στο κρεβάτι της τι σας κοφτει? Όποιος γουστάρει σκηνικά και ΑΝ τον δεχτεί πάει.... Οι άλλοι ας κοιτάξουμε την δουλειά μας...
 

Συνημμένα

  • IMG_20181221_220032.jpg
    IMG_20181221_220032.jpg
    896,9 KB · Εμφανίσεις: 83

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.798
Πόντοι
5.406
Ρε παιδιά
Θα κάνω λίγο το δικηγόρο του διαβόλου....
Διαβάζουμε το ίδιο σάιτ?τους κανόνες τους διαβάσατε?
Η μόνο διαβάσατε ότι είχε φωτό?
Λέει αυστηρά με προφυλακτικό...
Τώρα αν έχει 5 μόνιμους κ κάνουν κάθε 10 μέρες εξετάσεις κ γουστάρει να την χύνουν τι λογος μας πέφτει?
Στο κάτω κάτω η γυναίκα δεν ζήτησε ούτε λεφτά ούτε μας υποχρέωσε... Δεν την επιλέγουμε... Επιλέγει... Το τι θα κάνει η κάθε μία στο κρεβάτι της τι σας κοφτει? Όποιος γουστάρει σκηνικά και ΑΝ τον δεχτεί πάει.... Οι άλλοι ας κοιτάξουμε την δουλειά μας...
Φίλε θα συμφωνήσω μαζι σου. Μπήκα λίγο στο site της και όλη η φάση μου προκαλεί αηδίαλ, αλλά δεν με ανάγκασε κανείς να κάνω κάτι, ούτε καν μας πίεσε κανείς να μπούμε να δούμε, πόσο μάλλον να πάμε να συμμετέχουμε. Δεν πειράζουν κανέναν οι άνθρωποι. Αφού την βρίσκουν έτσι και περνάνε καλά, εμας δεν μας πέφτει λόγος, πέρα απο το να σχολιάσουμε το αν μας αρέσει ή όχι(αφού υπάρχει σχετικό θέμα στο site)
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Ρε παιδιά
Θα κάνω λίγο το δικηγόρο του διαβόλου....
Διαβάζουμε το ίδιο σάιτ?τους κανόνες τους διαβάσατε?
Η μόνο διαβάσατε ότι είχε φωτό?
Λέει αυστηρά με προφυλακτικό...
Τώρα αν έχει 5 μόνιμους κ κάνουν κάθε 10 μέρες εξετάσεις κ γουστάρει να την χύνουν τι λογος μας πέφτει?
Στο κάτω κάτω η γυναίκα δεν ζήτησε ούτε λεφτά ούτε μας υποχρέωσε... Δεν την επιλέγουμε... Επιλέγει... Το τι θα κάνει η κάθε μία στο κρεβάτι της τι σας κοφτει? Όποιος γουστάρει σκηνικά και ΑΝ τον δεχτεί πάει.... Οι άλλοι ας κοιτάξουμε την δουλειά μας...
εεεεε όχι και τζάμπα...πήγαινε έλα Άρτα,βενζίνες,διόδια,να χτυπήσουμε και μια ταβέρνα,να πιούμε καφέδες κλπ κλπ ο κούκος αηδόνι!!!!
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
εεεεε όχι και τζάμπα...πήγαινε έλα Άρτα,βενζίνες,διόδια,να χτυπήσουμε και μια ταβέρνα,να πιούμε καφέδες κλπ κλπ ο κούκος αηδόνι!!!!
Ρε φραγκοκαρμηροτσιγκουνοφονια έρχεται κ Αθήνα λέει σπαγγοραμενε τοκογλυφε :2funny: :2funny: :2funny:


























Στο Χίλτον κ το ιντερκοντινενταλ καρμηρη :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom