Νέα

Παραλία Κινέτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ithinkblue
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 525K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

PiteousbA

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2024
Μηνύματα
75
Like
129
Πόντοι
0
Ναι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ναι
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.023
Like
11.863
Πόντοι
2.256
Δεν ξερω αν ειναι μελος εδω αλλα χοντρουλη με τη καραφλα και το γαλακτερο δερμα αν διαβαζεις εισαι μεγαλος μαλακας. Για χθες μεσημερι μιλαω σε ησυχο κολπακι στη Κινεττα που ενω πηγες στο αμαξι να φυγεις οταν μας ειδες ξαναγυρισες.Αν πηγαινες στη πλαινη παραλια και εγω θα πηδαγα το μιλφακι και εσυ θα επαιρνες ματι.Δεν πειραζει τη γαμησα αργοτερα στο αμαξι οσο εσυ πλατσουριζες στα 2 μετρα απο την ακτη
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.023
Like
11.863
Πόντοι
2.256
IMG_9501.jpeg

Υπεροχη κωλαρα σε καλοκαιρινες αποχρωσεις, τυχερος ( -ροι ) αυτοι που την απολαμβανουν
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.023
Like
11.863
Πόντοι
2.256
Η παραλια των γυμνιστων ποσο περπατημα εχει απο το σημειο που αφηνεις το αυτοκινητο ;
 

John-άκος

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2024
Μηνύματα
5
Like
22
Πόντοι
0
Γιατί όχι; Αφου όσοι πάτε σε παραλίες γυμνιστών είστε λιγουρια.Εγω δεν ξέρω αν ξεροχυνα ,για εσάς μάγκες μου.
Σαν γενική εικόνα, νομίζω ότι δεν έχουν καταλάβει ότι πηγαίνοντας να εκβιάσουν την κατάσταση και να κάνουν φάση σώνει και καλά, στο τέλος δεν καταφέρνουν τίποτα. Για να τύχει να γίνει κάποια γνωριμία (και πάλι ελάχιστο είναι το ποσοστό και ανάλογα τις συνθήκες), πρέπει στην τελική να μην σε ενδιαφέρει και πολύ εάν θα γίνει! Εξάλλου, όταν θες κάτι πάρα πολύ, συνήθως ΔΕΝ πραγματοποιείται! :wink: Το θέμα δηλαδή είναι να πας να χαρείς και να απολαύσεις πρωτίστως το μπάνιο... Και επίσης, από μόνο του το γυμνό μπάνιο στη θάλασσα δίνει ευφορία και αυτοπεποίθηση...
 

PiteousbA

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2024
Μηνύματα
75
Like
129
Πόντοι
0
Δεν ξερω αν ειναι μελος εδω αλλα χοντρουλη με τη καραφλα και το γαλακτερο δερμα αν διαβαζεις εισαι μεγαλος μαλακας. Για χθες μεσημερι μιλαω σε ησυχο κολπακι στη Κινεττα που ενω πηγες στο αμαξι να φυγεις οταν μας ειδες ξαναγυρισες.Αν πηγαινες στη πλαινη παραλια και εγω θα πηδαγα το μιλφακι και εσυ θα επαιρνες ματι.Δεν πειραζει τη γαμησα αργοτερα στο αμαξι οσο εσυ πλατσουριζες στα 2 μετρα απο την ακτη
Την έχεις φώτο
 

PiteousbA

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2024
Μηνύματα
75
Like
129
Πόντοι
0
Δεν ξερω αν ειναι μελος εδω αλλα χοντρουλη με τη καραφλα και το γαλακτερο δερμα αν διαβαζεις εισαι μεγαλος μαλακας. Για χθες μεσημερι μιλαω σε ησυχο κολπακι στη Κινεττα που ενω πηγες στο αμαξι να φυγεις οταν μας ειδες ξαναγυρισες.Αν πηγαινες στη πλαινη παραλια και εγω θα πηδαγα το μιλφακι και εσυ θα επαιρνες ματι.Δεν πειραζει τη γαμησα αργοτερα στο αμαξι οσο εσυ πλατσουριζες στα 2 μετρα απο την ακτη
Έλα τί ώρα
 

PiteousbA

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2024
Μηνύματα
75
Like
129
Πόντοι
0
Δεν ξερω αν ειναι μελος εδω αλλα χοντρουλη με τη καραφλα και το γαλακτερο δερμα αν διαβαζεις εισαι μεγαλος μαλακας. Για χθες μεσημερι μιλαω σε ησυχο κολπακι στη Κινεττα που ενω πηγες στο αμαξι να φυγεις οταν μας ειδες ξαναγυρισες.Αν πηγαινες στη πλαινη παραλια και εγω θα πηδαγα το μιλφακι και εσυ θα επαιρνες ματι.Δεν πειραζει τη γαμησα αργοτερα στο αμαξι οσο εσυ πλατσουριζες στα 2 μετρα απο την ακτη
 

Συνημμένα

  • IMG_20240829_151923_010.jpg
    IMG_20240829_151923_010.jpg
    23,9 KB · Εμφανίσεις: 46

zevgarips

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2024
Μηνύματα
219
Like
761
Πόντοι
81
Καλο που η κινετα τραβαει κοσμο ασχετο με τον γυμνισμο, σημερα πηγαμε Αγιο Νικολαο μετα απο καιρο ηταν πραγματικα χαλαρη κατασταση
 

el_pero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2018
Μηνύματα
130
Κριτικές
4
Like
497
Πόντοι
281
Καλησπέρα. Εμείς είμαστε ζευγάρι 40+ που θελουμε να ξεκινήσουμε γυμνισμό και μένουμε Ανατολική Αττική. Ξέρετε που πιο κοντά μας εχει παραλία γυμνιστών? Προσοχή δε μας ενδιαφέρει να γνωρίσουμε άντρες. Μόνο ζευγάρια ή/και γυναίκες. Ευχαριστώ
 

dskoul

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
409
Like
406
Πόντοι
21
Καλησπέρα. Εμείς είμαστε ζευγάρι 40+ που θελουμε να ξεκινήσουμε γυμνισμό και μένουμε Ανατολική Αττική. Ξέρετε που πιο κοντά μας εχει παραλία γυμνιστών? Προσοχή δε μας ενδιαφέρει να γνωρίσουμε άντρες. Μόνο ζευγάρια ή/και γυναίκες. Ευχαριστώ
Εσένα σε τρώει ο κωλος σου και ψάχνεσαι....

Τραβα καπε ... τα παππούδες της παραλίας θα σε φροντίσουν
 

PiteousbA

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2024
Μηνύματα
75
Like
129
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Εμείς είμαστε ζευγάρι 40+ που θελουμε να ξεκινήσουμε γυμνισμό και μένουμε Ανατολική Αττική. Ξέρετε που πιο κοντά μας εχει παραλία γυμνιστών? Προσοχή δε μας ενδιαφέρει να γνωρίσουμε άντρες. Μόνο ζευγάρια ή/και γυναίκες. Ευχαριστώ
Και εδώ μέσα τί κάνεις ρε φίλε
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.702
Κριτικές
126
Like
7.705
Πόντοι
7.885
Καλησπέρα. Εμείς είμαστε ζευγάρι 40+ που θελουμε να ξεκινήσουμε γυμνισμό και μένουμε Ανατολική Αττική. Ξέρετε που πιο κοντά μας εχει παραλία γυμνιστών? Προσοχή δε μας ενδιαφέρει να γνωρίσουμε άντρες. Μόνο ζευγάρια ή/και γυναίκες. Ευχαριστώ
Τύπε σαν την Κινέτα πουθενά, έλα και θα φάτε καλά και οι 2 σας.
 

Kaulotzitzikas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
127
Κριτικές
1
Like
477
Πόντοι
21
Τα καλύτερα παιχνίδια έγιναν όταν δεν κανονίσαμε τίποτα με την γυναίκα μου (πλέον ) και σε ώρες που ξέραμε ότι δεν θα υπάρχουν πολλοί... Τα φιλιά μας από Κινέτα :)
 

Orestis13

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2023
Μηνύματα
36
Like
46
Πόντοι
0
Τα καλύτερα παιχνίδια έγιναν όταν δεν κανονίσαμε τίποτα με την γυναίκα μου (πλέον ) και σε ώρες που ξέραμε ότι δεν θα υπάρχουν πολλοί... Τα φιλιά μας από Κινέτα :)
Καλησπέρα, στην πρώτη παραλία η στη δεύτερη μέρα τον μεγάλο βράχο?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλησπέρα, στην πρώτη παραλία η στη δεύτερη μέρα τον μεγάλο βράχο?
Μετά το μεγάλο βράχο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom