Νέα

Παραλία Κινέτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ithinkblue
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 526K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Εσύ τι το παίζεις, ο εξυπνάκιας του φόρουμ; Φυσικά και ξέρω και κατά που πέφτει. Εγώ έγραψα ότι δεν είχε κάτι την ώρα που πήγα. Αυτό τυχαίνει να συμβαίνει οποιαδήποτε ημέρα ή και ώρα και στον καθένα. Δεν θα βάλουμε κι ώρα λειτουργίας της παραλίας. Οπότε συμβουλεύω να ασχοληθείτε όλοι οι κακοπροαιρετοι με άλλα θέματα και να μην ασχοληθείτε πλέον με τα μηνύματα μου.
Άστους ρε μωρό μου!!! Μη χαλιέσαι!!! Ανέβασε καμία φώτο σου στο "μάτι παραλία" να γουστάρουμε ή στείλε μου σε πμ καμία που κάνεις γυμνισμό!!!
 

Sweetgirl

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2021
Μηνύματα
116
Like
509
Πόντοι
81
Άστους ρε μωρό μου!!! Μη χαλιέσαι!!! Ανέβασε καμία φώτο σου στο "μάτι παραλία" να γουστάρουμε ή στείλε μου σε πμ καμία που κάνεις γυμνισμό!!!
Δεν χαλιέμαι μωρό σου!!!! Σε ευχαριστώ γλυκούλης για την υποστήριξη.
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Δεν έχεις ανάγκη εσύ, από μύηση. Τα ξέρεις όλα, μωράκι.
Το μόνο που ξέρω από γυμνισμό είναι που είχα βρεθεί πριν πολλά χρόνια σε μικτή παραλία στην Αντίπαρο και οι περισσότεροι - ες κοιμόντουσαν ξεβράκωτοι, λιωμένοι από τα Ξύδια!!! Ξυπνούσαν, έμπαιναν για κατούρημα στη θάλασσα και μετά πάλι ρούχλα μέχρι το απόγευμα!!! Τότε οι κυρίες ήταν τριχωτές και μου είχε κάνει εντύπωση μια που έπαιζε ρακέτες και τα βυζιά την ταλαιπωρούσαν πάνω κάτω πέρα δώθε!!!!
 

johnyharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
229
Like
297
Πόντοι
21
Εσύ τι το παίζεις, ο εξυπνάκιας του φόρουμ; Φυσικά και ξέρω και κατά που πέφτει. Εγώ έγραψα ότι δεν είχε κάτι την ώρα που πήγα. Αυτό τυχαίνει να συμβαίνει οποιαδήποτε ημέρα ή και ώρα και στον καθένα. Δεν θα βάλουμε κι ώρα λειτουργίας της παραλίας. Οπότε συμβουλεύω να ασχοληθείτε όλοι οι κακοπροαιρετοι με άλλα θέματα και να μην ασχοληθείτε πλέον με τα μηνύματα μου.
Οτι γουστάρω είμαι ρε !! ΑΝΤΕ ΖΩΟΟΝ μιλας κιολας !! Μάθε τρόπους ! Γουρούνι αγάμητο και στερημενο !! Αμα σάρεσει αμα δεν σάρσει πουλο !! Σκουπίδι, θα μου κάνεις και παράθεση και τσαμπουκά!! ΟΥΣΤ !!
 

Sweetgirl

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2021
Μηνύματα
116
Like
509
Πόντοι
81
Οτι γουστάρω είμαι ρε !! ΑΝΤΕ ΖΩΟΟΝ μιλας κιολας !! Μάθε τρόπους ! Γουρούνι αγάμητο και στερημενο !! Αμα σάρεσει αμα δεν σάρσει πουλο !! Σκουπίδι, θα μου κάνεις και παράθεση και τσαμπουκά!! ΟΥΣΤ !!
Βρε αντε παρατάμας, που θα σε φοβηθούμε κιόλας. Αντε μαθε να μιλάς καλύτερα. Και από το πεζοδρομιο, σαχλαμάρα.Αλλα δεν φοράει κάνεις, εγώ που καθομαι ξαι απαντάω σε ανώμαλο. Μπορεί να ερεθιζεσαι με τι να απαντώ στα μηνύματα σου. Μην ξανασχοληθεις με τις απαντήσεις μου, understand;
Οτι γουστάρω είμαι ρε !! ΑΝΤΕ ΖΩΟΟΝ μιλας κιολας !! Μάθε τρόπους ! Γουρούνι αγάμητο και στερημενο !! Αμα σάρεσει αμα δεν σάρσει πουλο !! Σκουπίδι, θα μου κάνεις και παράθεση και τσαμπουκά!! ΟΥΣΤ !!
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Y13

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.384
Like
4.758
Πόντοι
456
Πόσο θα ήθελα να μάθω αν είσαι έτσι και στον έρωτα.....
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Το μόνο που ξέρω από γυμνισμό είναι που είχα βρεθεί πριν πολλά χρόνια σε μικτή παραλία στην Αντίπαρο και οι περισσότεροι - ες κοιμόντουσαν ξεβράκωτοι, λιωμένοι από τα Ξύδια!!! Ξυπνούσαν, έμπαιναν για κατούρημα στη θάλασσα και μετά πάλι ρούχλα μέχρι το απόγευμα!!! Τότε οι κυρίες ήταν τριχωτές και μου είχε κάνει εντύπωση μια που έπαιζε ρακέτες και τα βυζιά την ταλαιπωρούσαν πάνω κάτω πέρα δώθε!!!!
Καλησπερα Kafearkoud...προσπαθησα να κανω εικονα τα λεγομενα σου για την εν λογω Τενιστρια...σε κατι τετοιο μου βγαινει.....ειμαι μεσα ????
 

Συνημμένα

  • 512_1000.gif
    512_1000.gif
    925,9 KB · Εμφανίσεις: 136

johnyharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
229
Like
297
Πόντοι
21
Βρε αντε παρατάμας, που θα σε φοβηθούμε κιόλας. Αντε μαθε να μιλάς καλύτερα. Και από το πεζοδρομιο, σαχλαμάρα.Αλλα δεν φοράει κάνεις, εγώ που καθομαι ξαι απαντάω σε ανώμαλο. Μπορεί να ερεθιζεσαι με τι να απαντώ στα μηνύματα σου. Μην ξανασχοληθεις με τις απαντήσεις μου, understand;
ΟΥΣΤ ΣΑΜΠΡΕΛΑ ΑΓΑΜΗΤΗ !! ΒΡΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΛΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ !! ΟΥΣΤ ΤΡΟΛΛΑΚΙ !!! BAN ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ Ο ΗΛΙΟΣ !! ΖΩΟΟΟΝΝ !!
 

pantelisathina

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
280
Like
821
Πόντοι
81
Δλδ για να καταλάβω πας με αμάξι μέχρι ξενοδοχείο και μετά ποδαρατο? Κατευθυνση προς Αθήνα? Να παω με την γυναίκα απόγευμα είναι καλά η θα έχει νιτζα πρηχτες?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.715
Κριτικές
126
Like
7.730
Πόντοι
7.885
Δλδ για να καταλάβω πας με αμάξι μέχρι ξενοδοχείο και μετά ποδαρατο? Κατευθυνση προς Αθήνα? Να παω με την γυναίκα απόγευμα είναι καλά η θα έχει νιτζα πρηχτες?
Τυπε καλα το καταλαβες. Οτι ωρα και να πας θα εχει νιτζα.
 

ggg777

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2008
Μηνύματα
643
Κριτικές
2
Like
292
Πόντοι
26
Live ενημέρωση ένα ζευγάρι στο πεσμένο δέντρο με αλλοδαπή κυρία μάλλον και άλλο ένα στη βίλα νεαρό πιο κάτω λίγοι δροσεροί
 
  • Like
Αντιδράσεις: Y13

johnyharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
229
Like
297
Πόντοι
21
Δλδ για να καταλάβω πας με αμάξι μέχρι ξενοδοχείο και μετά ποδαρατο? Κατευθυνση προς Αθήνα? Να παω με την γυναίκα απόγευμα είναι καλά η θα έχει νιτζα πρηχτες?Φίλε

Δλδ για να καταλάβω πας με αμάξι μέχρι ξενοδοχείο και μετά ποδαρατο? Κατευθυνση προς Αθήνα? Να παω με την γυναίκα απόγευμα είναι καλά η θα έχει νιτζα πρηχτες?
Καλησπερα ! Πάντα καθημερινές είναι πολύ πιο ήρεμα και απουσιάζουν και τα γνωστά μπακουρο λιγούρια , αλλά να ξέρεις ότι γενικά τους αποφέυγεις εύκολα !! Το πολυ πολυ του λες ενα "καντην " και το καταλαβάινει μια χαρά ! Δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα πάντως , αν θες να απομονωθείς θα το βρείς ! Καλά μπάνια !!
 

johnyharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
229
Like
297
Πόντοι
21
Κανένα νέο έχουμε ?? Πήγε κανείς σ/κ να μας πει εμπειρίες και πως πέρασε??
 

johnyharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
229
Like
297
Πόντοι
21

mike44

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2022
Μηνύματα
25
Like
70
Πόντοι
0
Καλησπετα, γενικοτερα, θα προτεινατε καποιον να παει σολο, η καλυτερα με παρεα
 

MelaxrinosPeirasmos

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2012
Μηνύματα
100
Like
198
Πόντοι
1
Στη θάλασσα πας μόνος, αν είσαι μονος, πας με παρέα, αν έχεις -διαθεσιμη- παρέα, πας με γυναίκα αν έχεις γυναίκα, πας με άντρα, αν έχεις άντρα. Πας για σένα, δεν πας για (τους) άλλους, δεν πας για σεξ ή μάτι, πας να ξεκουραστείς, να απολαύσεις το νερό, την ηλιοθεραπεία.
 

johnyharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
229
Like
297
Πόντοι
21
Καλησπετα, γενικοτερα, θα προτεινατε καποιον να παει σολο, η καλυτερα με παρεα
Οπως θες εσυ ! Κ μόνος να πας θα βρεις παρέα αν εισια κοινωνικός κ κυριλε !! Αν εισαι παλι μακακας... μαλλον οχι !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom