Νέα

Παραλία Κινέτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ithinkblue
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 526K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (2 μέλη και 4 επισκέπτες)

nightman69

Μέγας
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.740
Like
21.598
Πόντοι
4.656
Καλησπέρα......δεν έχω προσωπικά καμία σχέση με το θέμα αλλά παραθέτω αυτό το άρθρο προς ενημέρωση για όσους ενδιαφέρονται
Να είστε όλοι καλά και να απολαμβάνατε ότι σας ευχαριστεί.

 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.715
Κριτικές
126
Like
7.730
Πόντοι
7.885
όταν επισκέπτομαι το Κινέτα για πρώτη φορά, ποιο τμήμα να επισκεφτώ για να βρω φάση;
Νοτιοδυτικα να κινηθεις τυπε και να εχεις τον κωλο σου σε ετοιμοτητα να τον αρπαξει.
 

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
920
Like
837
Πόντοι
86

johnyharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
229
Like
297
Πόντοι
21
Μύστες μου είχαμε κανένα νέο απο ΚΙΝΕΤΑ??
 

johnyharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
229
Like
297
Πόντοι
21
Αφου κανεις δεν εχει θα πω εγω που μετα απο πολυ καιρο την επισκεφτηκα !! αρχικα διαφορα ζευγαρια μεταξυ καλυβας και σπιτιου απο πισω απο τα βραχια μεχρι το σχοινι μονο γκευ !! αραξα μετα την καλυβα πιο μακρυα απο τα ζευγαρια για να μην ενοχλησω ! εφυγα 9,30 αλλα τα πιο πολλα ζευγαρια την ειχαν κανει ! ενα εμεινε οπου οταν εφυγα να παω μια βολτα μεχρι το σχοινι και πιο κατω , εκει πετυχα δυο γκευ να αλλοιλοπιπωνονται, γυρισα και το βρηκα στην ιδια θεση το ιδιο αδιαφορο με 2 3 μπακουρους να περιμενουν να παρουν ματι καμια πιπα !! ΥΓ ΜΑΖΕΥΕΤΕ ΤΑ ΚΩΛΟΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΣΑΣ ΒΡΩΜΙΑΡΗΔΕΣ Ε ΒΡΩΜΙΑΡΗΔΕΣ !!!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.715
Κριτικές
126
Like
7.730
Πόντοι
7.885
Αφου κανεις δεν εχει θα πω εγω που μετα απο πολυ καιρο την επισκεφτηκα !! αρχικα διαφορα ζευγαρια μεταξυ καλυβας και σπιτιου απο πισω απο τα βραχια μεχρι το σχοινι μονο γκευ !! αραξα μετα την καλυβα πιο μακρυα απο τα ζευγαρια για να μην ενοχλησω ! εφυγα 9,30 αλλα τα πιο πολλα ζευγαρια την ειχαν κανει ! ενα εμεινε οπου οταν εφυγα να παω μια βολτα μεχρι το σχοινι και πιο κατω , εκει πετυχα δυο γκευ να αλλοιλοπιπωνονται, γυρισα και το βρηκα στην ιδια θεση το ιδιο αδιαφορο με 2 3 μπακουρους να περιμενουν να παρουν ματι καμια πιπα !! ΥΓ ΜΑΖΕΥΕΤΕ ΤΑ ΚΩΛΟΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΣΑΣ ΒΡΩΜΙΑΡΗΔΕΣ Ε ΒΡΩΜΙΑΡΗΔΕΣ !!!
Τυπε στους γυμνιστες συνηθως μαζευουν και κατι, στους μ@λακες με τα μαγιω γινεται χαμος. ΣΚ γενικα μαζευεται πολυς κοσμος και δεν λεει, εκτος αν σκασεις μυτη αργα.
 

johnyharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
229
Like
297
Πόντοι
21
Τυπε στους γυμνιστες συνηθως μαζευουν και κατι, στους μ@λακες με τα μαγιω γινεται χαμος. ΣΚ γενικα μαζευεται πολυς κοσμος και δεν λεει, εκτος αν σκασεις μυτη αργα.
και στους γυμνιστες εχει μπολικα σκουπιδια !! εσυ πες μας που χαθηκες που ησουν?
 

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
801
Κριτικές
6
Like
281
Πόντοι
6
Αφου κανεις δεν εχει θα πω εγω που μετα απο πολυ καιρο την επισκεφτηκα !! αρχικα διαφορα ζευγαρια μεταξυ καλυβας και σπιτιου απο πισω απο τα βραχια μεχρι το σχοινι μονο γκευ !! αραξα μετα την καλυβα πιο μακρυα απο τα ζευγαρια για να μην ενοχλησω ! εφυγα 9,30 αλλα τα πιο πολλα ζευγαρια την ειχαν κανει ! ενα εμεινε οπου οταν εφυγα να παω μια βολτα μεχρι το σχοινι και πιο κατω , εκει πετυχα δυο γκευ να αλλοιλοπιπωνονται, γυρισα και το βρηκα στην ιδια θεση το ιδιο αδιαφορο με 2 3 μπακουρους να περιμενουν να παρουν ματι καμια πιπα !! ΥΓ ΜΑΖΕΥΕΤΕ ΤΑ ΚΩΛΟΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΣΑΣ ΒΡΩΜΙΑΡΗΔΕΣ Ε ΒΡΩΜΙΑΡΗΔΕΣ !!!
Το ζευγαρι που λες που καθοταν τυπε; Αξιζε;
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
942
Κριτικές
12
Like
2.648
Πόντοι
736
Βλέπω ότι αρχίζουν και μαζεύονται μαύρες στην παραλία της κινέτας με τα βυζάκια τους έξω.
Ξέρουμε τίποτα ?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.715
Κριτικές
126
Like
7.730
Πόντοι
7.885
Βλέπω ότι αρχίζουν και μαζεύονται μαύρες στην παραλία της κινέτας με τα βυζάκια τους έξω.
Ξέρουμε τίποτα ?
Τυπε μηπως ηταν γυφτισσες?? γιατι ειναι η περιοδος που πλενονται πακετο με τα ρουχα τους.
 

MelaxrinosPeirasmos

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2012
Μηνύματα
100
Like
198
Πόντοι
1
Βλέπω ότι αρχίζουν και μαζεύονται μαύρες στην παραλία της κινέτας με τα βυζάκια τους έξω.
Ξέρουμε τίποτα ?
Σαββατοκύριακο; Γιατί καθημερινή δεν έχω δει.... Στη γνωστή παραλία ή στη κανονική;
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
942
Κριτικές
12
Like
2.648
Πόντοι
736
Μέγαρα μένω. Ξέρω πολύ καλά πώς είναι ο γύφτος. Μαύρες τουρίστριες λογικά που θα μένουν σε κανα ξενοδοχείο εκεί.
Μαύρες όπως είχαμε κάποτε στη Σωκράτους αλλά σε ποιό καλύτερη φάση σε θέμα ρούχων
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.715
Κριτικές
126
Like
7.730
Πόντοι
7.885
Μέγαρα μένω. Ξέρω πολύ καλά πώς είναι ο γύφτος. Μαύρες τουρίστριες λογικά που θα μένουν σε κανα ξενοδοχείο εκεί.
Μαύρες όπως είχαμε κάποτε στη Σωκράτους αλλά σε ποιό καλύτερη φάση σε θέμα ρούχων
Καλη φαση τυπε να σπρωξεις μαυρη παραλιακα.Το βραδι θυμαμαι ειναι τερμα σκοταδι στων γυμνιστων, προσεχε μονο μη χαθειτε.
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
942
Κριτικές
12
Like
2.648
Πόντοι
736
Για να μην λέω μπαρούφες όταν θα έχω χρόνο θα ξαναπάω.
Στην παραλία με τους ξεβράκωτους. Μια υπενθύμιση απο τα μαστόρια του bou για την παραλία. Η ώρα που πέτυχα, κοντά στις 8 το απόγευμα που γύριζα απο μπάνιο. 2 τεμάχια.
Ένα κανονικό, ένα chubby.
Δεν είμουν solo και δεν γινόταν να πάω να τσεκάρω.
 

Kouros1-2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
677
Like
2.227
Πόντοι
446
Ένα γνήσιο αρσενικό, έχει δικαίωμα να βρίζει και να μιλαει χυδαία και αλητικά μόνο στην διάρκεια του σεξ, γνώμη μου. Όταν τελειώσει το πανηγύρι, πρέπει να είναι κύριος με όλη την σημασία της λέξης.
Σωστηηηη
 

Sagkaflias

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
43
Κριτικές
1
Like
94
Πόντοι
0
Πέζουν και παρτούζες εκεί ζευγάρι με ζευγάρι;
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.715
Κριτικές
126
Like
7.730
Πόντοι
7.885
Σημερα εμαθα απο μυστη οτι ειχε ωραιο κοσμο στην παραλια, οποιος συναγωνιστης ηταν εκει και ξερει λεπτομερειες ας ενημερωσει.
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Σημερα εμαθα απο μυστη οτι ειχε ωραιο κοσμο στην παραλια, οποιος συναγωνιστης ηταν εκει και ξερει λεπτομερειες ας ενημερωσει.
Εγώ μύστη συνάδελφε πάω για ψάρεμα εκεί με το καλάμι ψαρέματος και με φωνάζουν Χαλάστρα η ηδονοβλεψίες γιατί δεν πατάει κάνεις και έχω κάνει 30 μπάνια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom