Νέα

Παραλία Κινέτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ithinkblue
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 526K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (2 μέλη και 4 επισκέπτες)

mike44

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2022
Μηνύματα
25
Like
70
Πόντοι
0
Οπως θες εσυ ! Κ μόνος να πας θα βρεις παρέα αν εισια κοινωνικός κ κυριλε !! Αν εισαι παλι μακακας... μαλλον οχι !
Σ ευχαριστω για την απάντηση, σιγουρα δε μ αρεσει να παω περα δωθε την παραλία σαν γυπας, θα παω θ αραξω κ οτι ηθελε προκύψει/ ευχαριστώ
 

Newmanforsex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2021
Μηνύματα
95
Like
1.049
Πόντοι
200
Επίσκεψη εχθές, χαλαρή μέρα, μάλλον είχαν φύγει όλοι για τριήμερο, 6 ζευγάρια ,και 5 μόνοι, ήλιος με δόντια, ώρες ώρες, δυνατός αέρας αλλά πεντακάθαρη θάλασσα!
 

batist

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2016
Μηνύματα
60
Like
318
Πόντοι
20
Επισκεψη κυριακη απογευμα.περιμενα χαμο αλλα ηταν χαλαρα.Ενα ωραιο ζευγαρι κατω απο το σπιτακι και μια πολυ δυνατη 4αδα πιο περα η οποια ομως δεν προχωρησε σε περιπτυξεις.Στα αρνητικα ενας ματακιας με κυαλια πανω στα βραχια σε μη ευδιακριτο σημειο.Λες και δεν μπορουσε να κατεβει κατω να παρει ματι χωρις κυαλια
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.384
Like
4.758
Πόντοι
456
.... με τα κιάλια είναι πιο βιτσιόζικο το μάτι ! πιο κινηματογραφικό να πούμε !
Heidi Klum Reaction GIF by America's Got Talent
 

johnyharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
229
Like
297
Πόντοι
21
Επισκεψη κυριακη απογευμα.περιμενα χαμο αλλα ηταν χαλαρα.Ενα ωραιο ζευγαρι κατω απο το σπιτακι και μια πολυ δυνατη 4αδα πιο περα η οποια ομως δεν προχωρησε σε περιπτυξεις.Στα αρνητικα ενας ματακιας με κυαλια πανω στα βραχια σε μη ευδιακριτο σημειο.Λες και δεν μπορουσε να κατεβει κατω να παρει ματι χωρις κυαλια
O γαρδέλης ήτανε , έψαχνε τον ψάλτη !!!
 

mike44

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2022
Μηνύματα
25
Like
70
Πόντοι
0
Για αυριο αν ενδιαφερεται να παει κανεις απο κεντρο, μεσο μεταφορας οκ (με 2,50 το λιτρο δυστυχως τα λεμε και αυτα)
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.715
Κριτικές
126
Like
7.730
Πόντοι
7.885
Για αυριο αν ενδιαφερεται να παει κανεις απο κεντρο, μεσο μεταφορας οκ (με 2,50 το λιτρο δυστυχως τα λεμε και αυτα)
Παιζει και προαστιακος τυπε, παρε κι ενα ποδηλατο κι εφτασες. Εκτος κι αν γουσταρεις οτοστοπ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: mike44

johnyharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
229
Like
297
Πόντοι
21
Αυτό το Σκ πηγε κανεις? Έμαθα απο φιλο που πηγε το πρηγουμενο παιχτηκανε κανα 2 παρτουζες με ζευγαρια κ αρκετα γκευ πουτσώματα !! Εγω ημουν εκτος !
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.715
Κριτικές
126
Like
7.730
Πόντοι
7.885
Αυτό το Σκ πηγε κανεις? Έμαθα απο φιλο που πηγε το πρηγουμενο παιχτηκανε κανα 2 παρτουζες με ζευγαρια κ αρκετα γκευ πουτσώματα !! Εγω ημουν εκτος !
Τυπε τα σκηνικα μαλλον παιζονται προς το τελος της παραλιας που ειναι πιο ησυχα, στην αρχη μαζευεται μονο σαβουρα. Ρωτα και τον φιλο αν το επιβεβαιωνει.
 

geiasou12

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2021
Μηνύματα
31
Like
47
Πόντοι
0
Καλησπέρα στους συναγωνιστές.
Πριν λίγο ανακάλυψα ότι οι σύλλογοι της Κινέτας απέστειλαν το παρακάτω στη Κοινότητα της Κινέτας καθώς και στον δήμαρχο Μεγάρων.
Αυτό στάλθηκε στις 13 Μαϊου. Έχουμε κάποια ενημέρωση για το αν έχει γίνει τίποτα από τότε? Έχουν δημιουργηθεί προβλήματα με ντόπιους κλπ?
1655828357426.png
 

johnyharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
229
Like
297
Πόντοι
21
Φωνάζουν οι βρωμοαρβανίτες οι ντόπιοι για τα μαγαζιά οτι και καλά δεν θελουν τους γυμνιστες! Πέρυσι βάλανε και την αστυνομια να ερθει μεχρι την καλυβα και τα πρωτα βραχια για να λεει στον κοσμο να ντυθεί ! Βέβαια η αληθεια ειναι οτι και η αστυνομια ελεγε να πηγαινετε πισω απο τα βράχια ! Κάποιοι ηθελαν κολλητα με τον κοσμο να κανουν γυμνισμο !
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.715
Κριτικές
126
Like
7.730
Πόντοι
7.885
Τοση παραλια δεν σας φτανει ρε κακομοιρηδες του οικισμου. Ετσι γουσταρουμε να πεταμε το καυλι μας εξω και ν αραζουμε μπαλαλαικα.
 

johnyharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
229
Like
297
Πόντοι
21
Εγω άυριο λέω να πάω να κάνω το μπάνιο μου !! Ελπίζω να μην έχει τσούχτρες πάλι !!
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Καλησπέρα στους συναγωνιστές.
Πριν λίγο ανακάλυψα ότι οι σύλλογοι της Κινέτας απέστειλαν το παρακάτω στη Κοινότητα της Κινέτας καθώς και στον δήμαρχο Μεγάρων.
Αυτό στάλθηκε στις 13 Μαϊου. Έχουμε κάποια ενημέρωση για το αν έχει γίνει τίποτα από τότε? Έχουν δημιουργηθεί προβλήματα με ντόπιους κλπ?
1655828357426.png
Εγώ γυμνιστής δεν είμαι αλλά κάτι τέτοιοι υποκριτές με σκατένιες δικαιολογίες με εκνευρίζουν!!! Η παραλία λέει για τους οικιστές!! Στα αρχίδια μας ρε μουνιά!!! Προσβολή της δημόσιας αιδούς με νόμο από τη χούντα του Μεταξά!!!
 

johnyharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
229
Like
297
Πόντοι
21
Εγώ γυμνιστής δεν είμαι αλλά κάτι τέτοιοι υποκριτές με σκατένιες δικαιολογίες με εκνευρίζουν!!! Η παραλία λέει για τους οικιστές!! Στα αρχίδια μας ρε μουνιά!!! Προσβολή της δημόσιας αιδούς με νόμο από τη χούντα του Μεταξά!!!
Εχθες πάνω απο την βίλα είχε βγει ο αλβανος και πέταγε πέτρες στον κόσμο ! ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΡΕ !!!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.715
Κριτικές
126
Like
7.730
Πόντοι
7.885
Εχθες πάνω απο την βίλα είχε βγει ο αλβανος και πέταγε πέτρες στον κόσμο ! ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΡΕ !!!
Τυπε για πες και την συνεχεια, τον τραμπουκισανε τον αλβανο μετα??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom