Νέα

Παραλία Κινέτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ithinkblue
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 526K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Πώς μπορώ να πάω κινετα από κέντρο χωρίς αυτοκίνητο
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.716
Κριτικές
126
Like
7.732
Πόντοι
7.885
Απο βδομαδα θα εχει ιδανικο καιρο για κινετα, αντε να ετοιμαζομαστε.
 

Wolf21

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
127
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
Μπορεί κάποιος να μου πει συνοπτικά πού είναι η παραλία (βαριέμαι να διαβάσω 58 σελίδες!!!)
 

Wolf21

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
127
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
Αφού το γράφει το γκουγκλ θα το βρω.Ευχαριστώ που βαριέσαι να απαντήσεις.
 

sperfect

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
247
Κριτικές
2
Like
225
Πόντοι
1
Αφού το γράφει το γκουγκλ θα το βρω.Ευχαριστώ που βαριέσαι να απαντήσεις.
Υπάρχουν 2 παραλίες γυμνιστων. Η κύρια ειναι μετά το ξενοδοχειο sun. Εχει λιγο περπάτημα. Η άλλη ειναι το «σχοινί». Ειναι μεταξύ των ξενοδοχείων sun και κοκκινης. Εχει σχετικά απότομη κατάβαση με σχοινί σε κάποιο σημείο αλλα ειναι πιο ήσυχη και πιο σκληροπυρηνική
 
  • Like
Αντιδράσεις: Wolf21

Wolf21

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
127
Κριτικές
3
Like
311
Πόντοι
21
Υπάρχουν 2 παραλίες γυμνιστων. Η κύρια ειναι μετά το ξενοδοχειο sun. Εχει λιγο περπάτημα. Η άλλη ειναι το «σχοινί». Ειναι μεταξύ των ξενοδοχείων sun και κοκκινης. Εχει σχετικά απότομη κατάβαση με σχοινί σε κάποιο σημείο αλλα ειναι πιο ήσυχη και πιο σκληροπυρηνική
Κατατοπιστικός.
 

nik844

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
25
Like
34
Πόντοι
0
Υπάρχουν 2 παραλίες γυμνιστων. Η κύρια ειναι μετά το ξενοδοχειο sun. Εχει λιγο περπάτημα. Η άλλη ειναι το «σχοινί». Ειναι μεταξύ των ξενοδοχείων sun και κοκκινης. Εχει σχετικά απότομη κατάβαση με σχοινί σε κάποιο σημείο αλλα ειναι πιο ήσυχη και πιο σκληροπυρηνική
Στο σχοινί; Ούτε κατά διάνοια μου έχουν σπάει αυτοκίνητο όπως και σε πολλούς άλλους επίσης έχουν κλέψει και καταλύτες!!!ΠΡΟΣΟΧΗ
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.716
Κριτικές
126
Like
7.732
Πόντοι
7.885
Στο σχοινί; Ούτε κατά διάνοια μου έχουν σπάει αυτοκίνητο όπως και σε πολλούς άλλους επίσης έχουν κλέψει και καταλύτες!!!ΠΡΟΣΟΧΗ
Ελα ρε τυπε, παιζει γυφταριο στην περιοχη??
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.716
Κριτικές
126
Like
7.732
Πόντοι
7.885
Περασμα δευτερα απο κινετα, ηθελα να παρω εναν καπνο αλλα στα μαγαζια της παραλιας δεν πουλανε οποτε ξαναβγηκα στον κεντρικο για να βρω περιπτερο. Στο τελος του δρομου ειχαν αραξει 3 τροχοσπιτα και πετυχα και διας να κοβει βολτα την παραλια. Στους γυμνιστες ειχε 4 ζευγαρια, οι 2 μιλφαρες και οι αλλες 2 γκρανι. Αραξα λιγο μετα την βιλα αναμεσα απο 2 ζευγαρια. Το ενα απο τα 2 μιλφ το συνοδευαν ενας μπαρμπας κι ενας νεοτερος σαπιοκοιλιας με μουστακι. Μιλαμε για τεραστια κοιλια και μικρη πουτσα φυσικα την οποια και δεν εβλεπε. Φαση δεν παιχτηκε, κατα τις 19:00 ειχαν σπασει ολα τα ζευγαρια. Φευγοντας εκανα μια σταση στο σκοινι, οπου δεν υπηρχε ψυχη. Ωραια παραλια μου φανηκε απο ψηλα αλλα το μονοπατι δεν παλευεται.
 
  • Like
Αντιδράσεις: leon23

johnyharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
229
Like
297
Πόντοι
21
Περασμα δευτερα απο κινετα, ηθελα να παρω εναν καπνο αλλα στα μαγαζια της παραλιας δεν πουλανε οποτε ξαναβγηκα στον κεντρικο για να βρω περιπτερο. Στο τελος του δρομου ειχαν αραξει 3 τροχοσπιτα και πετυχα και διας να κοβει βολτα την παραλια. Στους γυμνιστες ειχε 4 ζευγαρια, οι 2 μιλφαρες και οι αλλες 2 γκρανι. Αραξα λιγο μετα την βιλα αναμεσα απο 2 ζευγαρια. Το ενα απο τα 2 μιλφ το συνοδευαν ενας μπαρμπας κι ενας νεοτερος σαπιοκοιλιας με μουστακι. Μιλαμε για τεραστια κοιλια και μικρη πουτσα φυσικα την οποια και δεν εβλεπε. Φαση δεν παιχτηκε, κατα τις 19:00 ειχαν σπασει ολα τα ζευγαρια. Φευγοντας εκανα μια σταση στο σκοινι, οπου δεν υπηρχε ψυχη. Ωραια παραλια μου φανηκε απο ψηλα αλλα το μονοπατι δεν παλευεται.
καθημερινη και ειχε 4 ζευγάρια? μπράβο!! Συνηθως σαββατο κυριακη παιζουν σκηνικα απο οτι εχω παρατηρησει !!
 

Tzeni cross

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2021
Μηνύματα
60
Like
122
Πόντοι
0
Σήμερα είχα διάθεση να πάω Κινέττα. Τίποτα το ιδιαίτερο ομως δεν παίχτηκε εκει. Ελπίζω την επόμενη φορά που θα το αποφασίσω να σταθώ τυχερή.

Σήμερα είχα διάθεση να πάω Κινέττα. Τίποτα το ιδιαίτερο ομως δεν παίχτηκε εκει. Ελπίζω την επόμενη φορά που θα το αποφασίσω να σταθώ τυχερή.
Να κανονίσουμε να πάμε μαζί εάν θέλεις...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom