Νέα

Παράδεισος...Πράγα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 568K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.000
Πόντοι
2.606
Τώρα για σπονσοριλίκι η Πολωνία υπερτερεί κατά πολύ της Τσεχίας.Η Πολωνία έχει πολλές διψασμένες ΜΙΛΦ για Βαλκάνιο σπέρμα.Βάλε και τις πεινασμένες φοιτήτριες με τις οξείες οικονομικές ανάγκες συμπληρώνεται το παζλ.
Τσεχία είναι καλύτερα για καθαρά πληρωμένο,έσκορτ,πουτάνες κτλ όπου Πολωνία υστερεί σημαντικά.
Παλιά Τσεχία έπαιζε πολύ σπονσοριλίκι και άμεσα arrangements αλλά τώρα έχουν ανέβει πολύ οικονομικά,δεν τις βρίσκεις πλέον έτσι εύκολα,το έχουν ρίξει στο εσκορτιλίκι και τις χοντρές μπάζες.
Σου λέει η άλλη τι σπόνσορινγκ και μαλακίες βάζω μια αγγελία και καθαρίζω μια χιλιάρα ημερησίως από πουτανιάρηδες.Πολωνία δεν είναι τόσο απλά,το πουτανιλίκι απαγορεύεται είναι κρυφό ή τις συμφέρει να βρουν σπόνσορα αφού οι Πολωνοί είναι σπάγγοι και πάντα βρίσκουν εύκολα τρομπόνια στη χώρα τους χωρίς να πληρώνουν,τι να το κάνουν το πληρωμένο.
Γενικά Πολωνία παίζει πάντα γκρίζα ζώνη δεν είναι καθαρά τα πράγματα,σέρβις,τόσα δίνεις τόσα παίρνεις κτλ.

Η τέλεια χώρα για όλα εσκορτιλίκι,πουτανιλίκι,σεμι προς,σπονσοριλίκι,ελεύθερους γαμιάδες κτλ είναι η Ουκρανία,αναλλοίωτη αξία στο μπλοκ αλλά εκεί μιλάμε για κατηγορία εκτός ανταγωνισμού.
Δηλαδή δεν μπορείς να συγκρίνεις καμιά απολύτως λευκή χώρα με Ουκρανία γιατί ό,τι και να συγκρίνεις ωχριά.Η Ουκρανία ρίχνει σε όλους στα αυτιά την τελευταία εκατονταετία τουλάχιστον οπότε μιλάμε για αθέμιτη σύγκριση.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Και τώρα δηλαδή τα μούτρα του θα σπάσει Τσεχία μέχρι να δει το φως το αληθινό.

Αυτό που πλέον θα δει το φως το αληθινό Τσεχία,είναι αυτός που θα το δει οπουδήποτε και αν πάει.

Τώρα είναι καλά μόνο για πολύ έμπειρους,πολύ φραγκάτους,πολύ εμφανίσιμους κτλ.

Τα γράφεις και μόνος σου
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.000
Πόντοι
2.606
Αυτό που πλέον θα δει το φως το αληθινό Τσεχία,είναι αυτός που θα το δει οπουδήποτε και αν πάει.

Τα γράφεις και μόνος σου

Αυτό λέμε.Εστω ένας Ελληναράς γαμέας σκάει στο σιδηροδρομικό σταθμό του Πίλσεν Σάββατο απόγευμα,ορμώμενος εκ Γερμανίας και την επόμενη μέρα πρέπει να γυρίσει σπίτι του.Είναι 30 ετών μέσης εμφάνισης,μέσης εισοδηματικής κατάστασης,μέσης εμπειρίας.
Εστω οτι ο ίδιος γαμέας σκάει Βρότσλαβ το επόμενο Σάββατο.
Πού έχει περισσότερες πιθανότητες να γαμήσει?
Να γαμήσει γενικώς?
Να γαμήσει οχτάρι?
Να γαμήσει εφτάρι?
Να γαμήσει εξάρι?
Κτλ.
Μιλάμε για ακριβώς το ίδιο άτομο.
Εστω ένας μέσος Ελληναράς άγαμος νεομετανάστης τριαντάρης,μέσης εμφάνισης δύο χρόνια στη Γερμανία με εισόδημα 2500 ευρώ καθαρά το μήνα που μένει Φρανκφούρτη,εφτά ώρες από Πίλσεν και εφτά ώρες από Βρότσλαβ.
Ποια πόλη πρέπει να διαλέξει?
Είναι εντελώς συγκεκριμένα τα ερωτήματα που δίνουμε απαντήσεις.
Και αν ο γαμέας πιάσει τα αρχίδια του μέσω τίντερ,ονλάιν,live,nightgame κτλ πού είναι καλύτερα για να μη μείνει τελικώς αγάμητος?Εστω αν πάει σε πουτάνες κτλ?
Γενικά είναι περίπλοκα ζητήματα.
Τα ερωτήματα παρουσιάζονται ακριβώς σε αυτή τη μορφή.Καλύτερα Τσεχία?Η μήπως Πολωνία?Η να τα κρατήσω για πτήση Ουκρανία?Η καλύτερα να γαμήσω Γερμανία τοπικά πουτανάκια ή σε FKK?
Εκεί ακούει κανείς το ένστικτο βασικά τη φωνή του πούτσου του που καθοδηγεί πάντα ασφαλώς σαν πυξίδα.Κάνουμε τις μαθηματικές στατιστικές αναλύσεις που είναι σωστές,ο άλλος λέει πάρε τα αρχίδια μου δε θα κάτσω εγώ μέχρι τις 5 το πρωί στο κλαμπ να κυνηγάω τσιμπουκλούδες Πολωνέζες να ψοφήσω από την κούραση, ούτε θα μάθω τσέχικα,δε θέλω να γυμναστώ να κάνω κοινωνικούς κύκλους κτλ θέλω εύκολες αποτελεσματικές λύσεις εδώ και τώρα.Θέλουν λεωφόρους που λένε.Θέλουν το εύκολο,το άμεσο το χειροπιαστό.Οχι τη μορφή αν κάνεις αυτό και αυτό τότε θα έχεις αυτό που θα είναι καλύτερο από αυτό κτλ.Θέλουν πολύ καθαρά σαφή πράγματα μέσος όρος φάση.Δεν καταλαβαίνουν τα niche.
Εγώ του λέω αν αποκτήσεις ένα edge εάν ξεχωρίσεις πολύ κάπου είτε εισοδηματικά είτε εμφανισιακά είτε κοινωνικά και έχεις όλους τους άλλους παράγοντες κανονικούς δηλαδή χωρίς σημαντικό μειονέκτημα σε έναν τομέα,θα ξεσκιστείς στον πούτσο.Αρκεί να έχεις ένα βασικό πλεονέκτημα σε σχέση με τον ανταγωνισμό ένα μόνο.
Αλλιώς αγωνίζεσαι την παλεύεις αλλά θα σου τριφτούν αρχίδια στη μούρη,δεν είναι εύκολα εκεί έξω.
Για εμάς Τσεχία ήταν όντως εύκολα προ δεκαπενταετίας δήλωνες Ελληνας και άνοιγαν οι πόρτες τώρα πρέπει να φέρεις κάτι παραπάνω στο τραπέζι δεν αρκεί η δήλωση είμαι Ελληναράς,πουτσαράς,προσκυνείστε.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.000
Πόντοι
2.606
Το άλλο είναι οι αλλαγές της τελευταίας δεκαετίας.Π.χ. το 1999 που πήγα Τσεχία όλες μα όλες οι Τσέχες ήταν λεπτές λόγω κομμουνιστικής διατροφής και έλλειψης Mc Donalds,ήταν σα στέκες,ψηλές,μοντελοειδείς,τις χοντρές τις έψαχνες με το κυάλι και ήταν πάντα Δυτικές.
Η κορώνα προς το δολλάριο ήταν ένα προς 40 ενώ τώρα είναι ένα προς 25.Τουτέστιν μεθερμηνευόμενον με δέκα δολλάρια στας τσέπας ήσουνα πασάς,οι πιο πολλοί Τσέχοι φοιτητές τη βγάζανε με ένα δολλάριο τη μέρα.
Οι μισθοί ήταν αστείοι 200-250 δολλάρια το μήνα στο μέσο όρο όταν ο Ελληναράς δημόσιος ξύστης καθάριζε πενταπλά ξύνοντας τα αρχίδια του.
Οι τιμές ήταν στο τέταρτο από σήμερα αφού η χώρα ακολουθούσε μετακομμουνιστική σοφή αντιπληθωριστική πολιτική και δεν άφηνε να ανεβαίνουν οι τιμές.Π.χ. το εισιτήριο στο μετρό κόστιζε 12 κορώνες ήτοι 0.3 δολλάρια ενώ τώρα έχει 25 κορώνες δηλαδή πάνω από ένα δολλάριο.
Συνεπώς ο μέσος Ελληναράς ήταν άρχοντας.Γαμούσε και έδερνε λόγω φτήνιας,χαμηλών μισθών,τεράστιας διαφοράς δυτικού και ανατολικού μπλοκ.
Οχι οτι γαμούσε αυτομάτως αλλά είχε τρελλό ανταγωνιστικό πλεονέκτημα αν ήξερε να το αξιοποιήσει.
Σήμερα ο σύγχρονος Ελληνας τρώει το χύσι του Τσέχου από κάθε άποψη.Απειρες χοντρές,μισθοί πάνω από Ελλάδα,προοπτικές και σχετική ακρίβεια.Ο μέσος Ελληναράς τον έχει πιει κλαρίνο.
Πρακτικά θα γαμήσει ένα πεντάρι,εξάρι χοντρή που θα τον μαστιγώνει κιόλας αν δεν αντιδράσει.Εκεί είναι το θέμα να αντιδράσεις να προσαρμοστείς στις εξελίξεις,να δείξεις οτι δεν αποδέχεσαι τη νέα τάξη και την κατάργηση δικαιωμάτων του Ελληναρά.

Το ίδιο και Πολωνία.Τι σχέση έχει η Πολωνία του 99 μια χρεωκοπημένη χώρα με 40% ανεργία και 80% στους νέους,με πρακτικά όλες τις νεαρές Πολωνέζες να πένονται,να μεταναστεύουν ή να την βγάζουν με 50 δολλάρια μηνιαίως με την Πολωνία του 2019 με 5% ανεργία και μισθούς 1000 ευρώ και πάνω στη νεολαία.Μιλάμε για την πούτσα με τη βούρτσα.
Μόνο άρχοντες είναι ακόμα σε θέση να δρέψουν καρπούς,οι άλλοι πιάνουν πρακτικά τα αρχίδια τους στο ρεαλιστικό τοπίο.Μένουν με το πουλί στο χέρι και βρίζουν την παγκοσμιοποίηση και τους γιατρούς του Στάλιν.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Στο έχω ξαναγράψει και θα στο ξαναγράψω στο τέλος του συγκεκριμένου post.

Τα Σλαβικά μουνολίβαδα,εκτός από Ουκρανία και μερικές ξεχασμένες από το θεό πόλεις επαρχίας Ρωσίας,κ.λ.π. είναι απλά για τουρισμό.

Πράγα,για πληρωμένο.
Πολωνία για τίποτα.
Eντάξει,άμα πας κανένα Gorzów Wielkopolski που ζούνε ακόμη στο 1960 και πουλήσεις παπά μονίμου,τότε μπορείς να πηδήξεις καλά,αν πρώτα δε σε πηδήξουν τίποτα Stilon Fighters...

Οι μόνοι που μπορούν να καταφέρουν κάτι σε Τσεχία,είναι τίποτα 20χρονοι erasmus,σε τίποτα Hostels,κ.λ.π. και πάντα με συγκεκριμένα αντίστοιχης ηλικίας Σλαβάκια ή τίποτα μάγκες που γαμάνε ακόμη και στη σελήνη.
Μιλάω πάντα για αξιόλογη γκόμενα,άμα είναι να τραβιέσαι στου διαόλου τον πούτσο για 5άρια-6άρια,τότε σημαίνει ότι είσαι για το πέος ανεξαρτήτου χώρας.

Πάμε τώρα και στο ποια είναι η λύση για κάποιον που ανέβηκε σε Polski Bus και που έφαγε πάπια με ντάμπλινγκς στο U Žaludů..

Να κάτσει στα αυγά του αν μένει σε δυτική χώρα,να φροντίσει να δημιουργήσει ατομικό κεφάλαιο σαν άτομο(πνεύμα,σώμα,τσέπη,κ.λ.π.) και να θερίσει τις ΑΝΑΡΙΘΜΗΤΕΣ Σλάβες που έρχονται πλέον στη Γερμανία,Αυστρία,Ελβετία,κ.ο.κ.

Είναι εκτός έδρας,δεν ξέρουν τη γλώσσα,είναι ευάλωτες,έρχονται μόνες τους,τα πτυχία τους πολλές φορές δεν γίνονται αποδεκτά,κάνουν δουλειές της πούτσας και το πιο σημαντικό,οι δυτικοί της έχουν ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΥΤΣΑ.

Αυτό είναι το σημερινό vfm,αυτό θα έπρεπε να κάνεις και εσύ.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.000
Πόντοι
2.606
Στο έχω ξαναγράψει και θα στο ξαναγράψω στο τέλος του συγκεκριμένου post.

Τα Σλαβικά μουνολίβαδα,εκτός από Ουκρανία και μερικές ξεχασμένες από το θεό πόλεις επαρχίας Ρωσίας,κ.λ.π. είναι απλά για τουρισμό.

Πράγα,για πληρωμένο.
Πολωνία για τίποτα.
Eντάξει,άμα πας κανένα Gorzów Wielkopolski που ζούνε ακόμη στο 1960 και πουλήσεις παπά μονίμου,τότε μπορείς να πηδήξεις καλά,αν πρώτα δε σε πηδήξουν τίποτα Stilon Fighters...

Οι μόνοι που μπορούν να καταφέρουν κάτι σε Τσεχία,είναι τίποτα 20χρονοι erasmus,σε τίποτα Hostels,κ.λ.π. και πάντα με συγκεκριμένα αντίστοιχης ηλικίας Σλαβάκια ή τίποτα μάγκες που γαμάνε ακόμη και στη σελήνη.
Μιλάω πάντα για αξιόλογη γκόμενα,άμα είναι να τραβιέσαι στου διαόλου τον πούτσο για 5άρια-6άρια,τότε σημαίνει ότι είσαι για το πέος ανεξαρτήτου χώρας.

Πάμε τώρα και στο ποια είναι η λύση για κάποιον που ανέβηκε σε Polski Bus και που έφαγε πάπια με ντάμπλινγκς στο U Žaludů..

Να κάτσει στα αυγά του αν μένει σε δυτική χώρα,να φροντίσει να δημιουργήσει ατομικό κεφάλαιο σαν άτομο(πνεύμα,σώμα,τσέπη,κ.λ.π.) και να θερίσει τις ΑΝΑΡΙΘΜΗΤΕΣ Σλάβες που έρχονται πλέον στη Γερμανία,Αυστρία,Ελβετία,κ.ο.κ.

Είναι εκτός έδρας,δεν ξέρουν τη γλώσσα,είναι ευάλωτες,έρχονται μόνες τους,τα πτυχία τους πολλές φορές δεν γίνονται αποδεκτά,κάνουν δουλειές της πούτσας και το πιο σημαντικό,οι δυτικοί της έχουν ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΥΤΣΑ.

Αυτό είναι το σημερινό vfm,αυτό θα έπρεπε να κάνεις και εσύ.

Εδώ διαφωνώ.Δε συγκρίνονται τα όργια που μπορεί να κάνει ο Βαλκάνιος σε Στεττίνο,Ποζνανιάνκες,Mazury και Σιλεσιανές ψώλες με τα συμβατικά πουτσιλίκια σε Βεστφαλία,κλασσική Γερμανία,Βαυαρία ή DDR κτλ.Μιλάμε για διαφορά τάξης μεγέθους.Κάποια πράγματα παραμένουν αναλλοίωτα την τελευταία χιλιετία είμαι σίγουρος οτι ο Τεύτονας του 1000 μ.Χ. γαμούσε πολύ καλύτερα Gorzow Wielkopolski,Zielona Gora,Innowroclaw και Legnica αντί για Barlin,Drazden και Monachum,μιλάμε για διαχρονικές αξίες,σα να λέμε μπουζούκι,ελληνική σαλάτα κτλ που παραμένουν αναλλοίωτα ανά τους αιώνες,οι Σλάβες πάντα ήτανε οι Θεές για σεξ,δεν έχει αλλάξει τίποτα και ούτε πρόκειται.
Με το που διασχίζεις τον Οντερ και σήμερα βλέπεις το φως το αληθινό,είναι τεράστια η διαφορά.Αμέσως πιάνεις τα vibes ανατολικά του Οντερ οτι είναι θέμα χρόνου να γαμήσεις,δεν έχεις πρακτικά εμπόδια.Δύση σε κοιτάνε όλοι.
Βλέπεις οτι οι νεομετανάστες Γερμανία στο φόρουμ έχουν καταντήσει Mgtow ή μπαζογάμηδες ή κοιτάνε να γυρίσουν Ελλάδα στην πεπατημένη με τις Ελλεινίδες.Δεν έχει μεταμορφωθεί κανείς σε γαμέα,αντίθετα όλοι τρώνε φυστίκια και φάπες από τον ανταγωνισμό.
Και όσοι το παίζουν γαμείς απλά ξεχύνονται στο ανατολικό μπλοκ,δεν τα πράττουν με Γερμανίδες.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Και όσοι το παίζουν γαμείς απλά ξεχύνονται στο ανατολικό μπλοκ,δεν τα πράττουν με Γερμανίδες.

Δε με πιάνεις...
Δε σου έγραψα για Γερμανίδες,αλλά για τις αμέτρητες νεοφερμένες ψαρωμένες Σλάβες σε δυτικό έδαφος.

Φυσικά και είναι απείρως πιο εύκολο να γαμήσεις μια Πολωνέζα που ήρθε Γερμανία,δεν ξέρει γλώσσα,δεν έχει κονέ,δεν την παίρνουν στα σοβαρά οι δυτικοί,κ.λ.π.
παρά την ίδια Πολωνέζα που θα παίζει εντός έδρας στο Βρότσλαβ και με τους Πολωνούς ψωλαραίους τριγύρω.

Μίλα λίγο με καμιά ηλικίας 20-30 ΜΗ ΠΟΥΤΑΝΑ-ΣΠΟΝΣΟΡΕΤΑ-ΤΣΙΓΚΟΛΕΛΕΤΑ νεοφερμένη Σλάβα, που την φλερτάρουν σοβαρα μόνο τίποτα τούρκοι και τα ξαναλέμε που είναι καλύτερα..

 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.711
Κριτικές
1
Like
4.491
Πόντοι
1.706
Βλέπεις οτι οι νεομετανάστες Γερμανία στο φόρουμ έχουν καταντήσει Mgtow ή μπαζογάμηδες ή

Δεν καταλαβαινω την εμπαθεια σου απεναντι στους mgtow.
Nαι Είμαστε MGTOW ειμαστε περήφανοι για αυτο κ για τις πεποιθησεις μας.
Δεν γουσταρουμε να δουλευουμε 6 μηνες για να ξινογαμαμε 3 μερες.
Να μας βλεπουν οι σλαβες σαν ΑΤΜ με ποδια.
Να σηκωνοντε να φευγουν απο το καφε χωρις να πουν ουτε γεια αν δεν βαζουμε το χέρι στην τσεπη ασταματητα
Να ερχοντε για τα λεφτα μας κ οχι για  εμας.
Να μην απαντανε ουτε στο σμσ αν δεν στειλουμε την χορηγια.
Να νοιωθουμε δουλοι για το μουνι.

Προκληση: μενεις καπου κοντα στο ντυσελντορφ,το ιδιο κ εγω . Ειμαστε ηλικιακα  κ εμφανισιακα κοντα.
Εγω τολμαω με 40€ μπατζετ να την πεσω σε γυναικα 6-7 ,30-40 χρονων , εσυ τολμας?
Η νοιώθεις σαν τον λουκυ λουκ χωρις το οπλο του?
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.000
Πόντοι
2.606
Δε με πιάνεις...
Δε σου έγραψα για Γερμανίδες,αλλά για τις αμέτρητες νεοφερμένες ψαρωμένες Σλάβες σε δυτικό έδαφος.

Φυσικά και είναι απείρως πιο εύκολο να γαμήσεις μια Πολωνέζα που ήρθε Γερμανία,δεν ξέρει γλώσσα,δεν έχει κονέ,δεν την παίρνουν στα σοβαρά οι δυτικοί,κ.λ.π.
παρά την ίδια Πολωνέζα που θα παίζει εντός έδρας στο Βρότσλαβ και με τους Πολωνούς ψωλαραίους τριγύρω.

Μίλα λίγο με καμιά ηλικίας 20-30 ΜΗ ΠΟΥΤΑΝΑ-ΣΠΟΝΣΟΡΕΤΑ-ΤΣΙΓΚΟΛΕΛΕΤΑ νεοφερμένη Σλάβα, που την φλερτάρουν σοβαρα μόνο τίποτα τούρκοι και τα ξαναλέμε που είναι καλύτερα..

Αν είναι 30-35 χρονών κάτι μπορεί να κάνει Γερμανία.Αλλιώς φουλ σλαβική Ευρώπη.
Πήγα Στεττίν την Πρωτοχρονιά του 2015 γάμησα 5 γκόμενες σε ένα βράδυ.Πού να τα κάνεις αυτά Γερμανία?Τι να κλάσεις στα γερμανικά κλαμπ?
Ενώ Πολωνία είσαι ακόμα άρχοντας,αν δεν υπήρχε η Ουκρανία άντε και η Ρωσία,όλο εκεί θα άραζα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.000
Πόντοι
2.606
Δεν καταλαβαινω την εμπαθεια σου απεναντι στους mgtow.
Nαι Είμαστε MGTOW ειμαστε περήφανοι για αυτο κ για τις πεποιθησεις μας.

Αυτό λέμε.Αν ήσουνα ανατολική Ευρώπη δε θα καταντούσες Mgtow με την καμία.Είναι mission impossible.Αυτά είναι μόδες στο δυτικό κόσμο λόγω επέλασης του φεμινισμού,πουσταίων,αντρογυναικών,παχύσαρκων κτλ.
Η Δύση είναι ο λόγος που καταντάς Mgtow οτι τρως το δυτικό φυστίκι,ακόμα και Ελλάδα με τις Ελλεινίδες δεν καταλήγει κανείς σε αυτή τη φιλοσοφία να μη γαμάει εκ πεποιθήσεως.

Οι ψωλαραίοι έχουμε αυτή τη λύσσα,δε δεχόμαστε το δυτικό φυστίκι.Είναι η διαρκής μάχη.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Αν είναι 30-35 χρονών κάτι μπορεί να κάνει Γερμανία.Αλλιώς φουλ σλαβική Ευρώπη.
Πήγα Στεττίν την Πρωτοχρονιά του 2015 γάμησα 5 γκόμενες σε ένα βράδυ.Πού να τα κάνεις αυτά Γερμανία?Τι να κλάσεις στα γερμανικά κλαμπ?
Ενώ Πολωνία είσαι ακόμα άρχοντας,αν δεν υπήρχε η Ουκρανία όλο εκεί θα άραζα.

Φαντάζομαι και την πρωτοχρονιά του 2016 γάμησες 6 γκόμενες σε ένα βράδυ :grin:

Ποιο γερμανικό club μου λες;
Σε Σλαβικό πάρτυ στη Γερμανία έχεις πάει;
Όχι φυσικά..
Σε κανά fb group με Σλάβες;
Παπάρια..

Πήγαινε σε κανά Σλαβικό παρτυ να δεις την αναλογία γυναικών και πόσο ξενερωμένες με τη Γερμανία είναι ακόμη και οι 20χρονες..

Οπότε εσύ σαν θείος με πακέτο,σκας σε γυναίκες που είναι μεγαλωμένες χωρίς να θεωρούν παράξενο αν ο άντρας είναι και κάποια χρόνια αρκετά μεγαλύτερος,οι οποίες είναι εκτός έδρας και δεν ξέρουν που πάνε τα τέσσερα.
Εύκολη λεία δηλαδή...

Τώρα γιατί μου κάνεις τον Κινέζο ενώ στα γράφω ξεκάθαρα,είναι άλλη ιστορία..

 

nikolai33

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
11
Like
1
Πόντοι
0
Πραγα τα καλυτερια γαμησια παιδια
 

Επισκέπτης
Μην τον ακους τον ξενερωτο Δοκτορα. Ακου τον πουτζο σου μονο.
 

General Franco

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2019
Μηνύματα
9
Like
12
Πόντοι
0
Χαίρετε

Μετά από σύντομη επίσκεψη στην Πράγα και έχοντας λάβει υπόψη τις αναρτήσεις σας. Θα θελα να παραθέσω μερικές από τις εμπειρίες μου.

Πρώτη επίσκεψη Mazlive Studentky Lucinka : εύκολη συνενόηση ( πήρα τηλέφωνο, Μίλαν αγγλικά), άμεσα διαθέσιμη, χοντρή, αρκετά καλή στον αγώνα

Δεύτερη επίσκεψη Top privat Aneta
Κλείσιμο ραντεβού μέσω watch up
(Το μόνο privat που η συνενόηση έγινε έτσι άμεσα και βολικά)
Η Άνετα είναι κοντή σχετικά, με παραπάνω κιλά από τις φωτογραφίες.
Το δέρμα της είναι φοβερό, το στήθος της Πέτρα και ο πάτος της να μην χορταινεις.

Αποτυχημένη προσπάθεια στο privát Motýlek Pražského povstání όπου η μέτρια ομιλούσα τα αγγλικά τηλεφωνήτρια μου είπε να πάω στις 8, όταν έφτασα πήρα τηλέφωνο για μου ανοίξουν, η τηλεφωνήτρια μου είπε ξαναπαρε σε δέκα λεπτά, όταν ξαναπηρα μου το έκλεινε

Αποτυχημένη προσπάθεια στο sexno1
Όπου ενώ είχε καλή συνεννόηση με watch up και καλά αγγλικά, όταν ανέβηκα στο δωμάτιο μου είπε μόνο μισή ώρα και έτσι έφυγα.


Επόμενη μέρα ενώ προσπάθησα αρκετές φορές για το privát Grace
Δεν μίλαγαν αγγλικά και δεν απάντησαν στο watch up.

Επίσης στο Prague Princes απάντησαν μετά τις 13:00 στο τηλέφωνο λέγοντας ότι είναι διαθέσιμες δύο κοπέλες (εκείνη την ημέρα είχε τέσσερις στο website). Αλλά δεν πήγα

Έτσι κατέληξα πάλι στο Top privat και τη Monika. Με δυο μυνήματα στο Watch up έκλεισε γία μια ώρα.

Η Monica είναι ψηλή και πολύ πιο χοντρή από τίς φωτογραφίες. Πολύ καλό σεξ όμως

 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Eύγε τύπε! :rockon:

Έπαιξες από Privat για low budget μύστες(Mazlivé studentky ) με πολύ τριτοκλασάτο υλικό,μέχρι Motýlek που άμα δεν είσαι ντόπιος είσαι χλωμός..

Πέρασα πριν δυο βδομάδες από Top Privat για να χαιρετήσω και την πέτυχα την Aneta,είναι καλη περιπτωση,δεν είναι Τσέχα.
Και την Monica την ξέρω,η οποία κάποτε πήγε να μου την πει για άσχετους λόγους και της είχα πει ότι δεν την γαμάω ούτε που να με πλήρωνε.
Τώρα αν γαμιέται καλά δεν ξέρω,πάντως από εμφάνιση σιγουρα Aneta.

Δυστυχώς πολλές από τις γκόμενες στα Privat,σαπίζουν όταν ξεκινάνε τη δουλειά..
8-10 ώρες στα τεσσερα,ντελίβερι,επίσης χρόνος/διάθεση για γυμναστικη δεν παίζει συνήθως..

Μόνο κάτι Klarka που γυμναζόταν συστηματικά και Barunka φέτες λόγω γονιδίων ξέφευγαν από τον κανόνα..

Παράξενο που δεν βρήκες άκρη με Privat Grace και Princess και κρίμα γιατί ειδικά το δεύτερο έχει πολύ καλά τεμάχια.

Αυτό που σου συνέβη στο No1 είναι μαλακία και βολεύει μόνο αν δεις τη γκόμενα και δεν πολυψήνεσαι για μία ώρα..

 
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
121
Like
253
Πόντοι
21
Γειά σας.

Πέρασα ένα πολύ όμορφο βράδυ με την Κατερίνα

 
από το γνωστό "Ρωσσικό τηλέφωνο" (+420 777 272 822  ή  +420 775 607 307).

Είναι Ρωσσίδα, είναι η δεύτερη φορά που κάνει city tour στην Πράγα (2 βδομάδες το κάθε τουρ) και ήμουν τυχερός διότι μετά από κάμποσες ήττες από αλλού στην έσκορτ σκηνή, την πέτυχα το πρώτο βράδυ που αφίχθηκε στην πόλη.

Εδώ και καιρό έψαχνα για PSE και πρέπει να πω ότι ήταν πολύ διαθέσιμη σε όλα.

Πριβάτ:

Από τα πριβάτ έψαξα την Barunka sto Mazlivé studentky αλλά δεν την πέτυχα. Έψαξα επίσης την Juliana από το Brazil αλλά μου είπαν ότι έχει φύγει. Ένα πρόβλημα με το Brazil είναι ότι οι κοπέλες μένουν στην πόλη πολύ λίγο (1-2 βδομάδες).

Clubs:

Τα sweet paradise 1 και 2 είναι για τα μπάζα με μόνη εξαίρεση την Lilly, ένα πιπίνι που βρίσκεται στο Dolly. Στο δε ΑΑΑ υπάρχουν κάποιες καλές που απ'ότι μου είπαν έχουν έρθει από το Κ5. Προτείνω την Νικόλ και την Παρβάτε.

Την δε Νικόλ, μόλις την βλέπω λέω Βρε κάπου τη ξέρω αυτήν... Τελικά θυμήθηκα.  Είχε προφίλ στο adultprague με φεύτικες φωτογραφίες (της Helga Lovekaty) ενώ στο WhatsApp μου έστειλε τις δικές της. Παρόμοιο σκαρί, αλλά σε χαμηλότερη κατηγορία βέβαια. Θυμάμαι που την είχαμε κράξει κιόλας (με τον Βαλκάνιο Πουτσαρά) που χρησιμοποιούσε φεύτικες φωτογραφίες.

Αυτά.  Η επόμενη ενημέρωση σας τέλη Νοεμβρίου. Νάστε καλά.
--
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Από τα πριβάτ έψαξα την Barunka sto Mazlivé studentky αλλά δεν την πέτυχα. Έψαξα επίσης την Juliana από το Brazil αλλά μου είπαν ότι έχει φύγει. Ένα πρόβλημα με το Brazil είναι ότι οι κοπέλες μένουν στην πόλη πολύ λίγο (1-2 βδομάδες).

Η Barunka παίζει μπάλα πλέον μόνο τα ΣΚ.
Να θυμήσω λίγο περί τίνος πρόκειται..
Πλέον στα 26 της,gfe 100%,Αγγλικά ελάχιστα,όπως και πρωτοβουλίες.
Αλλά φιλότιμη,ωραίο σώμα και στήθος.Ωραία κλασσική τσεχόφατσα με τα αντίστοιχα πράσινα μάτια.

Αν θέλεις όμορφη μελαχρινή με λευκό δέρμα,22 χρονών(όχι 18 που λέει το προφίλ),πολύ καλές υπηρεσίες gfe,ωραίο φυσικό στήθος
[URL unfurl="true"]https://privatprag.cz/en/girls/64-lucy-1[/url]

2000κορώνες η ώρα,αλλά αξίζει

Τα έχουμε πει πολλάκις και μέσω pm, ότι χρειαστείς πες μου,έχω ακόμη καλές άκρες Πράγα και εύχομαι να τα καταφέρω και εγώ τέλη Νοέμβρη.

Clubs:

Τα sweet paradise 1 και 2 είναι για τα μπάζα με μόνη εξαίρεση την Lilly, ένα πιπίνι που βρίσκεται στο Dolly. Στο δε ΑΑΑ υπάρχουν κάποιες καλές που απ'ότι μου είπαν έχουν έρθει από το Κ5. Προτείνω την Νικόλ και την Παρβάτε.

Την δε Νικόλ, μόλις την βλέπω λέω Βρε κάπου τη ξέρω αυτήν... Τελικά θυμήθηκα.  Είχε προφίλ στο adultprague με φεύτικες φωτογραφίες (της Helga Lovekaty) ενώ στο WhatsApp μου έστειλε τις δικές της. Παρόμοιο σκαρί, αλλά σε χαμηλότερη κατηγορία βέβαια. Θυμάμαι που την είχαμε κράξει κιόλας (με τον Βαλκάνιο Πουτσαρά) που χρησιμοποιούσε φεύτικες φωτογραφίες.

Βγήκα με μια φίλη που χορεύει στο πιο γνωστό tourist trap στριπτητζάδικο της Πράγας(που έχει και δικό του ATM  :grin:), Μολδαβέζα αυτή που έχει μεγαλώσει Βουκουρέστι και μου είπε πως έχει πλακώσει πολύ Ρουμανία τον τελευταίο χρόνο στα Clubs...

Το adultprague θέλει μεγάλη προσοχή, όταν έμενα Πράγα δεν είχα ανοίξει την πόρτα της πολυκατοικίας στις μισές που είχα παραγγείλει από εκεί.
Τις έβλεπα από την καμερα και αν δεν...έριχνα άκυρο.

Δεν νομίζω να έχουμε αναφερθεί καθόλου στην κατηγορία άνω των 100-150 ευρώ..

Δηλαδή
[URL unfurl="true"]https://chicbabes.com/escorts/[/url]
[URL unfurl="true"]http://victoriaelite.com/en/home[/url]

και άλλα γραφεία...

Απλά η πρόθεσή μου ήταν αν κάποιος φάει ήττα στην Πράγα,να χάσει ένα 50ευρω και όχι ένα 500ευρω..
 

General Franco

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2019
Μηνύματα
9
Like
12
Πόντοι
0
Χαίρετε

Κύριε Βαλκάνιε

Στο Motýlek έψαχνα τη Σιμονα αλλά συμβιβάστηκα με  Βίκη.
Ενώ μου έκλεισε ραντεβού, όταν έφτασα μου λέει πάρε σε δέκα, παίρνω τηλέφωνο πάλι και μου λέει μαλακίες.
Μπορεί να μην έγινε από το πρώτο τηλεφώνημα σωστή συνενόηση.

Όσον αφορά τη Μόνικα καί τή Lucinca. Με τίποτα δεν είναι γυναίκες που θα πρότεινα λόγω εμφάνισης, απλά πετύχαμε μία χημεία ειδικά στην περίπτωση τίς Μόνικας πιστεύω λόγω επαγγελματισμού,
Πράγμα που δεν είχε γίνει με Barunka (κλάσεις ανώτερη σε ομορφιά)
Μια εξαιρετικά καλή περίπτωση ήταν η Andrea με τα tattoo στο ίδιο μαγαζί

Δεν χωρταινα τον πάτο τίς Άνετα.

Όσον αφορά το sexno1 ενώ απάντησε σχετικά γρήγορα στο watch up. Όταν πήγα έρχεται στην είσοδο τίς πολυκατοικίας ο αγαπητικός πάμε στο ασανσέρ όπου ενεργοποίησε με μαγνητικό κλειδί τον όροφο του διαμερίσματος (όπως στις ταινίες).
Μου δείχνει το δωμάτιο. Καί έρχεται μετά το μωρό και μου λέει : Μόνο μισή ώρα. ΊΣΩΣ έπρεπε και ΕΓΏ να είμαι πιο χοντρή σαφής στο watch up.

Στο Prague Princes μετά από τρεις ώρες απάντησαν.

Εκείνο που δεν χωρά στο μυαλό μου είναι το privát Grace, δεν μου απάντησε ποτέ στο watch up, και στο τηλέφωνο απαντούσε ένας άντρας στα. Τσέχικα
 

General Franco

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2019
Μηνύματα
9
Like
12
Πόντοι
0
Συμπληρώματικα θα θελα να αναφέρω και τα εξής:

Προσπάθεια έγινε για Τερέζα 1,84 στο Vanilla privát. Δεν απάντησε ούτε στο Watch up ούτε στο τηλέφωνο.

Προσπάθεια έγινε για Elina όπου απάντησε άμεσα ότι θέλει 5500czk

Προσπάθεια έγινε για Privát Olga απάντησε σύντομα ότι θέλει 5500czk Aπάντησα Never

Υ.Γ Θέλω να τονίσω ότι αν έβγαλα μια άκρη στην Πράγα, είναι από συμβουλές που διαβάζω εδώ και κυρίως του Βαλκανιου. Όπου και ευχαριστώ πολύ για αυτό.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
To Prague Princess είναι όντως καμιά φορά τα ζώα μου αργά,αν θυμάμαι καλά εκεί έβρισκα άκρη μόνο με sms.
Όσο για το Grace και τα Τσέχικα μου κάνει εντύπωση..
Αυτά τα Privat θεωρούνται σχετικά tourist friendly

Elina είναι τρελό μουνί,αλλά νόμιζα 3300,όχι 5500...

Όσο για Tereza ή Alex ή Νοra ή με όποιο άλλο όνομα εμφανιζεται αυτή τη φορά,την έχω στο πορνοαρχείο μου και ακόμη και οι περισσότερες κριτικές της από Τσεχους συναγωνιστές ήταν αρνητικές.
Και ναι,είναι κάτω από 30,αλλά όχι 24.

Γενικά αν ξαναπάς και θέλεις κάτι για κάποια συγκεκριμένη που μπορεί να δουλευει ακόμη απο τοτε που έμενα εκεί,πες.
Είχα ασχοληθεί πολύ τότε με το σπορ..

Υ.Γ.Στη φωτό είναι η "Τereza"
 

Συνημμένα

  • Emily - Joy Ladies.jpg
    Emily - Joy Ladies.jpg
    82,3 KB · Εμφανίσεις: 76

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom