Νέα

Παράδεισος...Πράγα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 568K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ειναι καβλιαρα σφιχτομουνα εχει μεγαλες ρωγες και ανεβολατεβαινει με ωραιο ρυθμο πανω στην πουτσα. Αν δεν το ειχε παραχεσει με τα τατουαζ θα ηταν αψογη.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Ειναι καβλιαρα σφιχτομουνα εχει μεγαλες ρωγες και ανεβολατεβαινει με ωραιο ρυθμο πανω στην πουτσα. Αν δεν το ειχε παραχεσει με τα τατουαζ θα ηταν αψογη.

Tην πρεζόφατσα την παραβλέπεις βλέπω.. :S
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Καβλα ειναι το μωρο. Βαλτε το czech wife swap 114 στο γουγλ, υπαρχει ολοκληρο. Εγω τραβηξα μια παχια για παρτη της!
ρε τυπε στο κεντρο γαμας ιδιο ζομπι-πεθαμενο ζακι γουσταρεις(με οποιον τροπο θελεις)με 5 ευρω την ωρα(κοστος σισας που ρουφαει ανα ωρα)..
ΕΛΕΟΣ..
ΝΕΚΡΟΦΙΛΟΣ ΕΙΣΑΙ???
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Τρολάρει πλαγίως
 

Επισκέπτης
ρε τυπε στο κεντρο γαμας ιδιο ζομπι-πεθαμενο ζακι γουσταρεις(με οποιον τροπο θελεις)με 5 ευρω την ωρα(κοστος σισας που ρουφαει ανα ωρα)..
ΕΛΕΟΣ..
ΝΕΚΡΟΦΙΛΟΣ ΕΙΣΑΙ???
ρε τυπε στο κεντρο γαμας ιδιο ζομπι-πεθαμενο ζακι γουσταρεις(με οποιον τροπο θελεις)με 5 ευρω την ωρα(κοστος σισας που ρουφαει ανα ωρα)..
ΕΛΕΟΣ..
ΝΕΚΡΟΦΙΛΟΣ ΕΙΣΑΙ???
δε θα γυρνουσε τσοντα αν ισχυε αυτο
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.573
Πόντοι
3.656
ρε τυπε στο κεντρο γαμας ιδιο ζομπι-πεθαμενο ζακι γουσταρεις(με οποιον τροπο θελεις)με 5 ευρω την ωρα(κοστος σισας που ρουφαει ανα ωρα)..
ΕΛΕΟΣ..
ΝΕΚΡΟΦΙΛΟΣ ΕΙΣΑΙ???

Για πες μου ρε μεγάλε, ποια γαμιέται με 5€ για μια ώρα. Γιατί όσες έχω ρωτήσει, δίνουν άλλες τιμές
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Χτες πήγα και περιέλαβα για ενα μισάωρο αυτήν αφού είδα ότι είχε σχετικά καλές κριτικές και δεν έπαιζε κάτι πιο ανταγωνιστικό την εν λόγο μέρα.


Το δέρμα της θυληκότατο, μαλακό, άτριχο και όχι λευκό μάλλον κάνει κάνα σολάριουμ.
Πάρα πολύ ωραία κωλομέρια, φαρδιά λεκάνη με μεγάλα κωλομάγουλα και μπουτάρες.
Το μουνί της πανέμορφο  :bigdick:.
Τα βυζιά της δεν είναι τριάρια αλλά δυάρια πάντως δεν ακολουθούν το κάτω μέρος αλλά με πολύ ωραίες ρόγες.
Το πρόσωπο μέτριο για Τσέχα και είχε βάψει το μαλλί ρόζ  :S.
Έχει και λίγα τατουάζ.
Είναι σαν Τσέχικη έκδοση Βραζιλιάνας  :erection:.
Αν έβαζε λίγη σιλικόνη, μπόλικο μέικαπ, έχανε πέντε κιλά και έπαιζε σε τσόντες θα έκανε επιτυχία.


Από τα καλύτερα Αγγλικά που έχω συναντήσει έως τώρα σε πριβάτ.
Έχει πολύ καλή συμμετοχή για Τσέχα σε πριβάτ και η μόνη έως τώρα που όχι μόνο δεν έβαλε κρέμα μπροστά μου αλλά δεν είχε βάλει ούτε από πριν.
Πολύ καλή αίσθηση μουνιού το ευχαριστήθηκα σε όλες τις γνωστές στάσεις.
Στα τέσσερα  καταπληκτική θέα και στήσιμο.
 

3 στα 3 έως τώρα στο grace δεν με φολιάσανε ακόμα  :grin:.


Στα άσχημα του είναι η μέτρια τιμή χωρις free fuck card ούτε happy hour.
Μια άλλη μαλακία που έχω παρατηρήσει έως τωρα στα πριβάτ είναι ότι στα πλυντήρια δεν βάζουν απορρυπαντικό  :jerking: :jerking: κοίτα που βρήκαν να κάνουν περικοπές .
:s&m_3: :s&m_3: :s&m_3::  


Έχω βάλει και στο μάτι αυτήν για να επισκεφτώ και αυτό το πριβάτ αλλά έως τώρα ενώ την έχουν στο κάλενταρ στο τηλέφωνο όλο απασχολημένη την παρουσιάζουν  >:(.
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
ΒΠ αυτο το πριβατ το γνωρίζεις?
Δεν φαίνεται στο tapky είναι ύποπτο?

Χτες πήγα στο vysehrad καλό πάρκο, καλή θέα με φτηνό καφε αν κάτσεις, μετά πήγα στο dancing house δεν μου άρεσε έχει κάποια λίγη θέα στην πόλη έχει αλλά πρέπει υποχρεωτικά να πληρώσεις ένα καφέ για να την δεις πολλοί τουρίστες φεύγανε όταν το άκουγαν.

Το βράδυ στο κέντρο έχει παραγίνει το κακό από σκυλολόι,αραπάδες κτλ άσε που συχνά πυκνά μυρίζει μπάφος, πέρυσι δεν ήταν έτσι, φαντάσου τι θα γίνεται σε λίγα χρόνια.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
ΒΠ αυτο το πριβατ το γνωρίζεις?
Δεν φαίνεται στο tapky είναι ύποπτο?


Το γνωρίζω, όλες οι φωτό είναι ψευτικες και όχι γιατί στο Privat δουλεύουν καλλονές που ντρέπονται να βγούνε φωτογραφίες  :grin:

Πήγαινε φάε Barunka στο Mazlive

www.tapky.info/?118,barunka-mazlive-studentky-737542349]https://www.tapky.info/?118,barunka-mazlive-studentky-737542349[/url]

Είναι next door κοπέλα 27 ετων πλέον,θα την παρατηρουσες στο δρόμο,Αγγλικά σχεδόν ανύπαρκτα,gfe

Χτες πήγα στο vysehrad καλό πάρκο, καλή θέα με φτηνό καφε αν κάτσεις, μετά πήγα στο dancing house δεν μου άρεσε έχει κάποια λίγη θέα στην πόλη έχει αλλά πρέπει υποχρεωτικά να πληρώσεις ένα καφέ για να την δεις πολλοί τουρίστες φεύγανε όταν το άκουγαν.

Το βράδυ στο κέντρο έχει παραγίνει το κακό από σκυλολόι,αραπάδες κτλ άσε που συχνά πυκνά μυρίζει μπάφος, πέρυσι δεν ήταν έτσι, φαντάσου τι θα γίνεται σε λίγα χρόνια.

Vysehrad έχει ένα γαμάτο airbnb δίπλα,στο είχα στείλει κάποτε νομίζω.
Το dancing house είναι μια μαλακία και μισή.

Οι αράπηδες πουλάνε χόρτο χύμα στο κύμα, για λογαριασμό άλλων φυσικά..
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Την έχουν την Παρασκευή στο κάλενταρ τους αλλά αμφιβάλω αν την πετύχω.
Όπως την ξέρεις και την προτείνεις εσύ έτσι θα κάνουν και άλλοι οπότε θα πρέπει να σταθώ πολύ τυχερός.
Στο εν λόγο πριβατ είχα πάει πέρυσι και δεν μου είχε κάνει καλή εντύπωση φωνάζανε μεταξύ τους και πλένανε τις πετσέτες και τα σεντόνια χωρίς απορρυπαντικό!

Ακόμα κυνηγάω την www.pragueprincess.cz/girl/vanesska/]Vanesska[/url] του Prinsess όλο κλεισμένη είναι  :tickedoff:.

Μια άλλη διαφορά από πέρυσι είναι ότι το ήδη κακό σέρβις στα μαγαζιά έχει γίνει ακόμα χειρότερο...
Έχουν πολύ τουρισμό, την μικρότερη ανεργία στην Ευρώπη και την έχουν δει αλλιώς οι Τσέχοι όταν μετά από κάποια χρόνια άλλες χώρες θα τους πάρουν τουρισμό και εταιρίες θα κλαψουρίζουν.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Την έχουν την Παρασκευή στο κάλενταρ τους αλλά αμφιβάλω αν την πετύχω.
Όπως την ξέρεις και την προτείνεις εσύ έτσι θα κάνουν και άλλοι οπότε θα πρέπει να σταθώ πολύ τυχερός.
Στο εν λόγο πριβατ είχα πάει πέρυσι και δεν μου είχε κάνει καλή εντύπωση φωνάζανε μεταξύ τους και πλένανε τις πετσέτες και τα σεντόνια χωρίς απορρυπαντικό!

Ακόμα κυνηγάω την www.pragueprincess.cz/girl/vanesska/]Vanesska[/url] του Prinsess όλο κλεισμένη είναι  :tickedoff:.

Μια άλλη διαφορά από πέρυσι είναι ότι το ήδη κακό σέρβις στα μαγαζιά έχει γίνει ακόμα χειρότερο...
Έχουν πολύ τουρισμό, την μικρότερη ανεργία στην Ευρώπη και την έχουν δει αλλιώς οι Τσέχοι όταν μετά από κάποια χρόνια άλλες χώρες θα τους πάρουν τουρισμό και εταιρίες θα κλαψουρίζουν.

Στα 27 της δεν ειναι τοσο περιζητητη πια,αν και για μενα ηταν η πιο αξιογαμητη του Mazlive,που είναι και το πιο φθηνό της Πράγας και στη βασικη τιμη παιζει και ακαποτο κλαρινο.

Πάντως έχω δει γκόμενες εκεί μέσα,δεν θα τις γαμούσα ούτε αν με πλήρωναν αυτές.

Αυτό περί πλυσίματος χωρίς απορρυπαντικό δεν το έχω δει.
Και ξέρω ότι μερικά Privat έχουν και 2 πλυντήρια τα οποία δουλεύουν συνεχώς.

Πάντως αν δε βάζουν απορρυπαντικό, οι πρώτες που μπορούν να πάθουν διάφορα είναι οι ίδιες τους.

Η Πράγα έχει διαχρονική αξία σαν πόλη και για πολλούς Ασιάτες είναι όνειρο ζωής να την επισκεφτούν.
Όλοι οι Αμερικάνοι την περιλαμβάνουν στο ταξίδι τους στην Ευρώπη,κ.λ.π.
Γενικά είναι δυνατοί και δυναμώνουν τις υποδομές τους.
Όσο για το σερβις και ότι την έχουν δει,να σου πω την αλήθεια σε όποιο μέρος και να πας με τόσο βαρύ τουρισμό,η ίδια συμπεριφορά παίζει.

Δες μια καινούργια παρτουζοεπιλογή

www.nove-divky.cz/en/divka/nela-a-irenka]http://www.nove-divky.cz/en/divka/nela-a-irenka[/url]

Γενικά έχω ακόμη πολύ ενημέρωση στο κινητό περί Πράγας
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Έχω ένα φίλο Τσέχο που έχει ταξιδέψει σε καμιά τριανταριά χώρες και μου έλεγε ότι το customer service της Σλοβενίας που πάνε πολλοί Τσέχοι για διακοπές είναι φρικτό σε σχέση με το Τσέχικο.
Ε Σλοβενία δεν πρόκειται να πατήσω ποτέ το ποδάρι μου  :thubsdown: :thubsdown:.


2000κ και για τις δύο ε? ενδιαφέρον.


Άμα σου έρθει ενημέρωση ότι άνοιξε πριβάτ εκείνος που είχε το Lucerna πες μου να πάω πετώντας  :happy:.


Τελικά την πέτυχα την Vaneska χτες το απόγευμα.
Πολύ ωραίο σώμα ειδικά στην περιοχή της λεκάνης αλλά και τα βυζάκια της είναι πολύ ωραία.
Το πρόσωπό της δεν είναι τυπικό Τσέχικο και κάπως αστείο-βλάχικο αλλά γλυκούλα.Πιο πολύ από Πολωνία θα έλεγα αλλά δεν έχω γυρίσει πολύ τις γύρω περιοχές να ξέρω καλύτερα.
Μαυρισμένη από σολάριουμ, άτριχη χωρίς κανένα τατουάζ.
Ήταν ντυμένη school girl με κοτσιδάκια κτλ.
Πολύ ευχάριστη και συνεχώς χαμογελαστή κτλ.

Στα του αγώνα έχει πολύ καλή συμμετοχή-διάθεση και καλή απόδοση σε όλα εκτός από μια επιφανειακή αλλά γρήγορη πίπα και στα τέσσερα δεν έλεγε να στηθεί με πολύ σπασμένη την μέση της.
Δέχεται ευχαρίστως πολύ δυνατό πήδημα,δάκτυλο και τελείωμα πάνω της στα στάνταρ λεφτά.

Ο χώρος του πριβάτ μου φάνηκε αρκετά καλός και καθαρός σε σχέση με τα υπόλοιπα πάντα.
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Πίπες έτσι όπως το πρωτοείδα νόμιζα 2000κ και οι δύο μαζι αλλά είναι η κάθε μια.
Έστειλα μήνυμα whatsapp πόσο έχουν και οι δύο αλλά δεν απάντησαν οπότε προχωράμε παραπέρα.
Privat Grace πάντως το καλύτερο για φέτος.
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Τελικά απάντησαν σαν τυπικές Τσέχες του επαγγέλματος :
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2019-05-17 Screenshot_20190517-160313 png.png
    Screenshot_2019-05-17 Screenshot_20190517-160313 png.png
    37 KB · Εμφανίσεις: 31
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Τελικά απάντησαν σαν τυπικές Τσέχες του επαγγέλματος :

Έχει και πιο φθηνές επιλογές για παρτούζα.
Αυτες τις δύο δεν τις ξέρω.

Κανονικά οι γκόμενες του nove divky έρχονται στο χώρο σου και μόνο αν δεν έχεις δικό σου χώρο, προτείνουν τις μαλακίες ημιδιαμονής που σου πρότειναν.
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Από μαθηματικά όμως σκίζουν οι βιόλες ε?  :2funny:
Το mazlive studenky έχει παρτούζα με 2400czk για όποιον ενδιαφέρεται αλλά ότι πληρώσεις παίρνεις που λέμε.
Εγώ πάντως δεν νομίζω να ξαναπάω εκεί.
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Σήμερα λόγο βροχής τρύπωσα στο ρεστοράν u zaludu κοντά το karlovo namesti και κοντά εκεί που μένω.
Σε πιο τρας-καλτ Τσέχικο μαγαζί δεν έχω ξαναμπεί έως τώρα, σαν να το έχει ξεχάσει ο χρόνος και το ανθρώπινο ενδιαφέρον ένα πράμα.
Την ίδια εμφάνιση είχαν και οι θαμώνες ζαρωμένοι από το τσιγάρο ή με μέση 160cm από τις μπύρες με βαμμένα - ξυρισμένα μαλλιά σκουλαρίκια κτλ λες και ήμουν στα αντίστοιχα Εξάρχια κτλ.
Κάθισα σε ένα τραπέζι δίπλα στους πιο σόι τύπους που είδα και βεβαίως δεν περίμενα ούτε μενού στα Αγγλικά ούτε σερβιτόρα με Αγγλικά.
Πριν βγάλω το κινητό να μεταφράσω το μενού μου έπιασε κουβέντα ένας Τσέχος και μου εξήγησε από μόνος του τα πιο Τσέχικα πιάτα.
Επέλεξα ένα πιάτο με πάπια - λάχανο και νταμπλινκς αυτό το βραστό ψωμί που έχουν εδω.
Τι να πω? ότι ήταν το καλύτερο σε γεύση φαγητό που έχω φάει στην Τσεχία ως τώρα θα είναι λίγο.
Η μερίδα πολύ μεγάλη και η τιμή 119 κορώνες συν 29 κορώνες μια staromeska μπύρα ίσον 138 δηλαδή 5.5 ευρώ, άφησα 150 κορώνες.
Πάντως δεν είναι μέρος να πας το βράδυ που θα είναι όλοι στουπί από τις μπύρες εκτός και αν κάποιος θέλει αδρεναλίνη κτλ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom