Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (5 μέλη και 4 επισκέπτες)

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.824
Like
17.867
Πόντοι
3.656
Είπαμε, τα χειρουργεία γίνονται ευκολότερα στα μικρά ματς που δεν ασχολείται κανείς, βλέπε τα ματς που προηγήθηκαν.

Προπονητή, επενδυτή και παρασκήνιο θέλω τύπε, γιατί όπως ξέρετε εσείς καλύτερα από όλους,
τίτλο δεν παίρνεις αλλιώς..
Αλλά αυτά είναι δικά μας προβλήματα..

Όσα διπλά κάνατε στην Τούμπα με Καρυπίδη-Μάντζιο,δεν τα'χετε κάνει στην ιστορία σας.Για τον Άρη,μια χαρά είναι και οι δύο.

Ρε τύπε 1 κύπελλο έχετε και μια φορά διεκδικήσατε πρωτάθλημα στο μπαραζ του Βόλου.Πότε έπαιρνε τίτλους ο Άρης για να ζητάτε τίτλους απ'τον Καρυπίδη;Να το λέτε στο μπάσκετ,εντάξει
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
749
Like
2.635
Πόντοι
446
Όσα διπλά κάνατε στην Τούμπα με Καρυπίδη-Μάντζιο,δεν τα'χετε κάνει στην ιστορία σας.Για τον Άρη,μια χαρά είναι και οι δύο.

Ρε τύπε 1 κύπελλο έχετε και μια φορά διεκδικήσατε πρωτάθλημα στο μπαραζ του Βόλου.Πότε έπαιρνε τίτλους ο Άρης για να ζητάτε τίτλους απ'τον Καρυπίδη;Να το λέτε στο μπάσκετ,εντάξει

Τύπε, πριν τον Τσετσένο, πόσους τίτλους είχατε πάρει; :2funny:
Εμένα βρήκες ρε sadman...
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.824
Like
17.867
Πόντοι
3.656
Τύπε, πριν τον Τσετσένο, πόσους τίτλους είχατε πάρει; :2funny:
Εμένα βρήκες ρε sadman...

Παοκτζης δεν είμαι ούτε έχω καμια αντιπάθεια στον Άρη

Και λεω στους αρειανούς βρείτε καναν επενδυτή για το μπάσκετ που εκεί έχετε και φανέλα και ιστορία.Στο ποδόσφαιρό όσα λεφτά και να ρίξετε,οι μόνιμοι πέμπτοι θα είστε.Ενώ στο μπάσκετ,με τα λεφτά πχ που παίρνει ο Μορόν,έφερνες παίχτες ευρωλίγκας.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.374
Κριτικές
8
Like
32.725
Πόντοι
6.536
Για Ντελια που κραζετε μερικοι..χαλαρωστε, το παιδι ξερει 1 τονο μπαλα και αν του βγαιναν ολα.. τωρα ο κεβιν ο ντε μπρουιν θα επαιρνε επιδομα ανεργιας ξερω γω!
Ντέλιας,ο Μέσι του Δενδροπόταμου....

:coffee:
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.292
Κριτικές
7
Like
38.189
Πόντοι
10.411
dt6g6SR.gif
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.099
Like
22.829
Πόντοι
5.506
Bρε και με το μύτο του Μανου και τον μίτο την Αριάδνης να εμπαινε αυτοί δικαιολογησαν την ύπαρξη τους για πολλούς μήνες ακόμα...
Τώρα ζουν και αναπνέουν για τον αγώνα του βου γύρου.
Θα σέβεσαι και θα λες και ένα ευχαριστώ που έκοψαν πέρυσι το πρωτάθλημα από το νιαου για να το πάρεις εσύ.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.553
Κριτικές
62
Like
45.259
Πόντοι
9.297
Προτιμώ η φράση αυτή να βγαίνει από τα όμορφα χειλάκια της Αυτοκράτειρας Θεοδώρας Τζάκρη.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Θα σέβεσαι και θα λες και ένα ευχαριστώ που έκοψαν πέρυσι το πρωτάθλημα από το νιαου για να το πάρεις εσύ.
Ποιο είναι το νιάου;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom