Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.462
Like
10.497
Πόντοι
2.606
Αλλαξαμε τιτλο βλεπω :erection:
Ωραιος εννοειται..αλλα θα προτιμουσα ΠΑΟΚ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 2023-2024 :wanker:
οχι ρε συ ,μετα θα πρεπει καθε χρονο να αλλαζουν τον τιτλο στο νημα.....πρωταθλητης 25 πρωταθλητης 26 και παει λεγοντας....
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.838
Like
21.735
Πόντοι
5.506

:priest:
Επιτελους, μια απο τις χειροτερες κωλοφυλλαδες λιγοτερη.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.462
Like
10.497
Πόντοι
2.606
καυλα ο νεος τιτλος:bigdick:.....δεν θυμαμαι τον παλιο βεβαια να πω την αληθεια....
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.019
Like
23.593
Πόντοι
6.056
καυλα ο νεος τιτλος:bigdick:.....δεν θυμαμαι τον παλιο βεβαια να πω την αληθεια....
ποιος το θυμαται?

απλα εβλεπες οτι εχει γραψει ο μπαροκ τελευταιος και ηξερες οτι ειναι το νημα του παοκ :2funny:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.462
Like
10.497
Πόντοι
2.606

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
33.096
Κριτικές
62
Like
42.125
Πόντοι
8.530
ναι σορρυ που δεν γεννηθηκαμε ολοι κατευθειαν μπαρμπαδια με την γυαλαμπουκα να φτυνουμε το δαχτυλο να γυρναμε σελιδες για το κυρος :2funny:
H ανάγνωση εφημερίδας κάνει έναν πιτσιρικά να δείχνει ενηλικος ενώ η ενασχόληση με τον κινητό δεν κάνει έναν πιτσιρικά να μοιάζει μεγαλύτερος ούτε ανεβάζει το επίπεδο του αλλά αντιθέτως το ρίχνει.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
33.096
Κριτικές
62
Like
42.125
Πόντοι
8.530
εχει την forza του παοκ που βγαινει μονο οταν νικαμε παντως :coffee:
Ευτυχώς νικάμε συχνά...
Πάντως ακόμα και στις εποχές όπου υπήρχε το εξώφυλλο "Drive -in η Τούμπα" υπήρχε ο "ΠΑΟΚΤΣΗΣ"!!!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
33.096
Κριτικές
62
Like
42.125
Πόντοι
8.530
ναι σορρυ που δεν γεννηθηκαμε ολοι κατευθειαν μπαρμπαδια με την γυαλαμπουκα να φτυνουμε το δαχτυλο να γυρναμε σελιδες για το κυρος :2funny:
...βέβαια και οι ενήλικες με τις μαλακίες και τα ξεκωλα που βλέπουν στα σοσιαλ κρεμμύδια αποβλακωνονται και αυτοι και αποβλακωμενοι οντες πέφτουν στο επίπεδο των καγκουρισκων της πλεμπας ..μόνο η εφημερίδα ανεβάζει επίπεδο ..και το bou.ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.019
Like
23.593
Πόντοι
6.056
...βέβαια και οι ενήλικες με τις μαλακίες και τα ξεκωλα που βλέπουν στα σοσιαλ κρεμμύδια αποβλακωνονται και αυτοι και αποβλακωμενοι οντες πέφτουν στο επίπεδο των καγκουρισκων της πλεμπας ..μόνο η εφημερίδα ανεβάζει επίπεδο ..και το bou.ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!
τι λες μωρε ποιο κυρος? σιγα μην ενιωθες και παριζιανος μπον βιβερ με τον φραπε στο πλαστικο και την μετροσπορτ στο προποτζιδικο :2funny:

2024 εχουμε διαβαζεις οτι θες απο οπου θες ...εσυ διαλεγεις

οχι θα διαβαζω τον μπουζα τον τζατζαρα τον κοκκινο και λοιπους ασχετο-δεινοσαυρους που μας εκατσαν στο σβερκο 30 χρονια τωρα επειδη εχουν "φιλους" σαν να ειμαστε στο 1990 :2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: barock

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.838
Like
21.735
Πόντοι
5.506

ΤΙΕΙΝΑΙΑΦΤΑΡΕΕΕ!!!:rockon:


Αυτα ειναι ΟΛΑ σου τα κατσαρολια;;; :2funny:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τι λες μωρε ποιο κυρος? σιγα μην ενιωθες και παριζιανος μπον βιβερ με τον φραπε στο πλαστικο και την μετροσπορτ στο προποτζιδικο :2funny:

2024 εχουμε διαβαζεις οτι θες απο οπου θες ...εσυ διαλεγεις

οχι θα διαβαζω τον μπουζα τον τζατζαρα τον κοκκινο και λοιπους ασχετο-δεινοσαυρους που μας εκατσαν στο σβερκο 30 χρονια τωρα επειδη εχουν "φιλους" σαν να ειμαστε στο 1990 :2funny:
Ναι ρε μαν αλλα δεν εγλυφε το αθηνοκεντρικο κατεστημενο γραφει ο αλλος
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
33.096
Κριτικές
62
Like
42.125
Πόντοι
8.530
τι λες μωρε ποιο κυρος? σιγα μην ενιωθες και παριζιανος μπον βιβερ με τον φραπε στο πλαστικο και την μετροσπορτ στο προποτζιδικο :2funny:

2024 εχουμε διαβαζεις οτι θες απο οπου θες ...εσυ διαλεγεις

οχι θα διαβαζω τον μπουζα τον τζατζαρα τον κοκκινο και λοιπους ασχετο-δεινοσαυρους που μας εκατσαν στο σβερκο 30 χρονια τωρα επειδη εχουν "φιλους" σαν να ειμαστε στο 1990 :2funny:
Να σε διορθώσω...ΔΕΝ κυκλοφορώ με καφέ σε πλαστικό σαν ο τελευταίος κατατρεγμένος πλεμπαιος μήπως και γλυτώσω μισο ευρώ ...
Αν οι Αθηνεζοι διαβάζουν Μετροσπορ ,δέχομαι ότι είναι σωστό Βόρειοι να διαβάζουν κάτω -φυλλάδες...επειδή όμως αυτό ΔΕΝ γίνεται...εμείς τα δικά μας,αυτοί τα δικά τους..δεν υποτασσόμαστε,δεν προσκυνάμε .
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
33.096
Κριτικές
62
Like
42.125
Πόντοι
8.530
τι λες μωρε ποιο κυρος? σιγα μην ενιωθες και παριζιανος μπον βιβερ με τον φραπε στο πλαστικο και την μετροσπορτ στο προποτζιδικο :2funny:

2024 εχουμε διαβαζεις οτι θες απο οπου θες ...εσυ διαλεγεις

οχι θα διαβαζω τον μπουζα τον τζατζαρα τον κοκκινο και λοιπους ασχετο-δεινοσαυρους που μας εκατσαν στο σβερκο 30 χρονια τωρα επειδη εχουν "φιλους" σαν να ειμαστε στο 1990 :2funny:
Τι ομάδα είσαι;Μην πεις "Εθνική Ελλάδος" κι εσύ...
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.019
Like
23.593
Πόντοι
6.056
Να σε διορθώσω...ΔΕΝ κυκλοφορώ με καφέ σε πλαστικό σαν ο τελευταίος κατατρεγμένος πλεμπαιος μήπως και γλυτώσω μισο ευρώ ...
Αν οι Αθηνεζοι διαβάζουν Μετροσπορ ,δέχομαι ότι είναι σωστό Βόρειοι να διαβάζουν κάτω -φυλλάδες...επειδή όμως αυτό ΔΕΝ γίνεται...εμείς τα δικά μας,αυτοί τα δικά τους..δεν υποτασσόμαστε,δεν προσκυνάμε .
καλα ρε γαλαζοαιματε δεν ειπα για σενα εσυ μονο τσαι με το δαχτυλο τεντωμενο πινεις καταλαβαμε ...και την μετροσπορτ παραμασχαλα για +κυρος


Τι ομάδα είσαι;Μην πεις "Εθνική Ελλάδος" κι εσύ...
με τρομαζεις ρε συ ετσι οπως το λες

αν πω εθνικη ελλαδος και εγω την πουτσισα οπως οι αλλοι που ξεπαστρεψες?

εχεις κατα νου κανενα ραντεβου στο σειχ για μονομαχια με μονοβολο οπως κανατε τοτε στις παλιες εποχες για λογους τιμης εσεις οι αριστοκρατες? :undecided:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: barock

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
33.096
Κριτικές
62
Like
42.125
Πόντοι
8.530
καλα ρε γαλαζοαιματε δεν ειπα για σενα εσυ μονο τσαι με το δαχτυλο τεντωμενο πινεις καταλαβαμε ...και την μετροσπορτ παραμασχαλα για +κυρος



με τρομαζεις ρε συ ετσι οπως το λες

αν πω εθνικη ελλαδος και εγω την πουτσισα οπως οι αλλοι που ξεπαστρεψες?

εχεις κατα νου κανενα ραντεβου στο σειχ για μονομαχια με μονοβολο οπως κανατε τοτε στις παλιες εποχες για λογους τιμης εσεις οι αριστοκρατες? :undecided:
Απλώς αν δεν είσαι Π.Α.Ο.Κ.δεν νιώθεις...
Εγώ είμαι Π.Α.Ο.Κ.αλλα όχι σαν αυτούς με το μαύρο νύχι στο πόδι και την παντόφλα ΕΝΤΟΣ ΠΟΛΗΣ .
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

καλα ρε γαλαζοαιματε δεν ειπα για σενα εσυ μονο τσαι με το δαχτυλο τεντωμενο πινεις καταλαβαμε ...και την μετροσπορτ παραμασχαλα για +κυρος



με τρομαζεις ρε συ ετσι οπως το λες

αν πω εθνικη ελλαδος και εγω την πουτσισα οπως οι αλλοι που ξεπαστρεψες?

εχεις κατα νου κανενα ραντεβου στο σειχ για μονομαχια με μονοβολο οπως κανατε τοτε στις παλιες εποχες για λογους τιμης εσεις οι αριστοκρατες? :undecided:
:coffee:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.019
Like
23.593
Πόντοι
6.056
Απλώς αν δεν είσαι Π.Α.Ο.Κ.δεν νιώθεις...
Εγώ είμαι Π.Α.Ο.Κ.αλλα όχι σαν αυτούς με το μαύρο νύχι στο πόδι και την παντόφλα ΕΝΤΟΣ ΠΟΛΗΣ .
τυπε μου οτι ναναι λες

βγαλε μια ακρη τι σε τρωει γιατι εισαι λιγο μπερδεμενος

μας λες οχι κινητα οχι καφεδες οχι πλαστικα οχι παντοφλες στην πολη γαλαζοαιματοι vs πλεμπαιοι vs πιτσιρικαδες και ολα αυτα καπου τα εδεσες με την μετροσπορτ που εβαλε λουκετο

αχταρμας ολα...

τεσπα δεν σε πιανω πολυ ψυχεδελια η σκεψη σου και δεν ειμαι για τετοιες ψαγμενιες τωρα

ας παμε παρακατω :thumbsup:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
33.096
Κριτικές
62
Like
42.125
Πόντοι
8.530
τυπε μου οτι ναναι λες

βγαλε μια ακρη τι σε τρωει γιατι εισαι λιγο μπερδεμενος

μας λες οχι κινητα οχι καφεδες οχι πλαστικα οχι παντοφλες στην πολη γαλαζοαιματοι vs πλεμπαιοι vs πιτσιρικαδες και ολα αυτα καπου τα εδεσες με την μετροσπορτ που εβαλε λουκετο

αχταρμας ολα...

τεσπα δεν σε πιανω πολυ ψυχεδελια η σκεψη σου και δεν ειμαι για τετοιες ψαγμενιες τωρα

ας παμε παρακατω :thumbsup:
Ελήφθη οβερ
θα σκίσουμε γκρόβερ
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.251
Like
1.299
Πόντοι
266
Πουτανες του χοντρού
Ξεφτίλες
 

Συνημμένα

  • received_1207309043765257.jpeg
    received_1207309043765257.jpeg
    39,7 KB · Εμφανίσεις: 10

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.838
Like
21.735
Πόντοι
5.506
Τι ψηφίσατε ρε μαλακες;;; :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom