Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.968
Like
11.200
Πόντοι
2.606
χαχαχαχαχαχαχαχα ΔΕΙΤΕ ΡΕ ΣΕΙΣ ΤΙ ΕΧΑΣΕ Ο ΣΑΜΑΤΑ ΣΕ ΚΕΝΟ ΤΕΡΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕΤΡΟ......ΤΙ ΑΝΕΚΔΟΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΡΕ .....ΤΙ ΚΑΚΟΓΟΥΣΤΟ ΑΣΤΕΙΟ!
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.164
Κριτικές
5
Like
12.745
Πόντοι
3.786
χαχαχαχαχαχαχαχα ΔΕΙΤΕ ΡΕ ΣΕΙΣ ΤΙ ΕΧΑΣΕ Ο ΣΑΜΑΤΑ ΣΕ ΚΕΝΟ ΤΕΡΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕΤΡΟ......ΤΙ ΑΝΕΚΔΟΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΡΕ .....ΤΙ ΚΑΚΟΓΟΥΣΤΟ ΑΣΤΕΙΟ!
Ουδέν κακόν αμιγές καλού.Μπας και πειστεί επιτέλους ο κολλημένος μαζί του Λούτσε και δεν τον ξεκινάει στα play offs.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.968
Like
11.200
Πόντοι
2.606
Λοιπον ,ενα θα γραψω...ετσι και δεν υπηρχαν υποθετικα τα πλειοφ,τωρα τα επειγοντα στα νοσοκομεια θα ηταν γεματα καρδιακους ,τετοιο φιναλε πρωταθληματος δεν θυμαμαι να εχω δει ποτε μου!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.230
Like
22.892
Πόντοι
5.506
Λοιπον ,ενα θα γραψω...ετσι και δεν υπηρχαν υποθετικα τα πλειοφ,τωρα τα επειγοντα στα νοσοκομεια θα ηταν γεματα καρδιακους ,τετοιο φιναλε πρωταθληματος δεν θυμαμαι να εχω δει ποτε μου!
Έτσι και δεν υπήρχαν τα πλέι-οφ να σε έβλεπα που θα κρυβόσουν για να μην πεις ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΟΝ ΑΡΗ
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.731
Like
2.013
Πόντοι
456
Λοιπον ,ενα θα γραψω...ετσι και δεν υπηρχαν υποθετικα τα πλειοφ,τωρα τα επειγοντα στα νοσοκομεια θα ηταν γεματα καρδιακους ,τετοιο φιναλε πρωταθληματος δεν θυμαμαι να εχω δει ποτε μου!
λες να δινε ο σιδηρόπουλος πέναλτυ κατά του αεκακίου στο 95 αν κρινόταν σήμερα το πρωτάθλημα?
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.230
Like
22.892
Πόντοι
5.506
λες να δινε ο σιδηρόπουλος πέναλτυ κατά του αεκακίου στο 95 αν κρινόταν σήμερα το πρωτάθλημα?
Ούτε κατα διάνοια, πως ανακάλυψε το πρώτο πέναλτυ, έτσι θα έπνιγε και το χέρι και θα μας έλεγαν ότι είναι "σε.....φυσική θέση" :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.968
Like
11.200
Πόντοι
2.606
Έτσι και δεν υπήρχαν τα πλέι-οφ να σε έβλεπα που θα κρυβόσουν για να μην πεις ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΟΝ ΑΡΗ
μη βαζουμε παραμετρους τωρα .....λεμε πως αν τελειωνε ετσι πρωταθλημα στην ελλαδα ,οι εντατικες θα τιγκαρανε με καρδιακους ολων των αποχρωσεων και οσοι μεναμε ορθιοι θα επρεπε να στειλουμε πμ στο νικ μενεδημος να μας στειλει τα χαπια που πινει για να καλμαρουμε....μιλαμε για φιναλε που δεν εγραφε ουτε ο σιφρεντης!
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.895
Like
28.832
Πόντοι
5.006
μη βαζουμε παραμετρους τωρα .....λεμε πως αν τελειωνε ετσι πρωταθλημα στην ελλαδα ,οι εντατικες θα τιγκαρανε με καρδιακους ολων των αποχρωσεων και οσοι μεναμε ορθιοι θα επρεπε να στειλουμε πμ στο νικ μενεδημος να μας στειλει τα χαπια που πινει για να καλμαρουμε....μιλαμε για φιναλε που δεν εγραφε ουτε ο σιφρεντης!
Ρε μλκ κλαιω :2funny::2funny:
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.231
Κριτικές
1
Like
3.387
Πόντοι
456
χαχαχαχαχαχαχαχα ΔΕΙΤΕ ΡΕ ΣΕΙΣ ΤΙ ΕΧΑΣΕ Ο ΣΑΜΑΤΑ ΣΕ ΚΕΝΟ ΤΕΡΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕΤΡΟ......ΤΙ ΑΝΕΚΔΟΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΡΕ .....ΤΙ ΚΑΚΟΓΟΥΣΤΟ ΑΣΤΕΙΟ!
Ουδέν κακόν αμιγές καλού.Μπας και πειστεί επιτέλους ο κολλημένος μαζί του Λούτσε και δεν τον ξεκινάει στα play offs.

λοιπον καλη η πλακα αλλα κατι καπου καπως πρεπει να αποσβεσει

για αυτο το λεω απο τωρα γκολ Σαματα με Ζαγκρεμπ και στον τελικο καρνε'ι'σιον :rockon::rockon::rockon::rockon:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.230
Like
22.892
Πόντοι
5.506
Kαι τώρα η ερώτηση των 5 εκατομμυρίων ευρώ....

ΥΠΟΘΕΤΙΚΑ είναι σήμερα ο Άρης στη θέση του ΠΑΟΚ και αντίστροφα. Τι κάνει ο παίκτης που θα εκτελέσει το πέναλτυ στο 97' και τι του φωνάζουν οι μαμελουκοι από τις κερκίδες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom