Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.085
Κριτικές
23
Like
7.715
Πόντοι
3.346
μ'αρεσεις γιατι εισαι τερμα καβλωμενος και αισιοδοξος !

θυμαμαι ειχα ριξει ενα χιλιαρικο απο κερδη σε ΠΑΟΚ-Ολυμπιακος το 1-0 με Κλαους Αθανασιαδη. μεχρι να ριξω το δελτιο ειχε πεσει ο ασσος απο 3.5 σε 2.8 δεν με χαλασε η μπαζα ομως.
Στο κυπελλο το 14 λες;
Εγω εχω ανοιχτο στοιχημα που επαιξα 16 αποδοση των ΠΑΟΚ να παρει το πρωταθλημα φετος.. και παιρνω πολλα, τοτε στο -5 ειμασταν αλλα εβλεπα οτι αυτη η ομαδα οταν ρολαρει δεν θα σταματιεται.
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.230
Κριτικές
1
Like
3.387
Πόντοι
456
Στο κυπελλο το 14 λες;
Εγω εχω ανοιχτο στοιχημα που επαιξα 16 αποδοση των ΠΑΟΚ να παρει το πρωταθλημα φετος.. και παιρνω πολλα, τοτε στο -5 ειμασταν αλλα εβλεπα οτι αυτη η ομαδα οταν ρολαρει δεν θα σταματιεται.

εισαι κι ο πρωτος μαγκας ! και να φανταστεις σκεφτομουν να ριξω μεγα πακετο πρωταθλητρια την Αεκ πριν κατι εβδομαδες αν κι εχω κοψει το στοιχημα απο το 16

τωρα μου φαινεται ισως μαλλον θα το παρουμε εμεις

αυτο το ματς που λες πρεπει να ηταν !

 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.820
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546
εχουμε πει πολλες φορες για τα κολληματα του προπονητη ,αλλα χτες το οτι ΔΕΝ ακολουθησε τα κολληματα του ηταν αυτα που τελικα μας εδωσαν τα πονταλακια ,γιατι ο διαβολος κρυβεται παντα στις λεπτομερειες.....αναλυω ,δωστε βαση
-ΕΝΩ συνηθως ξεκιναει τις αλλαγες μετα το εβομηντα φευγα ,εχτες ειδε οτι παιχνιδι παει να στραβωσει και εβαλε υψηλοσωμο σεντερ φορ και τον φρεσκο κωνσταντελια για δευτερο φορ να κανει καθετη κινηση αναμεσα στον σαματα και τον ταισον.....και ηταν αυτοι ακριβως που ξεκλειδωσαν τελικα το παιχνιδι και στις δυο φασεις των γκολ.....στη πρωτη κανει γρηγορα το κορνερ ο μικρος και ειναι ο σαματα που γυριζει το ρημπαουντ στον σβαμπ για το γκολ και στο δευτερο ειναι η βαθεια μπαλια στον σαματα που αναγκαζει τον τερμα να κανει βιαστικο λαθος και να δωσει το γκολ δωρο στον ντελια -που βεβαιως εχει την ποιοτητα να στειλει τη μπαλα χαλαρα απο τετοια αποσταση ψηλοκρεμαστα ...Το γεγονος οτι ο ρουμανος πλεον βαζει τους παικτες που πρεπει στις θεσεις που πρεπει και οταν πρεπει και δεν βλεπουμε μαγικα τυπου ζιφκο αριστερα ντελια δεξια δεκαρι ταισον ,ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΓΕΓΟΝΟΣ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟ ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΗΦΟΡΙΣΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΔΩ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΤΑ ΝΙΑΜΟΥ της αθηνας......ΚΑΙ να μην ερθει ομως γιατι μπαλα παιζουμε και οχι πλεηστεσιον ,η ομαδα ειναι εξαιρετικη και παραγει ποδοσφαιρο που δεν το εχουμε δει ουτε τις χρονιες των δυο νταμπλ....ΜΙΛΑΜΕ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΓΙΑ ΒΑΡΕΙΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΥ ΡΕΑΛΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΘΕΑΜΑΤΟΣ...Η ΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΛΟΓΟΣ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΑΟΚ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΗΚΗ ΚΑΙ ΤΑ ΠΛΑΤΗ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ......

Πώς ΔΕΝ ακολούθησε τα κολλήματά του ρεεέεεεε τύπε από την στιγμή που μου άφησε στον πάγκο τον Βούλγαρο που γαμάει και δέρνει;;;;;; :think:
ΔΕΝ θα σταθώ κάν στο ότι για ακόμη ένα ματσάκι ΔΕΝ ξεκίνησε τον Κωνσταντέλια και μου βάζει σταθερά τον Μούργκ που λογίζεται περισσότερο αυτός ως βασικός αντί ο μικρός...
Αν αυτά ΔΕΝ είναι κολλήματα πάω πάσο...
* Τον θέλει η μισή Ευρώπη.. κι εσύ σε ΟΛΑ τα κρίσιμα παιχνίδια μου τον περνάς ως αλλαγή;;;;;;;
Τόσο πιο ποιοτικός είναι δηλαδή ο Μούργκ;;;;;
** Ασφαλώς ο ΠΑΟΚ παίζει την καλύτερη μπάλα φέτο γι'αυτό και δικαιούται στα μέγιστα το πρωτάθλημα.. οποίος λέει το αντίθετο απλά είναι κομπλεξικός & φοράει παρωπίδες...
Σε καμία περίπτωση όμως ΔΕΝ μπορώ να δεχθώ από την στιγμή που γνωρίζεις τον πόλεμο που δέχεσαι εντός κι εκτός γηπέδου να τους "βοηθάς" κι εσύ ώστε να ολοκληρώσουν το έργο τους...
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.958
Like
11.198
Πόντοι
2.606
Πώς ΔΕΝ ακολούθησε τα κολλήματά του ρεεέεεεε τύπε από την στιγμή που μου άφησε στον πάγκο τον Βούλγαρο που γαμάει και δέρνει;;;;;; :think:
ΔΕΝ θα σταθώ κάν στο ότι για ακόμη ένα ματσάκι ΔΕΝ ξεκίνησε τον Κωνσταντέλια και μου βάζει σταθερά τον Μούργκ που λογίζεται περισσότερο αυτός ως βασικός αντί ο μικρός...
Αν αυτά ΔΕΝ είναι κολλήματα πάω πάσο...
* Τον θέλει η μισή Ευρώπη.. κι εσύ σε ΟΛΑ τα κρίσιμα παιχνίδια μου τον περνάς ως αλλαγή;;;;;;;
Τόσο πιο ποιοτικός είναι δηλαδή ο Μούργκ;;;;;
** Ασφαλώς ο ΠΑΟΚ παίζει την καλύτερη μπάλα φέτο γι'αυτό και δικαιούται στα μέγιστα το πρωτάθλημα.. οποίος λέει το αντίθετο απλά είναι κομπλεξικός & φοράει παρωπίδες...
Σε καμία περίπτωση όμως ΔΕΝ μπορώ να δεχθώ από την στιγμή που γνωρίζεις τον πόλεμο που δέχεσαι εντός κι εκτός γηπέδου να τους "βοηθάς" κι εσύ ώστε να ολοκληρώσουν το έργο τους...
Σιγα τα κολληματα,μακαρι αυτα να ηταν τα κολληματα του ....Προφανως για να τα γραφεις αυτα δεν εχεις καταλαβει οτι πλεον το ποδοσφαιρο που παιζει η ομαδα δεν ειναι θεμα προσωπων(ευτυχως) ,αλλα εντασης ,ρυθμου και καταλληλων θεσεων στο χωρο αναλογα τον αντιπαλο!Οταν βαζει ας πουμε τον ντελια δευτερο φορ στο 70 προχτες ,οι αντιπαλοι αμυντικοι ειναι δυο σκαλια κατω απο την προσπαθεια για ταμπουρι 70λεπτα και οι χωροι που βρισκει ο μικρος ειναι απιστευτοι...οσο για τον ζιφκο δεξια αντι του δεσποτη,ειναι αναλογα τον αντιπαλο,με δεσποτη κερδιζεις επιθετικα ,με ζιφκο κλειδωνεις την πλευρα αμυντικα ...οσο για τον μουργκ,φετος η σοβαροτητα και η αφοσιωση του στο πλανο της ομαδας ειναι καταπληκτικη,αν συνεχισει ετσι θα παραμιλαμε!Το ξαναγραφω....ο γνωστος λουτσεσκου με τα κολληματα του ,θα εχανε βαθμους προχτες ...ξεκολλησε το μυαλο του και το κοουτσαρισμα ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ που εφερε τους βαθμους τελικα....οπως με την αεκ και τον παπαρη εκανε λαθη οξωφθαλμα και τα γραψαμε ,ετσι και προχτες πρεπει να του αποδωσουμε τα ευσημα!
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.161
Κριτικές
5
Like
12.742
Πόντοι
3.786
Σιγα τα κολληματα,μακαρι αυτα να ηταν τα κολληματα του ....Προφανως για να τα γραφεις αυτα δεν εχεις καταλαβει οτι πλεον το ποδοσφαιρο που παιζει η ομαδα δεν ειναι θεμα προσωπων(ευτυχως) ,αλλα εντασης ,ρυθμου και καταλληλων θεσεων στο χωρο αναλογα τον αντιπαλο!Οταν βαζει ας πουμε τον ντελια δευτερο φορ στο 70 προχτες ,οι αντιπαλοι αμυντικοι ειναι δυο σκαλια κατω απο την προσπαθεια για ταμπουρι 70λεπτα και οι χωροι που βρισκει ο μικρος ειναι απιστευτοι...οσο για τον ζιφκο δεξια αντι του δεσποτη,ειναι αναλογα τον αντιπαλο,με δεσποτη κερδιζεις επιθετικα ,με ζιφκο κλειδωνεις την πλευρα αμυντικα ...οσο για τον μουργκ,φετος η σοβαροτητα και η αφοσιωση του στο πλανο της ομαδας ειναι καταπληκτικη,αν συνεχισει ετσι θα παραμιλαμε!Το ξαναγραφω....ο γνωστος λουτσεσκου με τα κολληματα του ,θα εχανε βαθμους προχτες ...ξεκολλησε το μυαλο του και το κοουτσαρισμα ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ που εφερε τους βαθμους τελικα....οπως με την αεκ και τον παπαρη εκανε λαθη οξωφθαλμα και τα γραψαμε ,ετσι και προχτες πρεπει να του αποδωσουμε τα ευσημα!
Έτσι,εξαρτάται από την τακτική του παιχνιδιού.Και επιπλέον ρε παιδιά επειδή το ποδόσφαιρο έχει γίνει πολύ ταχυδυναμικό,παίζει ρόλο και η φυσική κατάσταση του παίχτη.Αν ένας είναι ξεζουμισμένος δεν γίνεται να ξεκινήσει βασικός.Φέτος ο Λούτσε είναι πιο ώριμος από ποτέ
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
617
Κριτικές
21
Like
3.041
Πόντοι
1.436
422610291_800526868771458_7324974615564831542_n.jpg

Για πάμε λίγο!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.615
Κριτικές
62
Like
45.361
Πόντοι
9.297

atapos21

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
810
Like
6.168
Πόντοι
1.046
Αυτή η βδομάδα είναι φωτιά.. αρχη με κουλά στη μεση η ζελα κ τελος γαυριελα. Θα κρίνουν πολλά για τη πορεία αυτά τα 3 ματς με το ποκ
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.238
Κριτικές
41
Like
21.495
Πόντοι
18.496
παμε δυνατα ρε παοκαρααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
ή τωρα ή ποτε,να κερδισουμε σημερα να κλεισουμε τα στοματαααααααααααααααααααααααααααααααα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom