Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.867
Like
28.780
Πόντοι
5.006
οτι πεις φιλε....βλεπουμε μπαλαρα ,αλλα ειμαστε σουρωμενοι....οκ!
Μπάλα παίζεται τυπε εγ τα λέω δεν έχω θέμα,ακόμα και στην Ευρώπη σας έβγαλα το καπέλο,αλλά μη λες μαλακιες και ξεκόλλα λίγο.
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.230
Κριτικές
1
Like
3.387
Πόντοι
456

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.959
Like
11.198
Πόντοι
2.606
Μπάλα παίζεται τυπε εγ τα λέω δεν έχω θέμα,ακόμα και στην Ευρώπη σας έβγαλα το καπέλο,αλλά μη λες μαλακιες και ξεκόλλα λίγο.
ρε τυπε τι παραπανω εγραψα απο αυτα που και συ ο ιδιος βλεπεις ,ωστε να με πεις κολλημενο....η ομαδα σου ειναι πολυ κακη με μεταγραφες τελειωμενων ,ειτε παικτων "στοιχηματων"...δεν εχει βγει κανεις...αν δεν ειχες το βαρος της φανελας θα ησουν εβδομοεκτος...και στην τελικη τα κεκλεισμενων και η διακοπη στην ουσια μονο την ομαδα σου ωφελησανε ....για να καταλαβεις τιμωρηθηκες να παιξεις με σερρες εκτος ,ζελο εκτος και ΠΑΟΚ εκτος ,χωρις να εχουν τους οπαδους τους..και που σαι,οχι για κανα βρωμοξυλο στην τυχη,μιλαμε για ενεδρα και φονικο σε ματατζη .....και με λες κολλημενο???....οκ οτι πεις......οπαδικα δεν ειμαι καθολου κολλημενος να σου πω την αληθεια...αλλα πολιτικα φιλε μονο σιχαμαρα νιωθω για την στοργη στην καμορα,μιλαμε για αλητες που κανουν κουμαντο στις πλατες μας και δεν κανουν τον κοπο καν να το κρυψουν!
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.959
Like
11.198
Πόντοι
2.606
Που είναι η μαρκελα να μας,αναρτήσει τη βαθμολογία να δω κάτι??? :wanker:
αυτος τυπε ειναι ο μεγαλυτερος αναρχιδος ρεζιλης που εχει περασει απο το σαη..λογικα θα τραβαει τιποτα κλαρινα σε γυφτοτραβελους απο δεντροποταμο(εχει αδυναμια στην περιοχη)και θα ειναι απασχολημενη η σουφρα του....δεν μας λειπει παντως καθολου ,σκετος εμετος ηταν ο σιχαμενος!
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.867
Like
28.780
Πόντοι
5.006
ρε τυπε τι παραπανω εγραψα απο αυτα που και συ ο ιδιος βλεπεις ,ωστε να με πεις κολλημενο....η ομαδα σου ειναι πολυ κακη με μεταγραφες τελειωμενων ,ειτε παικτων "στοιχηματων"...δεν εχει βγει κανεις...αν δεν ειχες το βαρος της φανελας θα ησουν εβδομοεκτος...και στην τελικη τα κεκλεισμενων και η διακοπη στην ουσια μονο την ομαδα σου ωφελησανε ....για να καταλαβεις τιμωρηθηκες να παιξεις με σερρες εκτος ,ζελο εκτος και ΠΑΟΚ εκτος ,χωρις να εχουν τους οπαδους τους..και που σαι,οχι για κανα βρωμοξυλο στην τυχη,μιλαμε για ενεδρα και φονικο σε ματατζη .....και με λες κολλημενο???....οκ οτι πεις......οπαδικα δεν ειμαι καθολου κολλημενος να σου πω την αληθεια...αλλα πολιτικα φιλε μονο σιχαμαρα νιωθω για την στοργη στην καμορα,μιλαμε για αλητες που κανουν κουμαντο στις πλατες μας και δεν κανουν τον κοπο καν να το κρυψουν!
Δε με νοιάζουν τα πολιτικά μαν μπερδεύεις μπαλες πολιτικά πεσίματα αστυνομία τα κάνεις όλα κωλος,μπάλα παίζεις καλά συνέχισε έτσι και παρτο αν είσαι μάγκας,και να ξερεις μπορεί και να συνέλθω δεν ειναι και σίγουρο ότι θα είμαι χάλια.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.867
Like
28.780
Πόντοι
5.006
Και για το ροζα το φίλο μου και το μπουχο παρτο το πρωτάθλημα κανένα πρόβλημα,από το να το πάρει λαθρεμπορας μεζούρα κτλ
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.147
Like
4.688
Πόντοι
1.756
αυτος τυπε ειναι ο μεγαλυτερος αναρχιδος ρεζιλης που εχει περασει απο το σαη..λογικα θα τραβαει τιποτα κλαρινα σε γυφτοτραβελους απο δεντροποταμο(εχει αδυναμια στην περιοχη)και θα ειναι απασχολημενη η σουφρα του....δεν μας λειπει παντως καθολου ,σκετος εμετος ηταν ο σιχαμενος!
μετα την 4αρα εξαφανιστηκε.....οπου φυγει-φυγει... :badair:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.959
Like
11.198
Πόντοι
2.606
Δε με νοιάζουν τα πολιτικά μαν μπερδεύεις μπαλες πολιτικά πεσίματα αστυνομία τα κάνεις όλα κωλος,μπάλα παίζεις καλά συνέχισε έτσι και παρτο αν είσαι μάγκας,και να ξερεις μπορεί και να συνέλθω δεν ειναι και σίγουρο ότι θα είμαι χάλια.
φιλε οπως εχεις αντιληφθει και με σενα και με αλλα παιδια που υποστηριζουν την ομαδα σου δεν εχω κανενα θεμα και σας βλεπω και φιλικα μη σου πω γιατι ειστε νορμαλ στα μυαλα σας και εχετε χιουμορ....οπως ξερεις ομως δυστυχως ολα στις μπανανιες εχουν να κανουν με πολιτικη και χρημα,ενω ολοι οι υπολοιποι ειμαστε αναλωσιμοι...αυτο μου την βαραει,που μας θεωρουν αναλωσιμους κατι βρωμυλοι που αν σπασει ο διαλος το ποδαρι τους και βρεθουμε θα κλαψουν με μαυρο δακρυ....
καθαρα τωρα ποδοσφαιρικα για να συνελθεις συμφωνα με την ποδοσφαιρικη πεπατημενη θελεις παικτες ,πρεπει να διωξεις παικτες και πρεπει να μονταριστουν αυτοι οι παικτες.......αλλιως αναμενεις θαυματα!
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.230
Κριτικές
1
Like
3.387
Πόντοι
456
αλλα πολιτικα φιλε μονο σιχαμαρα νιωθω για την στοργη στην καμορα,μιλαμε για αλητες που κανουν κουμαντο στις πλατες μας και δεν κανουν τον κοπο καν να το κρυψουν!

χρυσα αυγα στον μπεραια και μαρινακομητσοτακηδες δεξια κουμαντα στον γαυρο.... στον Πειραια του 80% ΠΑΣΟΚ-ΚΚΕ

θα μας παρει κι εμας κανας Μυστακιδης κι ολα μπλε

αντε να δουμε τι θα δουμε ολη η Ευρωπη δεξια κι ακροδεξια

εγερθητι και χα'ι'λ χιτλερ ολοι βρε !
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.021
Κριτικές
42
Like
29.457
Πόντοι
28.246
καθαρα τωρα ποδοσφαιρικα για να συνελθεις συμφωνα με την ποδοσφαιρικη πεπατημενη θελεις παικτες ,πρεπει να διωξεις παικτες και πρεπει να μονταριστουν αυτοι οι παικτες.......αλλιως αναμενεις θαυματα!
Και εγω σου λεω οτι την καλυτερη ομαδα την εχουν ο παοκ και ο Ολυμπιακος. Και αν παιχτει τιμια οι δυο μας θα το διεκδικησουμε.

Προσεξε μια λεπτομερεια και στους δυο. Ξεκινησαμε και οι δυο ως τα απολυτα αουτσάιντερ την στιγμη που την γλωσσα την εβγαζαν οι αλλοι δυο. Ολοκληρωσαμε ροστερ στα μεσα Σεπτεμβρη. Και οι δυο μεχρι τωρα ειμαστε σε ΟΛΟΥΣ τους στοχους μεσα. Οι αλλοι πηραν αρχιδια, και παραπατανε συνεχεια.

Βεβαια οπως λες κι εσυ εγω χρειαζομαι διορθωσεις στο μεταγραφικο. Δυο σεντερ μπακ τουμπανο θελω και εναν επιθετικο, επισης τουμπανο. Τα αλλα τα βλελουμε το καλοκαιρι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.867
Like
28.780
Πόντοι
5.006
Και εγω σου λεω οτι την καλυτερη ομαδα την εχουν ο παοκ και ο Ολυμπιακος. Και αν παιχτει τιμια οι δυο μας θα το διεκδικησουμε.

Προσεξε μια λεπτομερεια και στους δυο. Ξεκινησαμε και οι δυο ως τα απολυτα αουτσάιντερ την στιγμη που την γλωσσα την εβγαζαν οι αλλοι δυο. Ολοκληρωσαμε ροστερ στα μεσα Σεμπτεμβρη. Και οι δυο μεχρι τωρα ειμαστε σε ΟΛΟΥΣ τους στοχους μεσα. Οι αλλοι πηραν αρχιδια, και παραπατανε συνεχεια.

Βεβαια οπως λες κι εσυ εγω χρειαζομαι διορθωσεις στο μεταγραφικο. Δυο σεντερ μπακ τουμπανο θελω και εναν επιθετικο, επισης τουμπανο. Τα αλλα τα βλελουμε το καλοκαιρι.
Και μειον βαθμους έμεις για το κωφαλλαλο
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.147
Like
4.688
Πόντοι
1.756
Και εγω σου λεω οτι την καλυτερη ομαδα την εχουν ο παοκ και ο Ολυμπιακος. Και αν παιχτει τιμια οι δυο μας θα το διεκδικησουμε.

Προσεξε μια λεπτομερεια και στους δυο. Ξεκινησαμε και οι δυο ως τα απολυτα αουτσάιντερ την στιγμη που την γλωσσα την εβγαζαν οι αλλοι δυο. Ολοκληρωσαμε ροστερ στα μεσα Σεμπτεμβρη. Και οι δυο μεχρι τωρα ειμαστε σε ΟΛΟΥΣ τους στοχους μεσα. Οι αλλοι πηραν αρχιδια, και παραπατανε συνεχεια.

Βεβαια οπως λες κι εσυ εγω χρειαζομαι διορθωσεις στο μεταγραφικο. Δυο σεντερ μπακ τουμπανο θελω και εναν επιθετικο, επισης τουμπανο. Τα αλλα τα βλελουμε το καλοκαιρι.
Τιποτα δεν θες......επιστροφη Μπα κ Σεμεδο θες,και καμια σφαλιαρα στον Φορτουνη να συνελθει και να παιξει......στα υπολοιπα καλα εισαι....
κ εναν προπονητη....
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.021
Κριτικές
42
Like
29.457
Πόντοι
28.246

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.959
Like
11.198
Πόντοι
2.606
Και εγω σου λεω οτι την καλυτερη ομαδα την εχουν ο παοκ και ο Ολυμπιακος. Και αν παιχτει τιμια οι δυο μας θα το διεκδικησουμε.

Προσεξε μια λεπτομερεια και στους δυο. Ξεκινησαμε και οι δυο ως τα απολυτα αουτσάιντερ την στιγμη που την γλωσσα την εβγαζαν οι αλλοι δυο. Ολοκληρωσαμε ροστερ στα μεσα Σεμπτεμβρη. Και οι δυο μεχρι τωρα ειμαστε σε ΟΛΟΥΣ τους στοχους μεσα. Οι αλλοι πηραν αρχιδια, και παραπατανε συνεχεια.

Βεβαια οπως λες κι εσυ εγω χρειαζομαι διορθωσεις στο μεταγραφικο. Δυο σεντερ μπακ τουμπανο θελω και εναν επιθετικο, επισης τουμπανο. Τα αλλα τα βλελουμε το καλοκαιρι.
θελεις παικτη αριστερο μπακ και εξτρεμ,ενω στη θεση δεκα μετα τον φορτουνη εχεις το χαος....συνολο θες εξι βαρβατους...αρα πρεπει να διωξεις παικτες που πηρες προσφατα και να βρεις εξι που να σου βγουνε και οι εξι σε χειμερινη μεταγραφικη περιοδο....αυτο ειναι εξισωση που δεν εχει λυση ....οποτε θα παιξουν τα παραδοσιακα μεσα ,το γραφω για να ξερουμε ολοι τι θα συμβει....
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.021
Κριτικές
42
Like
29.457
Πόντοι
28.246
θελεις παικτη αριστερο μπακ και εξτρεμ,ενω στη θεση δεκα μετα τον φορτουνη εχεις το χαος....συνολο θες εξι βαρβατους...αρα πρεπει να διωξεις παικτες που πηρες προσφατα και να βρεις εξι που να σου βγουνε και οι εξι σε χειμερινη μεταγραφικη περιοδο....αυτο ειναι εξισωση που δεν εχει λυση ....οποτε θα παιξουν τα παραδοσιακα μεσα ,το γραφω για να ξερουμε ολοι τι θα συμβει....
Κι ομως με τρεις που σου λεω σε παιζω ανετα. Αν εισαι πιο σταθερος ή και πιο τυχερος, παρτο και χαλαλι σου.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.959
Like
11.198
Πόντοι
2.606
χρυσα αυγα στον μπεραια και μαρινακομητσοτακηδες δεξια κουμαντα στον γαυρο.... στον Πειραια του 80% ΠΑΣΟΚ-ΚΚΕ

θα μας παρει κι εμας κανας Μυστακιδης κι ολα μπλε

αντε να δουμε τι θα δουμε ολη η Ευρωπη δεξια κι ακροδεξια

εγερθητι και χα'ι'λ χιτλερ ολοι βρε !
γαμησετα,γενικα ολος ο πλανητης ειναι σε μια γενικευμενη παρακρουση...μιλαμε για λυσεις απελπισιας ενδεικτικα,ο αμερικανος προεδρο αμεα,δες τι φυντανι εσκασε στην αργεντινη,τι τραβαει το ισραηλ με τους ακροδεξιους μπινεδες εκει,που εχει φτασει η ελλαδα με πεντε χρονια ηθικης κυριως κατρακυλας...οπου και να δεις ενα μπουρδελο....μονο το χρημα
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.195
Like
22.870
Πόντοι
5.506
νταξει ,αν δεν επαιζαν κεκλεισμενων οι σερρες θα εβγαζαν το γηπεδο δυο μερες πριν,χαλασμενο/ματιασμενο/ακαταλληλο και θα βαζανε καμια εδρα ξερω γω πυργο....να ναι σιγουροι ...αν το ματς γινοταν ΚΑΝΟΝΙΚΑ στις σερρες σημερα θα ειχαμε δεκα χιλιαδες τεμαχια μεσα να αφησουμε λαρυγγια....θα γραφανε ιστορια παλι οι γκευ σε αυτο το γηπεδο οπως τοτε που αρπαξανε τα εξι οι τζουλιες...μονο με τη φωνη θα καναμε το χατζηστραβο- μεσσι ...τους ειδα και ηταν πραγματικα για λυπηση .....ομαδα παλαιμαχων!
Τύπε, είσαι άρρωστος.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.195
Like
22.870
Πόντοι
5.506
ρε τυπε τι παραπανω εγραψα απο αυτα που και συ ο ιδιος βλεπεις ,ωστε να με πεις κολλημενο....η ομαδα σου ειναι πολυ κακη με μεταγραφες τελειωμενων ,ειτε παικτων "στοιχηματων"...δεν εχει βγει κανεις...αν δεν ειχες το βαρος της φανελας θα ησουν εβδομοεκτος...και στην τελικη τα κεκλεισμενων και η διακοπη στην ουσια μονο την ομαδα σου ωφελησανε ....για να καταλαβεις τιμωρηθηκες να παιξεις με σερρες εκτος ,ζελο εκτος και ΠΑΟΚ εκτος ,χωρις να εχουν τους οπαδους τους..και που σαι,οχι για κανα βρωμοξυλο στην τυχη,μιλαμε για ενεδρα και φονικο σε ματατζη .....και με λες κολλημενο???....οκ οτι πεις......οπαδικα δεν ειμαι καθολου κολλημενος να σου πω την αληθεια...αλλα πολιτικα φιλε μονο σιχαμαρα νιωθω για την στοργη στην καμορα,μιλαμε για αλητες που κανουν κουμαντο στις πλατες μας και δεν κανουν τον κοπο καν να το κρυψουν!
Ρε μλκ παοκτζη, ΣΚΑΣΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, ΜΗ ΜΙΛΑΣ ΕΣΥ ΕΙΔΙΚΑ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom