Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Eγω παντως θα το πω.Το φετινο του γαυρου ηταν το πιο καθαρο,παντελονατο πρωταθλημα που πηρε ποτε.Σιγουρα επαιξε ρολο τα χαλια που ειχαν παοκ,αεκ,παο κλπ αλλα φετος ο Ολυμπιακος ειχε την καλυετερη ομαδα.Ολα τα προηγουμενα τροπαια που εχει παρει ηταν στην μεγαλη τους πλειοψηφια με βοηθεια διαιτησιας,αλλοιωση αποτελεσματος,μπαχαλα,σφαγες κλπ.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Big Nick,πες μας μια για τα κλεμμένα του ΠΑΟΚ ρε.
Πες μας πόσα του έχουν κλέψει
2 τα εχω δει με τα ματια μου ζουσα
πιο πριν λενε για περισσοτερα ισως 5 την δεκαετια του 70

αλλο ? κλεφτη και διπλοιδιοκτητη του αρη?
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.958
Like
22.746
Πόντοι
5.506
Big Nick,πες μας μια για τα κλεμμένα του ΠΑΟΚ ρε.
Πες μας πόσα του έχουν κλέψει
Ποιά κλεμμένα να σου πει ο ΨΕΥΤΑΡΑΣ, εδώ λέει με σιγουριά για το "κλεμμένο" του 1991 που τερμάτισε 16 βαθμούς πίσω από τον πρωταθλητή ο μπούφος.


Στιγμιότυπο 2021-04-06, 1.45.14 πμ.png
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
2 τα εχω δει με τα ματια μου ζουσα
πιο πριν λενε για περισσοτερα ισως 5 την δεκαετια του 70

αλλο ? κλεφτη και διπλοιδιοκτητη του αρη?
Πέντε την δεκαετία του 70?
Για πες μας πιο αναλυτικά ιδιοκτήτη της Ξάνθης.
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
2 τα εχω δει με τα ματια μου ζουσα
πιο πριν λενε για περισσοτερα ισως 5 την δεκαετια του 70

αλλο ? κλεφτη και διπλοιδιοκτητη του αρη?
2,3 μονο απο εμας το 70 τυπε.Εχει και αλλα μετα το 80,90 και σε κυπελλο εξισου...
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Ποιά κλεμμένα να σου πει ο ΨΕΥΤΑΡΑΣ, εδώ λέει με σιγουριά για το "κλεμμένο" του 1991 που τερμάτισε 16 βαθμούς πίσω από τον πρωταθλητή ο μπούφος.


Στιγμιότυπο 2021-04-06, 1.45.14 πμ.png
Αυτός είναι ικανός να πει κλεμμένο π.χ αυτό του 2007 που ήταν 8ός ή 9ος
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.958
Like
22.746
Πόντοι
5.506
2 τα εχω δει με τα ματια μου ζουσα
πιο πριν λενε για περισσοτερα ισως 5 την δεκαετια του 70

αλλο ? κλεφτη και διπλοιδιοκτητη του αρη?
Τα μάτια σου είναι τίγκα στα χύσια ΜΠΟΥΣΤΗ.


Στιγμιότυπο 2021-04-06, 1.45.14 πμ.png
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Πέντε την δεκαετία του 70?
Για πες μας πιο αναλυτικά ιδιοκτήτη της Ξάνθης.
αν ημουν διπλοιδιοκτητης της ξανθης θα με βοηθουσε η ξανθη, πραγμα που ΔΕΝ εκανε.

πιο πολυ συνεργαστηκαμε με τις ομαδες που δανεισαμε τον ουαρντα επι της ουσιας.

πιο αναλυτικα οταν θα μου πεις και εσυ αυτο που ειδες στους αγωνες αρη-ολυμπιακου αν ηταν στημενοι ή οχι
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
αν ημουν διπλοιδιοκτητης της ξανθης θα με βοηθουσε η ξανθη, πραγμα που ΔΕΝ εκανε.

πιο πολυ συνεργαστηκαμε με τις ομαδες που δανεισαμε τον ουαρντα επι της ουσιας.

πιο αναλυτικα οταν θα μου πεις και εσυ αυτο που ειδες στους αγωνες αρη-ολυμπιακου αν ηταν στημενοι ή οχι
Μίλα τώρα ρε ιδιοκτήτη της Ξάνθης και άσε τις πίπες
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.958
Like
22.746
Πόντοι
5.506
αν ημουν διπλοιδιοκτητης της ξανθης θα με βοηθουσε η ξανθη, πραγμα που ΔΕΝ εκανε.

πιο πολυ συνεργαστηκαμε με τις ομαδες που δανεισαμε τον ουαρντα επι της ουσιας.

πιο αναλυτικα οταν θα μου πεις και εσυ αυτο που ειδες στους αγωνες αρη-ολυμπιακου αν ηταν στημενοι ή οχι
Δε σε βοήθησε η θυγατρική σου μπούστη;


Βάλε αγώνες και φάσεις να δούμε.

Για παοκ-ξανθη γελάνε και οι πέτρες, Μελιόπουλος, Φασίδης και Ζίφκοβιτς.


https://www.to10.gr/podosfero/super...iopoulou-ke-ti-symmetochi-tous-stis-31032019/


Οι αποκαλύψεις για της περίεργες σχέσεις ΠΑΟΚ και Ξάνθης, ωστόσο, συνεχίζονται. Και αυτή τη φορά στην εξίσωση μπαίνουν και ποδοσφαιριστές των δύο ομάδων. Με πρωταγωνιστή τον Ζίβκο Ζίβκοβιτς. Όπως είναι γνωστό, ο Σέρβος γκολκίπερ μεταπήδησε από την Ξάνθη στον Δικέφαλο του Βορρά το περασμένο καλοκαίρι. Ωστόσο είναι υπογράψει 3ετές συμβόλαιο συνεργασίας με τους Θεσσαλονικείς από τις 6 Φεβρουαρίου 2019. Όπως είχε δικαίωμα να κάνει ο ΠΑΟΚ, επειδή ο ποδοσφαιριστής έμεινε ελεύθερος από την Ξάνθη στις 30/06/2019.
Εδώ, ωστόσο, προκύπτει ένα πολύ σοβαρό ζήτημα αξιοπιστίας. Που ακουμπάει, τόσο στην Ξάνθη και τον ΠΑΟΚ, όσο και στον ίδιο τον ποδοσφαιριστή.




Όπως προκύπτει ξεκάθαρα από τα έγγραφα που παρουσιάζει σήμερα to10.gr, η ΠΑΕ ΠΑΟΚ, δια του Μάκη Γκαγκάτση, είχε ενημερώσει την ΠΑΕ Ξάνθη για την έναρξη συζητήσεων και την υπογραφή συμβολαίου με τον Ζίβκοβιτς από τις 5 Φεβρουαρίου του 2019. Και στις 06/02/2019 υπογράφηκε το μεταξύ τους συμβόλαιο, με ημερομηνία έναρξης 01/07/2019 και λήξης 30/06/2022, όπως σαφώς προκύπτει από τα σχετικά έγγραφα.

Παρότι, όμως, η Ξάνθη γνώριζε από την πρώτη στιγμή τη μεταγραφή του Ζίβκοβιτς στον ΠΑΟΚ, στις 31 Μαρτίου 2019, στην αναμέτρηση Ξάνθη-ΠΑΟΚ 1-2, τον χρησιμοποίησε κανονικά στο αρχικό σχήμα της. Θεωρώντας προφανώς ότι ο Σέρβος γκολκίπερ δεν θα επηρεαζόταν από την άμεση σχέση του με τους φιλοξενούμενους, που «καίγονταν» να πάρουν το παιχνίδι, για να κατακτήσουν το πρωτάθλημα. Στο ίδιο παιχνίδι, μάλιστα, που η ΠΑΕ Ξάνθη είχε προσφέρει ολόκληρο το γήπεδο στους οπαδούς του Δικεφάλου.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
μιλησα εσυ κανεις την παπια, σειρα σου ειναι να μας πεις.

παοκ-ξανθη οι αγωνες ηταν καθαροι.
αρη-ολυμπιακου?????
Πεντακάθαροι και ο Αρης δεν είναι θυγατρική μου,όπως η Ξανθη δική σου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δε σε βοήθησε η θυγατρική σου μπούστη;
Σκέφτεται τη Φιόνα τωρα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
κοκοκο κανενα σχολιο για τα ματς αρη ολυμπιακου παρα την επαναληψη,

ελα ρωτα με για το μαπσκετ του 1988 με τον γουιλτζερ στον αρη να παιρνει πρωταθλημα, να αλλαξουμε κουβεντα
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
κοκοκο κανενα σχολιο για τα ματς αρη ολυμπιακου παρα την επαναληψη,

ελα ρωτα με για το μαπσκετ του 1988 με τον γουιλτζερ στον αρη να παιρνει πρωταθλημα, να αλλαξουμε κουβεντα
Πες ρε Φιόνα για τα κλεμμένα των 70s-80s να γελάσουμε
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Πεντακάθαροι και ο Αρης δεν είναι θυγατρική μου,όπως η Ξανθη δική σου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Σκέφτεται τη Φιόνα τωρα
οκ και γιατι δεν το ειπες τοσες φορες που σε ρωτησα και καθομαι και κουβεντιαζω μαζι σου?

το σαητ αναβαθμιστηκε δεν ειμαι υποχρεωμενος να βλεπω της αναρτησεις σου πια αφου παραδεχεσαι οτι τρολαρεις.

υπαρχει επιλογη αγνοησης πια αντε να παιξεις αλλου ψευτη.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.958
Like
22.746
Πόντοι
5.506
Πεντακάθαροι και ο Αρης δεν είναι θυγατρική μου,όπως η Ξανθη δική σου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Σκέφτεται τη Φιόνα τωρα
Κάνει οτι δε βλέπει το ποστάρισμα ο μπούστης. Ούτε αυτό με τη μεταγραφή του Ζίφκοβιτς που μπήκε και έπαιξε στο ΣΤΗΜΕΝΟ Ξάνθη-μπαοκ 1-2 και πήρε το πρωτάθλημα, ούτε αυτό με το "κλεμμένο" πρωτάθλημα του 1991 που τερμάτισε 16 βαθμούς πίσω από τον πρωταθλητή Πανατριφυλλιακό.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

οκ και γιατι δεν το ειπες τοσες φορες που σε ρωτησα και καθομαι και κουβεντιαζω μαζι σου?

το σαητ αναβαθμιστηκε δεν ειμαι υποχρεωμενος να βλεπω της αναρτησεις σου πια αφου παραδεχεσαι οτι τρολαρεις.

υπαρχει επιλογη αγνοησης πια αντε να παιξεις αλλου ψευτη.
Θα απαντήσεις μπούστη για το στημένο ξάνθη-μπαοκ 1-2;
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Κάνει οτι δε βλέπει το ποστάρισμα ο μπούστης. Ούτε αυτό με τη μεταγραφή του Ζίφκοβιτς που μπήκε και έπαιξε στο ΣΤΗΜΕΝΟ Ξάνθη-μπαοκ 1-2 και πήρε το πρωτάθλημα, ούτε αυτό με το "κλεμμένο" πρωτάθλημα του 1991 που τερμάτισε 16 βαθμούς πίσω από τον πρωταθλητή Πανατριφυλλιακό.
Περιμενω να δω ποιά θεωρεί κλεμμένα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom