Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (2 μέλη και 1 επισκέπτες)

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Είναι πιο νορμάλ από τον μ.ο. των μπαογκτζήδων.
Ε εδώ που τα λέμε σίγουρα σε ετσουξε που δεν τους κέρδισες.
Δεν έχει γόητρο καθόλου (πέρα από το οικονομικό που είναι προφανές) για μια μικρή ομάδα όπως ο ΠΑΟΚ,η συμμετοχή στους ομίλους του Τσου Λου ρε κεφτέ Νικολάκη?
Eδώ θα μου πεις δεν στενοχωρηθήκατε με τον αποκλεισμό και από τις 2 ευρωπαϊκές διοργανώσεις το 2019 και λέγατε πως ήταν καλό ώστε να επικεντρωθείτε στο πρωτάθλημα.
Ενώ εσύ που παίζεις τσουλου γαμας και δέρνεις :confused: :confused: :confused:
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
αρα δεν εχεις μιλησει με αρειανο, πες την αληθεια μενεις αθηνα και δεν εχεις μιλησει σε αρειανο, μην ντρεπεσαι.

περισσοτερο γοητρο εχει και ετσουξε οτι καναμε το καλυτερο αητητο πρωταθλημα παρα μια συμμετοχη στο τσαμπιονς λιγκ


εσυ τι προτιμας να παει η ομαδα σου σε τσαμπιονς λιγκ και να της παιρνει το πρωταθλημα αλλος???
ασε τα παραμυθια.
Εχω μιλήσει με Αρειανό.Trust me είναι πιο σοβαροί από εσάς.

Μην μου εξάπτεσαι,είσαι χοντρός και μεγάλος και θα πάθεις τίποτα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ενώ εσύ που παίζεις τσουλου γαμας και δέρνεις :confused: :confused: :confused:
ΠΑΟΚ και Νάπολι....Next
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Εχω μιλήσει με Αρειανό.Trust me είναι πιο σοβαροί από εσάς.

Μην μου εξάπτεσαι,είσαι χοντρός και μεγάλος και θα πάθεις τίποτα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ΠΑΟΚ και Νάπολι....Next
απλα δεν εισαι πειστικος.

δεν μπορει να ξερω 100 αρειανους στην θεσσαλονικη και στην αθηνα να μην ειχα βρει ουτε 1, και εσυ εκει να βρηκες τον μοναδικο αρειανο εν αθηναις και μαλιστα να ειναι στην μειοψηφια των προσγειωμενων.

δεν πειθεις λεμε
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Εχω μιλήσει με Αρειανό.Trust me είναι πιο σοβαροί από εσάς.

Μην μου εξάπτεσαι,είσαι χοντρός και μεγάλος και θα πάθεις τίποτα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ΠΑΟΚ και Νάπολι....Next
Τι next βρε χυσοδοχειο της ευρωπης? Η μόνη ομάδα με πορεία στην Ευρώπη είναι ο παναθηναϊκός ευρωκαρναβαλε.Κανε πρώτα μια σοβαρη πορεία στο ΟΥΕΦΑ και μετά πας και στο τσουλου τρομάρα σου...
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Τι next βρε χυσοδοχειο της ευρωπης? Η μόνη ομάδα με πορεία στην Ευρώπη είναι ο παναθηναϊκός ευρωκαρναβαλε.Κανε πρώτα μια σοβαρη πορεία στο ΟΥΕΦΑ και μετά πας και στο τσουλου τρομάρα σου...
4η ομάδα της Ελλάδος....Next
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
απλα δεν εισαι πειστικος.

δεν μπορει να ξερω 100 αρειανους στην θεσσαλονικη και στην αθηνα να μην ειχα βρει ουτε 1, και εσυ εκει να βρηκες τον μοναδικο αρειανο εν αθηναις και μαλιστα να ειναι στην μειοψηφια των προσγειωμενων.

δεν πειθεις λεμε
Σου είπα μην εξαπτεσαι.
Είσαι χοντρός και άνω των 50 και θα πάθεις τίποτα.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
πρωτοι κλεφτες της ελλαδας next
Πελάτες Θρύλου....Next
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ναι Οπαδε της εγκληματικής ότι πεις... Τραβά ανατίναξε κάνα φούρνο η σπάσε στο ξύλο κάνα τζηλο ξες εσυ :2funny:
Λέω να μπω με το κουμπούρι εντός γηπέδου και να παω κοντά στον διαιτητή.Σαν τον Ιβαν βρε κουτό.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
και τι ειναι χειροτερο να εισαι πελατης ή κλεφτης?

χαιρομαι που το παραδεχτηκες τουλαχιστον
Ξέρω γω?Να μπαίνεις στο γήπεδο με το κουμπούρι και να σαι έτοιμος να το τραβήξεις για να ρίξεις στο ρεφ (και να σε βλέπει όλη η Ελλάδα)

Την ηλιθιότητα σου ναι την παραδέχομαι
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Πελάτες Θρύλου....Next
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Λέω να μπω με το κουμπούρι εντός γηπέδου και να παω κοντά στον διαιτητή.Σαν τον Ιβαν βρε κουτό.
Εγω λεω να φερω δεκα τονου ηρωινης :2funny::2funny::2funny::confused::confused::confused::confused:
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Ξέρω γω?Να μπαίνεις στο γήπεδο με το κουμπούρι και να σαι έτοιμος να το τραβήξεις για να ρίξεις στο ρεφ (και να σε βλέπει όλη η Ελλάδα)

Την ηλιθιότητα σου ναι την παραδέχομαι
Πες τα ρε Τακη.Εμεις οι γαυροι μονο ηρωινη σμπρωχνουμε και εχουμε το κεφαλι μας ησυχο:2funny:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η Ξάνθη είναι συμπαθητική ομάδα?
Ο Αρης?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ξέρω γω?Να μπαίνεις στο γήπεδο με το κουμπούρι και να σαι έτοιμος να το τραβήξεις για να ρίξεις στο ρεφ (και να σε βλέπει όλη η Ελλάδα)
αρα το παραδεχεσαι οτι ειμαστε καλυτερα εμεις ως πελατες και οχι εσεις ως κλεφτες και αλλαζεις θεμα λοιπον.

θυμισε μου τι εγινε λοιπον οταν μπηκε και ο βαρδινογιαννης με οπλο μεσα. στερησαν και τοτε πρωταθλημα σε παναθηναικο?

που θα μπορουσε να αθωωθει εξαρχης καθως νομιμα το εφερε και δεν ευθυνεται αν το συνελαβαν οι φωτορεπορτερ την ωρα που περπατουσε γρηγορα και ανασηκωσε το σακακι, κανενα νταηλικι δεν εκανε με το οπλο,

αποψη μου επρεπε ο ιδιος να παρει την ομαδα και να φυγει οπως ο βουλινος.

ετσι κι αλλιως αφου ηταν αποφασισμενο να το κλεψουν απο τον παοκ παλι.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: barock
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Πες τα ρε Τακη.Εμεις οι γαυροι μονο ηρωινη σμπρωχνουμε και εχουμε το κεφαλι μας ησυχο:2funny:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ο Αρης?
Τα λέω ρε Κόλκα,εσεις οι μπαογκτζήδες μπαίνετε με κουμπούρι εντός γηπέδου και χάνετε μεσα από τα χερια σας ένα ταγμένο πρωτάθλημα.

Σεβαστή ομάδα γιατί εκεί έπαιζε ο μεγαλύτερος Ελληνας αθλητής όλων των εποχών (έστω και σε αλλο σπορ)
Για πες μας για την Ξάνθη.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
αρα το παραδεχεσαι οτι ειμαστε καλυτερα εμεις ως πελατες και οχι εσεις ως κλεφτες και αλλαζεις θεμα λοιπον.

θυμισε μου τι εγινε λοιπον οταν μπηκε και ο βαρδινογιαννης με οπλο μεσα. στερησαν και τοτε πρωταθλημα σε παναθηναικο?

που θα μπορουσε να αθωωθει εξαρχης καθως νομιμα το εφερε και δεν ευθυνεται αν το συνελαβαν οι φωτορεπορτερ την ωρα που περπατουσε γρηγορα και ανασηκωσε το σακακι, κανενα νταηλικι δεν εκανε με το οπλο,

αποψη μου επρεπε ο ιδιος να παρει την ομαδα και να φυγει οπως ο βουλινος.

ετσι κι αλλιως αφου ηταν αποφασισμενο να το κλεψουν απο τον παοκ παλι
Νικολάκη έχεις όντως ελλειψη νοημοσύνης.

Σε ειρωνεύομαι μεσα στη μούρη σου και νομίζεις ότι το πάω αλλού.
Για πες μια για τα κλεμμένα του μπαουγκ από τη δεκαετία του 50 και μετα,να γελάσουμε λίγο ρε χαζούλη.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Τα λέω ρε Κόλκα,εσεις οι μπαογκτζήδες μπαίνετε με κουμπούρι εντός γηπέδου και χάνετε μεσα από τα χερια σας ένα ταγμένο πρωτάθλημα.

Σεβαστή ομάδα γιατί εκεί έπαιζε ο μεγαλύτερος Ελληνας αθλητής όλων των εποχών (έστω και σε αλλο σπορ)
Για πες μας για την Ξάνθη.
ε φυσικα αφου την διαχειριζεται ολυμπιακος προεδρος επισημα και χωρις κατηγοριες για διπλοιδιοκτησια, πεντακαθαρα και τα μεταξυ αρη-ολυμπιακου παιχνιδια και σεβαστη ομαδα :2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: barock

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.958
Like
22.744
Πόντοι
5.506
Ναι Οπαδε της εγκληματικής ότι πεις... Τραβά ανατίναξε κάνα φούρνο η σπάσε στο ξύλο κάνα τζηλο ξες εσυ :2funny:
Λες γι αυτούς που έκαψαν το αμάξι του λουτσέσκου, ήταν εξω από το σπίτι του γι-Δώνη και των παικτών που δεν έλυναν τα συμβόλαια τους τύπε;
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Τα λέω ρε Κόλκα,εσεις οι μπαογκτζήδες μπαίνετε με κουμπούρι εντός γηπέδου και χάνετε μεσα από τα χερια σας ένα ταγμένο πρωτάθλημα.

Σεβαστή ομάδα γιατί εκεί έπαιζε ο μεγαλύτερος Ελληνας αθλητής όλων των εποχών (έστω και σε αλλο σπορ)
Για πες μας για την Ξάνθη.
Tια ν σου πω βρε δολοφονε του αθληματος στις 1 και 30?Τραβα δες τα χαλια της ομαδας του που κανατε το ελληνικο ποδοσφαιρο εργολαβια χαζοβιολη.Που απο Κοκκαλη μεχρι και σημερα δεν εχεις σταματησει να δολοφονεις το αθλημα...αντε πεσε για υπνο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom