Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
καθαρες μπουγατσες βρωμογαυροι
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
με ότι θες αλλα χωρις κλεμμενους τιτλους, δεκαετια 80 θα μπορούσαμε να παρουμε αλλους 3 τιτλους και μας την λες επειδή μας αφησαν να παρουμε μονο 2 ΚΑΘΑΡΑ.

κλεφτη φερε πισω τα κλεμμενα και μετα μιλα
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.999
Like
28.473
Πόντοι
5.506
ανυπαρκτοι κομπλεξικοι καραγκιοζηδες
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ανυπαρκτοι κομπλεξικοι καραγκιοζηδες
δεν ειμαστε ανύπαρκτοι

εχουμε 10 καθαρους τιτλους και αν ηταν καθαρα τα πραγματα θα είχαμε αλλους 10.

εσεις εχετε 70 και οι 30 είναι κλεμμενοι, οποτε κοιμαστε με τυψεις και ενοχες.

ζητω η τιμιοτητα ντροπη στους κλεφτες.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.999
Like
28.473
Πόντοι
5.506
μπουγατσα με κασερι...μου ζαλισες τα αρχιδια
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
φερε πισω τα κλεμμενα και στα αρχιδια μου αν ζαλίζεσαι αρχικλεφτη εγω θα σε κραζω μια ζωη


ΚΛΕΦΤΗΗΗΗΗΗΗ
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.999
Like
28.473
Πόντοι
5.506
δεν ειμαστε ανύπαρκτοι

εχουμε 10 καθαρους τιτλους και αν ηταν καθαρα τα πραγματα θα είχαμε αλλους 10.

εσεις εχετε 70 και οι 30 είναι κλεμμενοι, οποτε κοιμαστε με τυψεις και ενοχες.

ζητω η τιμιοτητα ντροπη στους κλεφτες.
δειτε ολοι τι μαλακια εγραψες παοκτσης....καντε προσθαφαιρεσεις και βγαλτε συμερασμα....
τα νηπια της ελλλαδς εδω και χρονια...τα νταντεβουμε επειδη ειναι αχρηστα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ότι και να λες εισαι κλεφτης,

αν δεν φερεις πισω τα κλεμμενα δεν δικαιούσαι δια να ομιλεις,

ξεδιαντροπε κλεφτη
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.999
Like
28.473
Πόντοι
5.506
οχι κλεφτης δεν ειμαι.....
χαλαρα και στα μουτρα σου σου παιρνω την μπουγατσα και την παω οπου θελω εγω....
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.999
Like
28.473
Πόντοι
5.506
η φιονα τι λεει για ολα αυτα αραγε?
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.048
Κριτικές
184
Like
44.692
Πόντοι
22.266
για τοπ μπουγατσα στην τινδρι στο ----Δημος α[εναντι απο την κεντρικη εκκλησια
---και στην ξανθη στα ----φαναρακια---

δς πως τα εφερε η τυχη και μαζι στη μπουγτσα μαζι και στη μπαλα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
οχι κλεφτης δεν ειμαι.....
χαλαρα και στα μουτρα σου σου παιρνω την μπουγατσα και την παω οπου θελω εγω....
λεγε ότι θες,

και για μπουγατσες και για κομπλεξ.

είναι αποψεις σου προσωπικες,

το ότι εισαι κλεφτης σε κανει 3 φορερες χειροτερο από μενα ακομη και να είμαι μπουγατσα με κομπλεξ

και αποδειξη ότι εισαι κλεφτης και δεν είναι προσωπικη μου αποψη είναι απλα το παρακατω βιντεακι που θα ποσταρω καθε φορα που θα ξεφευγετε στην μαλακια

 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.999
Like
28.473
Πόντοι
5.506
ρωτα την εγω της εχω μιλησει 5 φορες σε 20 χρονια,

μονο της εχω μιλησει, δεν την εχω ακουμπησει πουσταρα ψευτρα
αφου εισαι τζιβιτζιλου γιατι δεν το παραδεχεσε μωρη κοτα σαλονικια?
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.999
Like
28.473
Πόντοι
5.506
λεγε ότι θες,

και για μπουγατσες και για κομπλεξ.

είναι αποψεις σου προσωπικες,

το ότι εισαι κλεφτης σε κανει 3 φορερες χειροτερο από μενα ακομη και να είμαι μπουγατσα με κομπλεξ

και αποδειξη ότι εισαι κλεφτης και δεν είναι προσωπικη μου αποψη είναι απλα το παρακατω βιντεακι που θα ποσταρω καθε φορα που θα ξεφευγετε στην μαλακια

ναι τωρα μου εκλασες τον πουστο μωρη μπετουγια
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
λεγε ότι θες,

και για μπουγατσες και για κομπλεξ.

είναι αποψεις σου προσωπικες,

το ότι εισαι κλεφτης σε κανει 3 φορερες χειροτερο από μενα ακομη και να είμαι μπουγατσα με κομπλεξ

Ενώ οι απόψεις σου αντικειμενικές. Και το τεκμήριό σου ένα βιντεάκι που ανέβασαν οι βάζελοι στο youtube πριν 10 χρόνια. Και το οποίο δείχνει ότι ο ΘΡΥΛΟΣ πήρε 20 πέτσινα πέναλτι σε 20 χρόνια, δηλαδή 1 τον χρόνο. Εσύ φετος χτυπάς ένα πέναλτι κάθε βδομάδα (είτε πέτσινο, είτε το κάνει ο δανεικός σου, είτε προηγειται επιθετικό φάουλ)

Τις ίδιες μαλακίες που ακούγαμε κάποτε από τους βάζελους, τις ακούμε τώρα από εσάς. Βέβαια τα ίδια μπουρδέλα είστε.

Όπως οι παλιοί ΠΑΣΟΚτζήδες πήγαν στο σύριζα, έτσι και οι παλιοί τσάτσοι του βάζελου δουλεύουν τώρα για τον Τσετσένο.

Μετά το περσινό πρωτάθλημα των Πρεσπών, το φετινό (αν το πάρεις) θα είναι της Βουλής. Απο Πρεσπαθλητής, μπορεί να γίνεις φέτος SKODAθλητής.


 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
Προς όλους που κράζουν τον ΠΑΟΚ και τον Σαββίδη.

Αν δεν σας ενοχλεί που έχετε πρόεδρο ναρκέμπορα υπόδικο, αν δεν σας ενοχλούν τα στημένα και οι ξυλοδαρμοί από τα 20 χρόνια παράγκας, τα 450 εκατομμύρια ευρώ που χάρισε η τράπεζα Πειραιώς στον πρόεδρό σας, ενώ εσείς περιμένετε καμιά αύξηση στην σύνταξη μπας και δείτε άσπρη μέρα, αν δεν σας ενοχλεί που ο πρόεδρός σας με τις πλάτες του Κούλη επειδή είναι κουμπάροι και συντοπίτες, έχει ασυλία να κάνει ένα πρωτάθλημα άνω κάτω, αφού είδε ότι δεν το έχει σίγουρο από το Νοέμβριο όπως παλιά και κινδυνεύει να μείνει άτιτλος 3ο χρόνο, αν δεν σας ενοχλούν όλα αυτά τότε τι να πω. Συνεχίστε να κράζετε φορώντας τα κόκκινα γυαλιά σας και με συγχωρείτε που σας ενόχλησα.

Λέξη προς λέξη ό,τι έγραψες ξεκινώντας από το τέλος

- Σε ενοχλεί που ο Σαββίδης με τις πλάτες Τσιπρα-Καμμένου (ο Σαββίδης προσέφερε χαρτζιλίκια, αβάντα στον ΣΥΡΙΖΑ με τα μέσα του και έβαλε τους συνδέσμους να κάνουν τουμπεκί γαι το ξεπούλημα της Μακεδονίας, με αντάλλαγμα πρωταθλήματα) έκανε το πρωτάθλημα άνω κατω, με πολυιδιοκτησίες και μπούκες με όπλα ??

- Σε ενοχλούν οι δηλώσεις για κόψιμο της Ελλάδας στα δυο από τον γιό του Γκαγκατση ? Κάποτε τον κατηγορούσαν οι βάζελοι για παράγκα, τώρα εσείς έχετε τον γιό του στην ΠΑΕ σας.

- Σε ενοχλεί που επί σειρά ετών ο υφυπουργός Αθλητισμού ήταν βουλευτής Θεσσαλνίκης ή Β. Ελλάδας??

- Σε ενοχλούν τα χαρισμενα χρέή στον ΠΑΟΚ? Πριν έρθει ο Σαββίδης κάθε χρόνο έκανε και μια ρύθμιση ο Βενιζέλος και όλο ταπί είσασταν. Στον δε Σαββίδη ΄χαρισαν και μεγάλο μερος από τόκους και προσαυξήσεις

- Σε ενοχλει η πολυιδιοκτησία? Σε ενοχλεί το στημενο περσινό πρωταθλημα (στημένο γιατί ο σερβιτόρος έχει αγοράσει την Ξάνθη από πέρσι) ? Σε ενοχλεί που Σάββατο βράδυ άνοιξαν το γήπεδο, για να παίξεις με ΑΕΚ με κόσμο και Κυριακή πρωί τα εισιτήρια ήταν σφραγισμένα από εφορία (που σημαίνει ότι το ήξεραν από πριν)

- Να μας πεις για τα στημένα που στοίχισαν τιτλους στον ΠΑΟΚ. Οι τελικοί Κυπέλλου, που πετσόκοψες την ΑΕΚ ?? Ο τελικός Κυπέλλου που έπαιξες με Άρη και έβαλαν το ματς στην Τούμπα, αντί για Καυτατζόγλειο?? Ο τελικός Κυπέλλου με Μπάγεβιτς που κέρδισες 4-2 , με το οφσαιντ γκολ του Μπορμπόκη ? Ή το ματς με Βόκολο-Αναστασιάδη στην Τούμπα, που άνοιξες τα μπούτια για να πάρει τίτλο ο βάζελος και όχι ο Θρύλος??

- Αν με τα 450εκ αναφέρεσαι στη ΝΟΒΑ, να πούμε και εμείς ότι ενδιαφέρονται Τούρκοι να την αγοράσουν και την έσωσε ο Βαγγέλας?

- Αν εννοείς του ξυλοδαρμούς του Πλατανιά, θέμα που έφερε στην επικαιρότητα ο εισαγγελέας Λαλλάκης/πρασινοφρουρός, που δουλεύει στο σαιτ, που έχουν μαζί Τσετσένος και Πρεζάκιας , με βασικό μάρτυρα τον Καρυπίδη γελάει ο κόσμος. ΌΠως γελάνε και με την δίκη των 28, που ξεκίνησε χθες.

- Τέλος για το ναρκέμπορας, μπορείς να μας εξηγήσεις την εμπλοκή του Βαγγέλα. Γιατι εγώ ξέρω ότι η DEA δεν τον αναφέρει πουθενά. Αν τα μόνα στοιχεία που υπάρχουν είναι τα ανυπόγραφα άρθρα του σδνα ή του ζούγκλα δεν γίνεται δουλειά.

- Αν θες να το πάμε έτσι, να πούμε στον Βαγγέλη να πληρώσει 2-3 να γράφουν κάθε μέρα ότι ο Τσετσένος κάνει λαθρεμπόριο τσιγάρων και φέρνει γυναίκες από Ρωσία και να σου ζητάμε εσένα να αποδείξεις ότι δεν ισχύει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom