Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
να σε ρωτησω
εσενα σε αντιστοιχη κεντα θα σε εριχναν λες ρε η θα την πηδουσες?
Υποθέσεις δε κάνω

βουλωμενο γραμμα διαβαζεις ρε συ .....ο γαυρος να εχει αλλες ομαδες....ποτε!!!
ΕΠΙΣΗΜΑ, με μετοχές σαλέ και δε ξέρω και εγώ τι άλλο ΟΧΙ. Δεν έχει άλλες ομάδες. ΑΝ έχει ο οποιοσδήποτε στοιχεία που δείχνουν ότι υπάρχει πολυμετοχικότητα του Μαρινάκη ή 3ου ξάδερφου του με άλλες ομάδες της Σούπερ Λίγδας με χαρά να πάρω δάνειο να πληρώσω το δικηγόρο.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.814
Like
24.677
Πόντοι
6.256

Τυπε επειδη εσενα σε εχω σε μια υποληψη...απαντησε μου αρχιδατα.Ποιος ειναι πιο βρωμιαρης στο μυαλο σου;Αυτος που ειναι βρωμιαρης ή αυτος που το παιζει εξυγιαντης και οταν ερχεται στα πραγματα ειναι δεκα φορες περισσοτερο βρωμιαρης;
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.271
Like
24.234
Πόντοι
6.056
Τυπε επειδη εσενα σε εχω σε μια υποληψη...απαντησε μου αρχιδατα.Ποιος ειναι πιο βρωμιαρης στο μυαλο σου;Αυτος που ειναι βρωμιαρης ή αυτος που το παιζει εξυγιαντης και οταν ερχεται στα πραγματα ειναι δεκα φορες περισσοτερο βρωμιαρης;
εχω απαντησει ρε πολλες φορες

με εκφραζει απολυτα η δηλωση του ιβαν στις αρχες περι καταστροφης του ποδοσφαιρου κλπ κλπ
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.814
Like
24.677
Πόντοι
6.256
εχω απαντησει ρε πολλες φορες

με εκφραζει απολυτα η δηλωση του ιβαν στις αρχες περι καταστροφης του ποδοσφαιρου κλπ κλπ

Ασε τον Ιβαν και τις παπαριες του και απαντησε μου ξεκαθαρα αυτο που σε ρωταω....
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
εχω απαντησει ρε πολλες φορες

με εκφραζει απολυτα η δηλωση του ιβαν στις αρχες περι καταστροφης του ποδοσφαιρου κλπ κλπ

«Δεν είμαστε χαζοί. Το βλέπουμε, το καταλαβαίνουμε! Μόλις ξεκινήσει το πρωτάθλημα, 30 βαθμοί είναι στην τσέπη τους. Πώς επιτρέπεται σχεδόν σε κάθε ομάδα να υπάρχουν δανεικοί παίκτες; Ζητάμε να προσέξουν αυτό το σημείο. Καταστρέφει το ελληνικό ποδόσφαιρο»

Αυτήν εδώ εννοείς;
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.116
Like
11.341
Πόντοι
2.606
το ολο νταλαβερι μαγκες εχει στηθει για ενα και μονο σκοπο....να χασει η ομαδα τη συγκεντρωση της και το πρωταθλημα να καταληξει στον πουστη.....ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΝ.....ΠΡΟΠΕΡΣΙ ειχαν ομαδα τσιρκο και εφυγαν οι πουτανες για ενα κωλοχαρτο...περισυ πιστεψαν οτι ειχαν ομαδα και προπονητη προφεσορα ,ηρθαν ΚΑΙ ΜΑΖΕΨΑΝΕ ΕΝΑ ΤΣΟΥΒΑΛΙ ΓΚΟΛ....Φετος εφαγαν πρωτη φαπα στο μπουρδελο τους και στις 23-2 ,σε λιγοτερο απο μηνα,πρεπει να μας ερθουν......
ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΑΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ?????ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΜΑΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ?????ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ, ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟΘΡΗΣΚΟΣ,ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΦΕΤΟΣ ΘΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ???
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.271
Like
24.234
Πόντοι
6.056
Ασε τον Ιβαν και τις παπαριες του και απαντησε μου ξεκαθαρα αυτο που σε ρωταω....
αυτο σου λεω
απο τον ιβαν αυτο θελω να κανει
επιδειξη βρωμιας

εφοσον το καθαρο πρωταθλημα που θα επαιρνα μετα απο 873 χρονια το εχασα οπως το εχασα απο χαρτακια και τρομαγμενους γαμα το
ολα πουστικα οσο παει

 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.271
Like
24.234
Πόντοι
6.056
«Δεν είμαστε χαζοί. Το βλέπουμε, το καταλαβαίνουμε! Μόλις ξεκινήσει το πρωτάθλημα, 30 βαθμοί είναι στην τσέπη τους. Πώς επιτρέπεται σχεδόν σε κάθε ομάδα να υπάρχουν δανεικοί παίκτες; Ζητάμε να προσέξουν αυτό το σημείο. Καταστρέφει το ελληνικό ποδόσφαιρο»

Αυτήν εδώ εννοείς;
οχι αυτο
www.sport24.gr/football/omades/Paok/savvidhs-oneireuomai-to-athhnaiko-podosfairo-na-dialythei-teleiws.3933455.html]https://www.sport24.gr/football/omades/Paok/savvidhs-oneireuomai-to-athhnaiko-podosfairo-na-dialythei-teleiws.3933455.html[/url]
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.116
Like
11.341
Πόντοι
2.606
Εχτες εβγαλαν την αποφαση ακριβως την ωρα που ξεκινουσε το ματς....το γηπεδο στο 10' εβραζε....το οτι το ματς τελειωσε εχει να κανει με το γεγονος οτι αντιπαλος ηταν ο βολος....αν κατι στραβωνε θα συνεβαιναν ασχημα πραγματα.....και αυτο ακριβως ηθελαν....ΕΧΟΥΝ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΞΕΦΥΓΟΥΝ....ΘΕΛΟΥΝ ΕΚΤΡΟΠΑ ΓΙΑ ΒΓΟΥΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ...ΝΑ ΚΟΥΝΗΣΟΥΝ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΕΙΣΤΕ...ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΜΑΣ ΕΙΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΡΙΞΟΥΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ...ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΧΡΕΟΣ ΤΟΥΣ....ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΑ ΒΡΟΥΜΕ ΜΕΤΑ!
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.271
Like
24.234
Πόντοι
6.056
Εχτες εβγαλαν την αποφαση ακριβως την ωρα που ξεκινουσε το ματς....το γηπεδο στο 10' εβραζε....το οτι το ματς τελειωσε εχει να κανει με το γεγονος οτι αντιπαλος ηταν ο βολος....αν κατι στραβωνε θα συνεβαιναν ασχημα πραγματα.....και αυτο ακριβως ηθελαν....ΕΧΟΥΝ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΞΕΦΥΓΟΥΝ....ΘΕΛΟΥΝ ΕΚΤΡΟΠΑ ΓΙΑ ΒΓΟΥΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ...ΝΑ ΚΟΥΝΗΣΟΥΝ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΕΙΣΤΕ...ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΜΑΣ ΕΙΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΡΙΞΟΥΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ...ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΧΡΕΟΣ ΤΟΥΣ....ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΑ ΒΡΟΥΜΕ ΜΕΤΑ!
ετσι...μονο εσυ με νιωθεις ρε? :sopase:
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Ααααααααααααααααααα οκ. Δεκτόν.
Και δεκτόν που θέλεις βρώμικο το ποδόσφαιρο (αφού και όταν είσαι και καλά καθαρός σε θέλουν). Βέβαια σε έπιασαν με τα χέρια λερωμένα και θέλουν να σου τραβήξουν απλά το αυτί, ανοίγοντα φυσικά τους ασκούς του Αιόλου γιατί δε μπορώ να φανταστώ πια θα είναι η τιμωρία που θα βάλουν για πολυμετοχικότητα και πως θα εμποδίσει τον Μαρινάκη πχ αύριο να αγοράσει το 80%  όλων των Ελληνικών ομάδων μέσω 3ο-4ο ξάδερφων του, αλλά μετά δε πιστεύω να μιλάς για βρωμιά αφου και εσύ φρόντισες (φορώντας τη κάπα της κάθαρσης) να βάλεις καμιά 10αριά καραβιές πάνω στην ήδη υπάρχουσα.
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
12.063
Like
11.934
Πόντοι
3.656
Εχτες εβγαλαν την αποφαση ακριβως την ωρα που ξεκινουσε το ματς....το γηπεδο στο 10' εβραζε....το οτι το ματς τελειωσε εχει να κανει με το γεγονος οτι αντιπαλος ηταν ο βολος....αν κατι στραβωνε θα συνεβαιναν ασχημα πραγματα.....και αυτο ακριβως ηθελαν....ΕΧΟΥΝ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΞΕΦΥΓΟΥΝ....ΘΕΛΟΥΝ ΕΚΤΡΟΠΑ ΓΙΑ ΒΓΟΥΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ...ΝΑ ΚΟΥΝΗΣΟΥΝ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΕΙΣΤΕ...ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΜΑΣ ΕΙΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΡΙΞΟΥΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ...ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΧΡΕΟΣ ΤΟΥΣ....ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΑ ΒΡΟΥΜΕ ΜΕΤΑ!
περυσι την εβγαλαν 1 το ξημερωμα....
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.126
Like
7.968
Πόντοι
1.206
φιλαρακια απο τα παλια
URL]]
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.271
Like
24.234
Πόντοι
6.056
Ααααααααααααααααααα οκ. Δεκτόν.
Και δεκτόν που θέλεις βρώμικο το ποδόσφαιρο (αφού και όταν είσαι και καλά καθαρός σε θέλουν). Βέβαια σε έπιασαν με τα χέρια λερωμένα και θέλουν να σου τραβήξουν απλά το αυτί, ανοίγοντα φυσικά τους ασκούς του Αιόλου γιατί δε μπορώ να φανταστώ πια θα είναι η τιμωρία που θα βάλουν για πολυμετοχικότητα και πως θα εμποδίσει τον Μαρινάκη πχ αύριο να αγοράσει το 80%  όλων των Ελληνικών ομάδων μέσω 3ο-4ο ξάδερφων του, αλλά μετά δε πιστεύω να μιλάς για βρωμιά αφου και εσύ φρόντισες (φορώντας τη κάπα της κάθαρσης) να βάλεις καμιά 10αριά καραβιές πάνω στην ήδη υπάρχουσα.
nope...οχι εγω
οτι και να γινει απο δω και περα
αν δεις κλαψομουνικο ποστ κανε μου αναφορα  :2funny:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.116
Like
11.341
Πόντοι
2.606
ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΕΜΠΟΔΙΣΕΙ ΤΟΝ ΙΒΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΤΟΝ ΘΡΗΝΟ......?
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.116
Like
11.341
Πόντοι
2.606
περυσι την εβγαλαν 1 το ξημερωμα....
Σιγα το εγκλημα ρε συ το ΠΡΟ περσινο....μια χαρτοταινια ταμειακης προς το μπουφαν ενος σαχλαμαρα που εκανε τον προπονητη σε ενα θιασο!ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟΝ ΠΕΤΥΧΕ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ!
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
12.063
Like
11.934
Πόντοι
3.656
Σιγα το εγκλημα ρε συ το περσινο....μια χαρτοταινια ταμειακης προς το μπουφαν ενος σαχλαμαρα που εκανε τον προπονητη σε ενα θιασο!ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟΝ ΠΕΤΥΧΕ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ!
συμφωνω...δεν μιλαω για αυτο ομως..για την πρεμουρα να βγει η αποφαση την μερα και ωρα λεω..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom