Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.399
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Αν και δεν είναι πρόσφατο,πόσο ξεφτίλας είναι ο Κόλκας?



Kαλά τώρα, βρήκες και συ. Αυτοί είναι οι οποίοι έβριζαν εν χορώ 30.000 κόσμος επι 20 χρόνια τους νεκρούς του Ολυμπιακού, μέχρι εκείνη την ΤΡΑΓΙΚΗ ΜΕΡΑ ΤΟΥ 1999 όπου κατάλαβαν πόσο μαλάκες είναι. Αλλά τις προάλλες, κάποιοι δε με νοιάζει πόσοι, οργάνωσαν ένα ολόκληρο γήπεδο να βρίζει αυτόν που σκότωσαν οι ίδιοι λίγες ώρες πριν.


:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Kαλά τώρα, βρήκες και συ. Αυτοί είναι οι οποίοι έβριζαν εν χορώ 30.000 κόσμος επι 20 χρόνια τους νεκρούς του Ολυμπιακού, μέχρι εκείνη την ΤΡΑΓΙΚΗ ΜΕΡΑ ΤΟΥ 1999 όπου κατάλαβαν πόσο μαλάκες είναι. Αλλά τις προάλλες, κάποιοι δε με νοιάζει πόσοι, οργάνωσαν ένα ολόκληρο γήπεδο να βρίζει αυτόν που σκότωσαν οι ίδιοι λίγες ώρες πριν.


:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Οι τύποι είναι χειρότεροι από τους Ούρουκ Χαι.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
:grin:

DcQiQHoVwAAs2f8.jpg
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.816
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546
Φέρτε πίσω τον Κομίνη να ηρεμήσουν τα παιδιά!
 

DimitrisOOO(1)

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2018
Μηνύματα
709
Like
99
Πόντοι
6
Τυποι λυστε μου μια απορια αν ξερει καποιος, το var απο που επαιρνε εικονα στο ματσ? απ το παοκ τβ? και αν ναι πως επαιρνε εικονα? επαιρνε εικονα αυτουσια οπως την βγαζει ο μονταζιερης ?  :think:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.185
Κριτικές
86
Like
3.994
Πόντοι
5.015
Άκουγα από περιέργεια ΕΡΑ ΣΠΟΡ από τις 10:00 το βράδυ γιατί οδηγούσα και μου ερχόταν να σπάσω το ράδιο, πάλι καλά δηλαδή που δεν είδα και Αλήτικη Κυριακή... Κάποιοι αεκτζήδες γκρινιάζουν λέει για φάουλ στο Βράνιες από το Σφιντέρσκι που δε δόθηκε... ΔΗΛΑΔΗ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΟΥ ΧΑΡΗ ΣΤΟΝ ΚΟΜΙΝΗ ΕΚΛΕΨΑΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΕΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΞΙΖΑΝ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ... ΕΧΩ ΜΙΑ ΦΑΓΟΥΡΑ ΣΤ' ΑΡΧΙΔΙΑ ΓΙ' ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΔΙΚΙΑ, ΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ ΤΗΣ ΞΑΔΕΡΦΗΣ ΠΟΥ ΒΟΛΟΔΕΡΝΕΙ ΣΤΟ THREAD ΜΑΣ ΘΑ ΜΟΥ ΤΑ ΞΥΣΕΙ ΛΙΓΟ;;;
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.385
Κριτικές
169
Like
8.691
Πόντοι
10.326
Άκουγα από περιέργεια ΕΡΑ ΣΠΟΡ από τις 10:00 το βράδυ γιατί οδηγούσα και μου ερχόταν να σπάσω το ράδιο, πάλι καλά δηλαδή που δεν είδα και Αλήτικη Κυριακή... Κάποιοι αεκτζήδες γκρινιάζουν λέει για φάουλ στο Βράνιες από το Σφιντέρσκι που δε δόθηκε... ΔΗΛΑΔΗ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΟΥ ΧΑΡΗ ΣΤΟΝ ΚΟΜΙΝΗ ΕΚΛΕΨΑΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΕΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΞΙΖΑΝ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ... ΕΧΩ ΜΙΑ ΦΑΓΟΥΡΑ ΣΤ' ΑΡΧΙΔΙΑ ΓΙ' ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΔΙΚΙΑ, ΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ ΤΗΣ ΞΑΔΕΡΦΗΣ ΠΟΥ ΒΟΛΟΔΕΡΝΕΙ ΣΤΟ THREAD ΜΑΣ ΘΑ ΜΟΥ ΤΑ ΞΥΣΕΙ ΛΙΓΟ;;;
θα παρακαλάνε μια ζωή το γκολ του ΒΑΡΕΛΑ να είχε μετρήσει!  :rockon:
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Kαλά τώρα, βρήκες και συ. Αυτοί είναι οι οποίοι έβριζαν εν χορώ 30.000 κόσμος επι 20 χρόνια τους νεκρούς του Ολυμπιακού, μέχρι εκείνη την ΤΡΑΓΙΚΗ ΜΕΡΑ ΤΟΥ 1999 όπου κατάλαβαν πόσο μαλάκες είναι. Αλλά τις προάλλες, κάποιοι δε με νοιάζει πόσοι, οργάνωσαν ένα ολόκληρο γήπεδο να βρίζει αυτόν που σκότωσαν οι ίδιοι λίγες ώρες πριν.


:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

κομπλεξικα καθυστερημενα βλαχαδερα,υπανθρωποι της φαπας,μια ζωη τους γαμαει ο θρυλος και βριζουν το κρατος των αθηνων οι ψηφοφοροι του Ψωμιαδη.
για αυτο θα ειναι για παντα ευρωλιγουρηδες και δε θα παιξουν ποτε τσαμπιονς λιγκ.
γιατι βρωμανε τυρογαλο,γιατι η μονη ξενη γλωσσα που ξερουν ειναι τα βλαχικα.
οξω τραβελοπουστες
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.271
Like
24.238
Πόντοι
6.056
Άκουγα από περιέργεια ΕΡΑ ΣΠΟΡ από τις 10:00 το βράδυ γιατί οδηγούσα και μου ερχόταν να σπάσω το ράδιο, πάλι καλά δηλαδή που δεν είδα και Αλήτικη Κυριακή... Κάποιοι αεκτζήδες γκρινιάζουν λέει για φάουλ στο Βράνιες από το Σφιντέρσκι που δε δόθηκε... ΔΗΛΑΔΗ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΟΥ ΧΑΡΗ ΣΤΟΝ ΚΟΜΙΝΗ ΕΚΛΕΨΑΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΕΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΞΙΖΑΝ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ... ΕΧΩ ΜΙΑ ΦΑΓΟΥΡΑ ΣΤ' ΑΡΧΙΔΙΑ ΓΙ' ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΔΙΚΙΑ, ΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ ΤΗΣ ΞΑΔΕΡΦΗΣ ΠΟΥ ΒΟΛΟΔΕΡΝΕΙ ΣΤΟ THREAD ΜΑΣ ΘΑ ΜΟΥ ΤΑ ΞΥΣΕΙ ΛΙΓΟ;;;
μια και το λες ξαδερφη αυτο το πραμα (ειρωνικα φανταζομαι)
το εχω ξαναγραψει στον μπουχο νομιζω

δεν υπαρχει πιο σιχαμενο γαμιδι απο αυτη την ομαδα για μενα
ουτε ο γαυρος ουτε ο αρης τιποτα και κανενας δεν φτανει σε σιχαμαρα τους κλαψοκλεφτοκοταδες
χαιρεσαι να τους σφαζεις ρε αυτους τους πουστηδες
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.203
Κριτικές
23
Like
7.859
Πόντοι
3.346
Παει και η χαρτινη-κλεφτρα..φερτε μου τον επομενο λεμε!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.203
Κριτικές
23
Like
7.859
Πόντοι
3.346
Εκλεισε και για 3+1 χρονια ο παικταρας Μισιτς!!  :rockon:
 

demon14

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2016
Μηνύματα
180
Like
120
Πόντοι
1
κομπλεξικα καθυστερημενα βλαχαδερα,υπανθρωποι της φαπας,μια ζωη τους γαμαει ο θρυλος και βριζουν το κρατος των αθηνων οι ψηφοφοροι του Ψωμιαδη.
για αυτο θα ειναι για παντα ευρωλιγουρηδες και δε θα παιξουν ποτε τσαμπιονς λιγκ.
γιατι βρωμανε τυρογαλο,γιατι η μονη ξενη γλωσσα που ξερουν ειναι τα βλαχικα.
οξω τραβελοπουστες
Ρε πουστοβλαχε το χωριο σου ο χαρτης το εχει?Μιασμα κομπλεξικο που και στα ονειρα σου ο ΠΑΟΚ σε γαμαει.Μπαγλαμα που θα πιασεις στον στομα σου τον ΠΑΟΚ γιδοβοσκε που την Θεσσαλονικη απο το χαρτι την βλεπεις γαμω το κρατος των αθηνων και την σαπιλα σας.Μια ζωη ο ΠΑΟΚ θα σας γαμαει ζωα....
 

hidden

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2011
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
μια και το λες ξαδερφη αυτο το πραμα (ειρωνικα φανταζομαι)
το εχω ξαναγραψει στον μπουχο νομιζω

δεν υπαρχει πιο σιχαμενο γαμιδι απο αυτη την ομαδα για μενα
ουτε ο γαυρος ουτε ο αρης τιποτα και κανενας δεν φτανει σε σιχαμαρα τους κλαψοκλεφτοκοταδες
χαιρεσαι να τους σφαζεις ρε αυτους τους πουστηδες

Ρε μαλακες ξεστραβωθειτε επιτελους. Εχετε παρει ολα τα σφυριγματα τα τελευταια 3 χρονια (Ξεχνάει κανείς την αναμέτρηση στην Τούμπα με τον Σιδηρόπουλο ο οποίος άλλωστε ζήτησε συγγνώμη μετά το ματς για το πέναλτι που ΣΚΟΠΙΜΑ δεν έδωσε υπέρ της ΑΕΚ στην γονατιά του Κάτσε στον Σιμόες με το σκορ στο 1-1 (σεζόν 2015-2016) για να γίνει μετά το 2-1; Μήπως το άουτ του Μάτος που βαφτίστηκε κόρνερ από το οποίο στο 93ο λεπτό σκόραρε ο ΠΑΟΚ και έκανε το 2-1 (2016-2017); Ποιος έχει ξεπεράσει τον τελικό της ξεφτίλας στον Βόλο και των πιο σκόπιμων λανθασμένων αποφάσεων διαιτητών (2016-2017); Τότε που ο Μάτος έπρεπε να 'χει αποβληθεί από το 50' για αγκωνιά στον Πατίτο με δεύτερη κίτρινη κάρτα (αλλά πού να τη δώσει ο Κομίνης) και η ομάδα της Τούμπας πήρε κούπα με οφσάιντ που θα υποδείκνυε και ο Βιεϊρίνια, μπορεί και όχι τελικά, προχωράμε... Υπάρχει και ο περσινός τελικός του Κυπέλλου (2018-2019) με το πέναλτι, την χερούκλα του Κάνιας, όπου δεν δόθηκε με την αλητεία της αλλαγής διαιτητών μεταξύ τους και χωρίς καμία ενημέρωση! Ακόμη και στον τελικό του Κυπέλλου με τον ΠΑΟΚ που άξια πήρε την κούπα το 2018 αποβάλλεται ο Βράνιες σε φάση που έπρεπε να αποβληθεί ο Βαρέλα...)
 

hidden

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2011
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
Άκουγα από περιέργεια ΕΡΑ ΣΠΟΡ από τις 10:00 το βράδυ γιατί οδηγούσα και μου ερχόταν να σπάσω το ράδιο, πάλι καλά δηλαδή που δεν είδα και Αλήτικη Κυριακή... Κάποιοι αεκτζήδες γκρινιάζουν λέει για φάουλ στο Βράνιες από το Σφιντέρσκι που δε δόθηκε... ΔΗΛΑΔΗ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΟΥ ΧΑΡΗ ΣΤΟΝ ΚΟΜΙΝΗ ΕΚΛΕΨΑΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΕΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΞΙΖΑΝ ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ... ΕΧΩ ΜΙΑ ΦΑΓΟΥΡΑ ΣΤ' ΑΡΧΙΔΙΑ ΓΙ' ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΔΙΚΙΑ, ΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΟΠΑΔΟΥΣ ΤΗΣ ΞΑΔΕΡΦΗΣ ΠΟΥ ΒΟΛΟΔΕΡΝΕΙ ΣΤΟ THREAD ΜΑΣ ΘΑ ΜΟΥ ΤΑ ΞΥΣΕΙ ΛΙΓΟ;;;

Εσυ να βλεπεις μονο Open και τον αμισθο
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Ρε πουστοβλαχε το χωριο σου ο χαρτης το εχει?Μιασμα κομπλεξικο που και στα ονειρα σου ο ΠΑΟΚ σε γαμαει.Μπαγλαμα που θα πιασεις στον στομα σου τον ΠΑΟΚ γιδοβοσκε που την Θεσσαλονικη απο το χαρτι την βλεπεις γαμω το κρατος των αθηνων και την σαπιλα σας.Μια ζωη ο ΠΑΟΚ θα σας γαμαει ζωα....
Τι κομπλεξικός υπανθρωπος!
Φτάσαμε στο 2020 και ακόμα μιλάτε για το κράτος των Αθηνών.
Τρομερό κράμα βλαχιας,καθυστερήσης,πουστιας και γυφτιας.
Δεν γίνεται τυχαίο που οι μισοί παοκτσήδες από δω μέσα γαμιουνται ανερυθρίαστα με τραβέλια
Πάρε καμιά πίπα από τον πανίκα να έρθεις στα ίσια σου Στουρνοβλάχε
%25CE%25A3%25CF%2584%25CE%25B9%25CE%25B3%25CE%25BC%25CE%25B9%25CF%258C%25CF%2584%25CF%2585%25CF%2580%25CE%25BF%2B%25CE%25B1%25CF%2580%25CF%258C%2B2019-02-04%2B21-16-42.png
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.385
Κριτικές
169
Like
8.691
Πόντοι
10.326
Ρε μαλακες ξεστραβωθειτε επιτελους. Εχετε παρει ολα τα σφυριγματα τα τελευταια 3 χρονια (Ξεχνάει κανείς την αναμέτρηση στην Τούμπα με τον Σιδηρόπουλο ο οποίος άλλωστε ζήτησε συγγνώμη μετά το ματς για το πέναλτι που ΣΚΟΠΙΜΑ δεν έδωσε υπέρ της ΑΕΚ στην γονατιά του Κάτσε στον Σιμόες με το σκορ στο 1-1 (σεζόν 2015-2016) για να γίνει μετά το 2-1; Μήπως το άουτ του Μάτος που βαφτίστηκε κόρνερ από το οποίο στο 93ο λεπτό σκόραρε ο ΠΑΟΚ και έκανε το 2-1 (2016-2017); Ποιος έχει ξεπεράσει τον τελικό της ξεφτίλας στον Βόλο και των πιο σκόπιμων λανθασμένων αποφάσεων διαιτητών (2016-2017); Τότε που ο Μάτος έπρεπε να 'χει αποβληθεί από το 50' για αγκωνιά στον Πατίτο με δεύτερη κίτρινη κάρτα (αλλά πού να τη δώσει ο Κομίνης) και η ομάδα της Τούμπας πήρε κούπα με οφσάιντ που θα υποδείκνυε και ο Βιεϊρίνια, μπορεί και όχι τελικά, προχωράμε... Υπάρχει και ο περσινός τελικός του Κυπέλλου (2018-2019) με το πέναλτι, την χερούκλα του Κάνιας, όπου δεν δόθηκε με την αλητεία της αλλαγής διαιτητών μεταξύ τους και χωρίς καμία ενημέρωση! Ακόμη και στον τελικό του Κυπέλλου με τον ΠΑΟΚ που άξια πήρε την κούπα το 2018 αποβάλλεται ο Βράνιες σε φάση που έπρεπε να αποβληθεί ο Βαρέλα...)
Ξεστραβωσου εσύ ρε ασανσέρ...
Τρίτη πασά άλλαξες στο 25! :rockon:
Έπεφτες για (Μ)πέναλντι σαν τις ΤΑΝΕΣΠΟΥ της Τρούμπας! :rockon:
Έμεινες αυτή την φορά με 9, γιατί ήταν δίκαιο κ έγινε πράξη! :rockon:
Δυο τελικές έκανες ολο και ολο κ φοβηθηκες να το βάλεις! :rockon:

ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΣΑΝΣΕΡ!!! :rockon:

[size=60pt]ΘΑ ΣΑΣ ΓΑΜΑΜΕ ΜΙΑ ΖΩΗ!!![/size]

:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.568
Κριτικές
4
Like
497
Πόντοι
36
μ αρεσεει που καποιοι θεωρουν οτι μπορει να γινει πραγματικη και σοβαρη κουβεντα με μπαοξηδες.δε θα σχολιασω την εκφραση "κρατος των αθηνων" που ειναι για να γελανε και οι σκατουλι πετρες του λευκου πυργου αλλα θα σχολιασω το χθεσινο σχολιαστη του αγωνα μπαοκ-αεκ,τον ιωσηφιδη.ο ιωσηφιδης ειναι πρωην ποδοσφαιριστης του μπαοκ και  ηταν στην ομαδα στα 2 απ τα 3 πρωταθληματα.δηλαδη,αυτος ο ανθρωπος,φυσιολογικα γνωριζει απο ποδοσφαιρο.λεει λοιπον στο ημιχρονο:

το  παιχνιδι ποιοτικα δεν ειναι καλο(εκει συμφωνουμε) αλλα αν καποια απο τις 2 ομαδες δικαιουταν ενα γκολ,αυτη η ομαδα,ειναι ο μπαοκ.
κι εδω γενναται το ερωτημα:

εκανε καποια ευκαρια ο παοκ για να σκοραρει στο 1ο ημιχρονο;πως θα σκοραρεις χωρις υποψια ευκαριας;

συνεχιζει ο καταπληκτικος μπαλαδωρος ιωσηφιδης,που σιγουρα του κλεψαμε 4-5 πρωταθληματα,να σχολιαζει...αμεσως μετα τις 2 ευκαριες της αεκ,δηλαδη το δοκαρι και αλλη μια φαση με ενα καλο σουτ αν δεν κανω λαθος και με τον παοκ κλεισμενο στην περιοχη του,γινεται καποιος τσαμπουκας μεταξυ των παιχτων.το σχολιο του τεραστιου ιωσηφιδη ειναι το παρακατω:

οι παικτες του μπαοκ πρεπει να μην εκνευριζονται και να παραμεινουν συγκεντρωμενοι γιατι ειναι θεμα χρονου να ερθει το 2ο γκολ.
κανει δηλαδη το παραπανω σχολιο τη στιγμη που πιεζει η αεκ και ο μπαοκ δε μπορει να βγει απο τα καρε του.και αυτος ο τυπος εχει παιξει 15 χρονια α εθνικη.κι εμεις περιμενουμε οτι θα βρουμε ακρη με τους πιο αμπαλους οπαδους του πλανητη.  

:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom