Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
όχι τυπε τα τελευταια 2 χρονια,
άλλο αν στα χαρτια πηρε η αεκ ένα πρωταθλημα, και ξεκινήσαμε εμεις με -2 στο επομενο.
στο γηπεδο ειμαστε 2 χρονια στην κορυφη σ αρεσει δεν σ αρεσει

Καις λάδια και για αυτό ευθύνεται που δεν γαμάς όμορφες...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Καις λάδια και για αυτό ευθύνεται που δεν γαμάς όμορφες...
από που το συναγεις ότι δεν γαμαω ομορφες?
από το ότι εκτος από τις 10 ομορφες γαμησα και 10 μετριες και 20 κατω του μεσου ορου?
με ξες?
τις γκομενες μου τις ξες?
φετος γαμησα 2 γκομενες η μια είναι 7ρι η άλλη 4ρι
προσπαθω να είμαι αντικειμενικος και ειλικρινης.
εσυ γιατι προσπαθεις να με λασπολογήσεις λεγοντας ότι δηθεν γαμησα πχ μονο το 4ρι?
δεν εχεις επιχειρηματα για την κορυφη του παοκ 2 χρονια τωρα και πετας την μπαλα στην κερκιδα
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
από που το συναγεις ότι δεν γαμαω ομορφες?
από το ότι εκτος από τις 10 ομορφες γαμησα και 10 μετριες και 20 κατω του μεσου ορου?
με ξες?
τις γκομενες μου τις ξες?
φετος γαμησα 2 γκομενες η μια είναι 7ρι η άλλη 4ρι
προσπαθω να είμαι αντικειμενικος και ειλικρινης.
εσυ γιατι προσπαθεις να με λασπολογήσεις λεγοντας ότι δηθεν γαμησα πχ μονο το 4ρι?
δεν εχεις επιχειρηματα για την κορυφη του παοκ 2 χρονια τωρα και πετας την μπαλα στην κερκιδα

Καλέ μου σαβουρογάμη,το πρωταθλημα του 2018 το πήρε δικαιότατα η χανούμισσα.
Να σου θυμίσω την εισβολή του Ιβάν ή θα την κάνεις γαργάρα?
Μήπως ήταν 50 μέτριες και 100 κάτω του μέσου όρου?
Από που το συμπεραίνω:Από ότι είσαι 1,60 και 110 κιλά και από σχόλια σαν αυτο εδω

απο τα γραφομενα σου προκυπτει οτι
α) η καλυτερη γκομενα που εχεις γαμησει ειναι μια 25χρονη χοντρη 120 κιλων, με ροδελες λιπους σαν το ανθρωπακι της μισελεν και μουνι χαμπουργκερ που θες χαρτη για να μπεις
β) η χειροτερη γκομενα που εχεις γαμησει ειναι 60χρονη γρια δυσλεκτικη και παραπληγικη που σερνει το ενα ποδι και δεν βλεπει απο το ενα ματι, μελος της εταιρειας σπαστικων ελλαδος και θαμωνας του καπη καλλιθεας

εγω οπου τον εχω βαλει ηταν αντικειμενικα >7,5/10, οποτε μην το ψαχνεις
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Περιμένω να ξαναρχίσεις το παραλήρημα με τους κλεμμένους τίτλους από το 1950 και πριν...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Καλέ μου σαβουρογάμη,το πρωταθλημα του 2018 το πήρε δικαιότατα η χανούμισσα.
Να σου θυμίσω την εισβολή του Ιβάν ή θα την κάνεις γαργάρα?
Μήπως ήταν 50 μέτριες και 100 κάτω του μέσου όρου?
Από που το συμπεραίνω:Από ότι είσαι 1,60 και 110 κιλά και από σχόλια σαν αυτο εδω
η στρατιωτικη μου ταυτοτητα εγραφε 1,69
η τωρινη δυο δεκαετιες μετα γραφει 1,67
με μετρησαν ορθιο χωρις παπούτσια.

τις μαλακιες του πουλιου γιατι τις παιρνεις ως δεδομενα?
η πιο σεξυ σχεση μου ηταν 1,75 62 κιλα 21 χρονων με πρασινα ματια,
η πιο βαρια ηταν 1,81 υψος 21 χρονων και αυτη και κιλα εφτασε 119 όταν χωρισαμε στα 28 της (ενδιάμεσα εκανα και άλλες σχεσεις αν δεν σας βγαινουν τα νουμερα) όταν τα φτιαξαμε ηταν 98.
εχω σχεσεις από 47 κιλα ως 119.
περσι η μιλφ που ειχα ηταν 1,64 56 κιλα ξανθια γαλανοματα γυμνασμενη σφικτη χωρις ιχνος κυτταρίτιδας με μικρο κωλαρακι κολαση, τωρα είμαι με μια ρωσιδα επισης ξανθια, γαλανοματα, με μαγαλα βυζια , 58 κιλα

λεγε λεγε ψεματα στο τελος θα το πιστεψετε ότι γαμαω μονο χοντρες και γριες.
να μια πιτσιρικα πχ που εκανα και θεμα. μεγαλα  βυζια, μικρος κωλος, τινεητζερ.

www.bourdela.com/forum/index.php?topic=207438.0]https://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=207438.0[/url]
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.816
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546
η στρατιωτικη μου ταυτοτητα εγραφε 1,69
η τωρινη δυο δεκαετιες μετα γραφει 1,67
με μετρησαν ορθιο χωρις παπούτσια.

τις μαλακιες του πουλιου γιατι τις παιρνεις ως δεδομενα?
η πιο σεξυ σχεση μου ηταν 1,75 62 κιλα 21 χρονων με πρασινα ματια,
η πιο βαρια ηταν 1,81 υψος 21 χρονων και αυτη και κιλα εφτασε 119 όταν χωρισαμε στα 28 της (ενδιάμεσα εκανα και άλλες σχεσεις αν δεν σας βγαινουν τα νουμερα) όταν τα φτιαξαμε ηταν 98.
εχω σχεσεις από 47 κιλα ως 119.
περσι η μιλφ που ειχα ηταν 1,64 56 κιλα ξανθια γαλανοματα γυμνασμενη σφικτη χωρις ιχνος κυτταρίτιδας με μικρο κωλαρακι κολαση, τωρα είμαι με μια ρωσιδα επισης ξανθια, γαλανοματα, με μαγαλα βυζια , 58 κιλα

λεγε λεγε ψεματα στο τελος θα το πιστεψετε ότι γαμαω μονο χοντρες και γριες.
να μια πιτσιρικα πχ που εκανα και θεμα. μεγαλα  βυζια, μικρος κωλος, τινεητζερ.

www.bourdela.com/forum/index.php?topic=207438.0]https://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=207438.0[/url]

ΜΗΝ του δίνεις αξία αδερφέ μου.
  :hi:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Περιμένω να ξαναρχίσεις το παραλήρημα με τους κλεμμένους τίτλους από το 1950 και πριν...
τσουζει η αληθεια.
εχω δει με τα ματια μου να μας κλεβουν 2 τιτλους σε 20 χρονια.
οποτε πιστευω τους παλιους που λενε ότι μας εκλεβαν και το 70 και το 50, όχι εσενα
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
68.001
Like
28.476
Πόντοι
5.506
κακομοιρες μπουγατσες...ποσο χαρα κανουν
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
θα είναι πολύ βαθύ το λιμάνι!!! :rockon:


Που σαι ρε μπούξε;


%CE%91%CE%A3_%CE%94%CE%B9%CE%B1%CE%B3%CF%8C%CF%81%CE%B1%CF%82_%CE%94%CF%81%CF%85%CE%BF%CF%80%CE%B9%CE%B4%CE%AD%CF%89%CE%BD_%CE%91%CE%B9%CE%B3%CE%AC%CE%BB%CE%B5%CF%89.jpg
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.115
Like
11.341
Πόντοι
2.606
Για τους πονηρους που μας μοστραρουν κατι σηματα ομαδων απο αλλους γαλαξιες και μακρινα συμπαντα....Η ομαδα σας ειναι ηδη α2 για τον ιδιο λογο.....ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΑΛΙΟ.....τα ιδια και στον ΠΑΟΚ......Το τμημα πρεπει η να βρεθει επενδυτης η να παει στο τοπικο μεχρι να βρεθει......ΕΙΝΑΙ ΞΕΦΤΙΛΑ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΠΑΙΚΤΕΣ ΑΠΟ ΠΑΓΚΟ ΛΑΙΚΗΣ ΝΑ ΦΟΡΑΝΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΑΝΕΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΣΥΡΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΟΜΑΔΕΣ Α2....Τοπικο ,εκει στον ερασιτεχνη παρτε το χαμπαρι,το εχετε καταντησει αθανατο ελληνικο δημοσιο......αυτα που κανετε μπασκετ και βολευ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΠΟΤΕ....
ΥΓ...αφου δεν βγαλατε αδεια για τους κουβανους στο βολευ ,μηπως να τους βγαλετε για το μπασκετ.....ΠΟΣΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΦΟΡΤΩΣΑΤΕ ΦΕΤΟΣ!
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.816
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546
Για τους πονηρους που μας μοστραρουν κατι σηματα ομαδων απο αλλους γαλαξιες και μακρινα συμπαντα....Η ομαδα σας ειναι ηδη α2 για τον ιδιο λογο.....ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΑΛΙΟ.....τα ιδια και στον ΠΑΟΚ......Το τμημα πρεπει η να βρεθει επενδυτης η να παει στο τοπικο μεχρι να βρεθει......ΕΙΝΑΙ ΞΕΦΤΙΛΑ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΠΑΙΚΤΕΣ ΑΠΟ ΠΑΓΚΟ ΛΑΙΚΗΣ ΝΑ ΦΟΡΑΝΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΑΝΕΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΣΥΡΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΟΜΑΔΕΣ Α2....Τοπικο ,εκει στον ερασιτεχνη παρτε το χαμπαρι,το εχετε καταντησει αθανατο ελληνικο δημοσιο......αυτα που κανετε μπασκετ και βολευ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΠΟΤΕ....
ΥΓ...αφου δεν βγαλατε αδεια για τους κουβανους στο βολευ ,μηπως να τους βγαλετε για το μπασκετ.....ΠΟΣΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΦΟΡΤΩΣΑΤΕ ΦΕΤΟΣ!

Τα είπες όλα!
 :hi:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.385
Κριτικές
169
Like
8.691
Πόντοι
10.326
ΑΜΕΑ τα ρουλεμαν απο το καροτσακι να λαδωσεις γιατι τριζουν.

ΥΓ Επειδη ειστε σαλιαρηδες και βγαζετε γλωσσα να μας πειτε πως το μαθανε οι μπατσοι οτι θα γινουμε και σκασαν εκει που ειμασταν εμεις?Μηπως οπως προπερσι που γυρισαν 8 πουλμαν πισω στα μαλγαρα οταν ερχομασταν με εισητηρια στα χερια??
Την τελευταια φορα παντως που ηρθατε μουλωχτα Πειραια για να παρετε το καραβι για τη Κρητη καποιοι βουταγαν στο λιμανι για  να σωθουν,χανανε βαλιτσες χανανε πανια.
Μαλακια να κανεις τοσα χιλιομετρα για ενα βιντεο 40 δευτερολεπτων και να χανεις το καραβι να δεις την ομαδα σου,να μου πεις απο το να ταξιδεψεις με ανοιγμενο κεφαλι λιγοτερο επωδυνο ειναι.
Ίσα ρε μπουλη που θα μας πεις κ ΑμεΑ...Σαν κι εσένα μουλικα τα έχω για πρωινό!
Πίσω στο κωλονηματακι σου που θα το ΞΕΡΟΧΥΣΩ σε 20 μέρες! :wanker: :wanker:
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Ίσα ρε μπουλη που θα μας πεις κ ΑμεΑ...Σαν κι εσένα μουλικα τα έχω για πρωινό!
Πίσω στο κωλονηματακι σου που θα το ΞΕΡΟΧΥΣΩ σε 20 μέρες! :wanker: :wanker:
Σε κανω πατακι στην ανηφορα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom