Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.259
Like
24.176
Πόντοι
6.056
οχι θα περιμενουμε τα αρθρα σου απο το γαβρετα βρε κουλακο. σου εχω ξαναπει ξερουμε και ανθρωπους απο τα γραφεια της παε ρουλης και μαθαινουμε πολυ καλα τι γινεται και απο που σκαει το πακετο.. εσυ πες τα δικα σου βρε κουλη μου ποιος σε παιρνει κ στα σοβαρα αλλωστε
αδυνατω να κανω "ποδοσφαιρικο" διαολογο με τα πικραμενα ρε συ
εχει κανα χρονο τωρα... τι λες να φταιει?

πως το κανετε εσεις?
ουτε πλακα δεν εχει..
:tits2:
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
αδυνατω να κανω "ποδοσφαιρικο" διαολογο με τα πικραμενα ρε συ
εχει κανα χρονο τωρα... τι λες να φταιει?

πως το κανετε εσεις?
ουτε πλακα δεν εχει..
:tits2:
γιατι ρε τυπε εδω τις προαλλες ο παπαραο μας εφερε λεει αρθρο μεταφρασμενο στα αγγλικα στο οποιο λεει η υποθεση του noor1 εχει κλεισει και καλα απο την dea. ε διαβασαμε το αρθρο που λες και τη λεξη dea την ανεφερε μονο μια φορα και για λογο ασχετο με το οτι εχει κλεισει η υποθεση. μιλαμε για αυτισμο μεγατονων. εχει πλακα να βλεπεις πανηλιθιους τυπους να προσπαθουν να στο παιξουν γνωστες και εξυπνακιδες.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.267
Like
22.911
Πόντοι
5.506
οχι θα περιμενουμε τα αρθρα σου απο το γαβρετα βρε κουλακο. σου εχω ξαναπει [size=20pt]ξερουμε και ανθρωπους απο τα γραφεια της παε ρουλης και μαθαινουμε πολυ καλα τι γινεται[/size] και απο που σκαει το πακετο.. εσυ πες τα δικα σου βρε κουλη μου ποιος σε παιρνει κ στα σοβαρα αλλωστε



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.259
Like
24.176
Πόντοι
6.056
γιατι ρε τυπε εδω τις προαλλες ο παπαραο μας εφερε λεει αρθρο μεταφρασμενο στα αγγλικα στο οποιο λεει η υποθεση του noor1 εχει κλεισει και καλα απο την dea. ε διαβασαμε το αρθρο που λες και τη λεξη dea την ανεφερε μονο μια φορα και για λογο ασχετο με το οτι εχει κλεισει η υποθεση. μιλαμε για αυτισμο μεγατονων. εχει πλακα να βλεπεις πανηλιθιους τυπους να προσπαθουν να στο παιξουν γνωστες και εξυπνακιδες.
δεν ξερω ρε γαμωτο δεν τους μπορω καθολου
πολυ κλαμα...

χθες ο μαζος εκανε διαλογο με baros και τον αλλο τον αλλο τον dleiva
ρε φιλε αυτοι οι 2 μαζι ξερουν οση μπαλλα ξερει η αδερφη της γιαγιας μου η θεια βαγγελιτσα.... :2funny:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.267
Like
22.911
Πόντοι
5.506

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.267
Like
22.911
Πόντοι
5.506
δεν ξερω ρε γαμωτο δεν τους μπορω καθολου
πολυ κλαμα...

χθες ο μαζος εκανε διαλογο με baros και τον αλλο τον αλλο τον dleiva
ρε φιλε αυτοι οι 2 μαζι ξερουν οση μπαλλα ξερει η αδερφη της γιαγιας μου η θεια βαγγελιτσα.... :2funny:


Εντάξει ρε τύπε, αυτή βλέπει τα διπλάσιά τους χρόνια μπάλα, λογικό.  :grin: :grin:
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
δεν ξερω ρε γαμωτο δεν τους μπορω καθολου
πολυ κλαμα...

χθες ο μαζος εκανε διαλογο με baros και τον αλλο τον αλλο τον dleiva
ρε φιλε αυτοι οι 2 μαζι ξερουν οση μπαλλα ξερει η αδερφη της γιαγιας μου η θεια βαγγελιτσα.... :2funny:
μα ρε φιλε δεν μιλανε για μπαλα ! μιλανε για συριζα μακεδονιες πρεσπες και ο,τιδηποτε αλλο εκτος μπαλας.. τυχαιο ειναι νομιζεις? δες και το αλλο το αμυαλο ον τον μπαροκ με τι παπαριες καταπιανεται
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
προεδρο γαυρο εχουνε κουλακο . και υπαλληλους δικους μας μερικους. ασχετα απο αυτο, εχει βουιξει ολη η πολη με αυτα που γινονται εκει μεσα. τωρα αν εσυ μπορειςνα κανεις τον ανηξερο ειτε γιατι οντως πρεπει να εισαι ο μοναδικς που δεν τα ξερεις η απλα επειδη εισαι ενας κοινος βλακας
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.259
Like
24.176
Πόντοι
6.056
Εντάξει ρε τύπε, αυτή βλέπει τα διπλάσιά τους χρόνια μπάλα, λογικό.  :grin: :grin:
ρε εσκασε ενα μουνι στις φωτογραφιες απο γκομενες κλπ
πεταξε τις βυζαρες της φορα παρτιδα και τωρα δεν μιλαει :'(
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.267
Like
22.911
Πόντοι
5.506
η υποψηφιοτητα σου για μιστερ μαλακας νομιζω κανει ξεκαθαρα τα παντα. οπως και το οτι δεν καταλαβαινεις οτι σε γλεντανε ολοι εδω μεσα


Πες μας τύπε κανένα inside info από Άρη, ο Φετφα θα μείνει και του χρόνου, ρώτα τους δικούς σου.  :2funny: :2funny: :2funny:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.603
Like
21.953
Πόντοι
5.006
ρε εσκασε ενα μουνι στις φωτογραφιες απο γκομενες κλπ
πεταξε τις βυζαρες της φορα παρτιδα και τωρα δεν μιλαει :'(

μηπως ειναι ο σοφια που τα ειχε με τον λαγουδακη τυπε? :S :S :S :S :S


υγ: μπουχε πονας και φταιει ο πειραιας  :wanker:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.259
Like
24.176
Πόντοι
6.056
την κοψανε στα π.μ  και μας γραφει η κατε? :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom