Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.148
Like
4.691
Πόντοι
1.756

Συνημμένα

  • siopis.JPG
    siopis.JPG
    203,8 KB · Εμφανίσεις: 26

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.568
Κριτικές
4
Like
497
Πόντοι
36
οι βασικοι συντελεστες της πορειας του ατρομητου ειναι οι δανεικι απο τον παοκ.πανω τους εχει χτιστει η ομαδα.αυτοι οι παιχτες λοιπον,κοβουν βαθμους απο τους αλλους και με τον παοκ δεν παιζουν...
χτιστηκε κανενας αρης πανω στο σιωπη και το φετφατζιδη;
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.148
Like
4.691
Πόντοι
1.756
οι βασικοι συντελεστες της πορειας του ατρομητου ειναι οι δανεικι απο τον παοκ.πανω τους εχει χτιστει η ομαδα.αυτοι οι παιχτες λοιπον,κοβουν βαθμους απο τους αλλους και με τον παοκ δεν παιζουν...
χτιστηκε κανενας αρης πανω στο σιωπη και το φετφατζιδη;
δεν με νοιαζει αν δεν ξερει να τους στησει ο προπονητης τους... χεστηκα αν αποδιδουν ή οχι...
Οι δικοι μου δανεικοι δεν παιζουν εναντιον μου...και καλα κανουν...
Οι δανεικοι του γαυρου παιζουν αλλα τρεχουν πανω-κατω ασκοπως στο γηπεδο...
Χτες ο Φετφα μπορουσε να βγει τετ-α-τετ και σταματησε,γυρισε πισω και εδωσε πασα...
Ασε ρε τωρα..
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.267
Like
22.909
Πόντοι
5.506
Του Σιώπη ειδικά το συμβόλαιο λήγει το καλοκαίρι του 2020, άρα έχει περάσει λογικά κανονικά στον Άρη. Ούτως ή άλλως εφόσων είναι δανεικοί, ακόμα καλύτερα. Ποιά η γνώμη σας με τους παίκτες που μοιράζονται δανεικοί δεξιά αριστερά και μπαίνουν ΟΡΟΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΞΟΥΝ ΣΤΑ ΜΕΤΑΞΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ;
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.613
Κριτικές
31
Like
13.190
Πόντοι
5.097
Του Σιώπη ειδικά το συμβόλαιο λήγει το καλοκαίρι του 2020, άρα έχει περάσει λογικά κανονικά στον Άρη. Ούτως ή άλλως εφόσων είναι δανεικοί, ακόμα καλύτερα. Ποιά η γνώμη σας με τους παίκτες που μοιράζονται δανεικοί δεξιά αριστερά και μπαίνουν ΟΡΟΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΞΟΥΝ ΣΤΑ ΜΕΤΑΞΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ;
Oταν το έκανε ο Ολυμπιακός ήταν μεγάλο λάθος και αδικία τώρα είναι οκ και όλα καλά.  :happy:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.267
Like
22.909
Πόντοι
5.506
δεν με νοιαζει αν δεν ξερει να τους στησει ο προπονητης τους... χεστηκα αν αποδιδουν ή οχι...
Οι δικοι μου δανεικοι δεν παιζουν εναντιον μου...και καλα κανουν...
Οι δανεικοι του γαυρου παιζουν αλλα τρεχουν πανω-κατω ασκοπως στο γηπεδο...
Χτες ο Φετφα μπορουσε να βγει τετ-α-τετ και σταματησε,γυρισε πισω και εδωσε πασα...
Ασε ρε τωρα..


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:




URL]]
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.568
Κριτικές
4
Like
497
Πόντοι
36
δεν με νοιαζει αν δεν ξερει να τους στησει ο προπονητης τους... χεστηκα αν αποδιδουν ή οχι...
Οι δικοι μου δανεικοι δεν παιζουν εναντιον μου...και καλα κανουν...
Οι δανεικοι του γαυρου παιζουν αλλα τρεχουν πανω-κατω ασκοπως στο γηπεδο...
Χτες ο Φετφα μπορουσε να βγει τετ-α-τετ και σταματησε,γυρισε πισω και εδωσε πασα...
Ασε ρε τωρα..
ειμαι σιγουρος οτι δεν καταλαβες καν τι εγραψα.δεν εκπλησομαι,για παοκ μιλαμε.το περιεργο θα ηταν να καταλαβεις.
οταν δεν παιζουν αυτοι που εχει χτιστει η ομαδα πανω τους,η ομαδα εχει μειωμενη αποδοση τυπε.φαντασου να παιζει ο παοκ ολη τη χρονια με μπισεσβαρ-βαρελα και κρεσπο και ξαφνικα σε ενα παιχνιδι να μπουν οι αναπληρωματικοι τους.αλλη ομαδα θα ειναι,οχι ο παοκ.
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.148
Like
4.691
Πόντοι
1.756
Του Σιώπη ειδικά το συμβόλαιο λήγει το καλοκαίρι του 2020, άρα έχει περάσει λογικά κανονικά στον Άρη. Ούτως ή άλλως εφόσων είναι δανεικοί, ακόμα καλύτερα. Ποιά η γνώμη σας με τους παίκτες που μοιράζονται δανεικοί δεξιά αριστερά και μπαίνουν ΟΡΟΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΞΟΥΝ ΣΤΑ ΜΕΤΑΞΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ;
Οι δανεικοι παικτες ΔΕΝ πρεπει να παιζουν εναντιον της ομαδας που εχει το συμβολαιο... Αν επαιζε χτες ο Κουλουρης και εχανε 2-3 ευκαιριες θα λεγανε ολοι "επιτηδες τα εχασε"... Οποτε μπαινουν ψυλλοι στα αυτια ολων... Οπως λεω εγω τωρα,επιτηδες σταματησε να τρεχει ο Φετφα... Οποτε αυτο πρεπει να σταματησει...
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.267
Like
22.909
Πόντοι
5.506
ειμαι σιγουρος οτι δεν καταλαβες καν τι εγραψα.δεν εκπλησομαι,για παοκ μιλαμε.το περιεργο θα ηταν να καταλαβεις.
οταν δεν παιζουν αυτοι που εχει χτιστει η ομαδα πανω τους,η ομαδα εχει μειωμενη αποδοση τυπε.φαντασου να παιζει ο παοκ ολη τη χρονια με μπισεσβαρ-βαρελα και κρεσπο και ξαφνικα σε ενα παιχνιδι να μπουν οι αναπληρωματικοι τους.αλλη ομαδα θα ειναι,οχι ο παοκ.



Απλά τύπε υπάρχουν καλοί νταβατζήδες και κακοί νταβατζήδες, αυτός είναι με τον "καλό" νταβατζή.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.267
Like
22.909
Πόντοι
5.506
Οι δανεικοι παικτες ΔΕΝ πρεπει να παιζουν εναντιον της ομαδας που εχει το συμβολαιο... Αν επαιζε χτες ο Κουλουρης και εχανε 2-3 ευκαιριες θα λεγανε ολοι "επιτηδες τα εχασε"... Οποτε μπαινουν ψυλλοι στα αυτια ολων... Οπως λεω εγω τωρα,επιτηδες σταματησε να τρεχει ο Φετφα... Οποτε αυτο πρεπει να σταματησει...


Άρα ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ και ο Ολυμπιακός όταν αγόραζε 40 παίκτες στη σαιζόν και τους μοίραζε δεξιά αριστερά να παίζουν σαν σκύλοι με όλους ΕΚΤΟΣ από τον Ολυμπιακό που υπήρχε συμφωνία. Πες το ντε, μας έσκασες.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.613
Κριτικές
31
Like
13.190
Πόντοι
5.097
Οι δανεικοι παικτες ΔΕΝ πρεπει να παιζουν εναντιον της ομαδας που εχει το συμβολαιο... Αν επαιζε χτες ο Κουλουρης και εχανε 2-3 ευκαιριες θα λεγανε ολοι "επιτηδες τα εχασε"... Οποτε μπαινουν ψυλλοι στα αυτια ολων... Οπως λεω εγω τωρα,επιτηδες σταματησε να τρεχει ο Φετφα... Οποτε αυτο πρεπει να σταματησει...
Κάποτε φωνάζατε να στανατήσουν να υπάρχουν δανεικοί.  :S :S :S
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.613
Κριτικές
31
Like
13.190
Πόντοι
5.097
Άρα ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ και ο Ολυμπιακός όταν αγόραζε 40 παίκτες στη σαιζόν και τους μοίραζε δεξιά αριστερά να παίζουν σαν σκύλοι με όλους ΕΚΤΟΣ από τον Ολυμπιακό που υπήρχε συμφωνία. Πες το ντε, μας έσκασες.
Οχι ρε κακώς υπήρχαν δανεικοί τότε τώρα πρέπει ν υπάρχουν για να αναβαθμιστή το ρπωτάθλημα.  :S :S :S
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.148
Like
4.691
Πόντοι
1.756
ειμαι σιγουρος οτι δεν καταλαβες καν τι εγραψα.δεν εκπλησομαι,για παοκ μιλαμε.το περιεργο θα ηταν να καταλαβεις.
οταν δεν παιζουν αυτοι που εχει χτιστει η ομαδα πανω τους,η ομαδα εχει μειωμενη αποδοση τυπε.φαντασου να παιζει ο παοκ ολη τη χρονια με μπισεσβαρ-βαρελα και κρεσπο και ξαφνικα σε ενα παιχνιδι να μπουν οι αναπληρωματικοι τους.αλλη ομαδα θα ειναι,οχι ο παοκ.
το να ειναι μεσα στο γηπεδο και να τρεχουν απλα πανω-κατω ειναι καλυτερο? παλι δεν μειωνεται η αποδοση της ομαδας???
μετα η ομαδα θα εχει αυξημενη αποδοση σε 29 αγωνες... αλλα με την ομαδα που εχει δανεικους θα ειναι μειωμενη...
Δηλαδη αν βγει ο Ατρομητος στην Ευρωπη με τα γκολ του Κουλουρη θα τον χαλασει??
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.148
Like
4.691
Πόντοι
1.756
Άρα ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ και ο Ολυμπιακός όταν αγόραζε 40 παίκτες στη σαιζόν και τους μοίραζε δεξιά αριστερά να παίζουν σαν σκύλοι με όλους ΕΚΤΟΣ από τον Ολυμπιακό που υπήρχε συμφωνία. Πες το ντε, μας έσκασες.
εγω λεω οτι ΔΕΝ ειναι σωστο να παιζουν ανεγκεφαλε...
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.568
Κριτικές
4
Like
497
Πόντοι
36
το να ειναι μεσα στο γηπεδο και να τρεχουν απλα πανω-κατω ειναι καλυτερο? παλι δεν μειωνεται η αποδοση της ομαδας???
μετα η ομαδα θα εχει αυξημενη αποδοση σε 29 αγωνες... αλλα με την ομαδα που εχει δανεικους θα ειναι μειωμενη...
Δηλαδη αν βγει ο Ατρομητος στην Ευρωπη με τα γκολ του Κουλουρη θα τον χαλασει??
οχι τυπε,δε θα περιφερονται στο γηπεδο.θα προσπαθησουν να αποδειξουν οτι εχουν θεση στον παοκ και οτι δεν τους αξιολογησε σωστα ο προπονητης.η περιπτωση σιωπη και φετφατζιδη δεν εχουν καμια σχεση γιατι γνωριζουν οτι δε θα επιστρεψουν ποτε στον ολυμπιακο.
προσωπικα,στ αρχιδια μου ειτε παιξουν ειτε οχι.ολυμπιακος ειμαι,δεν ειμαι παοκακι να περιμενω το 2020 για να δω το 3ο πρωταθλημα και να γελαει ολος ο πλανητης μαζι μου.εσεις κλαιτε τοσα χρονια με τους δανεικους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom