Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Σιγά μην κάτσω να ψάξω, είσαι ΚΑΙ ψεύτης ΚΑΙ κλέφτης.
εγω γιατι δεν εκατσα να ψαξω και σου πεταξα αμεσως τους 2 αγωνες που μας εκλεψαν στο πρωταθλημα???

ΑΦΟΥ ΔΝΕ ΘΥΜΑΣΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΤΙ ΤΟ ΠΕΤΑΣ ΕΞΥΠΝΑΚΙΑ?????
 

θα στο βαραω οποτε πεταγεσαι να πεις την εξυπναδα σου

"ο παοκ ΟΠΟΤΕ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ειχε τους διαιτητες"

Πότε ρε τους χρειαστηκε και τους ειχε?????
3 αγωνες προηγουμαστε, ουτε 1 δεν θα βρεις να αλλοιωσε το αποτελεσμα ο διαιτητης για να παρει ο παοκ πρωταθλημα.


ΨΕΥΤΑΡΑ ΚΑΙ ΚΛΕΦΤΑΡΑ ΖΗΤΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΠΑΡΑΔΕΞΟΥ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΣΟΥ,

εγω οταν βλεπω ξανα μια φαση το παραδεχτηκα το λαθος μου δεν ειμαι βλακας σαν εσενα να ισχυριζομαι οτι παντα εχω δικιο.

ΑΝΤΕ ΡΕ ΚΟΤΑ ΠΕΣ ΣΕ ΠΟΙΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΜΑΣ ΧΑΡΙΣΤΗΚΑΝ ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
δεν χρειαζεται να ψαξεις ψευτομπαροκ.

ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙΣ ΟΤΙ Ο ΠΑΟΚ ΔΕΝ ΣΠΡΩΧΤΗΚΕ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ.

-6 ειμαστε λογω διαιτητων "που μας βοηθησαν οταν το χρειαστηκαμε" καραγκιοζη.

-2 απο περσι και
με -2 με αρη
και -2 με αεκ.

τα γκολ που μας ακυρωσαν και δεν επηρεασαν την νικη μας δεν τα βαζω , σε αυτα τα 2 ματς φετος αλλαξε το αποτελεσμα εις βαρος μας ΛΟΓΩ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΟΥ ΜΑΣ ΒΟΗΘΑΝ ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΓΚΗ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.260
Like
22.897
Πόντοι
5.506
Ενταξει, εισαι αυτιστικος, παει και τελειωσε. Με την αεκ δεν υπαρχει αμφισβητουμενη φαση, με τον αρη μιλας για τη γαμπα οφσαιντ και κλαιγεσαι για δυο παιχνιδια που ειχαν ΞΕΝΟΥΣ διαιτητες και μας επρηξες τα συκωτια τοσα χρονια για τους ελληνες που σε σφαζουν, τωρα αρχιζεις το τροπαρι για τους ξενους που σε σφαζουν.


Φυσικα για την ΚΛΕΜΜΕΝΗ προκριση και το ΚΛΕΜΜΕΝΟ κυπελλο με τους ελληνες διαιτητες κανεις ακομα κοκοκο.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.260
Like
22.897
Πόντοι
5.506
Και να σου θυμησω αφου βαζεις στο παιχνιδι και το -2 απο περσι οτι αυτο επρεπε να ειναι -ευτυχια οχι ΜΟΝΟ -2.
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.689
Like
2.422
Πόντοι
606
:hi: μισο λεπτο παιδια να πιω μια γουλια κακαο ζεστο γλυκο χωρις γαλα σαν Πρωταθλητης ΕΛΛΑΔΟΣ 2018-2019 :coffee: αχχχ  :happy:  Παρατηστετα ολα Ασπρομαυρη ειναι ολη η Χωρα  :grin: ΠΑΟΚ-ΠΑΣΟΚ-ΗΛΕΚΤΡΟΣΟΚ :grin:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.259
Like
24.175
Πόντοι
6.056
ρε σεις αληθεια τωρα
δεν σας ντροπιαζει αυτο το κρατικοδιαιτο παρταλι να εκπροσωπει την ομαδα?

εγω πιστευω οτι το αθηνοκεντρικο υδροκεφαλο κρατος μας πολεμαει και εδω
και οτι τον επελεξαν επιτηδες για να μας ξευτιλισουν... :2funny:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.260
Like
22.897
Πόντοι
5.506
ρε σεις αληθεια τωρα
δεν σας ντροπιαζει αυτο το κρατικοδιαιτο παρταλι να εκπροσωπει την ομαδα?

εγω πιστευω οτι το αθηνοκεντρικο υδροκεφαλο κρατος μας πολεμαει και εδω
και οτι τον επελεξαν επιτηδες για να μας ξευτιλισουν... :2funny:


Πουλαει η χαζομαρα τυπε.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
169
Like
8.671
Πόντοι
10.326
ρε σεις αληθεια τωρα
δεν σας ντροπιαζει αυτο το κρατικοδιαιτο παρταλι να εκπροσωπει την ομαδα?

εγω πιστευω οτι το αθηνοκεντρικο υδροκεφαλο κρατος μας πολεμαει και εδω
και οτι τον επελεξαν επιτηδες για να μας ξευτιλισουν... :2funny:
στα ΑΡΧΙΔΙΑ μας μωρέ ο βαζελος!  :grin:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.260
Like
22.897
Πόντοι
5.506
δεν ξερω ρε συ
τι δοντι πρεπει να εχει για να ειναι εκει στην αφαιμαξη με ολες τις κυβερνησεις?
και να πεις οτι κανει δουλεια...παπαρια


Λενε εκει πανω οτι κανει κατασπαταληση πατρικης περιουσιας, με Μυκονο τα καλοκαιρια και δε συμμαζευεται.
 

IanAlderson

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.603
Like
128
Πόντοι
16
Λενε εκει πανω οτι κανει κατασπαταληση πατρικης περιουσιας, με Μυκονο τα καλοκαιρια και δε συμμαζευεται.
Εσείς κύριε τι δουλειά έχετε στο νήμα των πρωταθλητών? Να ανοίξετε νέο νήμα με τα αξιοθέατα της Λαμίας!
 

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
Ο λημνιος δεχτηκε ενα πολυ σκληρο φαουλ απο ενα κωλοπαιδο.Αν το ιδιο φαουλ το εκανε ενας παικτης του ΠΑΟΚ στον φορτουνη και δεν ετρωγε ουτε κιτρινη καρτα παλι για παραγκα θα μιλουσατε.
Αλλα εγω κερδιζω και τους ξενους διαιτητες.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Ο λημνιος δεχτηκε ενα πολυ σκληρο φαουλ απο ενα κωλοπαιδο.Αν το ιδιο φαουλ το εκανε ενας παικτης του ΠΑΟΚ στον φορτουνη και δεν ετρωγε ουτε κιτρινη καρτα παλι για παραγκα θα μιλουσατε.
Αλλα εγω κερδιζω και τους ξενους διαιτητες.

Τους ξένους διαιτητές η ομάδα σου δεν τους ζητούσε τόσα χρόνια?

:jerking:
 

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
Τους ξένους διαιτητές η ομάδα σου δεν τους ζητούσε τόσα χρόνια?

:jerking:
ξενοος διαιτητης που σφυριζει β νορβηγιας οπως αυτος που με σφυριξε με αεκ δεν θελω.Θελω διαιτητης απο το πανω ραφιοπως με τον γαυρο.
Αζα ξερεις τι θελω;;τελικο με λαμια και ολοι οι αρειανοι να ειναι ΠΑΟΚ για να παρουμε το νταμπλ και να βγειτε ευρωπη.
Ξερεις..Αρθρο 16 παραγραφος 3 της συμφωνιας των πρεσπων ο ΠΑΟΚ νταμπλ και εσυ ο νεοφωτιστος ευρωπη. :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.260
Like
22.897
Πόντοι
5.506
ξενοος διαιτητης που σφυριζει β νορβηγιας οπως αυτος που με σφυριξε με αεκ δεν θελω.Θελω διαιτητης απο το πανω ραφιοπως με τον γαυρο.
Αζα ξερεις τι θελω;;τελικο με λαμια και ολοι οι αρειανοι να ειναι ΠΑΟΚ για να παρουμε το νταμπλ και να βγειτε ευρωπη.
Ξερεις..Αρθρο 16 παραγραφος 3 της συμφωνιας των πρεσπων ο ΠΑΟΚ νταμπλ και εσυ ο νεοφωτιστος ευρωπη. :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine:


Άντε να μπει το var να ησυχάσουμε.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
ξενοος διαιτητης που σφυριζει β νορβηγιας οπως αυτος που με σφυριξε με αεκ δεν θελω.Θελω διαιτητης απο το πανω ραφιοπως με τον γαυρο.
Αζα ξερεις τι θελω;;τελικο με λαμια και ολοι οι αρειανοι να ειναι ΠΑΟΚ για να παρουμε το νταμπλ και να βγειτε ευρωπη.
Ξερεις..Αρθρο 16 παραγραφος 3 της συμφωνιας των πρεσπων ο ΠΑΟΚ νταμπλ και εσυ ο νεοφωτιστος ευρωπη. :effemine: :effemine: :effemine: :effemine: :effemine:

Αφού εσύ τους ζητούσες του ξένους διαιτητές θα υποστείς τις συνέπειες και δεν θα βγάζεις τσιμουδιά,αυτό είναι το σωστό.
Από κει και πέρα άνοιξε ένα λεξικό της ελληνικής γλώσσας και δες τι σημαίνει η λέξη Νεοφώτιστοι,μπας και σταματήσετε αυτή την καραμέλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom