Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (3 μέλη και 7 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ραου παου δεν ψιχαλιζει σε ολη την χωρα σας φτυνουν ξυπνα,

και μην προκαλεις λεγοντας οτι ειναι ολα καθαρα του θρυλου.

με αεκτση εβλεπα περσι αγωνα και μου ειπε ναι δεν ηταν οφσαηντ.

τι φοβαστε να παραδεχτειτε την αληθεια οτι παιζανε οι διαιτητες στο πλευρο σας???
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.095
Like
22.825
Πόντοι
5.506
του παοκ του καψανε βαθμους οι διαιτητες σε αρκετους αγωνες ενω στον απολλωνα ΚΑΝΕΝΑ.

ετσι εγκινεν αυτο.

και ο τριτος θα εβγαινε πρωτος λοιπον, ο δευτερος παλι δευτερος θα ηταν ή τριτος


Τύπε είσαι γύρω στα 90 χρόνων;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.095
Like
22.825
Πόντοι
5.506
σε πληροφορω οτι περσι που μας εκλεψε το πρωταθλημα η αεκ βριζαμε 10 φορες παραπανω τον θρυλο.
σε πληροφορω οτι το 1991 που μας εκλεψε ο παο το πρωταθλημα βριζαμε 10 φορες παραπανω τον θρυλο.

ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΤΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΒΓΑΙΝΕΙ Η ΑΕΚ ΕΙΤΕ Ο ΠΑΟΚ ΕΙΤΕ Ο ΠΑΟ ΕΣΕΙΣ 50 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΚΑΛΕΙΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΕΣ.

εχεις δει πως υποστηριζαμε τον αρη στο μπασκετ οταν επαιζε ευρωπη? ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΝΙΚΟΥΣΕ ΔΙΚΑΙΑ.

10 χρονια μετα σταματησαμε αηδιασμενοι να βλεπουμε μπασκετ οχι γιατι επαιρνε τιτλους στην ευρωπη ο παναθηναικος αλλα γιατι μας ειχε σπασει τα αρχιδια ο θρυλος με τις κωλοδιαιτησιες και εκει


Άντε να σου μάθω λοιπόν ποιός σας έμαθε να βρίζετε ακόμα και στο χέσιμο τον ολυμπιακό. Δημήτρης Μπούζας. Ξέρεις από που είναι και τι ομάδα;

Όσο για τον Αρη στο μπάσκετ, θύμησέ μου, εσείς δεν είστε αυτοί που λέτε οτι χάνατε απ αυτούς γιατί "ο Γκάλης έπαιζε ντοπέ'' ;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.095
Like
22.825
Πόντοι
5.506
αυτα οτι δηθεν δεν ηταν κλεμμενα τα τοτε μπορεις να τα ισχυριστεις επειδη ΔΕΝ υπαρχουν βιντεο.


Ε τότε ρε highlander εσύ πως ισχυρίζεσαι οτι είναι κλεμμένα αφού ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΒΙΝΤΕΟ;
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Άντε να σου μάθω λοιπόν ποιός σας έμαθε να βρίζετε ακόμα και στο χέσιμο τον ολυμπιακό. Δημήτρης Μπούζας. Ξέρεις από που είναι και τι ομάδα;

Όσο για τον Αρη στο μπάσκετ, θύμησέ μου, εσείς δεν είστε αυτοί που λέτε οτι χάνατε απ αυτούς γιατί "ο Γκάλης έπαιζε ντοπέ'' ;

Ο Νικ,παίζει να θεωρεί΄τον Μπάνε καλύτερο του γκανγκστερ!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Άντε να σου μάθω λοιπόν ποιός σας έμαθε να βρίζετε ακόμα και στο χέσιμο τον ολυμπιακό. Δημήτρης Μπούζας. Ξέρεις από που είναι και τι ομάδα;

Όσο για τον Αρη στο μπάσκετ, θύμησέ μου, εσείς δεν είστε αυτοί που λέτε οτι χάνατε απ αυτούς γιατί "ο Γκάλης έπαιζε ντοπέ'' ;
σωπα ρε και εγω που δεν τον ξερω τον μπουζα?
και οι φιλοι και συγγενεις μου που δεν τον ξερουν τον μπουζα?
και στην πατρα και την ροδο και τον βολο που δεν εχουν ιδεα ποιος ειναι ο μπουζας εκει παλι οι αεκτσιδες, οι παναθηναικοι, οι αρειανοι, οι παοκσιδες γιατι βριζουν τον θρυλο οταν παιρνει 3 πρωταθλημαγα σερι  η αεκ ή ο παο????

αντε απο εκει ματια εχουμε και βλεπουμε.
αλλο να σφυριξει μια φορα λαθος ο διαιτητης και να γαμησει εναν αγωνα(οπως με το δηθεν οφασαηντ με την αεκ περσι) και αλλο 50 χρονια απο τους 1000 αγωνες του θρυλου να τον βοηθανε στους 950.

ΑΗΔΙΑ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ο Νικ,παίζει να θεωρεί΄τον Μπάνε καλύτερο του γκανγκστερ!
γελασαμε.

οτι υποστηριζαμε στην ευρωπη τον αρη του γκαλη, τον παναθηναικο στο ποδοσφαιρο με τις καλες πορειες, τον ηρακλη στο βολευ,
και δεν μας παει να υποστηριξουμε τον ΑΔΙΚΟ ολυμπιακο πουθενα, δεν σου λεει κατι?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ε τότε ρε highlander εσύ πως ισχυρίζεσαι οτι είναι κλεμμένα αφού ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΒΙΝΤΕΟ;
γιατι τα παππουδια στην θεσσαλονικη, αυτα που δεν προλαβαν μπουζα, αλλα εβλεπαν μπαλα απο το 1950, την δεκαετια του 1980, μου ελεγαν οτι οπως τωρα βλεπω να ευνοουν οι διαιτητες τον ολυμπιακο ΕΤΣΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ,

πες μου εσυ οταν βλεπεις εναν με τα ματια σου να κλεβει συνεχεια και σου λενε οτι εκελψε και παλιοτερα δεν θα τους πιστεψεις????

θες να σου πω μια προσωπικη εμπειρια μηπως και καταλαβεις την βρωμα του ολυμπιακου?
συμμαθητης του αδερφου μου ειχε μαγαζακι με χαρτικα και απορρυπαντικα στην γειτονια και δεν τα πηγαινε καλα οικονομικα, ηταν παραλληλα διαιτητης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΟΣ ΚΑΙ ΗΡΑΚΛΗΣ.

σφυριζει τον ολυμπιακο του δινει ενα απο αυτα τα αηδιαστικα πεναλντι που ποσταρουμε και τον κραζουμε ολοι στην γειτονια.

μετα λιγους μηνες πουλαει κοψοχρονια το μαγαζακι γιατι.... ΔΙΟΡΙΣΤΗΚΕ ΥΨΗΛΟΒΑΘΜΟ ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ , ΣΤΗΝ ΠΑΝΑΦΟΝ ΤΟΥ ΚΟΚΚΑΛΗ. (με μηδενικα προσοντα εννοειται ουτε σπουδες ειχε ουτε τιποτα προυπηρεσια σχετικη με κινητα)

γκεγκε?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
"ο Γκάλης έπαιζε ντοπέ'' ;

πρωτη φορα το ακουω αυτο, εσυ απο που το ακουγες? γιατι εγω μενω θεσσαλονικη και τα εζησα τα ντερμπι ακουγα παοκσιδες και αρειανους ολωω των ηλικιων λογω ιδιοτητας και ηλικιας, ημουν μαθητης τοτε και ακουγα και τους "μεγαλους" στο μαγαζι του πατερα μου που απο τους 200 που μπαινανε οι 100 για το παοκ-αρης μιλαγανε
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.547
Like
21.937
Πόντοι
5.006
ραου παου δεν ψιχαλιζει σε ολη την χωρα σας φτυνουν ξυπνα,

και μην προκαλεις λεγοντας οτι ειναι ολα καθαρα του θρυλου.

με αεκτση εβλεπα περσι αγωνα και μου ειπε ναι δεν ηταν οφσαηντ.

τι φοβαστε να παραδεχτειτε την αληθεια οτι παιζανε οι διαιτητες στο πλευρο σας???

Μπες στο google και γραψε most hated team in spain, germany, italy κτλ...θα σου βγαλει γκαλοπ απο εφημεριδες, σαιτ και τα σχετικα...και μαντεξε ποιες ομαδες θα βγουν πιο μισητες : η ρεαλ, η μπαγερν και η γιουβεντους!!!
Παντα τους πρωτους μισουν...ποιον ηθελες να αντιπαθουν, την λεβαντε ή την καιζερσλαουτερ?????
Τιμη μας και καμαρι μας που μας αντιπαθειτε..δειχνει οτι κατι κανουμε καλα...
:heavymetalbig:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.547
Like
21.937
Πόντοι
5.006
γιατι τα παππουδια στην θεσσαλονικη, αυτα που δεν προλαβαν μπουζα, αλλα εβλεπαν μπαλα απο το 1950, την δεκαετια του 1980, μου ελεγαν οτι οπως τωρα βλεπω να ευνοουν οι διαιτητες τον ολυμπιακο ΕΤΣΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ,

Τυπε τα εχουμε πει αυτα..τα ιδια λετε εδω και 50 χρονια απο στομα σε στομα...δεν εισαι ο πρωτος που λεει για κλεμνενα πρωταθληματα..και την δεκαετια του 80 -90 τα ιδια λεγατε....
Μεχρι που βγηκε το ιντερνετ και σας γαμησε...
Αλλα υπαρχουν ακομα καποιοι γραφικοι σαν και σενα που μιλανε για κλεμμενα πρωταθληματα σε χρονιες που τους περασε μεχρι και ο απολλων αθηνων...
Εσεις δεν αλλαζετε, τα ιδια θα λετε στα παιδια και στα εγγονια σας...ασχετα που η πραγματικοτητα, το ιντερνετ και η wikipedia σας διαψευουν...
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.719
Κριτικές
183
Like
43.863
Πόντοι
21.896
σε λιγο θα λενε οτι τους εκλεψε και η τσσκα σοφιας το 1949 πρωταθλημα βουλγαριας
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.095
Like
22.825
Πόντοι
5.506
Τυπε τα εχουμε πει αυτα..τα ιδια λετε εδω και 50 χρονια απο στομα σε στομα...δεν εισαι ο πρωτος που λεει για κλεμνενα πρωταθληματα..και την δεκαετια του 80 -90 τα ιδια λεγατε....
Μεχρι που βγηκε το ιντερνετ και σας γαμησε...
Αλλα υπαρχουν ακομα καποιοι γραφικοι σαν και σενα που μιλανε για κλεμμενα πρωταθληματα σε χρονιες που τους περασε μεχρι και ο απολλων αθηνων...
Εσεις δεν αλλαζετε, τα ιδια θα λετε στα παιδια και στα εγγονια σας...ασχετα που η πραγματικοτητα, το ιντερνετ και η wikipedia σας διαψευουν...


Περιμένω να μας πει και για το μεγάλο το παοξάκι τον Κούδα, τι του έχουν πει τα παππούδια.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Eπειδη μας εχετε ζαλισει...Πειτε το αφεντικο σας να ριξει κανα φραγκο να φτιαξει ομαδα. :thubsdown: :thubsdown: :thubsdown: :thubsdown:
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.731
Like
3.125
Πόντοι
506
οτι υποστηριζαμε στην ευρωπη τον αρη του γκαλη, τον παναθηναικο στο ποδοσφαιρο με τις καλες πορειες, τον ηρακλη στο βολευ,

και δεν μας παει να υποστηριξουμε τον ΑΔΙΚΟ ολυμπιακο πουθενα, δεν σου λεει κατι?
δειξε μου εναν ελληνα που δεν χαρηκε αυτη την ομαδα


 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.547
Like
21.937
Πόντοι
5.006
γελασαμε.

οτι υποστηριζαμε στην ευρωπη τον αρη του γκαλη, τον παναθηναικο στο ποδοσφαιρο με τις καλες πορειες, τον ηρακλη στο βολευ,
και δεν μας παει να υποστηριξουμε τον ΑΔΙΚΟ ολυμπιακο πουθενα, δεν σου λεει κατι?

Εννοειται και μου λεει κατι : το απυθμενο κομπλεξ που εχεις!!!!
Προσπαθησες βεβαια να το κρυψεις λιγο με γκαλη και παο στο ποδοσφαιρο, αλλα εκει που ξεβρακωθηκες τελειως ηταν με τον ηρακλη στο βολλευ!!!!που δεν υπαρχει βολλευ και πολο στην ελλαδα χωρις ολυμπιακο!!!!αλλα μεχρι και εκει επελεξες τα 5 χρονια που κυριαρχουσε ο ηρακλης και οχι τα υπολοιπα 40 χρονια που κυριαρχει ο ολυμπιακος, ο οποιος εχει κανει πραγματα απλησιαστα ακομα και για τον ηρακλη εκεινης της περιοδου!!!!

Κλασσικη περιπτωση βιασμενης ψυχουλας που ειναι σε θεση να υποστηριξει μεχρι και το παλαιο φαληρο στο πολο για να μην πει εστω και μια καλη κουβεντα για τον ολυμπιακο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom