Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.110
Like
22.834
Πόντοι
5.506
χαχαχαχαχαχα 2 4μπαλα σε θυγατρικες ομαδες που λερωνουν την ιστορια τους και δε βλεπετε μπροστα σας...ειστε εντελως προβλεψιμη ομαδα με γερασμενους παικτες ...θα περασουμε ωραια!
υγ....με νικη αυριο κλειδωνει το πρωταθλημα....


Ρε ταγαράκο, μιλάς ακόμα για θυγατρικές;
 

tasos.p

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.354
Κριτικές
5
Like
2.136
Πόντοι
496
Aκριβως 0-2 1-2 1-3 ετσι το βλεπω δεν εχω καποια εμπιστοσυνη στην αμυνα της ΑΕΚ και στον λιβαγια!!!
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Δε θα πω για το ματς ΑΕΚ-ΠΑΟΚ, γιατί ντέρμπι είναι και στα ντέρμπι προγνωστικά δύσκολα. Θα πω όμως πως ο ΠΑΟΚ μπορεί να μη πήρε αντ-Πριγιοβιτς, ππήρε όμως 2 πολύ καλούς παίκτες που μπορεί στο μέλλον να κάνουν πολλά. Για τον Πορτογαλο και τον Ισλανδό λέω. Ειδικά ΑΝ πληρωθεί η ρήτρα του Πορτογάλου.
Δε ξέρω ποιος είναι πλέον υπεύθυνος μεταγραφών στον ΠΑΟΚ, αλλά προφανώς και διέκρινε πως η ομάδα είναι "γερασμένη" και με 3 κινήσεις την έκανε πιο νέα. Φαίνεται ότι ο Ιβαν επιτέλους αποφάσισε να εμπιστευτεί τα χρήματά του σε ανθρώπους που ξέρουν
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
χαχαχαχαχαχα 2 4μπαλα σε θυγατρικες ομαδες που λερωνουν την ιστορια τους και δε βλεπετε μπροστα σας...ειστε εντελως προβλεψιμη ομαδα με γερασμενους παικτες ...θα περασουμε ωραια!
υγ....με νικη αυριο κλειδωνει το πρωταθλημα....
Ρε μαλακα μπεσα τωρα μευθσμενος μπαινεις και γραφεις?
Aπο την βασικη εντεκαδα πανω απο 30 ειναι μονο ο Βουκοβιτς και ο Λαζαρος (αν τον λογισουμε βασικο),Σα,Κουτρης,Ποντενσε,Σισσε,Γκιγερμε,Γκερερο,Κωσταρας,Καμαρα,Μπουχαλακης,Ομαρ ολοι κατω απο 30 εως και κατω απο 25.Ο μονοι 30αρηες ειναι Νατχο που και αυτος ειναι 31,Τοροσιδης που δεν ειναι βασικος και Λαζαρος-Βουκοβιτς που προειπα.
Παμε τωρα στους δικους σου,Βαρελα 32,Ματος 33,Κρεσπο 33,Βελντρουμ 33,Βιερινια 33,Μπισεβαρ 31,Κανας 32.
Εχεις παρει ΕΠΟ,ΚΕΔ μπας και φτασεις τα 3 πρωταθληματα,ολοι απο την αρχη της σεζον παιζουν σωβρακα και εξοχικα οτι ο ΠΑΟΚ θα παρει πρωταθλημα επειδη το θελει το συστημα,εχεις κανει ολες τις ομαδες παραρτηματα (Ξανθη-Ατρομητο,Γιαννενα,ΟΦΗ,τον Πλατανια τον ριξαμε περσι)για να περνας αερα απο την επαρχια και οταν τα βρισκεις σκουρα αναλαμβανουν τα κορακια,ο προεδρος σου μοιραζει πακετα στις ενωσεις σε καθε ψηφοφορια και μιλας για τον Ολυμπιακο ρε σουρωμενε.
Εισαι το πιο βρωμικο σωματιο στην Ελλαδα,σου δωσανε πρωταθλημα το 84 για τα 2000 χρονια της Θεσσαλονικης,τωρα στο δινουν για να μην υπαρχουν αντιδρασεις για το ξεπουλημα της Μακεδονιας.
Για να φτασεις επιτελους τον ΑΡΗ σε πρωταθληματα εχεις ξοδεψει ενα καραβι λεφτα,για  ρωτα τους βαζελους που το 2010 ειχαν κανει τα ιδια κουμαντα για ενα πρωταθλημα τι τραβανε τωρα,μεχρι και τον νομο αλλαξανε το καλοκαιρι για να μην πεσουν στη Γ.Εσενα ομως δεν θα σε σωσει κανεις,ενα πρωταθλημα θα παρεις και μετα θα σε ταραξουμε στη νομιμοτητα.
Η Γ Εθνικη ρωταει και ανυσηχει...
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.832
Like
28.670
Πόντοι
5.006
Ρε μαλακα μπεσα τωρα μευθσμενος μπαινεις και γραφεις?
Aπο την βασικη εντεκαδα πανω απο 30 ειναι μονο ο Βουκοβιτς και ο Λαζαρος (αν τον λογισουμε βασικο),Σα,Κουτρης,Ποντενσε,Σισσε,Γκιγερμε,Γκερερο,Κωσταρας,Καμαρα,Μπουχαλακης,Ομαρ ολοι κατω απο 30 εως και κατω απο 25.Ο μονοι 30αρηες ειναι Νατχο που και αυτος ειναι 31,Τοροσιδης που δεν ειναι βασικος και Λαζαρος-Βουκοβιτς που προειπα.
Παμε τωρα στους δικους σου,Βαρελα 32,Ματος 33,Κρεσπο 33,Βελντρουμ 33,Βιερινια 33,Μπισεβαρ 31,Κανας 32.
Εχεις παρει ΕΠΟ,ΚΕΔ μπας και φτασεις τα 3 πρωταθληματα,ολοι απο την αρχη της σεζον παιζουν σωβρακα και εξοχικα οτι ο ΠΑΟΚ θα παρει πρωταθλημα επειδη το θελει το συστημα,εχεις κανει ολες τις ομαδες παραρτηματα (Ξανθη-Ατρομητο,Γιαννενα,ΟΦΗ,τον Πλατανια τον ριξαμε περσι)για να περνας αερα απο την επαρχια και οταν τα βρισκεις σκουρα αναλαμβανουν τα κορακια,ο προεδρος σου μοιραζει πακετα στις ενωσεις σε καθε ψηφοφορια και μιλας για τον Ολυμπιακο ρε σουρωμενε.
Εισαι το πιο βρωμικο σωματιο στην Ελλαδα,σου δωσανε πρωταθλημα το 84 για τα 2000 χρονια της Θεσσαλονικης,τωρα στο δινουν για να μην υπαρχουν αντιδρασεις για το ξεπουλημα της Μακεδονιας.
Για να φτασεις επιτελους τον ΑΡΗ σε πρωταθληματα εχεις ξοδεψει ενα καραβι λεφτα,για  ρωτα τους βαζελους που το 2010 ειχαν κανει τα ιδια κουμαντα για ενα πρωταθλημα τι τραβανε τωρα,μεχρι και τον νομο αλλαξανε το καλοκαιρι για να μην πεσουν στη Γ.Εσενα ομως δεν θα σε σωσει κανεις,ενα πρωταθλημα θα παρεις και μετα θα σε ταραξουμε στη νομιμοτητα.
Η Γ Εθνικη ρωταει και ανυσηχει...
ε τι μπηκε νορμαλ ολο σουρας μπαινει και του τα λεω πιο πανω  ρε μαν...
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
Ρε μαλακα μπεσα τωρα μευθσμενος μπαινεις και γραφεις?
Aπο την βασικη εντεκαδα πανω απο 30 ειναι μονο ο Βουκοβιτς και ο Λαζαρος (αν τον λογισουμε βασικο),Σα,Κουτρης,Ποντενσε,Σισσε,Γκιγερμε,Γκερερο,Κωσταρας,Καμαρα,Μπουχαλακης,Ομαρ ολοι κατω απο 30 εως και κατω απο 25.Ο μονοι 30αρηες ειναι Νατχο που και αυτος ειναι 31,Τοροσιδης που δεν ειναι βασικος και Λαζαρος-Βουκοβιτς που προειπα.
Παμε τωρα στους δικους σου,Βαρελα 32,Ματος 33,Κρεσπο 33,Βελντρουμ 33,Βιερινια 33,Μπισεβαρ 31,Κανας 32.
Εχεις παρει ΕΠΟ,ΚΕΔ μπας και φτασεις τα 3 πρωταθληματα,ολοι απο την αρχη της σεζον παιζουν σωβρακα και εξοχικα οτι ο ΠΑΟΚ θα παρει πρωταθλημα επειδη το θελει το συστημα,εχεις κανει ολες τις ομαδες παραρτηματα (Ξανθη-Ατρομητο,Γιαννενα,ΟΦΗ,τον Πλατανια τον ριξαμε περσι)για να περνας αερα απο την επαρχια και οταν τα βρισκεις σκουρα αναλαμβανουν τα κορακια,ο προεδρος σου μοιραζει πακετα στις ενωσεις σε καθε ψηφοφορια και μιλας για τον Ολυμπιακο ρε σουρωμενε.
Εισαι το πιο βρωμικο σωματιο στην Ελλαδα,σου δωσανε πρωταθλημα το 84 για τα 2000 χρονια της Θεσσαλονικης,τωρα στο δινουν για να μην υπαρχουν αντιδρασεις για το ξεπουλημα της Μακεδονιας.
Για να φτασεις επιτελους τον ΑΡΗ σε πρωταθληματα εχεις ξοδεψει ενα καραβι λεφτα,για  ρωτα τους βαζελους που το 2010 ειχαν κανει τα ιδια κουμαντα για ενα πρωταθλημα τι τραβανε τωρα,μεχρι και τον νομο αλλαξανε το καλοκαιρι για να μην πεσουν στη Γ.Εσενα ομως δεν θα σε σωσει κανεις,ενα πρωταθλημα θα παρεις και μετα θα σε ταραξουμε στη νομιμοτητα.
Η Γ Εθνικη ρωταει και ανυσηχει...
Πρώτον άλλαξε το όνομα σου αδερφή κ κάντο 10/02/2019!!! είναι η ημέρα που θα σε κάνω ΣΟΥΡΩΤΗΡΙ. :rockon:
Δεύτερον τα Αγοράσαμε όλα είναι Δίκαιο θα γίνει ΠΡΑΞΗ!
Τρίτον θα είσαι για χρόνια ΒΑΖΕΛΟΓΑΥΡΟΣ! Εγώ θα τα Σηκώνω και ας ΠΟΝΑΤΕ! :rockon:
Και τέταρτον μας ζαλισατε τα αρχιδια για την Μακεδονία ...Ίσως βγήκε εκεί στην Αιλλαδα σε καραμέλα!

ΜΟΝΟ ΠΑΟΚ ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ!!! :rockon:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.110
Like
22.834
Πόντοι
5.506
Kαι με την ευκαιρία που μιλήσαμε για παραρτήματα.


51646019_2236371683094038_6406176887168565248_n.jpg
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.148
Like
4.686
Πόντοι
1.756
Ρε μαλακα μπεσα τωρα μευθσμενος μπαινεις και γραφεις?
Aπο την βασικη εντεκαδα πανω απο 30 ειναι μονο ο Βουκοβιτς και ο Λαζαρος (αν τον λογισουμε βασικο),Σα,Κουτρης,Ποντενσε,Σισσε,Γκιγερμε,Γκερερο,Κωσταρας,Καμαρα,Μπουχαλακης,Ομαρ ολοι κατω απο 30 εως και κατω απο 25.Ο μονοι 30αρηες ειναι Νατχο που και αυτος ειναι 31,Τοροσιδης που δεν ειναι βασικος και Λαζαρος-Βουκοβιτς που προειπα.
Παμε τωρα στους δικους σου,Βαρελα 32,Ματος 33,Κρεσπο 33,Βελντρουμ 33,Βιερινια 33,Μπισεβαρ 31,Κανας 32.
Εχεις παρει ΕΠΟ,ΚΕΔ μπας και φτασεις τα 3 πρωταθληματα,ολοι απο την αρχη της σεζον παιζουν σωβρακα και εξοχικα οτι ο ΠΑΟΚ θα παρει πρωταθλημα επειδη το θελει το συστημα,εχεις κανει ολες τις ομαδες παραρτηματα (Ξανθη-Ατρομητο,Γιαννενα,ΟΦΗ,τον Πλατανια τον ριξαμε περσι)για να περνας αερα απο την επαρχια και οταν τα βρισκεις σκουρα αναλαμβανουν τα κορακια,ο προεδρος σου μοιραζει πακετα στις ενωσεις σε καθε ψηφοφορια και μιλας για τον Ολυμπιακο ρε σουρωμενε.
Εισαι το πιο βρωμικο σωματιο στην Ελλαδα,σου δωσανε πρωταθλημα το 84 για τα 2000 χρονια της Θεσσαλονικης,τωρα στο δινουν για να μην υπαρχουν αντιδρασεις για το ξεπουλημα της Μακεδονιας.
Για να φτασεις επιτελους τον ΑΡΗ σε πρωταθληματα εχεις ξοδεψει ενα καραβι λεφτα,για  ρωτα τους βαζελους που το 2010 ειχαν κανει τα ιδια κουμαντα για ενα πρωταθλημα τι τραβανε τωρα,μεχρι και τον νομο αλλαξανε το καλοκαιρι για να μην πεσουν στη Γ.Εσενα ομως δεν θα σε σωσει κανεις,ενα πρωταθλημα θα παρεις και μετα θα σε ταραξουμε στη νομιμοτητα.
Η Γ Εθνικη ρωταει και ανυσηχει...
Μου λες οτι ειμαι βρωμικος επειδη πηρα πρωταθλημα το 84?? Δηλαδη ειμαι βρωμιαρης,αλλα πρωτ. δεν παιρνω...τοτε ο γαυρος τι ειναι?? με τα 44 "πεντακαθαρα"... με βουτιες του Αλεξανδρη απο το κεντρο...
Ποιος εχει παραρτηματα ρε?? Οι παγουραδες παραρτημα?? Με τον Λιλα 60 λεπτα ξαπλωμενο στο χορταρι? ...και 11 παικτες στριμωγμενοι στην μικρη περιοχη??? Παραδεχομαι οτι εχω μια συνεργασια με τον Ατρομητο...αλλα μεχρι εκει...
Στημενο πρωταθλημα για να το παρει ο παοκ ε?? Για απαντησε...Με ποσους βαθμους - ξεκινησα,και ποσα γκολ εχω ακυρωμενα μεχρι τωρα?
...και στο κατω-κατω,αν παιξω βρωμικα, γιατι να μην ταισω στην Αθηνα,τα σκατα που ταιζει στους υπολοιπους τοσα χρονια???
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Σκατογαυρος ΕΝΑΝΤΊΟΝ του συστήματος!!! Πως λέμε ότι η γη είναι ΤΕΤΡΆΓΩΝΗ;
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Μου λες οτι ειμαι βρωμικος επειδη πηρα πρωταθλημα το 84?? Δηλαδη ειμαι βρωμιαρης,αλλα πρωτ. δεν παιρνω...τοτε ο γαυρος τι ειναι?? με τα 44 "πεντακαθαρα"... με βουτιες του Αλεξανδρη απο το κεντρο...
Ποιος εχει παραρτηματα ρε?? Οι παγουραδες παραρτημα?? Με τον Λιλα 60 λεπτα ξαπλωμενο στο χορταρι? ...και 11 παικτες στριμωγμενοι στην μικρη περιοχη??? Παραδεχομαι οτι εχω μια συνεργασια με τον Ατρομητο...αλλα μεχρι εκει...
Στημενο πρωταθλημα για να το παρει ο παοκ ε?? Για απαντησε...Με ποσους βαθμους - ξεκινησα,και ποσα γκολ εχω ακυρωμενα μεχρι τωρα?
...και στο κατω-κατω,αν παιξω βρωμικα, γιατι να μην ταισω στην Αθηνα,τα σκατα που ταιζει στους υπολοιπους τοσα χρονια???
Ρε φιλαρακο τα θες και τα γραφεις?Για ποιον Λιλα μου λες?Εδω εχου βγει οι οπαδοι του ΠΑΣ και λενε στο προεδρο τους οτι εισαι προστινος και εχει παρει την ομαδα ο Σαββιδης,τα ιδια με τη Ξανθη,τον Πλατανια τον εβαλες να πει οτι οι ποδοσφαιριστε φαγαν ξυλο στο Καραισκη για να τιμωριθει ο Ολυμπιακος,με προεδρο ο Πλατανιας συνεταιρο του ρωσου σε ξενοδοχεια στα Χανια,αυτα τα ξεχνας.
Με τον ΠΑΣ που δεν ειναι δικη σου ομαδα συμφωνα με οσα λες παιρνεις 2 πεναλτυ και σε ξελασπωνει ο Βελλιδης (πρωην παιχτης του ΠΑΟΚ, μαλλον τυχαιο)που στο 87 χανε τη μπαλα μεσα απο τα χερια του.
Λες για το -2 που εφαγες για τους τσαμπουκαδες του προεδρου σου ενω επρεπε να πεσεις κατηγορια,ενημερωσε μας ποσα γκολ ακυρωμενα εχεις φετος για να ανοιξουμε κουβεντα για τα ποσα πεναλτυ εχεις παρει φετος,ποσα πεναλτυ δε εχουν παρει οι αντιπαλοι σου φετος και ποσα αφσαιντ δεν σου εχουν σφυριξει φετος.
Τι  σκατα να ταισεις την Αθηνα ρε καρτνασι που οταν σε πεταξει το συστημα στα σκουπιδια θα παιζεις Γ Εθνικη απο τα χρεη που εχεις δημιουργησει για ενα πρωταθλημα?Δεν εχεις το αναστημα σαν ομαδα να σε σεβαστει κανεις,δεν εισαι Παναθηναικος να σε λυπηθουνε,θα πας σε μια νυχτα να παιζεις με την Μηχανιωνα.
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Σκατογαυρος ΕΝΑΝΤΊΟΝ του συστήματος!!! Πως λέμε ότι η γη είναι ΤΕΤΡΆΓΩΝΗ;
Ρε τρυπιε της γιαγια σου της κοψωανε τη συνταξη για να σβηστουνε τα χρεη οταν πεσατε Γ Εθνικη και για να φτιαξετε την Αγια Αικατερινη
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Ο χοντρός ειναι κομμουνιστής... Μοιράζει τζάμπα την...αχνη στους.... Κλαψ κλαψ,μας έφαγε το σύστημα,η ΕΠΟ, η ΚΕΔ,η ΟΥΕΦΑ,ο Ερμής που είναι ανάδρομος...
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Ρε τρυπιε της γιαγια σου της κοψωανε τη συνταξη για να σβηστουνε τα χρεη οταν πεσατε Γ Εθνικη και για να φτιαξετε την Αγια Αικατερινη
τι όμορφη που είσαι όταν κλαις,ακόμα λίγο κλαψε... Παλαιό λαϊκό άσμα...
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.148
Like
4.686
Πόντοι
1.756
Ρε φιλαρακο τα θες και τα γραφεις?Για ποιον Λιλα μου λες?Εδω εχου βγει οι οπαδοι του ΠΑΣ και λενε στο προεδρο τους οτι εισαι προστινος και εχει παρει την ομαδα ο Σαββιδης,τα ιδια με τη Ξανθη,τον Πλατανια τον εβαλες να πει οτι οι ποδοσφαιριστε φαγαν ξυλο στο Καραισκη για να τιμωριθει ο Ολυμπιακος,με προεδρο ο Πλατανιας συνεταιρο του ρωσου σε ξενοδοχεια στα Χανια,αυτα τα ξεχνας.
Με τον ΠΑΣ που δεν ειναι δικη σου ομαδα συμφωνα με οσα λες παιρνεις 2 πεναλτυ και σε ξελασπωνει ο Βελλιδης (πρωην παιχτης του ΠΑΟΚ, μαλλον τυχαιο)που στο 87 χανε τη μπαλα μεσα απο τα χερια του.
Λες για το -2 που εφαγες για τους τσαμπουκαδες του προεδρου σου ενω επρεπε να πεσεις κατηγορια,ενημερωσε μας ποσα γκολ ακυρωμενα εχεις φετος για να ανοιξουμε κουβεντα για τα ποσα πεναλτυ εχεις παρει φετος,ποσα πεναλτυ δε εχουν παρει οι αντιπαλοι σου φετος και ποσα αφσαιντ δεν σου εχουν σφυριξει φετος.
Τι  σκατα να ταισεις την Αθηνα ρε καρτνασι που οταν σε πεταξει το συστημα στα σκουπιδια θα παιζεις Γ Εθνικη απο τα χρεη που εχεις δημιουργησει για ενα πρωταθλημα?Δεν εχεις το αναστημα σαν ομαδα να σε σεβαστει κανεις,δεν εισαι Παναθηναικος να σε λυπηθουνε,θα πας σε μια νυχτα να παιζεις με την Μηχανιωνα.
χαχαχαχα......πονας και φταει ο..??? χαχαχα και γιατι δεν εβγαλες το βιντεο απο τις καμερες να αποδειξεις οτι ΔΕΝ εφαγαν ξυλο??? να αποδειξεις οτι ολα ηταν καλα??? ποιος θα παιζει Γ ρε καημενε??? τα χρεη ξεπληρωθηκαν μια χαρα...
Σαν το συναιτερακι σου την χαρτινη ειμαστε που εριξε 200 μυρια στον ελληνικο λαο???
3 γκολ ακυρωμενα εχω με παραλιγο αλλοιωση αποτελεσματος... για βαλε εσυ τα πετσινα πεναλτυ που παιρνω...για βαλε βιντεακι...σιγουρα θα εχουν ανεβασει οι τσουκαλογαυροι... Εμενα μου λες για παραρτηματα??? Που επαιζες με Λαρισα προχτες και ο Κουγιας εχει την νομικη υποστηριξη των επιχειρησεων Μαρινακη??? α πα σαπερα ρε...
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
χαχαχαχα......πονας και φταει ο..??? χαχαχα και γιατι δεν εβγαλες το βιντεο απο τις καμερες να αποδειξεις οτι ΔΕΝ εφαγαν ξυλο??? να αποδειξεις οτι ολα ηταν καλα??? ποιος θα παιζει Γ ρε καημενε??? τα χρεη ξεπληρωθηκαν μια χαρα...
Σαν το συναιτερακι σου την χαρτινη ειμαστε που εριξε 200 μυρια στον ελληνικο λαο???
3 γκολ ακυρωμενα εχω με παραλιγο αλλοιωση αποτελεσματος... για βαλε εσυ τα πετσινα πεναλτυ που παιρνω...για βαλε βιντεακι...σιγουρα θα εχουν ανεβασει οι τσουκαλογαυροι... Εμενα μου λες για παραρτηματα??? Που επαιζες με Λαρισα προχτες και ο Κουγιας εχει την νομικη υποστηριξη των επιχειρησεων Μαρινακη??? α πα σαπερα ρε...
Εγω ρε φιλαρακο με τι ν πονεσω?Με τα 44 που εχω?Που αν πας στη λεσχη του ΠΑΟΚ στην τροπαιοθηκη εχουν βαλει μια τρομπετα?Που ειμαι μεσα σε ολα?Σε κυπελλο,στην Ευρωπη και στο πρωταθλημα απεναντι στα τανκς?
Φιλαρακο εισαι μικρο σωματειο και για αυτο θα σε εξαφανισω οπως εξαφανισα τον Απολλων Καλαμαριας,τετοιο ειναι το επιπεδο σου.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.967
Like
11.211
Πόντοι
2.606
Ρε μαλακα μπεσα τωρα μευθσμενος μπαινεις και γραφεις?
Aπο την βασικη εντεκαδα πανω απο 30 ειναι μονο ο Βουκοβιτς και ο Λαζαρος (αν τον λογισουμε βασικο),Σα,Κουτρης,Ποντενσε,Σισσε,Γκιγερμε,Γκερερο,Κωσταρας,Καμαρα,Μπουχαλακης,Ομαρ ολοι κατω απο 30 εως και κατω απο 25.Ο μονοι 30αρηες ειναι Νατχο που και αυτος ειναι 31,Τοροσιδης που δεν ειναι βασικος και Λαζαρος-Βουκοβιτς που προειπα.
Παμε τωρα στους δικους σου,Βαρελα 32,Ματος 33,Κρεσπο 33,Βελντρουμ 33,Βιερινια 33,Μπισεβαρ 31,Κανας 32.
Εχεις παρει ΕΠΟ,ΚΕΔ μπας και φτασεις τα 3 πρωταθληματα,ολοι απο την αρχη της σεζον παιζουν σωβρακα και εξοχικα οτι ο ΠΑΟΚ θα παρει πρωταθλημα επειδη το θελει το συστημα,εχεις κανει ολες τις ομαδες παραρτηματα (Ξανθη-Ατρομητο,Γιαννενα,ΟΦΗ,τον Πλατανια τον ριξαμε περσι)για να περνας αερα απο την επαρχια και οταν τα βρισκεις σκουρα αναλαμβανουν τα κορακια,ο προεδρος σου μοιραζει πακετα στις ενωσεις σε καθε ψηφοφορια και μιλας για τον Ολυμπιακο ρε σουρωμενε.
Εισαι το πιο βρωμικο σωματιο στην Ελλαδα,σου δωσανε πρωταθλημα το 84 για τα 2000 χρονια της Θεσσαλονικης,τωρα στο δινουν για να μην υπαρχουν αντιδρασεις για το ξεπουλημα της Μακεδονιας.
Για να φτασεις επιτελους τον ΑΡΗ σε πρωταθληματα εχεις ξοδεψει ενα καραβι λεφτα,για  ρωτα τους βαζελους που το 2010 ειχαν κανει τα ιδια κουμαντα για ενα πρωταθλημα τι τραβανε τωρα,μεχρι και τον νομο αλλαξανε το καλοκαιρι για να μην πεσουν στη Γ.Εσενα ομως δεν θα σε σωσει κανεις,ενα πρωταθλημα θα παρεις και μετα θα σε ταραξουμε στη νομιμοτητα.
Η Γ Εθνικη ρωταει και ανυσηχει...
ρε λαγοκεφαλε ,νομιζεις οτι μιλας με κανα τραγογιδο μυρωδια συνοπαδο σου.....θα κατεβεις ΤΟΥΜΠΑ με 11αδα τοροσιδη -βουκο-νατχο οικοδομο βασικους παλαιμαχους ΚΑΙΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΓΑΜΗΣΩ??????ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ......Στον ΠΑΟΚ ο μονος παικτης που ειχε θεμα ηλικιας απο την αρχη φετος ηταν ο βερν ,που ηρθε 31 και με 4 μηνες διακοπες και τελικα δεν παιζει...οι αλλοι 30ρηδες που γραφεις ειναι γραναζια της ομαδας χρονια και παιζουν μαζι με κλειστα τα ματια πλεον....δεν ειναι παλαιμαχοι γυρολογοι ....
υγ...να βαλετε και αβρααμ βασικο ρε ,να μας κερδισει μονος του! χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα .....τραγογιδα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom