Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66



xanthopoulos2.jpg



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Λαγνε φιλε, Νομιζω οτι τζαμπα ασχολουμαστε με αυτο το δυσμιρο ελληνικο ποδοσφαιρο.Οτι και να κανεις οτι και να πεις για να καλυτερευσεις το αθλημα,δυστυχως παντα θα υπαρχη αυτο το αθλιο πραγμα (γιατι περι σωματειου δεν προκειται)που λεγεται γαυρος και θα τα τιναξει ολα στον αερα. :)
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Λαγνε φιλε, Νομιζω οτι τζαμπα ασχολουμαστε με αυτο το δυσμιρο ελληνικο ποδοσφαιρο.Οτι και να κανεις οτι και να πεις για να καλυτερευσεις το αθλημα,δυστυχως παντα θα υπαρχη αυτο το αθλιο πραγμα (γιατι περι σωματειου δεν προκειται)που λεγεται γαυρος και θα τα τιναξει ολα στον αερα. :)
ειμουνα σε μια καφετερια χτες....και απο πισω μου ειχα 2 οπαδους του γαυρου....οταν εδωσε το τελευταιο οφσαιτ στον ΠΑΟΚ ακουω τον ενα να λεει....σε παρακαλω θεε μου να ειναι οφσαιτ γιατι θα ειναι η απολυτη ξεφτιλα.......φοιτητες αθηναιοι ηταν....και εχεις τους αλλους να παμνγυριζουν για την νικη και την εξαιρετικη εμφανιση της ομαδας τους.....το σανο που τρωνε μερικοι  ειναι πρωτης ποιοτητας :grin: :grin: :grin: για να μην πω πως αντεδρασαν οι φοιτητες για την αγκωνια του μποτια....
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
μαστερ με τους υγιεις σκεπτομενους οπαδους του ολυμπιακου δεν εχω προβλημα.....χθες μπορουσαν να κερδισουν και χωρις την διαιτησια......και ας πουμε οτι το ματς εληγε χ τι θα γινονταν;;;;;;;; θα εχανε ο γαυρος το πρωταθλημα η θα πεφταμε εμεις κατηγορια;;;;;;
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
ειμουνα σε μια καφετερια χτες....και απο πισω μου ειχα 2 οπαδους του γαυρου....οταν εδωσε το τελευταιο οφσαιτ στον ΠΑΟΚ ακουω τον ενα να λεει....σε παρακαλω θεε μου να ειναι οφσαιτ γιατι θα ειναι η απολυτη ξεφτιλα.......φοιτητες αθηναιοι ηταν....και εχεις τους αλλους να παμνγυριζουν για την νικη και την εξαιρετικη εμφανιση της ομαδας τους.....το σανο που τρωνε μερικοι  ειναι πρωτης ποιοτητας :grin: :grin: :grin: για να μην πω πως αντεδρασαν οι φοιτητες για την αγκωνια του μποτια....
Αφου ρε λαγνε το IQ των γαυρων ειναι πολυ χαμηλο τι περιμενεις. ;)
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
ξεφτιλιζονται με αυτα που κανει ο προεδρος τους...αλλα..... :S :S :S
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
ειμουνα σε μια καφετερια χτες....και απο πισω μου ειχα 2 οπαδους του γαυρου....οταν εδωσε το τελευταιο οφσαιτ στον ΠΑΟΚ ακουω τον ενα να λεει....σε παρακαλω θεε μου να ειναι οφσαιτ γιατι θα ειναι η απολυτη ξεφτιλα.......φοιτητες αθηναιοι ηταν....και εχεις τους αλλους να παμνγυριζουν για την νικη και την εξαιρετικη εμφανιση της ομαδας τους.....το σανο που τρωνε μερικοι  ειναι πρωτης ποιοτητας :grin: :grin: :grin: για να μην πω πως αντεδρασαν οι φοιτητες για την αγκωνια του μποτια....
Nαι οι φοιτητές από την Αθήνα στην Θεσσαλονίκη θα σπούδαζαν :jerking: Λάγνε πάλι χάσατε αυτή είναι η ουσία,εσείς εδώ μέσα λέγατε ότι σας χρωστάμε κάτι από πέρσυ :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
ξεφτιλιζονται με αυτα που κανει ο προεδρος τους...αλλα..... :S :S :S
Λαγνε τους θελω στα ημιτελικα κυπελλου.Μπορει μετα να κανω 5 χρονια να παιξω στο γηπεδο μου αλλα θα τους δωσω ενα γερο μαθημα που θα τους μεινει αξεχαστο. ;)
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Λαγνε τους θελω στα ημιτελικα κυπελλου.Μπορει μετα να κανω 5 χρονια να παιξω στο γηπεδο μου αλλα θα τους δωσω ενα γερο μαθημα που θα τους μεινει αξεχαστο. ;)
Μπράβο είσαι φίλαθλος του ποδοσφαίρου εσύ τύπε  :jerking: :jerking: :jerking:
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
ειμουνα σε μια καφετερια χτες....και απο πισω μου ειχα 2 οπαδους του γαυρου....οταν εδωσε το τελευταιο οφσαιτ στον ΠΑΟΚ ακουω τον ενα να λεει....σε παρακαλω θεε μου να ειναι οφσαιτ γιατι θα ειναι η απολυτη ξεφτιλα.......φοιτητες αθηναιοι ηταν....και εχεις τους αλλους να παμνγυριζουν για την νικη και την εξαιρετικη εμφανιση της ομαδας τους.....το σανο που τρωνε μερικοι  ειναι πρωτης ποιοτητας :grin: :grin: :grin: για να μην πω πως αντεδρασαν οι φοιτητες για την αγκωνια του μποτια....


Οπως αντιδρούν ΟΛΟΙ οι βλαχοοπαδοι στο Ελλαδισταν. Εδώ ρε συ τσακώνονται και φανατιζονται για ομάδες στο εξωτερικό που δεν εχουν πατήσει το ποδι τους...... The masturbation goes cloud.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Οπως αντιδρούν ΟΛΟΙ οι βλαχοοπαδοι στο Ελλαδισταν. Εδώ ρε συ τσακώνονται και φανατιζονται για ομάδες στο εξωτερικό που δεν εχουν πατήσει το ποδι τους...... The masturbation goes cloud.
χτες θα χαναμε και χωρις την βοηθεια του υποδικου για εγληματικη οργανωση και τιμωριμενου με απαγορευση εξοδου απο την χωρα δημητροπουλο......καλησπερα μαξιμε...
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Λαγνε τους θελω στα ημιτελικα κυπελλου.Μπορει μετα να κανω 5 χρονια να παιξω στο γηπεδο μου αλλα θα τους δωσω ενα γερο μαθημα που θα τους μεινει αξεχαστο. ;)


Θα τους κλάσεις μια μάντρα. Και άντε και μπουκαρες και σκοτωσες οτι φοράει ερυθρολευκο. Μετα τι;;;
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
χτες θα χαναμε και χωρις την βοηθεια του υποδικου για εγληματικη οργανωση και τιμωριμενου με απαγορευση εξοδου απο την χωρα δημητροπουλο......καλησπερα μαξιμε...
Γιατί τα προηγούμενα χρόνια εσύ περίμενες να νικήσεις δηλαδή; :grin:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Γιατί τα προηγούμενα χρόνια εσύ περίμενες να νικήσεις δηλαδή; :grin:
απο τοτε που εγινε το καραισκακη ποια ειναι η ομαδα που σου εχει κλεισει το σπιτι τις περισοτερες φορες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: σε πρωταθλημα κυπελο και πλει οφ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom