Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

StimuLant_4

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2012
Μηνύματα
447
Like
0
Πόντοι
1
Ο Βουλινός ήταν αυτός που λες τραβεστολάγνε..Ο μπατμαν πως σου ήρθε?
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366

Για τα παιχνίδια του ΠΑΟΚ με τον Ολυμπιακό:

"Θεωρώ πως είναι πολύ καλό για εμάς το ότι το πρώτο ματς είναι στο Καραϊσκάκη. Δεν θα τους παίρνει να κάνουν τίποτα γιατί θα έρθουν και στην Τούμπα. Όλα πρέπει να τα βλέπουμε, έτσι όμως έχουμε μπλέξει".

Τσου ρε γατάκι  :birdman:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246

Για τα παιχνίδια του ΠΑΟΚ με τον Ολυμπιακό:

"Θεωρώ πως είναι πολύ καλό για εμάς το ότι το πρώτο ματς είναι στο Καραϊσκάκη. Δεν θα τους παίρνει να κάνουν τίποτα γιατί θα έρθουν και στην Τούμπα. Όλα πρέπει να τα βλέπουμε, έτσι όμως έχουμε μπλέξει".

Τσου ρε γατάκι  :birdman:
λεει κατι λαθος;οτι γινει στο καραισκακη θα γινει επι 10 στην τουμπα...τουλαχιστον οπαδικα το εχουμε αποδειξει....το να λες τα αυτονοητα δεν σημαινει πως εισαι μαλακας..
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
λεει κατι λαθος;οτι γινει στο καραισκακη θα γινει επι 10 στην τουμπα...τουλαχιστον οπαδικα το εχουμε αποδειξει....το να λες τα αυτονοητα δεν σημαινει πως εισαι μαλακας..
ρε φίλε ακόμα δεν παίχτηκε το ματς,ασε να παιχτεί το γαμημένο,άσε να δούμε αν γινει κ'ατι και μετά φέρτε και καλάζνικοφ.Αυτό λέω.Αντι να πει το ζωον όλα να κυλήσουν ήρεμα.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
ρε φίλε ακόμα δεν παίχτηκε το ματς,ασε να παιχτεί το γαμημένο,άσε να δούμε αν γινει κ'ατι και μετά φέρτε και καλάζνικοφ.Αυτό λέω.Αντι να πει το ζωον όλα να κυλήσουν ήρεμα.
ετσι οπως πανε τα πραγματα δυσκολα θα επικρατησουν οι ψυχραιμες φωνες...αν διαβαζεις τα πρωτοσελιδα των φιλογαυρικων εφημεριδων καταλαβαινεις...αλλα αλλο ειναι να λες στον αντιπαλο ειμαι ετοιμος για πολεμο και αλλο να τον ξεκινας.....αν θα γινει πολεμος εξαρταται αποκλιστικα απο τον ολυμπιακο και το πως θα συμπεριφερθει στο τηγανι....
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Подробнее Обратите внимание : Для того чтобы обеспечить поклонников всех групп, особенно тех, которые периодически или в зависимости от производительности игры , пытаясь преобразовать партнерство Суперлиги в области конфликта в своих целях , я хочу отметить, следующее:

1 /Суперлига является торговой ассоциацией с конкретными обязанностями , которые описаны явно в уставе.

2 /Суперлига поддерживает большие суммы, получаемые от центра администрирования телевизионных прав и других коммерческих соглашений , всех FC члены . Эти суммы являются ключевым выручка за работы каждого FC одновременно обеспечивая важный инструмент для развития проще и надежнее , но свои бюджеты , одновременно повышая их вариантов авторизации .

3 /Суперлига представленные в Совете HFF четыре Члены : представители ПАОК , ФК ОФИ Левадиакос и Председателя Суперлиге .

4 /Суперлига принимает все решения , связаны ли они с контрактами, соглашениями, предложения, пожелания, или конкретных инициатив, всегда после дебатов и голосования в Совете директоров и как видно все PAE участие в них процедуры .

Как последние недели попытки каким-то ФК , за исключением любых размещения - протестов для третейских судов и участия Суперлиги в войны впечатлений , но не упоминается ни что-либо конкретное по случаю вчера в полночь связи ФК ПАОК , который характеризуется кооператив " карнавал " Считаю своим долгом отметить следующие :

1 /ФК ПАОК Председателем г-ном Vryzas никогда, по крайней мере, в последние 19 месяцев , поставил любой вопрос плохого или недостаточного функционирования кооперативного сектора в некоторых из своих полномочий .

 

2 /ФК ПАОК председатель г-н Вризас проголосовал за всех рекомендаций Бюро , с единственным исключением дополнение к уставу статьи 23b , для которых я вспоминаю , что после предложению Бюро единогласно решили временно «заморозить» , чтобы заново диалог .

3 /ФК ПАОК никогда не сделала рекомендации по совершенствованию "продукта" под названием футбол в партнерстве только предложение о новом исследовании по отношению к конкурентоспособности групп и, следовательно, распределение денег Центрального управления Телевизионные права, предложение , которое, будучи обогащенной другие рекомендации ФК был единогласно принят и в настоящее время в стадии изучения.

4 /ФК ПАОК предложения, представленные государству месяц назад и которые были известны только через средства массовой информации в Суперлиге , а так и не вступил в состав Совета организационный , относится только к точке в кооперативе , в котором звонки, не изменяя решения во время чемпионата , как он объединяет подозрение существует. Но это не упоминает, что эти два решения, принятые в разгар периода последних двух лет PAE ПАОК проголосовали положительно : Эти решения в марте 2012 года, когда он внес поправки в штрафы нелицензированных команд , поэтому они никогда не понижен в должности и сентября 2012 года, когда было принято решение увеличить команды были за него проголосовало в PAE ПАО К.

5 /ФК ПАОК участвовать во всех комитетов, созданных Советом по ряду вопросов (юридический - Комиссия по регулированию , комиссии по созданию групп В, исследование Комиссия по изменениям по улучшениютоварность и конкурентоспособность чемпионата , и т.д. ) .

После того, как выше, не в состоянии понять, почему ФК ПАОК нападения и с дискурсивной и оскорбительной форме в Суперлиге , единственное, что я могу предположить, это то, что кооператив используется в качестве предлога к FC ПАОК создать размытое изображение по другим причинам , конечно, не включать кооператива.

Что касается того, что я оспорить " отвращение " в ФК ПАОК , никто другой , является размер так, чтобы каждый понимает порядочность и доброту , особенно в общественных местах , новым для меня , никогда в качестве президента ФК ПАОК г-н Вризас или другой член ФК с которой я нахожусь в систематическом сотрудничестве , никогда не покидали любой совет или высказать жалобу о том, как я занимаюсь свои обязанности , или вообще мое поведение . Конечно, я не буду отвечать на , и не будет описать любой, как лично у меня нет потребности в безопасности , чтобы сделать это .

Я должен также отметить, что в конце первого года моего пребывания в летом 2013 года , я спросил , хотя и не из-за , повторно утверждение моего путешествия, поскольку президент рассмотрения всех ЖИО- членов Суперлиги Правление и там было ни малейшего предубеждения или отрицательное суждение любого государства или природного и ФК ПАОК

Потому что все это субъективно , но вполне конкретные , объективные и составляют содержание и потому, что основной для улучшения функционирования кооператива является следствием основаниях внутри и за пределами учреждений , а не утечки и размещения по понятным причинам наиболее коммуникативных , тот, кто пожелает спешим к протоколу Совета директоров , чтобы увидеть то, что они говорят и что они пишут там после их общения.

Я обязан напомнить тем , кто решил забывать, что не только имеют право на кооператив , и есть обязательства , включая защиту финансовых интересов , которые финансируются очень большой процент и ФК им .

С тем, что похоже, обречена на выбор , в обход правил , которые мы все подписанные и пренебрежительное Партнерство с экстремальных выражений и оскорбительных характеристик , к сожалению, не видел с моей позиции, но партнерство и, следовательно, их собственные интересы , но и другие .

Как трудно поверить, вы не осознают этого , если, конечно, он мог стремиться , это для любителей понять и другие ФК позволяет.

Наконец, я хотел бы поздравить PSAP заметить , выданный вчера, и не жалел его словам , отметив лишь , что если это отличное размещение отсутствовал неделю назад, в ответ на события в игре Платаниас Марс , вы могли бы избежать того, что произошло позавчера в матче Арис - ПАОК "


Για  να  καταλαβαινει  και ο  φρεσκοελληνας..............

 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Ρε φίλε μετά το ματς με τον Αρη βγαζεις ανακοίνωση για τον Μαρινάκη.
Τι λέμε τώρα?
Στη Θεσσαλονίκη ζω και ακούω και διαβάζω.
Ο Γάβρος και ο Πρωταθλητής δεν ειναι ο επίσημος Ολυμπιακός.Ούτε ο Τσουκαλάς.
(Αυτοί γλύφουν τον χοντρό για κανένα ξεροκόμματο)
Αν βγει το ραμολί ο Σάββας και πει καμιά παπαριά να σου οκ έχεις δίκιο.
Ο μπράβος ο ποικιλίδης τι ρόλο εχει στον Πάοκ θεσμικά μου λες?Ειλικρινά δεν ξέρω.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Ρε φίλε μετά το ματς με τον Αρη βγαζεις ανακοίνωση για τον Μαρινάκη.
Τι λέμε τώρα?
Στη Θεσσαλονίκη ζω και ακούω και διαβάζω.
Ο Γάβρος και ο Πρωταθλητής δεν ειναι ο επίσημος Ολυμπιακός.Ούτε ο Τσουκαλάς.
Αν βγει το ραμολί ο Σάββας και πει καμιά παπαριά να σου οκ έχεις δίκιο.
Ο μπράβος ο ποικιλίδης τι ρόλο εχει στον Πάοκ θεσμικά μου λες?Ειλικρινά δεν ξέρω.
αφου ζεις στην θεσ/νικη ρε φιλε τον παοκ τον ενδιεφερε τοσο πολυ το παιχνιδι με τον αρη;εχω γραψει παλιοτερα οι παικτες ειναι επαγκελματιες κυριωςκαι ελαχιστοι ειναι οπαδοι...την διοικηση την ενδιεφεραι να κερδισει τον αρη γιατι παει για πρωταθλημα η τα παιχνιδια του κυπελλου με τον γαυρο;αφου ξεμπερδεψαμε μια και καλη με τον συμπολιτη ωρα να ασχοληθουμε με πιο σοβαρα θεματα...ο ποικηλοιδης ειναι ο συνδετικος κρικος οπαδων διοικησης......
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Φυσικά και τον ενδιαφερει πιο πολύ το κύπελο.
Αρα ασχολείται να φτιάξει κλιμα.Η κακή διαιτησία με τον Αρη και το ξύλο ήταν μόνο η αφορμή.
Αλλά οταν σου επιτρεπει ο Κάκος να ριξεις ξύλο ολα καλά?
Να σου θυμίσω απλά πως στο ξύλο το παει αυτός που αγωνιστικά δε μπορεί να κάνει κάτι.
Αλλα όχι οταν παίζεις εσύ μπουνιές να λες "μπηκα με τσαμπουκά,το παιχνίδι πήγε στη δύναμη,οι παικτες μασούσαν σίδερα"και όταν βαράει ο Αρης π.χ να λες "αλητεία,πήγαιναν να τους σπάσουν τα πόδια κλπ"
Μη το συνεχίσουμε δεν εχει νόημα,εχω και το cl αυριο με Man U.Τα ματσάκια του κυπέλλου οκ με αφορούν αλλά σε πολύ δεύτερη μοίρα.
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
αφου ζεις στην θεσ/νικη ρε φιλε τον παοκ τον ενδιεφερε τοσο πολυ το παιχνιδι με τον αρη;εχω γραψει παλιοτερα οι παικτες ειναι επαγκελματιες κυριωςκαι ελαχιστοι ειναι οπαδοι...την διοικηση την ενδιεφεραι να κερδισει τον αρη γιατι παει για πρωταθλημα η τα παιχνιδια του κυπελλου με τον γαυρο;αφου ξεμπερδεψαμε μια και καλη με τον συμπολιτη ωρα να ασχοληθουμε με πιο σοβαρα θεματα...[size=10pt]ο ποικηλοιδης ειναι ο συνδετικος κρικος οπαδων διοικησης......[/size]



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Ένας απο τους ΑΡΧΙΝΟΝΟΥΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ στη Θεσσαλονίκη..... Τυχαίο; Δε νομίζω....

Πες και για τον υπεύθυνο Ασφαλειας της παε γλάρος που ειναι πρώην διευθυντής της Ασφαλειας ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ και έδεσε το γλυκό των μπράβων και των ρουφιάνων.....

Τι να σου κάνω που εχω ΑΡΧΙΡΟΥΦΙΑΝΑΡΟ των μπάτσων πλεον για πρόεδρο και δε μπορω να σε κραζω οπως αρμόζει.....
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Μάξιμε ξέρω πολύ καλά ποιος είναι ο Ποικιλίδης φίλε,κι ο Βιολίδης και τις επιχειρηματικές κινήσεις Ζαγοράκη.Δεν είναι του παρόντος.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
ενταξει ρε φιλε δεν ειναι και το καλυτερο παιδι...αν ειχα αδερφη δεν θα τον ηθελα γαμπρο μου :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Ένας απο τους ΑΡΧΙΝΟΝΟΥΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ στη Θεσσαλονίκη..... Τυχαίο; Δε νομίζω....

Πες και για τον υπεύθυνο Ασφαλειας της παε γλάρος που ειναι πρώην διευθυντής της Ασφαλειας ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ και έδεσε το γλυκό των μπράβων και των ρουφιάνων.....

Τι να σου κάνω που εχω ΑΡΧΙΡΟΥΦΙΑΝΑΡΟ των μπάτσων πλεον για πρόεδρο και δε μπορω να σε κραζω οπως αρμόζει.....
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Λάγνε ζούμε σε μικρή πόλη ρε φίλε,γνωριζόμαστε λίγο πολύ.Όλα καλά,αγγελούδια ούτε εμείς έχουμε.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Λάγνε ζούμε σε μικρή πόλη ρε φίλε,γνωριζόμαστε λίγο πολύ.Όλα καλά,αγγελούδια ούτε εμείς έχουμε.
καλα λες αν σου πω τωρα οτι εχω παρα πολλα φιλαρακια αρειανους και πολλες φορες εχουμε καθισει στην τηλεοραση να δουμε αγωνες θα με πιστευες;
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
καλα λες αν σου πω τωρα οτι εχω παρα πολλα φιλαρακια αρειανους και πολλες φορες εχουμε καθισει στην τηλεοραση να δουμε αγωνες θα με πιστευες;
Φυσικά.Οι κολλητοί μου Παόκια κι Αρειανοί είναι, ολοι μαζί τα βλέπουμε σε καφέ στην Ανω Ηλιούπολη,φωλιά Παοκτζήδων.Φυσικά δεν πειράζει κανένας κανέναν ποτέ.Επικρατεί η πλειοψηφία.  :grin: :grin: :grin:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
φευγω για δουλεια καλο απογευμα σε ολους...τα λεμε το βραδακι....εχει και τσου λου σημερα... ;) ;) ;) ;) ;)
 

StimuLant_4

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2012
Μηνύματα
447
Like
0
Πόντοι
1
Ρε φίλε μετά το ματς με τον Αρη βγαζεις ανακοίνωση για τον Μαρινάκη.
Τι λέμε τώρα?
Στη Θεσσαλονίκη ζω και ακούω και διαβάζω.
Ο Γάβρος και ο Πρωταθλητής δεν ειναι ο επίσημος Ολυμπιακός.Ούτε ο Τσουκαλάς.
(Αυτοί γλύφουν τον χοντρό για κανένα ξεροκόμματο)
Αν βγει το ραμολί ο Σάββας και πει καμιά παπαριά να σου οκ έχεις δίκιο.
Ο μπράβος ο ποικιλίδης τι ρόλο εχει στον Πάοκ θεσμικά μου λες?Ειλικρινά δεν ξέρω.

Ο μπράβος ο ποικιλίδης όπως τον λες, συμετείχε σε 3 ολυμπιάδες στην πάλη και βγήκε 4ος και 5ος...Έχει προσφέρει στον αθλητισμό και στην κοινωνία γενικότερα σε αντίθεση με κατι αληταριά τελειωμένα που έχεις εσυ στην ομάδα σου..

Μια χαρά λοιπόν τα λέει οταν απέναντι του έχει κατι βόδια  τύπου Καραπαππα και κάτι ραμολιμέντα σαν τον Θεοδωρίδη να προκαλούνε συνεχώς..
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Είδες τι έγραψα για Σάββα.Ο Καραπαππάς είναι υπάλληλος.Οτι του πεί τ αφεντικό του θα γράψει.
Για τον Ποικιλίδη άστο ρε μάγκα τα περί προσφοράς στον αθλητισμό και την κοινωνία.Στην ίδια πόλη ζούμε.Που είναι και μικρή.
 

StimuLant_4

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2012
Μηνύματα
447
Like
0
Πόντοι
1
Αθλητής που έχει πάει και έχει εκπροσωπήσει την χώρα σε 3 ολυμπιάδες δεν σε παίρνει να λες οτι δεν προσέφερε στον αθλητισμό και κατ' επέκταση και στην κοινωνία..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom