Νέα

Πανθεσσαλονίκειος Αθλητικός Όμιλος Κωνσταντινουπολιτών (Π.Α.Ο.Κ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα teras1956
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Πόσο πανίβλακας, άχρηστος, πρόβατο, μπούφος, άβουλο ζώο, ανύπαρκτος πρέπει να είναι κάποιος λαός που έχει για πρόεδρο αυτόν που τον έριξε 1 φορά και τώρα τον ξαναρίχνει για δεύτερη?  :2funny: Μιλάνε τα σκουλήκια για πρόβατα ρε...Να γελάνε και τα τσιμέντα του κλεάνθης τσιμπουκίδης.. :2funny:

Γαυροι και σκουλήκια..οι 2 πιο ηλίθιοι και προβατοποιημένοι λαοί πιασμένοι χεράκι χεράκι να αλληλογλύφονται..Η ξεφτύλα σε όλο της το μεγαλείο..Σας χρησιμοποίησε ο χοντρός χαιβάνια σκώληκες πέρυσι και φέτος σας έγραψε στις τρίχες της κωλοτρυπίδας του και αφανίζεστε..Συχαμένα παράσιτα..
Ενω εσεις που ειχατε κανει θεο τον γκαρσια και τωρα τον ινσουαραλδε που εριξε μπουνια στον ιντιγκα ειστε ανωτερου επιπεδου.
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Ενω εσεις που ειχατε κανει θεο τον γκαρσια και τωρα τον ινσουαραλδε που εριξε μπουνια στον ιντιγκα ειστε ανωτερου επιπεδου.


Μη λες τέτοια στα παιδιά, επανάσταση κετς, ρεβολουσιον να ουμε.....
 

StimuLant_4

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2012
Μηνύματα
447
Like
0
Πόντοι
1
Τετοιες αδελφιστικες πουστιες μονο απο γαυρους να περιμενεις.Το οτι ηταν ενυπογραφη η
δηλωση του παοκιου ειναι αληθεια αλλα δεν σημαινει οτι ειναι σωστη ειδικα οταν εχει ευνοηθει στον
προηγουμενο του αγωνα με τον πουστη.

Μάλλον το ματς δεν το είδες..Μην πέφτεις στην παγίδα των συχαμάτων, των προπαγανδιστών οτι αδικήθηκαν..Πλην της αποβολής που έπρεπε να βγει στον Ινσα, ευνοημένοι ήταν στο ματς...Πέναλντυ μαρς δεν το δίνει, το κωλοδάχτυλο του Σαλίνο δεν το τιμωρεί, κατι μαρκαρίσματα πάνω στον Νατχο πνίξιμο, καφριλίκι του Περεζ πάνω σε μπολποι και αλλα διάφορα..

Μην πέφτεις στην ηλίθια παγίδα τους
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Μάλλον το ματς δεν το είδες..Μην πέφτεις στην παγίδα των συχαμάτων, των προπαγανδιστών οτι αδικήθηκαν..Πλην της αποβολής που έπρεπε να βγει στον Ινσα, ευνοημένοι ήταν στο ματς...Πέναλντυ μαρς δεν το δίνει, το κωλοδάχτυλο του Σαλίνο δεν το τιμωρεί, κατι μαρκαρίσματα πάνω στον Νατχο πνίξιμο, καφριλίκι του Περεζ πάνω σε μπολποι και αλλα διάφορα..

Μην πέφτεις στην ηλίθια παγίδα τους
Ρε μαν εγω μιλαω για την φαση της αποβολης.Ηταν οντως κοκκινη.Τον σαλινο δεν νομιζω οτι τον ειδε,για τα μαρκαρισματα συμφωνω αλλα και εσενα σου χαρισε αποβολη του λουκας.
 

StimuLant_4

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2012
Μηνύματα
447
Like
0
Πόντοι
1
Ρε μαν εγω μιλαω για την φαση της αποβολης.Ηταν οντως κοκκινη.Τον σαλινο δεν νομιζω οτι τον ειδε,για τα μαρκαρισματα συμφωνω αλλα και εσενα σου χαρισε αποβολη του λουκας.

Εγω θα σου πω οτι τη μπουνιά δεν την πήρε χαμπάρι και τον Σαλίνο τον είδε και την έπνιξε..Ο λούκας αυτό που λες πρεπει να έγινε στις καθυστερήσεις..κλαιν μαιν δηλαδή..χωρίς κανένα νόημα..Το ρεζουμέ είναι οτι αν τα βάλεις στη ζυγαριά, ευνοημένος στην τελική βγαίνει και πάλι ο κόκκινος τράβελος
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Εγω θα σου πω οτι τη μπουνιά δεν την πήρε χαμπάρι και τον Σαλίνο τον είδε και την έπνιξε..Ο λούκας αυτό που λες πρεπει να έγινε στις καθυστερήσεις..κλαιν μαιν δηλαδή..χωρίς κανένα νόημα..Το ρεζουμέ είναι οτι αν τα βάλεις στη ζυγαριά, ευνοημένος στην τελική βγαίνει και πάλι ο κόκκινος τράβελος
Συμφωνω για το κοκκινος τραβελος μονο. :rockon:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Αφού είναι η αλήθεια και το ξέρουν όλοι γιατί να μην το πεις? Προτιμάς τη τουμπέκα απο την ευθεία επίθεση δηλαδή? Αφου δεν καταλαβαίνουν αλλιώς...Ποια θα ήταν σοβαρή αντιμετώπιση δηλαδή απο σένα? Τέτοιες ανακοινώσεις απο σένα περίμενα να τις αποθεώνεις.
η αληθεια ειναι πως ο  ρωσσος δεν εχει πετυχει τιποτε ειτε μεσα ειτε εξω απ τις γραμμες.
αγωνιστικα εισαι της πλακας,μαζι με τον ατρομητο και το χειροτερο παναθηναικο της 10ετιας.
ακομη και το σκηνικο που στηθηκε με τον πεθαμενο αρη χθες,μονο γελιο προκαλει..
παικτες που φορανε το σημα της ομαδας σου να μιλανε σαν αρρωστακια της 4.

παρασκηνιακα,και εκει ανυπαρκτος..
ποιο πιστευεις οτι θα ειναι το αποτελεσμα της ανακοινωσης περα απο την τιμωρια του Παοκ ή καμια αγωγη;
οπως ειναι δομημενη η μπαλα στην ελλαδα,η μοναδικη ουσιαστικη επιθεση θα γινει αν πας να παρεις τα κοζια.
με ανακοινωσεις που στερουνται αποδειξεων,μονο γραφικο θα σε πουν..ηταν ενυπογραφη τουλαχιστον,δε φοραει φουρο..


μιας και χασαμε αλλη μια χρονια,ας πουλησουμε οπαδιλικι κ εχει ο θεος.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Προσπαθώ να σκεφτώ παίκτη άλλης ομάδας που να έλεγε αυτήν τη παπαριά που είπε ο κίτσος τζαβέλας και δε μου έρχεται κανένας στο νου. Μόνο παίκτης του ΠΑΟΚ θα έκανε αυτή την παπαριά. Πραγματικά ο κατάλληλος παίκτης στην κατάλληλη ομάδα.
Άμα τον βρουν και του εξηγήσουν το όνειρο μετά θα λέμε πάλι όχι στη βία και θα κλαίμε  για την κατάντια του ελληνικού ποδοσφαίρου
 

StimuLant_4

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2012
Μηνύματα
447
Like
0
Πόντοι
1
Προς το παρόν το όνειρο στο εξήγησε στην ομαδούλα σου...Και έχει και συνέχεια..Μιλάει ο οπαδός της ομάδας του χοντρού και της σαπίλας για προκλητικές δηλώσεις και δεν του έρχεται και άλλη ομάδα τέτοια στο νου.. :2funny: :2funny: Κλάμα..Παράνοια...Λοβοτομή...
 

EnglandRules

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2013
Μηνύματα
2.376
Like
1
Πόντοι
16
Το παιδοβουβαλο και ο τσατσος τους απάντησαν απο ότι είδα. :2funny:
Καιρός ήταν να ταραχτούν καπως τα νερα :rockon:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Ναι, μου το εξήγησε στερώντας μου το πρωτάθλημα. Όταν έπρεπε να νικήσουν έφυγαν με καροτσάκια απ' το τηγάνι
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Προσπαθώ να σκεφτώ παίκτη άλλης ομάδας που να έλεγε αυτήν τη παπαριά που είπε ο κίτσος τζαβέλας και δε μου έρχεται κανένας στο νου. Μόνο παίκτης του ΠΑΟΚ θα έκανε αυτή την παπαριά. Πραγματικά ο κατάλληλος παίκτης στην κατάλληλη ομάδα.
Άμα τον βρουν και του εξηγήσουν το όνειρο μετά θα λέμε πάλι όχι στη βία και θα κλαίμε  για την κατάντια του ελληνικού ποδοσφαίρου


Φίλε επειδη είμαι γέννημα θρέμμα Θεσσαλονικιός και τα εχω φάει τα σκατα της κομπλεξουπολης, δε φαντάζεςαι ποσο μετράνε αυτα στους βλαχοοπαδους του χωριού..... Οπως αντίστοιχα και οι δηλωσεις του δικού μας του Βανγκελι που απάντησε σε ανάλογο ύφος.....

Και για να καταλάβεις ποσο ταγαρια είμαστε, βάζω και την πάρτη μου μεσα κι ας εχω φύγει απο την πόλη αυτοι οι μαλακες επι 3 χρονια πλήρωναν διπλα και τριπλά συμβόλαια σε κατι κάμπορα, βιτολο, ιβιτς, χαλκιαδες για να τους πάρουν απο τον ΑΡΗ να φτιάξουν ομάδα αλλα ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΤΗΝ ΛΕΝΕ ΣΤΟΥΣ ΑΡΕΙΑΝΟΥΣ...... στα ΠΑΠΑΡΙΑ τους, αυτοι πλήρωναν;;; Πιστόλι στο δημόσιο, τα πρόβατα έτρεχαν για τα σολ ντάουν (οπως τα λένε στη γλώσσα τους) και κατι κούκλοι ζαγορακηδες και βρυζες έχτιζαν βίλες....


Μεγάλη αρρώστια.....

Και τα δικά μας τα κελεκια τσιμπουσαν και είχαμε κατι βλαχοοπαδους που αντι να πάρουμε τον χ κάμπορα απο το χέρι και να τους τον παμε δώρο, με κορδέλα, έσκιζαν τα διάρκειας τους γιατι δεν έδινε ο ΑΡΗΣ 7-8 κατοστάρικα το χρόνο στον παικτη για....."να μην παει στην αλλη ομάδα"....
 

StimuLant_4

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2012
Μηνύματα
447
Like
0
Πόντοι
1
η αληθεια ειναι πως ο  ρωσσος δεν εχει πετυχει τιποτε ειτε μεσα ειτε εξω απ τις γραμμες.
αγωνιστικα εισαι της πλακας,μαζι με τον ατρομητο και το χειροτερο παναθηναικο της 10ετιας.
ακομη και το σκηνικο που στηθηκε με τον πεθαμενο αρη χθες,μονο γελιο προκαλει..
παικτες που φορανε το σημα της ομαδας σου να μιλανε σαν αρρωστακια της 4.

παρασκηνιακα,και εκει ανυπαρκτος..
ποιο πιστευεις οτι θα ειναι το αποτελεσμα της ανακοινωσης περα απο την τιμωρια του Παοκ ή καμια αγωγη;
οπως ειναι δομημενη η μπαλα στην ελλαδα,η μοναδικη ουσιαστικη επιθεση θα γινει αν πας να παρεις τα κοζια.
με ανακοινωσεις που στερουνται αποδειξεων,μονο γραφικο θα σε πουν..ηταν ενυπογραφη τουλαχιστον,δε φοραει φουρο..


μιας και χασαμε αλλη μια χρονια,ας πουλησουμε οπαδιλικι κ εχει ο θεος.

Το πολύ πολύ να του κλάσει το δεξί @ του Ρώσου ο χοντρός και η ΕΠΟ..Μιλάς σαν δικηγορίσκος της πλάκας..Χωρίς αποδείξεις και πίπες λέει..Λες και δεν τα βλέπεις..

Τα χθεσινά αίσχη τα είδες καθόλου χθες? Τις δηλώσεις των σκουληκιών τις πήρε καθόλου το ματι ή το αυτί σου?

Και τι θα πει να πας να πάρεις τα κόζια ρε? Εδω μιλάμε για κατεστημένο..έτσι εύκολα τα παίρνεις τα κόζια?

Και συ τώρα απο τα χωράφια της Γ που είσαι τι σε χάλασε απο την ανακοίνωση που όλη η Ελλάδα βλέπει? Ρε κάτι περίεργοι...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Και τι θα πει να πας να πάρεις τα κόζια ρε? Εδω μιλάμε για κατεστημένο..έτσι εύκολα τα παίρνεις τα κόζια?

pateras.jpg
 

EnglandRules

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2013
Μηνύματα
2.376
Like
1
Πόντοι
16
Φίλε επειδη είμαι γέννημα θρέμμα Θεσσαλονικιός και τα εχω φάει τα σκατα της κομπλεξουπολης, δε φαντάζεςαι ποσο μετράνε αυτα στους βλαχοοπαδους του χωριού..... Οπως αντίστοιχα και οι δηλωσεις του δικού μας του Βανγκελι που απάντησε σε ανάλογο ύφος.....

Και για να καταλάβεις ποσο ταγαρια είμαστε, βάζω και την πάρτη μου μεσα κι ας εχω φύγει απο την πόλη αυτοι οι μαλακες επι 3 χρονια πλήρωναν διπλα και τριπλά συμβόλαια σε κατι κάμπορα, βιτολο, ιβιτς, χαλκιαδες για να τους πάρουν απο τον ΑΡΗ να φτιάξουν ομάδα αλλα ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΤΗΝ ΛΕΝΕ ΣΤΟΥΣ ΑΡΕΙΑΝΟΥΣ...... στα ΠΑΠΑΡΙΑ τους, αυτοι πλήρωναν;;; Πιστόλι στο δημόσιο, τα πρόβατα έτρεχαν για τα σολ ντάουν (οπως τα λένε στη γλώσσα τους) και κατι κούκλοι ζαγορακηδες και βρυζες έχτιζαν βίλες....


Μεγάλη αρρώστια.....

Ναι ρε παπάρα μίλα για το πως πρέπει να είναι τα πράγματα, έχεις πιστολίασει την υφήλιο δεύτερη φορά και γλείφατε τους συνδέσμους σας και τολμάς και κάνεις κατήχηση για λάθη άλλων? :jerking:
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Το πολύ πολύ να του κλάσει το δεξί @ του Ρώσου ο χοντρός και η ΕΠΟ..Μιλάς σαν δικηγορίσκος της πλάκας..Χωρίς αποδείξεις και πίπες λέει..Λες και δεν τα βλέπεις..

Τα χθεσινά αίσχη τα είδες καθόλου χθες? Τις δηλώσεις των σκουληκιών τις πήρε καθόλου το ματι ή το αυτί σου?

Και τι θα πει να πας να πάρεις τα κόζια ρε? Εδω μιλάμε για κατεστημένο..έτσι εύκολα τα παίρνεις τα κόζια?

Και συ τώρα απο τα χωράφια της Γ που είσαι τι σε χάλασε απο την ανακοίνωση που όλη η Ελλάδα βλέπει? Ρε κάτι περίεργοι...


Όταν σας λέω οτι θέλετε ΟΛΟΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ γαυρος στη θέση του γαυρου αντιδράτε κιόλας....

Στην Ελλάδα, ΟΛΟΙ θελουΜΕ τη νίκη της ομάδας ΜΑΣ με κάθε τροπο, αγαπάμε τη νίκη, δεν αγαπάμε ουτε τη μπάλα ουτε τις ομάδες..... Τη νίκη και να την πούμε στους άλλους.... :jerking:
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Ναι ρε παπάρα μίλα για το πως πρέπει να είναι τα πράγματα, έχεις πιστολίασει την υφήλιο δεύτερη φορά και γλείφατε τους συνδέσμους σας και τολμάς και κάνεις κατήχηση για λάθη άλλων? :jerking:

Ποιον έχω ΠΙΣΤΟΛΙΑΣΕΙ ρε συ, για πες; Ξέρεις τα χρέη του ΑΡΗ, ποσα ειναι και προς τα που;;
 

MORBID MARIO7

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
35
Like
11
Πόντοι
26
Ενω οι δικοι σας ειναι σοβαροι μαν.
Ελπίζω τώρα που βγήκες καμμενε να πηγές να γαμησεις ή να τον πάρεις!Μαλακα τουρκοσπορε που σας φέρανε εδω !DNA Τούρκο μογγολο! :birdman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom