Νέα

Πάμε Ελλαδάρα!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DARKSIDEOFTHEMOON
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 318K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Mε ποιόν τρόπο πιστεύετε ότι θα νικήσει και αύριο η εθνική το Λιχτενσταϊν ?

  • Πάλι με αυτογκόλ

    Ψήφοι: 26 12,3%
  • Θα χτυπήσει η μπάλα στον διαιτητή και θα μπει μέσα

    Ψήφοι: 39 18,5%
  • Θα πάθουν δηλητηρίαση παίκτες του Λιχτενσταϊν

    Ψήφοι: 48 22,7%
  • Θα πεθάνει ο προπονητής του Λιχτενσταϊν στον πάγκο

    Ψήφοι: 38 18,0%
  • Με στραβοκλοτσιά ή κουτουλιά

    Ψήφοι: 60 28,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    211

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.801
Κριτικές
24
Like
3.856
Πόντοι
2.846
Ακριβως ............πρωτη φορα στη ζωη μου ευχαριστηθηκα μπαλα απο Εθνικη και πανηγυρισα.Τρομερο στησιμο Γιοβανοβιτς.
(ουτε το 2004 δεν μαρεσε τοσο)
Εκτός από το ροστερ το οποίο έχει απίστευτο μέταλλο τα τελευταία 2 χρόνια , η καλόγρια ο Γιοβανοβιτς έστησε πάρα πολύ σωστά την ομάδα και του βγήκε και ο Πέλκας στις 2 αλλαγές που έκανε , αν και έχω αδυναμία σε αυτό το παιχτακι απ όταν ητανε στο Μπαοκ , έκανε πολύ σωστές αλλαγές και την ώρα που έπρεπε όχι στο 89 απλα να μπουν και να κάνουν 2 πασες ,ρισπεκτ και στη κωλογρια
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.164
Κριτικές
23
Like
7.765
Πόντοι
3.346
Απλα τα πραγματα.. Η Ελλαδα δεν επαιξε σαν Ελλαδα και η Αγγλια επαιξε σαν Αγγλια. Για αυτο κερδισαμε και ευκολα θα ελεγα.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.694
Like
6.395
Πόντοι
2.356
Ντάξει με το κοιμήθηκε Ο Θεός τα είπες όλα.
Καληνύχτα τύπε.
Νομίζω ότι τα είχες πει ήδη όλα εσύ με το "Μόνο στον αγώνα με την Τσεχία ήμασταν χειρότεροι."
Όντως, καληνύχτα τύπε μου.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.120
Like
18.199
Πόντοι
3.656
Στον αγώνα με την Ισπανία είχε γείρει το γήπεδο.
Στον αγώνα με τη Ρωσία τους είχε πιάσει στο μπίρι μπίρι ο Παπαδόπουλος μη μας βάλουν τρίτο και πάμε σπίτι μας.
Στον αγώνα με τη Γαλλία πονεσανε τα ματάκια μας.
Στον αγώνα με τους Πορτογάλους κοιμήθηκε ο Θεός.
Μόνο στον πρώτο ματς ήταν κάπως ισορροπημένο το παιχνίδι των ομάδων.
Κι εγώ το χάρηκα με την ψυχή μου το EURO. Και μαγκιά μας που το πήραμε.
Αλλά δεν αρνούμαι την πραγματικότητα.
Ο Οδυσσέας Ανδρούτσος στο χάνι της Γραβιάς περισσότερο επιθετικά έπαιζε.
Τώρα αν εσύ στο παιχνίδι επί Ρεχάγκελ δεν έβλεπες ταμπούρι αλλά κάτι διαφορετικό, πιο δημιουργικό, οκ.
Δε θα τα χαλασουμε.

Μονο με Ρωσία πρώτο ημίχρονο και με Τσεχία κοιμήθηκε ο Θεός.Που και με την Τσεχία στην παράταση χάσαμε κι εμεις ευκαιρίες

Η Πορτογαλία δε μας έκανε φάση και στα 2 ματς και η Γαλλία μονο μια κεφαλιά του Ανρί θυμάμαι
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.195
Κριτικές
5
Like
12.916
Πόντοι
3.786
Στον αγώνα με την Ισπανία είχε γείρει το γήπεδο.
Στον αγώνα με τη Ρωσία τους είχε πιάσει στο μπίρι μπίρι ο Παπαδόπουλος μη μας βάλουν τρίτο και πάμε σπίτι μας.
Στον αγώνα με τη Γαλλία πονεσανε τα ματάκια μας.
Στον αγώνα με τους Πορτογάλους κοιμήθηκε ο Θεός.
Μόνο στον πρώτο ματς ήταν κάπως ισορροπημένο το παιχνίδι των ομάδων.
Κι εγώ το χάρηκα με την ψυχή μου το EURO. Και μαγκιά μας που το πήραμε.
Αλλά δεν αρνούμαι την πραγματικότητα.
Ο Οδυσσέας Ανδρούτσος στο χάνι της Γραβιάς περισσότερο επιθετικά έπαιζε.
Τώρα αν εσύ στο παιχνίδι επί Ρεχάγκελ δεν έβλεπες ταμπούρι αλλά κάτι διαφορετικό, πιο δημιουργικό, οκ.
Δε θα τα χαλασουμε.
Έχεις μια στρεβλή άποψη για το τουρνουά.Κάτσε και ψάξε τον αντικειμενικό δείκτη που είναι τα xgoals.Τα μόνα παιχνίδια που ήταν σαρωτικά καλύτεροι οι αντίπαλοι ήταν της Ισπανίας και της Τσεχίας κάπως,μέχρι την παράταση που ήμασταν πολύ καλύτεροι.
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.801
Κριτικές
24
Like
3.856
Πόντοι
2.846
Μην τα ξαναλέμε η Αγγλία σε κάποιες θέσεις έχει απίστευτα παιχτακια , βλεπε Ντεκλαν Ραις , Φοντεν , παιχτουρα Saka και Μπελινχαμ ο οποίος είναι υπερτιμημένος για εμένα , αν και ξέρει μπάλα το παιδί , αλλά εκτός από κάποια παιχτακια σαν σύνολο ομάδας είμαι με τα φεγγάρια της , μια που θα κάνει πολύ δυνατα παιχνίδι με απίστευτη κυκλοφορία και φάσεις και μια που δεν θα βλέπεται καν , όπως και στο Euro που ξεκίνησε και είπαμε ότι φετο θα δούμε μπαλα απ το νησί και μετά τα 2 πρώτα ματς ητανε σούπα η ομάδα
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.694
Like
6.395
Πόντοι
2.356
Μονο με Ρωσία πρώτο ημίχρονο και με Τσεχία κοιμήθηκε ο Θεός.Που και με την Τσεχία στην παράταση χάσαμε κι εμεις ευκαιρίες

Η Πορτογαλία δε μας έκανε φάση και στα 2 ματς και η Γαλλία μονο μια κεφαλιά του Ανρί θυμάμαι
Τον αγώνα με την Ισπανία τον θυμάσαι; Ειδικά το δεύτερο ημίχρονο;
Τον αγώνα με τη Ρωσία και τις ευκαιρίες που έχασε στο δεύτερο ημίχρονο να βάλει τρίτο γκολ;
Με την Τσεχία μία ευκαιρία είχαμε την κάναμε γκολ, φύγαμε για τελικό.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.694
Like
6.395
Πόντοι
2.356
Έχεις μια στρεβλή άποψη για το τουρνουά.Κάτσε και ψάξε τον αντικειμενικό δείκτη που είναι τα xgoals.Τα μόνα παιχνίδια που ήταν σαρωτικά καλύτεροι οι αντίπαλοι ήταν της Ισπανίας και της Τσεχίας κάπως,μέχρι την παράταση που ήμασταν πολύ καλύτεροι.
Με τη Ρωσία ήμαστε καλυτεροι;
Ο ίδιος ο Παπαδόπουλος έχει δηλώσει ότι τους μιλούσε ρώσικα και τους έλεγε να κόψουν ρυθμό και να μη βάλουν κι άλλο γκολ, γιατί ήταν αδιάφοροι.
Και μετά του έκαναν φιλική πλάκα οι Ρώσοι ότι ευτυχώς που αστόχησαν στις ευκαιρίες που είχαν.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.695
Κριτικές
171
Like
91.679
Πόντοι
46.423
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.195
Κριτικές
5
Like
12.916
Πόντοι
3.786
Με τη Ρωσία ήμαστε καλυτεροι;
Ο ίδιος ο Παπαδόπουλος έχει δηλώσει ότι τους μιλούσε ρώσικα και τους έλεγε να κόψουν ρυθμό και να μη βάλουν κι άλλο γκολ, γιατί ήταν αδιάφοροι.
Και μετά του έκαναν φιλική πλάκα οι Ρώσοι ότι ευτυχώς που αστόχησαν στις ευκαιρίες που είχαν.
Κάτσε δες το παραπάνω βίντεο και θα αλλάξεις γνώμη.Είπαμε,expected goals είναι η αντικειμενικότητα.Τα άλλα είναι υποκειμενικά.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.120
Like
18.199
Πόντοι
3.656
Τον αγώνα με την Ισπανία τον θυμάσαι; Ειδικά το δεύτερο ημίχρονο;
Τον αγώνα με τη Ρωσία και τις ευκαιρίες που έχασε στο δεύτερο ημίχρονο να βάλει τρίτο γκολ;
Με την Τσεχία μία ευκαιρία είχαμε την κάναμε γκολ, φύγαμε για τελικό.

Θυμάμαι τον Χοακιν να κάνει γιο γιο τον Φύσσα,αλλά μεγάλες ευκαιρίες δε θυμάμαι να είχαν

Με Ρωσία έπρεπε να φάμε 4 το λιγότερο,οκ αυτό το ματς ας πούμε ήταν το πιο τυχερό αφού ήμασταν για τον πούτσο

Με Τσεχία,έσωσε ο Τσεχ 2-3 γκολ στην παράταση
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.694
Like
6.395
Πόντοι
2.356
Κάτσε δες το παραπάνω βίντεο και θα αλλάξεις γνώμη.Είπαμε,expected goals είναι η αντικειμενικότητα.Τα άλλα είναι υποκειμενικά.
Το Σάκη τον Αναστασιάδη το θυμάσαι; Χτύπησε ένα πέναλτι με τρόπο που έγραψε ιστορία.
Και το έκανε επί τούτου.
Τίποτα δεν είναι υποκειμενικό όταν υπεισέρχεται ο ανθρώπινος παράγοντας.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.164
Κριτικές
23
Like
7.765
Πόντοι
3.346
Εγω βλεπω οτι απο τοτε που κοψανε τα χαρτακια στην εθνικη ολο και ανεβαινει.. μπορει να παει και πολυ καλυτερα, ταλεντο υπαρχει! ισως να βρηκαν και προπονητη..τι μενει;; νομιζω να την στηριξει περισσοτερο ο κοσμος.
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.376
Κριτικές
7
Like
5.289
Πόντοι
736
Μονο με Ρωσία πρώτο ημίχρονο και με Τσεχία κοιμήθηκε ο Θεός.Που και με την Τσεχία στην παράταση χάσαμε κι εμεις ευκαιρίες

Η Πορτογαλία δε μας έκανε φάση και στα 2 ματς και η Γαλλία μονο μια κεφαλιά του Ανρί θυμάμαι
Παιδιά ξεχνάτε κάτι το οποίο ήταν το σημαντικότερο στοιχείο του Euro 2004 για την εθνική μας εκτός της αστείρευτης ελληνικής ψυχής που κατάθεσαν όλοι οι παίκτες .Σε κανέναν ,μα σε κανέναν αγώνα η διαιτησία δεν ΜΑΣ ΑΔΙΚΗΣΕ . .Ειδικά στον αγώνα με τα Γαλλάκια ,αν θυμάμαι καλά ,υπήρξε αμφισβητούμενη φάση στην περιοχή μας κ ο ρέφερυ έδειξε'' παίζετε''.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.120
Like
18.199
Πόντοι
3.656
Παιδιά ξεχνάτε κάτι το οποίο ήταν το σημαντικότερο στοιχείο του Euro 2004 για την εθνική μας εκτός της αστείρευτης ελληνικής ψυχής που κατάθεσαν όλοι οι παίκτες .Σε κανέναν ,μα σε κανέναν αγώνα η διαιτησία δεν ΜΑΣ ΑΔΙΚΗΣΕ . .Ειδικά στον αγώνα με τα Γαλλάκια ,αν θυμάμαι καλά ,υπήρξε αμφισβητούμενη φάση στην περιοχή μας κ ο ρέφερυ έδειξε'' παίζετε''.

Τα'χαμε καλά με τον Κολίνα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom