Νέα

Πάμε Ελλαδάρα!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DARKSIDEOFTHEMOON
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 314K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mε ποιόν τρόπο πιστεύετε ότι θα νικήσει και αύριο η εθνική το Λιχτενσταϊν ?

  • Πάλι με αυτογκόλ

    Ψήφοι: 25 11,9%
  • Θα χτυπήσει η μπάλα στον διαιτητή και θα μπει μέσα

    Ψήφοι: 39 18,6%
  • Θα πάθουν δηλητηρίαση παίκτες του Λιχτενσταϊν

    Ψήφοι: 48 22,9%
  • Θα πεθάνει ο προπονητής του Λιχτενσταϊν στον πάγκο

    Ψήφοι: 38 18,1%
  • Με στραβοκλοτσιά ή κουτουλιά

    Ψήφοι: 60 28,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    210

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.820
Κριτικές
20
Like
12.679
Πόντοι
4.546

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.820
Κριτικές
20
Like
12.679
Πόντοι
4.546
Θα σε γελασω, πρεπει να το ψαξω.

Εάν δεν απατώμαι έτσι διάβασα στην εφημερίδα.
Οπότε.. χρειάζεσαι όπως και δήποτε στα μεταξύ ματσάκια με Σουηδία 4 βαθμούς στην χειρότερη.. νίκη με Ισπανία εντός και φυσικά να στραβοπατήσουν οι Σουηδοί σε 2-3 ματσάκια ώστε να ελπίζεις...
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.133
Κριτικές
4
Like
9.182
Πόντοι
2.306
Εμενα τύπε για να ειμαι ειλικρινης με νοιαζει να ληξει διπλο για να πληρωθω το στοιχημα μου
Εμένα τυπε με νοιάζει να φύγει αυτός ο γιδοβοσκος ο φαν σιπ..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εάν δεν απατώμαι έτσι διάβασα στην εφημερίδα.
Οπότε.. χρειάζεσαι όπως και δήποτε στα μεταξύ ματσάκια με Σουηδία 4 βαθμούς στην χειρότερη.. νίκη με Ισπανία εντός και φυσικά να στραβοπατήσουν οι Σουηδοί σε 2-3 ματσάκια ώστε να ελπίζεις...
Τυπε μην παίρνεις φορά.. Ούτε το Κόσοβο δεν περνάμε.. ?
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.867
Like
28.209
Πόντοι
5.506
Εμένα τυπε με νοιάζει να φύγει αυτός ο γιδοβοσκος ο φαν σιπ..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τυπε μην παίρνεις φορά.. Ούτε το Κόσοβο δεν περνάμε.. ?
για πες ςναν καλο να παρουμε
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.133
Κριτικές
4
Like
9.182
Πόντοι
2.306
για πες ςναν καλο να παρουμε
Τέτοια ώρα τυπε... Τέτοια λόγια. Αυτό το πράμα πάντως δε βλέπεται. Προσωπική μου γνώμη. Αλλά και διοίκηση επο για τον πουτσο..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

o 6oς πως πηγαινει?
ισως να εχουμε ελπιδα ακομα...
:confused: :confused: :confused:
Τυπε πέντε είναι στον όμιλο.. ???
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.607
Like
21.958
Πόντοι
5.006
δεν ασχολουμαστε με την τσετσενομαδα του μαφιοζου...
οπως με ολα τα πραγματα που ασχολειται η εγκληματικη οργανωση, ετσι και την εθνικη την κατεστρεψαν και την κανανε σαν τα μουτρα τους....
προκειμενου να φανε τον γκιρτζικη, τον πιλαβιο και τους λοιπους της επο που μας ειχαν σε μουντιαλ και γιουρο, την κανανε στο ιδιο επιπεδο με το κοσοβο, το γιβραλταρ και την ανδορα...
διωξανε μανωλα - παπασταθοπουλο για να παιζει η μοσχαροκεφαλη ο παπαδοπουλος που εχει να παιξει μπαλα απο τα 12 και τρωνε λεφτα μεσω μανατζαρεων με κατι ελληνες μεταναστες απο ολλανδιες που δεν τους ξερει ουτε η μανα τους...
καταντια...

:vomit::vomit::vomit::vomit::vomit::vomit:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.804
Κριτικές
62
Like
45.631
Πόντοι
9.297
Εμένα τυπε με νοιάζει να φύγει αυτός ο γιδοβοσκος ο φαν σιπ..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τυπε μην παίρνεις φορά.. Ούτε το Κόσοβο δεν περνάμε.. ?
Ρε μεγαλε να φυγει ο Ολλανδος που τους καθαριζει κιολας αμα βγαλουν γλωσσα για να ερθει κανας γιεςμαν;
Βαν Τσιπ με κλειστο πενταετες να σεβονται κατι τσογλανακια εκει μεσα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.804
Κριτικές
62
Like
45.631
Πόντοι
9.297
Αlex ηθελε καλυψη στο Χ.Σκληροι οι Αλβανοι Β' σαν τους Α' και το απεδειξαν και σημερις.Εγω παω ταμειο παντως...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
δεν ασχολουμαστε με την τσετσενομαδα του μαφιοζου...
οπως με ολα τα πραγματα που ασχολειται η εγκληματικη οργανωση, ετσι και την εθνικη την κατεστρεψαν και την κανανε σαν τα μουτρα τους....
προκειμενου να φανε τον γκιρτζικη, τον πιλαβιο και τους λοιπους της επο που μας ειχαν σε μουντιαλ και γιουρο, την κανανε στο ιδιο επιπεδο με το κοσοβο, το γιβραλταρ και την ανδορα...
διωξανε μανωλα - παπασταθοπουλο για να παιζει η μοσχαροκεφαλη ο παπαδοπουλος που εχει να παιξει μπαλα απο τα 12 και τρωνε λεφτα μεσω μανατζαρεων με κατι ελληνες μεταναστες απο ολλανδιες που δεν τους ξερει ουτε η μανα τους...
καταντια...

:vomit::vomit::vomit::vomit::vomit::vomit:
Σε μια φαση ο Ανδρούτσος ηταν μονος του απο τα δεξια και εβγαλε μια σεντρα τριαντα μετρα αουτ, υποθετω να ηταν ακομη ο Πιλαβιος στην ΕΠΟ θα τον ειχε μαθει να σημαδευει περιοχή
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αlex ηθελε καλυψη στο Χ.Σκληροι οι Αλβανοι Β' σαν τους Α' και το απεδειξαν και σημερις.Εγω παω ταμειο παντως...
Ε ενταξει, στο 93΄ το βαλανε, κριμα που δεν εκανα κασαουτ αλλά δεν τους το ειχα να ισοφαρισουν
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.133
Κριτικές
4
Like
9.182
Πόντοι
2.306
Και μόνο που λέτε τύποι σκληροί οι Αλβανοί... και κάλυψη στο Χ με Κόσοβο.. Για κλάματα. Φαν sheep (πρόβατο) και ξερό ψωμί..
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.607
Like
21.958
Πόντοι
5.006
Σε μια φαση ο Ανδρούτσος ηταν μονος του απο τα δεξια και εβγαλε μια σεντρα τριαντα μετρα αουτ, υποθετω να ηταν ακομη ο Πιλαβιος στην ΕΠΟ θα τον ειχε μαθει να σημαδευει περιοχή

γιατι υπαρχει αλλο δεξι μπακ και δεν τον βαζει?ποιον να βαλει τον μπακακη της αεκ????εναλλαξ τους πηγαινει που ειναι και οι δυο παλτα...

στα μπακ εχει μανωλα παπασταθοπουλο εδω και χρονια και παιζει με τζαβελα και λοιπα σαπακια...
και εβαζε αριστερα τον γιαννουλη μεχρι να πουληθει και να παρει φραγκα ο τσετσενος και οχι τον τσιμικα που ειχε παρει μεταγραφη στην λιβερπουλ...
:confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom