Νέα

Πάμε Ελλαδάρα!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DARKSIDEOFTHEMOON
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 314K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Mε ποιόν τρόπο πιστεύετε ότι θα νικήσει και αύριο η εθνική το Λιχτενσταϊν ?

  • Πάλι με αυτογκόλ

    Ψήφοι: 25 11,9%
  • Θα χτυπήσει η μπάλα στον διαιτητή και θα μπει μέσα

    Ψήφοι: 39 18,6%
  • Θα πάθουν δηλητηρίαση παίκτες του Λιχτενσταϊν

    Ψήφοι: 48 22,9%
  • Θα πεθάνει ο προπονητής του Λιχτενσταϊν στον πάγκο

    Ψήφοι: 38 18,1%
  • Με στραβοκλοτσιά ή κουτουλιά

    Ψήφοι: 60 28,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    210

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.755
Like
24.587
Πόντοι
6.256
Θριαμβος!!!Βαν ντε Σκιπ!!!Βαν ντε Σκιπ!!!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Διαβαζω το εξης

Στα Nations League, Η Ελλαδα ηρθε τριτη στον ομιλο.

Στα μπαραζ του nations league για μια θεση στο euro 2020, πηγαινει η πρωτη (Φινλανδια).
Ομως αν αυτη παρει κανονικα εισιτηριο προκρισης (οπως και ηδη το πηρε), στα μπαραζ παει η δευτερη Ουγγαρια, εκτος αν παρει κι αυτη εισιτηριο (φαινεται οτι το παιρνει κι αυτη).

Αρα παιζει πολυ σοβαρα η πιθανοτητα η Ελλαδα να μην εχει αποκλεισθει ακομη απο το Euro2020, καθως τοτε ως τριτη του ομιλου, θα παει εκεινη στα μπαραζ με κληρωση στις 22 Νοεμβριου

 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.149
Like
4.696
Πόντοι
1.756
Εμενα παντως μου αρεσε η ομαδα σημερα... κατι δειχνει...κατι παει να ξεκινησει... Βεβαια εβαλε μεσα ολους τους κοντους και τρεχαλατζηδες... οταν τρεχεις παντα εχει αποτελεσμα ακομα και χωρις τακτικη να παιζεις... θα δουμε στο μελλον...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Αρα προφανως βλακα Θαναηλακη η εθνικη ελλαδας ηταν αυτη που καιγοταν για τη νικη σημερα (σου φαινοταν περιεργο) καθως μας συμφερει να προκριθει η Φινλανδια και οχι η Βοσνια.

Ειπωθηκε καθολου αυτο σημερα κατα την περιγραφη του αγωνα?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Προς ενημερωση επισης

Οι αλλοι τρεις των μπαραζ ειναι η Σκωτια, η Νορβηγια και η Σερβια

Ο τεταρτος μαλλον θα ειμαστε εμεις οπως φαινεται

Εγω ηδη στελνω μειλ στον στοιχιμαν να μου δωσει αποδοση για το οτι η Ελλαδα θα προκριθει στο euro2020
 

John.Greek

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
2.553
Κριτικές
38
Like
2.446
Πόντοι
2.606

Συνημμένα

  • pame2749980.jpg
    pame2749980.jpg
    115,1 KB · Εμφανίσεις: 56

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.499
Κριτικές
22
Like
364
Πόντοι
5.795
συγχαρητήρια στον προπονητή καί στους παίχτες. η εθνική έπρεπε νάχε φέρει 2 2 με ιταλία διότι ήταν άτυχη.και να κερδίσει 4-1 την βοσνία.η εθνική κατά την ταπεινή μου γνώμη ήταν λίγο καλύτερη με την ιταλία και ας έχασε....
η ομάδα πετάει δεν βλέπετε ρεεεεεεεεεεεεεεεε
νέοι παίχτες ταλέντα που έχουν διάθεση και αγαπάνε την εθνική.
ο ολλανδός  κατάλαβε ότι με το τσογλαναριό της μυκόνου που το μόνο που κοιτάνε είναι μην χτυπήσουν κανένα δάχτυλο,και το πανάκριβα συμβόλαια δε βγαίνει άκρη......
συγνώμη αλλά δεν σηκώνω κουβέντα γι αυτά που γράφω
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
συγχαρητήρια στον προπονητή καί στους παίχτες. η εθνική έπρεπε νάχε φέρει 2 2 με ιταλία διότι ήταν άτυχη.και να κερδίσει 4-1 την βοσνία.η εθνική κατά την ταπεινή μου γνώμη ήταν λίγο καλύτερη με την ιταλία και ας έχασε....
η ομάδα πετάει δεν βλέπετε ρεεεεεεεεεεεεεεεε
νέοι παίχτες ταλέντα που έχουν διάθεση και αγαπάνε την εθνική.
ο ολλανδός  κατάλαβε ότι με το τσογλαναριό της μυκόνου που το μόνο που κοιτάνε είναι μην χτυπήσουν κανένα δάχτυλο,και το πανάκριβα συμβόλαια δε βγαίνει άκρη......
συγνώμη αλλά δεν σηκώνω κουβέντα γι αυτά που γράφω
Η αλήθεια ειναι οτι μου πηρε ενα δυο λεπτα να καταλαβω αν τρολαρεις ή οχι
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Διαβαζω το εξης

Στα Nations League, Η Ελλαδα ηρθε τριτη στον ομιλο.

Στα μπαραζ του nations league για μια θεση στο euro 2020, πηγαινει η πρωτη (Φινλανδια).
Ομως αν αυτη παρει κανονικα εισιτηριο προκρισης (οπως και ηδη το πηρε), στα μπαραζ παει η δευτερη Ουγγαρια, εκτος αν παρει κι αυτη εισιτηριο (φαινεται οτι το παιρνει κι αυτη).

Αρα παιζει πολυ σοβαρα η πιθανοτητα η Ελλαδα να μην εχει αποκλεισθει ακομη απο το Euro2020, καθως τοτε ως τριτη του ομιλου, θα παει εκεινη στα μπαραζ με κληρωση στις 22 Νοεμβριου

Είναι σίγουρο αυτό;Δεν το γράφει πουθενά και δεν το λέει κανένας.Τόσο μαλάκες είναι όλοι και δεν το πήραν πρέφα ή μήπως δεν παίζει τέτοιο σενάριο;
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.460
Like
6.341
Πόντοι
1.056
Ευχάριστη αλλαγή στην εικόνα της εθνικής στα δύο τελευταία παιχνίδια. Για να δούμε.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Είναι σίγουρο αυτό;Δεν το γράφει πουθενά και δεν το λέει κανένας.Τόσο μαλάκες είναι όλοι και δεν το πήραν πρέφα ή μήπως δεν παίζει τέτοιο σενάριο;
Eγω το διαβασα σε ενα συγκεκριμενο σαιτ


Ψαχνοντας ομως, βρηκα σε ενα αλλο σαιτ οτι μετραει το συνολικο ranking και οχι η θεση στον ομιλο και συνεπως δεν εχουμε καμια ελπιδα


Και σημερα βρηκα και μια τριτη εκδοχη, λιγο παραλλαγμενη απο την δευτερη, η οποια ομως μας δινει ελπιδες


Ομολογω εχω μπερδευτει.
Αυτοι οι χαραμοφαηδες χθες στον σχολιασμο του ματς με την Βοσνια γιατι δεν ειπαν τιποτα? Να υποθεσω οτι δεν εχουν παρει χαμπαρι καν τη συζητηση που εχει ανοιξει απο χθες?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Εγω περιμενω να δω αν ο στοιχιμαν θα μου προσφερει αποδοση για προκριση της Ελλαδας στο Euro2020

Μαλλον ειναι προβληματισμενοι κι αυτοι. Συνηθως μου απαντουν σχεδον αμεσως, ειτε θετικα ειτε απορριπτικα οταν ζητω αποδοση για καποιο στοιχημα που δεν προσφερεται γενικως.

Τωρα σιωπουν ακομη
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.755
Like
24.587
Πόντοι
6.256
Εγω περιμενω να δω αν ο στοιχιμαν θα μου προσφερει αποδοση για προκριση της Ελλαδας στο Euro2020

Μαλλον ειναι προβληματισμενοι κι αυτοι. Συνηθως μου απαντουν σχεδον αμεσως, ειτε θετικα ειτε απορριπτικα οταν ζητω αποδοση για καποιο στοιχημα που δεν προσφερεται γενικως.

Τωρα σιωπουν ακομη

Λογικα θα σου δωσουν ετσι και αλλιως το ενδεχομενο να γινουν ολα αυτα που απαιτουνται για να προκριθουμε ειναι απειροελαχιστο....και ακομα και στα πλει οφ να παιξουμε παλι θα τον πιουμε λογικα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Λογικα θα σου δωσουν ετσι και αλλιως το ενδεχομενο να γινουν ολα αυτα που απαιτουνται για να προκριθουμε ειναι απειροελαχιστο....και ακομα και στα πλει οφ να παιξουμε παλι θα τον πιουμε λογικα.
Εμενα μου αρκει να ισχυει το σεναριο οτι δεν εχουμε ηδη αποκλεισθει. Δεν νομιζω οτι ο στοιχιμαν θα μου δωσει αποδοση αν δεν υπαρχει οντως σεναριο προκρισης, εστω και δυσκολο.

Αν παρω αποδοση θα ενημερωσω αμεσα
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
198
Πόντοι
66
Εμενα μου αρκει να ισχυει το σεναριο οτι δεν εχουμε ηδη αποκλεισθει. Δεν νομιζω οτι ο στοιχιμαν θα μου δωσει αποδοση αν δεν υπαρχει οντως σεναριο προκρισης, εστω και δυσκολο.

Αν παρω αποδοση θα ενημερωσω αμεσα
Άλεξ μιλάμε ότι είσαι δεινός αλογομουρης, στέλνεις μέιλ σε στοιχηματικες νΑ σε ενημερώσουν εάν θα βγάλουν απόδοση σε ενα σενάριο που (ορθώς) σκέφτηκες, μιλάμε είσαι πολύ μπροστά...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Άλεξ μιλάμε ότι είσαι δεινός αλογομουρης, στέλνεις μέιλ σε στοιχηματικες νΑ σε ενημερώσουν εάν θα βγάλουν απόδοση σε ενα σενάριο που (ορθώς) σκέφτηκες, μιλάμε είσαι πολύ μπροστά...
Το ειχα κανει και στο Euro 2016.
Eιχα πει να μου δωσουν αποδοση οτι η Πορτογαλια θα παρει το Euro, φερνοντας ΜΟΝΟ ισοπαλιες στην κανονικη διαρκεια των αγωνων, μετα τους ομιλους.
Μου το χαλασε μονο το 2-0 επι της Ουαλιας.
Μου προσφερθηκε αποδοση 80, και μετα ειδα οτι το εβγαλε και ως ειδικο στοιχημα για ολους.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.820
Κριτικές
20
Like
12.679
Πόντοι
4.546
SPORT24: Εθνική Ελλάδας: Και όμως δεν έχει ακόμα αποκλειστεί.
SPORT24: Συγγνώμη Φαν Σιπ, σε αδικήσαμε.

* gazzetta.gr: Εθνική: Αυτά άλλαξε ο Φαν'τ Σιπ και «αγόρασε» ηρεμία και πίστωση χρόνου! (poll).

**

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom