Νέα

Ομήρου 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
ρε παιδια εχω τρακαρη οταν παω καποιες φορες καποιον τυπο συναγωνιστη εκει και μου εχει κανει εντυπωση ειναι τακτικος εχω ρωτησει της κοπελες ποιος ειναι πελατης και καλος μου λενε ειναι ψηλος γεματος αν ειναι εδω με ψευδονυμο ας μου κανει πμ.
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
Συνάδελφοι, θα εκτιμούσα ιδιαίτερα αν μού στέλνατε με pm (ή και δημόσια αν δεν υπάρχει πρόβλημα) το τηλέφωνο της Ομήρου 44 γιατί σκέφτομαι να πάω το Σάββατο (αλλά θα είναι καλύτερα να πάω με ραντεβού).
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Συνάδελφοι, θα εκτιμούσα ιδιαίτερα αν μού στέλνατε με pm (ή και δημόσια αν δεν υπάρχει πρόβλημα) το τηλέφωνο της Ομήρου 44 γιατί σκέφτομαι να πάω το Σάββατο (αλλά θα είναι καλύτερα να πάω με ραντεβού).
ΤΟ τηλέφωνο δεν είναι πρόβλημα να στο δώσουμε. Αν δε σε ξέρει καλά αυτή που θα σηκώσει το τηλ. όμως (Ελένη Ρούλα Μαρίνα) ή πήρες ή δεν πήρες το ίδιο είναι. Check pm
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
ΤΟ τηλέφωνο δεν είναι πρόβλημα να στο δώσουμε. Αν δε σε ξέρει καλά αυτή που θα σηκώσει το τηλ. όμως (Ελένη Ρούλα Μαρίνα) ή πήρες ή δεν πήρες το ίδιο είναι. Check pm

Ευχαριστώ πολύ φίλε.
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
ρε παιδια εχω τρακαρη οταν παω καποιες φορες καποιον τυπο συναγωνιστη εκει και μου εχει κανει εντυπωση ειναι τακτικος εχω ρωτησει της κοπελες ποιος ειναι πελατης και καλος μου λενε ειναι ψηλος γεματος αν ειναι εδω με ψευδονυμο ας μου κανει πμ.

Μηπως εισαι περιεργος  Χα Χα Χα
 

kostasm2005

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
32
Like
1.392
Πόντοι
5.345
επέστρεψε η Αλεξάνδρα ????????
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
καινουργια αφιξη στην ιλιαδα κινεζακι γλυκο πολυ.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Επισκεύθηκα προχθές το ίδρυμα,πήγα στο 35....
Με είχατε τρομάξει βρε παιδια....Αν και πήγαινα πρώτη φορά και χωρίς ραντεβού,δεν είχα το παραμικρό πρόβλημα.Καμμία ανάκριση,μόνο σύσταση να κλείνω ραντεβού για να εξυπηρετηθώ καλύτερα.Εγινε κανονικά η παρέλαση,προσεφέρθη αναψυκτικό και τελικά κατέληξα στη Ρούλα.Η αλήθεια είναι οτι έπεσα σε ώρα μεγάλης κίνησης και οι επιλογές ήσαν λίγες.Ονόματα δεν θυμάμαι,ήταν η Ρούλα,μια μελαχροινή μικροκαμωμένη και μία ψηλή ξανθιά νταρντάνα....

Στο δια ταύτα,το μασαζ πολύ καλό,περίπου 20 λεπτά,συνοδευόμενο απο φιλική κουβεντούλα και στην συνέχεια φουλ επίθεση στην οποια και δεν αντιστάθηκα...Η κοπέλλα τα έδωσε όλα....
100 ευρώ η συνεδρία και υποσχέσεις οτι την άλλη φορά οι επιλογές θα ειναι περισσότερες....
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
:2funny:
Επισκεύθηκα προχθές το ίδρυμα,πήγα στο 35....
Με είχατε τρομάξει βρε παιδια....Αν και πήγαινα πρώτη φορά και χωρίς ραντεβού,δεν είχα το παραμικρό πρόβλημα.Καμμία ανάκριση,μόνο σύσταση να κλείνω ραντεβού για να εξυπηρετηθώ καλύτερα.Εγινε κανονικά η παρέλαση,προσεφέρθη αναψυκτικό και τελικά κατέληξα στη Ρούλα.Η αλήθεια είναι οτι έπεσα σε ώρα μεγάλης κίνησης και οι επιλογές ήσαν λίγες.Ονόματα δεν θυμάμαι,ήταν η Ρούλα,μια μελαχροινή μικροκαμωμένη και μία ψηλή ξανθιά νταρντάνα....

Στο δια ταύτα,το μασαζ πολύ καλό,περίπου 20 λεπτά,συνοδευόμενο απο φιλική κουβεντούλα και στην συνέχεια φουλ επίθεση στην οποια και δεν αντιστάθηκα...Η κοπέλλα τα έδωσε όλα....
100 ευρώ η συνεδρία και υποσχέσεις οτι την άλλη φορά οι επιλογές θα ειναι περισσότερες....
Πήρες και συ την άπειρη της παρέας :2funny:
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
δηλαδη 100 ευρω , για μασαζ και φραπε  :think:  δεν ειναι πολλα  :think:

Πολλά μπορεί να είναι,αλλά πήγα πρώτη φορά και δεν ήξερα τον τιμοκατάλογο και δεν ήταν μόνον μασαζ και φραππέ.Ηταν ολο το πακέτο,με κλαρίνο ακάπωτο και μπριζόλα.
 

1964

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
4
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
γεια σου andy
απο φιλο έχω ακουσει οτι τοσο ειναι η ταριφα για τις υπηρεσιες που πηρες, 100 ευρα.
 

1964

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
4
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
κατι ακομα, επειδη ειμαι φρεσκος στο site, τι σημαινει μιλφ? cim? και αλλες συντομογραφιες που μου διαφευγουν τωρα? Υπαρχει πουθενα στο site "λεξικο"?
ευχαριστω εκ των προτερων
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom