Νέα

Ομήρου 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Πόσα πλήρωσες; Κανονικα η συνεδρία πόσο διαρκεί;

η Χριστίνα πάντως είναι άλογο κούρσας... 1,5 ώρα ραντεβού τον άρμεξε 2 φορές και παραλίγο να τον άρμεγε και τρίτη...
χρόνια έχω να αδειάσω  2 φουλ και μία παρολίγο φορές σε τόσο χρόνο...
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Post #239, συνέχεια: ξανθή, σπαστό μακρύ μαλλί, λεπτά χαρακτηριστικά προσώπου, μπροστινό σύστημα μεγάλο με ελαφριά κλίση προς τα κάτω, νομίζω Ρωσίς! :tits2: :kissass2:(και post #232)
Κάποιος έγραψε με τα ... χρυσά κοσμήματα... Ναι ακριβώς!!!!! :cool2: :thumbsup:

Διευκρίνηση: "με τα ... χρυσά κοσμήματα..."  <--- (βλέπε piercing)
 

cc68

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια συγνωμη...
μια διευκρινιση...
Η μαυρουλα που λετε ειναι η Τζενη η αλλη?
 

handst

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
110
Like
2
Πόντοι
1
Δυσκολευομαι να ψαξω ολες τις σελιδες

περιγραφη με υψος κιλα περιπου και μαλια για τζενη φλωρα γινεται να δωσει καποιος ?

εθχαριστω  :2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
έχω ακούσει για μιά μαρίνα...τί λέει γενικά?εμφανισιακά κλπ...?
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
έχω ακούσει για μιά μαρίνα...τί λέει γενικά?εμφανισιακά κλπ...?
Εμφανισιακά ΓΑΜΑΕΙ!. Μόνο εμφανισιακά όμως. Κατά τα άλλα είναι ιδανική για πειράματα που απαιτούν θερμοκρασιακές συνθήκες κοντά στο απόλυτο 0. Για να δώσω ένα πρακτικό παράδειγμα, φαντάσου ότι δεν έχει περάσει την πόρτα του 35!
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Εμφανισιακά ΓΑΜΑΕΙ!. Μόνο εμφανισιακά όμως. Κατά τα άλλα είναι ιδανική για πειράματα που απαιτούν θερμοκρασιακές συνθήκες κοντά στο απόλυτο 0. Για να δώσω ένα πρακτικό παράδειγμα, φαντάσου ότι δεν έχει περάσει την πόρτα του 35!
Εχω ενδείξεις ότι είπα μαλακία! Συγγνώμη αν είναι έτσι αλλά μετέφερα τη δική μ εμπειρία διασταυρωμένη με ένα ακόμη άτομο.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
προς ενημέρωση.....ιφιγένεια,αγάπη,ντανιέλα,φωτεινή,ρούλα,μαρίνα,φλώρα νομίζω,ξένια και η βοηθός σερίφη μαρίνα είναι σε άδεια,κάποιες έρχονται από βδομάδα,κάποιες μετά την πρωτοχρονιά και η μαρίνα νομίζω μετά τα φώτα.Έχουν έρθει 2 νέες κοπέλες η βραζιλιάνα άρτεμη :cheesy: και η ελληνίδα βάσω.Επίσης στο ίδρυμα [size=10pt]όλγα[/size](παλιά και σταθερή αξία,πολύ καλό κορίτσι,ξανθιά ψηλή λίγο μπουνταλού για τα γούστα μου),[size=10pt]αλίνα[/size](μελαχροινή ξερακιανή με tatoo στη μέση,αρκετά καλούτσικη,αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο),[size=10pt]νταιάνα[/size](αμερικανοεβραία μελαχροινή,τρελλιάρα,αλλά από εμφάνιση ευχαριστώ δε θα πάρω),[size=10pt]χριστίνα[/size](παλαιό μίλφ του ιδρύματος που επέστρεψε),[size=10pt]αναστασία[/size](ελληνίδα ξανθιά σαλονικιά,πολύ αδύνατη,δέ λεει εμφανισιακώς),[size=10pt]άρτεμη[/size](βραζιλιάνα με ωραίο πρόσωπο,αλλά κοντή και με περιφέρεια μεγάλη όχι όμως άσχημη που να σε κάνει να αηδιάζεις...),[size=10pt]χρυσάνθη[/size](ξανθό υπέροχο ελληνικό κουκλί..θυμίζει μενεγάκη στο πρόσωπο...αλλά οι λέξεις φραπέ-παπί-μπριλόλα είναι πασίγνωστες μόνο στο ρεπερτόριο άλλων κορασίδων..),[size=10pt]βάσω[/size](ελληνίδα αγνώστων υποδέλοιπων στοιχείων)
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
προς ενημέρωση.....ιφιγένεια,αγάπη,ντανιέλα,φωτεινή,ρούλα,μαρίνα,φλώρα νομίζω,ξένια και η βοηθός σερίφη μαρίνα είναι σε άδεια,κάποιες έρχονται από βδομάδα,κάποιες μετά την πρωτοχρονιά και η μαρίνα νομίζω μετά τα φώτα.Έχουν έρθει 2 νέες κοπέλες η βραζιλιάνα άρτεμη :cheesy: και η ελληνίδα βάσω.Επίσης στο ίδρυμα [size=10pt]όλγα[/size](παλιά και σταθερή αξία,πολύ καλό κορίτσι,ξανθιά ψηλή λίγο μπουνταλού για τα γούστα μου),[size=10pt]αλίνα[/size](μελαχροινή ξερακιανή με tatoo στη μέση,αρκετά καλούτσικη,αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο),[size=10pt]νταιάνα[/size](αμερικανοεβραία μελαχροινή,τρελλιάρα,αλλά από εμφάνιση ευχαριστώ δε θα πάρω),[size=10pt]χριστίνα[/size](παλαιό μίλφ του ιδρύματος που επέστρεψε),[size=10pt]αναστασία[/size](ελληνίδα ξανθιά σαλονικιά,πολύ αδύνατη,δέ λεει εμφανισιακώς),[size=10pt]άρτεμη[/size](βραζιλιάνα με ωραίο πρόσωπο,αλλά κοντή και με περιφέρεια μεγάλη όχι όμως άσχημη που να σε κάνει να αηδιάζεις...),[size=10pt]χρυσάνθη[/size](ξανθό υπέροχο ελληνικό κουκλί..θυμίζει μενεγάκη στο πρόσωπο...αλλά οι λέξεις φραπέ-παπί-μπριλόλα είναι πασίγνωστες μόνο στο ρεπερτόριο άλλων κορασίδων..),[size=10pt]βάσω[/size](ελληνίδα αγνώστων υποδέλοιπων στοιχείων)

Καλά δεν παίζεσαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Χρόνια Πολλά! Καλά Χριστούγεννα! :-*
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
προς ενημέρωση.....ιφιγένεια,αγάπη,ντανιέλα,φωτεινή,ρούλα,μαρίνα,φλώρα νομίζω,ξένια και η βοηθός σερίφη μαρίνα είναι σε άδεια,κάποιες έρχονται από βδομάδα,κάποιες μετά την πρωτοχρονιά και η μαρίνα νομίζω μετά τα φώτα.Έχουν έρθει 2 νέες κοπέλες η βραζιλιάνα άρτεμη :cheesy: και η ελληνίδα βάσω.Επίσης στο ίδρυμα [size=10pt]όλγα[/size](παλιά και σταθερή αξία,πολύ καλό κορίτσι,ξανθιά ψηλή λίγο μπουνταλού για τα γούστα μου),[size=10pt]αλίνα[/size](μελαχροινή ξερακιανή με tatoo στη μέση,αρκετά καλούτσικη,αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο),[size=10pt]νταιάνα[/size](αμερικανοεβραία μελαχροινή,τρελλιάρα,αλλά από εμφάνιση ευχαριστώ δε θα πάρω),[size=10pt]χριστίνα[/size](παλαιό μίλφ του ιδρύματος που επέστρεψε),[size=10pt]αναστασία[/size](ελληνίδα ξανθιά σαλονικιά,πολύ αδύνατη,δέ λεει εμφανισιακώς),[size=10pt]άρτεμη[/size](βραζιλιάνα με ωραίο πρόσωπο,αλλά κοντή και με περιφέρεια μεγάλη όχι όμως άσχημη που να σε κάνει να αηδιάζεις...),[size=10pt]χρυσάνθη[/size](ξανθό υπέροχο ελληνικό κουκλί..θυμίζει μενεγάκη στο πρόσωπο...αλλά οι λέξεις φραπέ-παπί-μπριλόλα είναι πασίγνωστες μόνο στο ρεπερτόριο άλλων κορασίδων..),[size=10pt]βάσω[/size](ελληνίδα αγνώστων υποδέλοιπων στοιχείων)
OI λεπτομερεις λιστες χαρακτιριζαν παλαιοτερα τον εξαιρετο φραπεδαρ συναγωνιστη Βασο.μηπως εχεις καποια συγγενια με τον εν λογω???

καλη χρονια!!!!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
OI λεπτομερεις λιστες χαρακτιριζαν παλαιοτερα τον εξαιρετο φραπεδαρ συναγωνιστη Βασο.μηπως εχεις καποια συγγενια με τον εν λογω???

καλη χρονια!!!!

ουδεμία.Απλά με έχει επηρρεάσει με τα πόστ του.Είναι κάτι σαν πρότυπο για μένα.Ώρες ώρες πιάνω τον εαυτό μου ώς κάκιστο αντιγραφέα του,αλλά δε γαμιέται?αφού έτσι μου βγαίνει..
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
το μαρινακι αυτη την εβδομαδα θα ειναι στο ιδρυμα .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom