Νέα

Ομήρου 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 141K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6

dimitrisathina

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
και πάλι Χριστίνα σήμερα...  μια απίστευτη ικανότητα να στον στεγνώνει... Θεά !!!
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Μια ευχή για όλα τα κορίτσια της Ομήρου .....επιτυχία στους στόχους σας για το 2010 ....
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
αδελφια στην ιλιαδα εχθες ηταν απαντες στη θεση τους ορεξατες και δυνατες και εγω που περασα εμεινα ευχαριστημενος απο το ολω προγραμα που εκανα αφεριμ παντα τετοια.
 

iliostalaktos

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
kalimera se olous tous masazolatrides kai xronia polla. 8elw ti voi8ia sas. ti leei omirou to magazi? mexri twra pigaina volta imvrou. poios proteinei na episkeftw to omirou???
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
αδελφια στην ιλιαδα εχθες ηταν απαντες στη θεση τους ορεξατες και δυνατες και εγω που περασα εμεινα ευχαριστημενος απο το ολω προγραμα που εκανα αφεριμ παντα τετοια.
χρόνια πολλά συνάδελφε ....
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
....θα ξόδεψαν όλα τα χρήματα για ψώνια.... :grin:
Και να τα ξόδεψαν θα τα ξαναβγάλουν! Μόνο η κα. Ελένη ήταν διαθέσιμη χθές έτσι και δεν είχες καπαρώσει τεμάχιο και έσκαγες ξαφνικά :grin: Και με τόσο κόσμο να χτυπάει κουδούνια  πρέπει να το ξανασκέφτηκε  :2funny:
 

lebouras

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2009
Μηνύματα
68
Like
2
Πόντοι
0
Να κάνω κι εγώ μια ενημέρωση γιατί δε μου αρέσει μόνο να παίρνω πληροφορίες για την πάρτη μου και τις δικές μου να μην τις μοιράζομαι. Το συμφέρον του ενός είναι συμφέρον όλων και το συνολικό συμφέρον είναι και του ενός (τσσσσ έγραψα!)
Αποφάσισα να κάνω το come-back μετά από απουσία όπως έγραψα και σε άλλο τόπικ αρχίζοντας από αυτό το μαγαζι γιατί το ήξερα από τις παλιές καλές μέρες. Το προσωπικό βέβαια έχει αλλάξει αλλά υπάρχουν σταθερές αξίες (βλέπε Ρούλα)που ήλπιζα νε με θυμούνται και να γλυτώσω τα κερατιάτικα του αγνώστου. Δυστυχώς δεν ήταν εκεί στις γιορτές που πήγα, απουσίαζε σε άδεια κι εγώ που ήλπιζα να αδειάσω, τελικά έμεινα να σκάσω τα γκαφρα για ένα καλό σε γενικές γραμμές μασάζ. Επειδή δεν το βάζω όμως κάτω, επέστρεψα δριμύτερος, δεν ξέρω αν τελικά με θυμήθηκε πραγματικά, αλλά ευτυχώς γλύτωσα το δεύτερο κερατιάτικο γιορτινό κασέρι. Η Ρούλα τα αξίζει ούλα διαχρονικά!!! :rockon: Μια ματιά που έριξα παίζει ωραίος κόσμος και νομίζω πως αξίζει το μαγαζί. Αυτό φάνηκε και από την προσέλευση. Σε λίγο θα βγάλουν καθίσματα και στο διάδρομο, παγκάκι στο κλιμακοστάσιο και καρεκλοθρανία στην ταράτσα. :2funny: Σε άλλο τόπικ θα γράψω εμπειρία και από άλλο μαγαζί.
Κι επειδή συναγωνιστές, όπως ξέρετε το βίτσιο σε εμάς τους μαζαζόβιους είναι η γοητεία του αγνώστου και η πρόκλση για το ακατόρθωτο, ήθελα να ρωτήσω τους πιο έμπειρους αν είναι πάρσιμη μια ψηλή ξανθιά ψιλο-milf, γύρω στα 37 την κάνω, που εκτελεί χρέη σέριφ-γκερλ στο 35. Έχει μακρύ ξανθό μαλλί και σα να γυαλίζει λίγο το πρόσώπό της. Μοιάζει με κορίτσι της διπλανής πόρτας έτσι συνεσταλμένη και ευγενική και λέω στο μέλλον να προσπαθήσω (βίτσια που έχω εεε!). Έχει κανείς εμπειρία με αυτή τι παίζει; Όνομα δεν ξέρω
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.001
Πόντοι
5.975
Από ...  τώρα  γιορτάζουν σήμερα  οι  Φωτεινές ( Σβετες)  :rolleyes: ;)
 

lebouras

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2009
Μηνύματα
68
Like
2
Πόντοι
0
άμα τη ρωσίδα δε τη λένε Σβετλάνα δεν έχει χάρη. Μόνο με το όνομα φτιάχνεσαι! :rockon:
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Χθεσινή επισκεψη στο ίδρυμα. Παρούσες οι Ρούλα η Όλγα η Χριστίνα και η φωτεινή. Τα άλλα κορίτσια μάλλον ήταν σε υπηρεσία.  :knockinb: Διάλεξα φωτεινή και δε το μετάνιωσα. Σταθερή αξια παιδιά. Από ότι έμαθα επέστρεψε και η Αλεξάνδρα. Στην υποδοχή η Μαρίνα στην οποία έκανα μια νύξη για το αν μπαίνει στο δωμάτιο αλλά μου είπε πως όχι γιατί δε ξέρει μασάζ, λες και αυτό είναι το κύριο ζητούμενο :) Πάντως πρέπει να το έχει η Μαρίνα. Άνετα θα τη δοκίμαζα αν και δε μου αρέσουν τα μιλφειγ
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
ψηλή ξανθιά ψιλο-milf, γύρω στα 37 την κάνω, που εκτελεί χρέη σέριφ-γκερλ στο 35. Έχει μακρύ ξανθό μαλλί και σα να γυαλίζει λίγο το πρόσώπό της. Μοιάζει με κορίτσι της διπλανής πόρτας έτσι συνεσταλμένη και ευγενική και λέω στο μέλλον να προσπαθήσω (βίτσια που έχω εεε!). Έχει κανείς εμπειρία με αυτή τι παίζει; Όνομα δεν ξέρω
Εχει στενή σχέση με την κα. Ελένη και δεν παίζει. Ονομα Μαρίνα αλλά μη την μπλέξεις με το άλλο το επικίνδυνο μικρό Μαρινάκι.
 

lebouras

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2009
Μηνύματα
68
Like
2
Πόντοι
0
Εχει στενή σχέση με την κα. Ελένη και δεν παίζει. Ονομα Μαρίνα αλλά μη την μπλέξεις με το άλλο το επικίνδυνο μικρό Μαρινάκι.
ΟΚ το μήνυμα ελήφθη. Κάτι κολήματα που τρώμε όμως. Σου δίνουν στο πιάτο χαβιάρι να φας κι εσύ θέλεις το πρασόριζο. Τι να κάνουμε, αυτή είναι η γοητεία της φάσης. Πόσοι συνφορουμίστες δεν ψάχνουν κατά καιρούς κοπέλες που έφυγαν από ένα μαγαζί και τις αναζητούν απεγνωσμένα. Ευχαριστώ πολύ το φίλο που μπήκε στον κόπο να με ενημερώσει και γλύτωσα από άσκοπο κόπο, χρήμα και πιθανώς... τσαντιά στο κεφάλι. Χα,χα! Πάμε γι'άλλα μάγκες! Ψηλά τα κοντάρια  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom