Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Panos 1978

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2022
Μηνύματα
1.787
Κριτικές
13
Like
5.961
Πόντοι
2.046
Συνάντηση χτες με την κοπέλα στον χώρο της στον Κεραμεικό. Sheena - Session Girls
Με υποδέχτηκε με το μαύρο ρουχαλάκι που επισυνάπτω στο βίντεο. Πολύ όμορφη κοπέλα , πολύ χαμογελαστή και πολύ φιλική σε ολη την συνεδρία. Εβαλε και κάτι ψηλά τακούνια που είχε , οπου το θέαμα έγινε ακομα καλύτερο. Εχει πολύ ωραίο σώμα, μου άρεσαν τα πόδια της , ο κώλος της , αλλά και το πρόσωπο της.

Κάναμε αρκετά πράγματα αυτή την μια ώρα . Worship όπου την περιποιήθηκα αναλόγως , l/c , wrestling, ballbusting, slapping, dirty talk κλπ. Μπορεί να εξελιχθεί εύκολα σε πολύ σκληρή και κυρίαρχη αν της το ζητήσεις, εγώ το πήγα μέχρι ενός σημείου μην μείνω και στα χέρια της και δεν έχει μετά τι να με κάνει. :grin:
Σε ολη την συνεδρία με ρωτούσε τι θέλω , έβαζε και τα κατάλληλα τραγουδάκια στο κινητό της να συντροφεύουν την μάχη μας ( ποια μάχη τώρα, εδώ γελάμε) ,:buck2: πρότεινε και η ίδια κάποια πράγματα, γενικά πέρασε ευχάριστα η ώρα, δεν έδειξε βιασύνη σε τίποτα.

Μια συνεδρία λοιπόν με μια πολύ όμορφη και κυρίως πολύ δυνατή κοπέλα. Απο τις πιο δυνατές που έχω δει. Έμεινα ευχαριστημένος, γενικά έχοντας δει αρκετά βιντεάκια της στο διαδίκτυο, κάτι τέτοιο περίμενα. Δεν απογοητεύτηκα . Σιγουρα αν η συνάντηση είχε και κάποια ερωτική επαφή έστω handjob θα απογειωνόταν, αλλά δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα δυστυχώς. Γενικά δεν είχα τέτοια νύξη, οπότε δεν ρώτησα και εγώ αν προςφέρει. Νομιζω στο site της ειχα διαβάσει όχι.

Από ότι μου είπε λοιπόν έμεινε πολύ ευχαριστημένη από την επίσκεψη της στην χώρα μας, είχε αρκετούς πελάτες (λογικό) πρώτη φορά ήρθε στην χώρα μας, της άρεσε πολύ και μάλλον θα ξανάρθει ίσως τον Δεκέμβρη. Φεύγει σήμερα.

Το κόστος οκ είναι υψηλό, στα ποσά πάνω κάτω που παίρνουν οι κοπέλες από το sessiongirls δυστυχώς . (350 την ώρα) . Τουλάχιστον αυτή έχει την εμπειρία, οπότε ξέρεις τι να περιμένεις. Δεν συναντάς και κάθε μέρα τέτοια τούμπανα...
@dimigoall .. εχει κάτι ωρολογίες στην αρχή ο υποτακτικός.. τι σημαίνουνε ; εφαγε ξύλο ?
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.905
Κριτικές
60
Like
24.171
Πόντοι
20.486

Panos 1978

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2022
Μηνύματα
1.787
Κριτικές
13
Like
5.961
Πόντοι
2.046
Συνάντηση χτες με την κοπέλα στον χώρο της στον Κεραμεικό. Sheena - Session Girls
Με υποδέχτηκε με το μαύρο ρουχαλάκι που επισυνάπτω στο βίντεο. Πολύ όμορφη κοπέλα , πολύ χαμογελαστή και πολύ φιλική σε ολη την συνεδρία. Εβαλε και κάτι ψηλά τακούνια που είχε , οπου το θέαμα έγινε ακομα καλύτερο. Εχει πολύ ωραίο σώμα, μου άρεσαν τα πόδια της , ο κώλος της , αλλά και το πρόσωπο της.

Κάναμε αρκετά πράγματα αυτή την μια ώρα . Worship όπου την περιποιήθηκα αναλόγως , l/c , wrestling, ballbusting, slapping, dirty talk κλπ. Μπορεί να εξελιχθεί εύκολα σε πολύ σκληρή και κυρίαρχη αν της το ζητήσεις, εγώ το πήγα μέχρι ενός σημείου μην μείνω και στα χέρια της και δεν έχει μετά τι να με κάνει. :grin:
Σε ολη την συνεδρία με ρωτούσε τι θέλω , έβαζε και τα κατάλληλα τραγουδάκια στο κινητό της να συντροφεύουν την μάχη μας ( ποια μάχη τώρα, εδώ γελάμε) ,:buck2: πρότεινε και η ίδια κάποια πράγματα, γενικά πέρασε ευχάριστα η ώρα, δεν έδειξε βιασύνη σε τίποτα.

Μια συνεδρία λοιπόν με μια πολύ όμορφη και κυρίως πολύ δυνατή κοπέλα. Απο τις πιο δυνατές που έχω δει. Έμεινα ευχαριστημένος, γενικά έχοντας δει αρκετά βιντεάκια της στο διαδίκτυο, κάτι τέτοιο περίμενα. Δεν απογοητεύτηκα . Σιγουρα αν η συνάντηση είχε και κάποια ερωτική επαφή έστω handjob θα απογειωνόταν, αλλά δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα δυστυχώς. Γενικά δεν είχα τέτοια νύξη, οπότε δεν ρώτησα και εγώ αν προςφέρει. Νομιζω στο site της ειχα διαβάσει όχι.

Από ότι μου είπε λοιπόν έμεινε πολύ ευχαριστημένη από την επίσκεψη της στην χώρα μας, είχε αρκετούς πελάτες (λογικό) πρώτη φορά ήρθε στην χώρα μας, της άρεσε πολύ και μάλλον θα ξανάρθει ίσως τον Δεκέμβρη. Φεύγει σήμερα.

Το κόστος οκ είναι υψηλό, στα ποσά πάνω κάτω που παίρνουν οι κοπέλες από το sessiongirls δυστυχώς . (350 την ώρα) . Τουλάχιστον αυτή έχει την εμπειρία, οπότε ξέρεις τι να περιμένεις. Δεν συναντάς και κάθε μέρα τέτοια τούμπανα...
Συγγνωμη .. εδωσες 350 χωρις σεξ ;
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
390
Like
484
Πόντοι
21

 

PavlakisTheKid

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2023
Μηνύματα
622
Like
1.847
Πόντοι
206


Ευχαριστώ αγόρι μου
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Like
74
Πόντοι
1
Eγώ δεν έχω πάει με καμία Dominatrix από το 2005 που πήγα Αγγλία, γιατι το έχω ορκιστεί στον εαυτό μου , αν θα έκανα session με κάποια, θα έκανα μόνο με την Ερικα, με καμία άλλη. Και όταν θα μου έλεγε τι σου αρέσει, θα της έθετα τον όρο μου, γιατί έχω έναν όρο και μετά θα της έλεγα κάνε ό,τι θα καυλώσει εσένα. Τώρα αν τυχόν η καύλα της είναι ο όρος μου, ε λυπάμαι... θα πρέπει να ρίξει λίγο τα στάνταρ της. Με την Ερικα κάποιος πρέπει να πάει. Για εμένα είναι η μοναδική που αξίζει από όσα έχω διαβάσει εδώ μέσα. Οι άλλες το κάνουν για τα φράγκα.... Εκείνη το κάνει γιατί γουστάρει!
Η έρικα το γουστάρει και το ζει κορυφαία και πίστεψε με πάμε πολλοί γιατί δεν το κάνει για τα φράγκα ,η πιο έμπειρη αφέντρα ακούραστη και μουνάρα έχει όλο το πακέτο
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.309
Κριτικές
22
Like
7.140
Πόντοι
3.446
@dimigoall .. εχει κάτι ωρολογίες στην αρχή ο υποτακτικός.. τι σημαίνουνε ; εφαγε ξύλο ?
Άστα φίλε μου. Αυτά είναι επικίνδυνα μονοπάτια. Άμα πάρεις αυτο τον δρόμο, μετά δεν έχει επιστροφή. Για να στο λέω , κατι ξερω..:grin:
Είναι θέμα χρόνου να με παίζουν ο Ευαγγελάτος και η Τάτι . Σαν να το βλέπω μπροστά μου
''Νεαρός Έλληνας ημεδαπός , (άκρως γοητευτικός) παρέδωσε πνεύμα και σώμα σε ξενοδοχείο ημιδιαμονής στο κέντρο της Αθήνας. Το θύμα έφερε τραύματα σε ολο του το σώμα. Φορούσε χειροπέδες, ενώ ήταν φιμωμένος με μονωτική ταινία. Ακόμα δίπλα του βρέθηκαν και χρησιμοποιημένες και άκρως χυμένες καπότες χαμηλής ποιότητας. Χρήματα δεν είχε πάνω του, ενώ τα ρούχα του ήταν όλα σκισμένα για άγνωστο μέχρι τώρα λόγο. Λέγεται οτι το θύμα έφτασε στο ξενοδοχείο με άκρως πονηρές ορέξεις. Σύμφωνα με το ρεπορτάζ, οι φίλοι του μας τον χαρακτηρίζουν ως ένα αρκετό kinky boy που του άρεσε η περιπέτεια .. Η αστυνομία διεξάγει έρευνες για τον εντοπισμό των δραστών''..:cheesy::buck2:
 

Bilaras@

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2024
Μηνύματα
32
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπερα ποια λέτε είναι καλύτερη η mistress artemis η
Domina erica
 

SPERMINATOR5

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
10
Like
8
Πόντοι
0
Υπάρχει καμία όντως διαθέσιμη που να ψήνεται και για κάλαντα ή θέλει μόνο από κοντά;
 

fboy21

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2024
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα ! Εχει κάποιος γνώμη για την Domina Antzy Karra ?
 

Fotis_freedom

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Like
74
Πόντοι
1
Καλησπερα ποια λέτε είναι καλύτερη η mistress artemis η
Domina erica

Καλησπερα ποια λέτε είναι καλύτερη η mistress artemis η
Domina erica
Και οι δύο έμπειρες ανάλογα αν σου αρέσουν οι αδύνατες πας έρικα αν σου αρέσουν οι παχουλές πας Άρτεμις
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
685
Like
1.680
Πόντοι
206
Γενικά πάντως, θα σου πρότεινα να αποφεύγεις τα σέσσιον με αφέντρες (ή μη) που κινούνται μόνο μέσω σόσιαλ. Καλύτερα προτίμησε κάποια γνωστή του χώρου ή έστω, κάποια η οποία να έχει διάρκή παρουσία σε αγγελίες (λιγότερο προτιμότερο από το προηγούμενο). Με λίγο ψάξιμο σε αυτό και σε άλλα παρόμοια site θα βγάλεις άκρη για το ποια θα σου κάνει κλικ και θα ταιριάζει με τα γούστα σου.

ΥΓ. Την συγκεκριμένη δεν την γνωρίζω, δεν έχω προσωπική άποψη για το αν είναι καλή ή όχι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
232
Κριτικές
1
Like
313
Πόντοι
21
Καλησρπα , ξέρει κάποιος αν η γιν γιν από το στούντιο oriental ειδικεύεται συο fist ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom