Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
390
Like
484
Πόντοι
21
Εχεις δικιο, λαθος μου. Για αυτο μην ξαναγραψεις οτι η Βιδα ειναι η πιο ομορφη.
Που κολλάει και αναφέρεις την Vida τώρα; Αλλά μιας και το ανέφερες για εμένα η Vida είναι η πιο ωραία αφέντρα στην Ελλάδα, για την ακρίβεια είναι top μούναρα η γυναίκα.
 

ffsub

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
50
Like
186
Πόντοι
0
Δεν υπήρχε κανένας λόγος να συμβούν τα εξής 2 γεγονότα:
1) Να ποσταριστεί εδώ το παραπάνω βίντεο ακόμα και αν όντως ήταν αυτήν. Άκομψο τουλάχιστον...
2) Να γίνει επίθεση στο προσωπικό γούστο κάποιου για κάποια επειδή ο κάποιος επισήμανε την επικοινωνιακή γκάφα του 1.

Λέω γω τώρα....
 

Podolagnos999

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
97
Like
102
Πόντοι
0
Δεν υπήρχε κανένας λόγος να συμβούν τα εξής 2 γεγονότα:
1) Να ποσταριστεί εδώ το παραπάνω βίντεο ακόμα και αν όντως ήταν αυτήν. Άκομψο τουλάχιστον...
2) Να γίνει επίθεση στο προσωπικό γούστο κάποιου για κάποια επειδή ο κάποιος επισήμανε την επικοινωνιακή γκάφα του 1.

Λέω γω τώρα....
Απλα ρωτησα αν ειναι αυτη επειδη μου εμοιασε ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω που το κακο. Δεν προσβαλα καμια. Οντως δεν ειναι και ζητησα να αφαιρεθει το σχολιο καθως δεν μπορω να το κανω εγω. Αυτο που του ειπα παει στο "μη λεμε λαλακιες". Και αλλες εχουν παει σε τηλεοπτικα shows, σιγα το πραγμα. Δεν ανεβασα καποιο Link με προσωπικο λογαριασμο facebook/instagram, ουτε τη τραβηξα καμια φωτογραφια στον δρομο. Ανεβασα ενα αποσπασμα που ειναι δημοσια στο youtube οποτε αν ΟΝΤΩΣ ηταν αυτη, δεν βρισκω κατι ακομψο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

ffsub

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
50
Like
186
Πόντοι
0
Απλα ρωτησα αν ειναι αυτη επειδη μου εμοιασε ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω που το κακο. Δεν προσβαλα καμια. Οντως δεν ειναι και ζητησα να αφαιρεθει το σχολιο καθως δεν μπορω να το κανω εγω. Αυτο που του ειπα παει στο "μη λεμε λαλακιες". Και αλλες εχουν παει σε τηλεοπτικα shows, σιγα το πραγμα.
Νομίζω κι εσύ κατάλαβες ότι είπες λαλακία, προφανώς από λάθος. Και υπεύθυνη η κίνηση να ζητήσεις να κατέβει. Η απάντηση σε κάποιον που στο επισήμανε τύπου "Ναι, αλλά εσένα σ'αρέσει η Μαρία η Άσχημη" είναι κάπως... δεν είναι;
 

Podolagnos999

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
97
Like
102
Πόντοι
0
Νομίζω κι εσύ κατάλαβες ότι είπες λαλακία, προφανώς από λάθος. Και υπεύθυνη η κίνηση να ζητήσεις να κατέβει. Η απάντηση σε κάποιον που στο επισήμανε τύπου "Ναι, αλλά εσένα σ'αρέσει η Μαρία η Άσχημη" είναι κάπως... δεν είναι;
Οχι, η απαντηση μου παει ακριβως σε αυτο που ειπε να μη λεμε μαλακιες καθως δεν νομιζω να ειπα μαλακια. Οτι σου ειπα και πριν, αν ηταν αυτη δεν υπαρχει κανενα foul αλλα επειδη δεν ειναι ζητησα να κατεβει η τουλαχιστον να τροποποιηθει το σχολιο πανω απο το βιντεο και να περαστει σαν ενα σχολιο που δειχνει απλα μια ωραια γυναικα. Νομιζω εχω δικαιωμα να ανεβασω φωτογραφια η βιντεο που υπαρχει δημοσια και να πω τη γνωμη μου χωρις βεβαια να προσβαλω. Η οχι?
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
390
Like
484
Πόντοι
21
Οχι, η απαντηση μου παει ακριβως σε αυτο που ειπε να μη λεμε μαλακιες καθως δεν νομιζω να ειπα μαλακια. Οτι σου ειπα και πριν, αν ηταν αυτη δεν υπαρχει κανενα foul αλλα επειδη δεν ειναι ζητησα να κατεβει η τουλαχιστον να τροποποιηθει το σχολιο πανω απο το βιντεο και να περαστει σαν ενα σχολιο που δειχνει απλα μια ωραια γυναικα. Νομιζω εχω δικαιωμα να ανεβασω φωτογραφια η βιντεο που υπαρχει δημοσια και να πω τη γνωμη μου χωρις βεβαια να προσβαλω. Η οχι?
Δεν πάμε καλά και μόλις έχουν αρχίσει οι ζέστες. Μου έγραψες ότι γράφω λαλακίες επειδή έχω γράψει ότι η Vida είναι η πιο ωραία αφέντρα. Όσο και να χτυπιέσαι κάτω αυτό που υποστηρίζω δεν είναι λαλακία γιατί αντικειμενικά η Vida είναι μια ωραία δίμετρη γυναικάρα με ποδάρες. Άλλωστε από Πέμπτη που θα έρθει στην Αθήνα όποιος γουστάρει να την δει θα το διαπιστώσει από κοντά.
Εσύ βέβαια μπορεί να έχεις άλλα γούστα και να μη σου αρέσει, είναι δικαίωμά σου.
 

Podolagnos999

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
97
Like
102
Πόντοι
0
Και κάπου εδώ εγώ σταματάω... Καλύφθηκα :cheesy:.
Α καλα.. Η κοπελα (η ναταλι) εχει φωτογραφιες με το προσωπο της ανεβασμενο. Αν ΔΕΝ ειχε το προσωπο της ανεβασμενο θα ημουν foul. Αν ανεβαζα προσωπικους λογαριασμους απο social θα ημουν επισης foul. Τωρα γιατι? Αν δεν μπορεις να απαντησεις με επιχειρηματα απλα μην απαντας.
 

Nikos40@

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
158
Like
337
Πόντοι
21
Έχει πάει κάποιος με Αλεξάνδρα τώρα τελευταία να πει εντυπώσεις?
 

VaggelisAth

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2019
Μηνύματα
102
Κριτικές
3
Like
114
Πόντοι
1
Ξέρεις κάνεις τπτ;
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
700
Like
481
Πόντοι
26
Θέλω να πάω στο castle Και να δοκιμάσω την κοπέλα που έκανε στο sugarΜπέιμπ μια ταινία την την inked .. Δεν είμαι υποτακτικός το αντίθετο είμαι θα έλεγα, Απλά μου αρέσει πολύ αυτή η κοπέλα και μου βγάζει κάτι το πολύ πρόστυχο. Αν ζητήσω έτσι food job και διάφορα τέτοια χωρίς mdsm (Ούτε να το γράψω δεν ξέρω μάλλον) Θα έχω καμιά τύχη λέτε ;; Αυτά είναι γούστα και ο καθένας μας έχει διαφορετικά απλά μαρέσει πάρα πολύ αυτή η κοπέλα δεν γλύφω πόδια και τα λοιπά ούτε μαρέσει να με δένουν και τέτοια απλά μήπως μπορώ να τα βρω λίγο σε αυτό που θέλω και να περάσω καλά αν όχι δεν πειράζει ,δεν θα πάω
 

PaNik14

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
199
Κριτικές
2
Like
631
Πόντοι
81
Θέλω να πάω στο castle Και να δοκιμάσω την κοπέλα που έκανε στο sugarΜπέιμπ μια ταινία την την inked .. Δεν είμαι υποτακτικός το αντίθετο είμαι θα έλεγα, Απλά μου αρέσει πολύ αυτή η κοπέλα και μου βγάζει κάτι το πολύ πρόστυχο. Αν ζητήσω έτσι food job και διάφορα τέτοια χωρίς mdsm (Ούτε να το γράψω δεν ξέρω μάλλον) Θα έχω καμιά τύχη λέτε ;; Αυτά είναι γούστα και ο καθένας μας έχει διαφορετικά απλά μαρέσει πάρα πολύ αυτή η κοπέλα δεν γλύφω πόδια και τα λοιπά ούτε μαρέσει να με δένουν και τέτοια απλά μήπως μπορώ να τα βρω λίγο σε αυτό που θέλω και να περάσω καλά αν όχι δεν πειράζει ,δεν θα πάω
Μπορείς να πάρεις τηλ και να τους ρωτήσεις, το πολύ πολύ να σου πουν όχι. Προσωπικά δεν έχω εμπειρία εκεί
 

Bilaras@

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2024
Μηνύματα
32
Like
8
Πόντοι
0
Καλημέρα γνωρίζει κανείς εδώ τίποτα
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
390
Like
484
Πόντοι
21
Καλημέρα γνωρίζει κανείς εδώ τίποτα
Είναι γνωστή η Άρτεμις και καιρό στο επάγγελμα. Αυτές οι φωτογραφίες όμως είναι παλιές ή πάρα μα πάρα πολύ επεξεργασμένες. Από ότι βλέπεις να προσθέσεις καμιά 15αριά χρόνια και καμιά 20αριά κιλά.
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.364
Like
4.706
Πόντοι
456
Για γριά δεν ξέρω, αλλά χοντρή (συγγνώμη για τον χαρακτηρισμό) ΝΑΙ, από ότι βλέπω !
 

ypotaktikos97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
1.306
Κριτικές
22
Like
7.127
Πόντοι
3.446
Kλείστηκε ραντεβού με την κοπέλα για την άλλη εβδομάδα που έρχεται Ελλάδα. Sheena - Session Girls . Απο φωτογραφίες και αρκετά βίντεο που είδα στο ίντερνετ, φαίνεται πέρα απο πολύ όμορφη , αρκετά έμπειρη και πάρα πολύ δυνατή, οτι πρέπει πιστεύω για εμένα. :smiling-face-with-heart-eyes:
Θα προσπαθήσω τουλάχιστον να σταθώ με αξιοπρέπεια στον αγώνα μας, έστω για κανα 2λεπτο, παραπάνω δύσκολο το βλέπω , εκτος και αν με συμπαθήσει ξέρω εγώ και δείξει λίγο έλεος. Βγάζω και τέτοια γλύκα , οπότε όλα είναι πιθανά.:buck2:
Εχουν ανέβει στο κανάλι του ufc στο youtube κάτι βιντεάκια απο power slap για οσους το ξέρετε.. Λέω να το αποφύγω, το βλέπω λίγο ζόρικο για εμένα. Μην καταλήξω σαν την κοπέλα στο 08.55 και με μαζεύουν μετά με το κουταλάκι..:grin:
 

ΤΖΟΤΖΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2007
Μηνύματα
586
Κριτικές
6
Like
66
Πόντοι
6

Mgeorge1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
556
Κριτικές
26
Like
1.895
Πόντοι
2.476
Kλείστηκε ραντεβού με την κοπέλα για την άλλη εβδομάδα που έρχεται Ελλάδα. Sheena - Session Girls . Απο φωτογραφίες και αρκετά βίντεο που είδα στο ίντερνετ, φαίνεται πέρα απο πολύ όμορφη , αρκετά έμπειρη και πάρα πολύ δυνατή, οτι πρέπει πιστεύω για εμένα. :smiling-face-with-heart-eyes:
Θα προσπαθήσω τουλάχιστον να σταθώ με αξιοπρέπεια στον αγώνα μας, έστω για κανα 2λεπτο, παραπάνω δύσκολο το βλέπω , εκτος και αν με συμπαθήσει ξέρω εγώ και δείξει λίγο έλεος. Βγάζω και τέτοια γλύκα , οπότε όλα είναι πιθανά.:buck2:
Εχουν ανέβει στο κανάλι του ufc στο youtube κάτι βιντεάκια απο power slap για οσους το ξέρετε.. Λέω να το αποφύγω, το βλέπω λίγο ζόρικο για εμένα. Μην καταλήξω σαν την κοπέλα στο 08.55 και με μαζεύουν μετά με το κουταλάκι..:grin:
 

mistress.gr

Αφέντρα
Εγγρ.
3 Φεβ 2015
Μηνύματα
246
Like
476
Παντως η Αλεξανδρα σε 2 βιντεακια της που ειδα αυτον τον μηνα παχυνε πολυ παντου .Οχι οτι ειναι κακο αυτο βεβαια για αυτους που θελουν μπαμπατσικες . Mistress Alexandra punishes her slave by scratching him all over his body | Clips4sale
Φαίνεται ότι δεν κοιτάς συχνά το twitter μου.
Εκεί θα δεις πρόσφατες φωτο μου όπως αυτες
 

Συνημμένα

  • IMG_1072.jpeg
    IMG_1072.jpeg
    438 KB · Εμφανίσεις: 36
  • IMG_1071.jpeg
    IMG_1071.jpeg
    357,3 KB · Εμφανίσεις: 39

Coggers

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2018
Μηνύματα
84
Κριτικές
2
Like
387
Πόντοι
20
Kλείστηκε ραντεβού με την κοπέλα για την άλλη εβδομάδα που έρχεται Ελλάδα. Sheena - Session Girls . Απο φωτογραφίες και αρκετά βίντεο που είδα στο ίντερνετ, φαίνεται πέρα απο πολύ όμορφη , αρκετά έμπειρη και πάρα πολύ δυνατή, οτι πρέπει πιστεύω για εμένα. :smiling-face-with-heart-eyes:
Θα προσπαθήσω τουλάχιστον να σταθώ με αξιοπρέπεια στον αγώνα μας, έστω για κανα 2λεπτο, παραπάνω δύσκολο το βλέπω , εκτος και αν με συμπαθήσει ξέρω εγώ και δείξει λίγο έλεος. Βγάζω και τέτοια γλύκα , οπότε όλα είναι πιθανά.:buck2:
Εχουν ανέβει στο κανάλι του ufc στο youtube κάτι βιντεάκια απο power slap για οσους το ξέρετε.. Λέω να το αποφύγω, το βλέπω λίγο ζόρικο για εμένα. Μην καταλήξω σαν την κοπέλα στο 08.55 και με μαζεύουν μετά με το κουταλάκι..:grin:
Έχει κάνει Judo κανονικά, στα -63 κιλά, σε παγκόσμιο επίπεδο. Δεν ήταν επιπέδου μεταλλίων, αλλά τον μέσο άντρα τον έπαιρνε με ένα πόδι και ένα χέρι. Είναι εδώ και χρόνια πολύ γνωστή στην σκηνή του mixed wrestling, αλλά δυστυχώς φαρμακωμένη. Όταν έκανε judo ήταν μια ωραία κανονική κοπέλα - τώρα μοιάζει με pit bull.

Αν θες κάτι πολύ δυνατό με πραγματικές τεχνικές γνώσεις, πρέπει να είναι η καλύτερη μαζί με την Ina Black.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom