Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Nutsitos

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
53
Like
36
Πόντοι
0
Τι αυταρχικό ρε τύπε?
Αυτή την πηγαίναμε κωλοφεράντζα στο στούντιο της Κηφισού.
Ε και τι έγινε? Αλλο το αυταρχικό αλλο η αφέντρα, υπάρχουν και οι switch ρόλο θα παίξει!
 
  • Like
Αντιδράσεις: LB
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.969
Κριτικές
32
Like
7.613
Πόντοι
3.886
Υπάρχει καμία αφέντρα που να συνεργάζεται με τρανς και να την φέρει μαζι
 

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
228
Κριτικές
1
Like
307
Πόντοι
21


Έχεις κάποιος εμπειρία ;;
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
392
Like
480
Πόντοι
21


Έχεις κάποιος εμπειρία ;;
Χωρίς φωτογραφίες, χωρίς τηλέφωνο; Δεν φαίνεται σοβαρή περίπτωση.
 

Goetianson

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2021
Μηνύματα
8
Like
6
Πόντοι
0
Υπάρχει κάποια αφέντρα από τις γνωστές που να δέχεται στο session πάνω να κάνει breathplay με πόπερς; Έχει κάποιος εμπειρία; Ευχαριστώ.
 

VaggelisAth

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2019
Μηνύματα
102
Κριτικές
3
Like
114
Πόντοι
1


Έχεις κάποιος εμπειρία ;;
Ζητάει 170 ακατεβατα.
Πιος θα της τα δώσει;
Απορω
 

TreuerHund

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2023
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Υπάρχει κάποια αφέντρα από τις γνωστές που να δέχεται στο session πάνω να κάνει breathplay με πόπερς; Έχει κάποιος εμπειρία;
Το καλύτερο breathplay το κάνει η Κυρία Αλεξάνδρα και η Switch Μεσσαλίνα. Έχω εμπειρία ναι.
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81


Έχεις κάποιος εμπειρία ;;
Εσένα τι ακριβως σου εκανε κλικ σε αυτη την αγγελια ;; Εχει ολα εκεινα τα στοιχεια για να την προσπεράσεις !
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
260
Like
142
Πόντοι
1
Η έρικα το γουστάρει και το ζει κορυφαία και πίστεψε με πάμε πολλοί γιατί δεν το κάνει για τα φράγκα ,η πιο έμπειρη αφέντρα ακούραστη και μουνάρα έχει όλο το πακέτο
Ερίκα και πάσης Ελλάδος ή μόνη που μένει είκοσι μέρες Σαλονίκη γιατί έχει πολύ δουλειά, περιμένουμε και την όλγα να έρθει την έχω δει σε φωτογραφίες και με αρέσει πολύ
 

sissyboy.

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2024
Μηνύματα
23
Like
21
Πόντοι
0
είμαι παθητικός και θέλω να γίνω κοπέλα όποιος ενεργητικός ενδιαφέρεται να μου στείλει π.μ
 

Stev77

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2018
Μηνύματα
42
Κριτικές
2
Like
248
Πόντοι
0


Έχεις κάποιος εμπειρία ;;
Επικοινώνησα και εγώ μαζί της στο email, ζήτησα 2 ωρο ραντεβου και μου ειπε 300. Της ζητησα φωτογραφιες της και μου εστειλε μια προσωπου.

Μετα της ειπα 2ωρο της δινω 200 και το κλεινω...μου ειπε το καλυτερο στα 280 :cheesy: Προφανως και δε πηγα.

Απο τη φωτογραφια που εστειλε και οπως την εκοψα, φαινεται οντως κατω απο 30 σιγουρα (αυτη λεει 24) αλλα δε μπορω να προσδιορισω.

Αγρια φατσα με σκουλαρικι στη μυτη και στο στομα, γραμμες στα φρυδια, παιζει να παιρνει και ουσιες. Γενικα δειχνει για αυταρχικη.
 

Coggers

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2018
Μηνύματα
84
Κριτικές
2
Like
387
Πόντοι
20
Επικοινώνησα και εγώ μαζί της στο email, ζήτησα 2 ωρο ραντεβου και μου ειπε 300. Της ζητησα φωτογραφιες της και μου εστειλε μια προσωπου.

Μετα της ειπα 2ωρο της δινω 200 και το κλεινω...μου ειπε το καλυτερο στα 280 :cheesy: Προφανως και δε πηγα.

Απο τη φωτογραφια που εστειλε και οπως την εκοψα, φαινεται οντως κατω απο 30 σιγουρα (αυτη λεει 24) αλλα δε μπορω να προσδιορισω.

Αγρια φατσα με σκουλαρικι στη μυτη και στο στομα, γραμμες στα φρυδια, παιζει να παιρνει και ουσιες. Γενικα δειχνει για αυταρχικη.
Ε, εντάξει, τώρα ξεκινάει και δοκιμάζει πόσα μπορεί να ζητήσει. Πάντως στα συγκαλά της εντελώς δεν θα είναι.
Εμένα Ουκρανή, που είχε βγει απο δω και απο κει (fetlife, kanesex κτλ) πριν κάνα χρόνο, αλλά τώρα είναι κρυμένη, μου είχε ζητήσει 300 για 1 ώρα. Αν δεν το κάνουν ως δουλειά, αλλά απλώς σαν ένα πρόσθετο εισόδημα, τόσα θα ζητήσουν και δεν έχουν πρόβλημα να κάνουν και 2 σέσσιον τον μήνα.
 

Greek_promo1

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
5
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά πρώτο session με την κυρία Ίσιδα πριν μία εβδομάδα.Εγώ να σας πω ότι ήταν η πρώτη μου φορά σε επαγγελματία αφέντρα, συνέχεια από το 2020 βρισκόμουν με κοπέλες από Instagram που δεν έχουν σχέση με τέτοια φετίχ ή είναι ερασιτέχνες.Εκανα συνέχεια τύπου cashmeet,τον σοφέρ και session σε σπίτια με 2-3 φίλες ταυτόχρονα συνήθως φοιτήτριες που θέλανε λεφτά, πολλά λεφτά όμως για απλά να γλείφω πόδια και να με φτύνουν.Εδω με την κυρία Ίσιδα από την πρώτη στιγμή που πήγα στον χώρο της μου φάνηκε παράξενα ευγενική και χωρίς ειρωνίες δέχτηκε ότι της είπα τι μου αρέσει και ότι δεν θέλω να μου κάνει.Από κοντά είναι πιο ωραία την αδικούν η φωτογραφίες πολύ και έχει και ωραίο σώμα με πολύ ευκινησία.Διαθέτει αρκετό χιούμορ που σε κάνει να γελάσεις όταν θέλει και αν είσαι νορμάλ τύπος δέχεται και τα δικά σου αστεία γιατί πάνω από όλα θέλει να περάσεις κυρίως καλά πρώτα εσύ και μετά αυτή.λεφτα και ώρα δεν ασχολείται και πολύ σε φάση που αν ξέχναγα να πληρώσω παίζει να έλεγε ε δεν πειράζει την επόμενη φορά θα τα βρούμε .Σαν session τώρα χαλαρά πράγματα, έγινα το τασάκι της,εγλειψα στάχτες από τα απίστευτα πόδια της, καθάρισα ότι παπούτσι και μπότα είχε και με γέμισε χλέπες και χαστούκια.οτι ήθελα ακριβώς χωρίς να με πίεση σαν μικρός και αρχάριος που είμαι.Αν και προτιμώ τύπου αφέντρες της διπλανής πόρτας, πλέον δεν υπάρχει λόγος να χαλάω λεφτά για να μην παίρνω σχεδόν τίποτα πίσω.
ΥΓ ακόμα έχω σαν μπιλάκια στην γλώσσα μου από το καθάρισμα των υποδημάτων της κυρίας Ίσιδας και ανυπομονώ πότε θα τα ξανακαθαρίσω πάλι.
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
680
Like
1.668
Πόντοι
206
Καλησπέρα παιδιά πρώτο session με την κυρία Ίσιδα πριν μία εβδομάδα.Εγώ να σας πω ότι ήταν η πρώτη μου φορά σε επαγγελματία αφέντρα, συνέχεια από το 2020 βρισκόμουν με κοπέλες από Instagram που δεν έχουν σχέση με τέτοια φετίχ ή είναι ερασιτέχνες.Εκανα συνέχεια τύπου cashmeet,τον σοφέρ και session σε σπίτια με 2-3 φίλες ταυτόχρονα συνήθως φοιτήτριες που θέλανε λεφτά, πολλά λεφτά όμως για απλά να γλείφω πόδια και να με φτύνουν.Εδω με την κυρία Ίσιδα από την πρώτη στιγμή που πήγα στον χώρο της μου φάνηκε παράξενα ευγενική και χωρίς ειρωνίες δέχτηκε ότι της είπα τι μου αρέσει και ότι δεν θέλω να μου κάνει.Από κοντά είναι πιο ωραία την αδικούν η φωτογραφίες πολύ και έχει και ωραίο σώμα με πολύ ευκινησία.Διαθέτει αρκετό χιούμορ που σε κάνει να γελάσεις όταν θέλει και αν είσαι νορμάλ τύπος δέχεται και τα δικά σου αστεία γιατί πάνω από όλα θέλει να περάσεις κυρίως καλά πρώτα εσύ και μετά αυτή.λεφτα και ώρα δεν ασχολείται και πολύ σε φάση που αν ξέχναγα να πληρώσω παίζει να έλεγε ε δεν πειράζει την επόμενη φορά θα τα βρούμε .Σαν session τώρα χαλαρά πράγματα, έγινα το τασάκι της,εγλειψα στάχτες από τα απίστευτα πόδια της, καθάρισα ότι παπούτσι και μπότα είχε και με γέμισε χλέπες και χαστούκια.οτι ήθελα ακριβώς χωρίς να με πίεση σαν μικρός και αρχάριος που είμαι.Αν και προτιμώ τύπου αφέντρες της διπλανής πόρτας, πλέον δεν υπάρχει λόγος να χαλάω λεφτά για να μην παίρνω σχεδόν τίποτα πίσω.
ΥΓ ακόμα έχω σαν μπιλάκια στην γλώσσα μου από το καθάρισμα των υποδημάτων της κυρίας Ίσιδας και ανυπομονώ πότε θα τα ξανακαθαρίσω πάλι.
Φλε μου καλή αρχή! Καλώς ήρθες στο μαγικό κόσμο της Ίσιδας...Αν της αφεθείς θα δεις και θα νιώσεις πράγματα που θα διαλύσουν όλα τα ταμπού και τα όρια σου...
 

Nikos40@

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
158
Like
337
Πόντοι
21
Καλησπέρα παιδιά πρώτο session με την κυρία Ίσιδα πριν μία εβδομάδα.Εγώ να σας πω ότι ήταν η πρώτη μου φορά σε επαγγελματία αφέντρα, συνέχεια από το 2020 βρισκόμουν με κοπέλες από Instagram που δεν έχουν σχέση με τέτοια φετίχ ή είναι ερασιτέχνες.Εκανα συνέχεια τύπου cashmeet,τον σοφέρ και session σε σπίτια με 2-3 φίλες ταυτόχρονα συνήθως φοιτήτριες που θέλανε λεφτά, πολλά λεφτά όμως για απλά να γλείφω πόδια και να με φτύνουν.Εδω με την κυρία Ίσιδα από την πρώτη στιγμή που πήγα στον χώρο της μου φάνηκε παράξενα ευγενική και χωρίς ειρωνίες δέχτηκε ότι της είπα τι μου αρέσει και ότι δεν θέλω να μου κάνει.Από κοντά είναι πιο ωραία την αδικούν η φωτογραφίες πολύ και έχει και ωραίο σώμα με πολύ ευκινησία.Διαθέτει αρκετό χιούμορ που σε κάνει να γελάσεις όταν θέλει και αν είσαι νορμάλ τύπος δέχεται και τα δικά σου αστεία γιατί πάνω από όλα θέλει να περάσεις κυρίως καλά πρώτα εσύ και μετά αυτή.λεφτα και ώρα δεν ασχολείται και πολύ σε φάση που αν ξέχναγα να πληρώσω παίζει να έλεγε ε δεν πειράζει την επόμενη φορά θα τα βρούμε .Σαν session τώρα χαλαρά πράγματα, έγινα το τασάκι της,εγλειψα στάχτες από τα απίστευτα πόδια της, καθάρισα ότι παπούτσι και μπότα είχε και με γέμισε χλέπες και χαστούκια.οτι ήθελα ακριβώς χωρίς να με πίεση σαν μικρός και αρχάριος που είμαι.Αν και προτιμώ τύπου αφέντρες της διπλανής πόρτας, πλέον δεν υπάρχει λόγος να χαλάω λεφτά για να μην παίρνω σχεδόν τίποτα πίσω.
ΥΓ ακόμα έχω σαν μπιλάκια στην γλώσσα μου από το καθάρισμα των υποδημάτων της κυρίας Ίσιδας και ανυπομονώ πότε θα τα ξανακαθαρίσω πάλι.
Η Ισιδα είναι μία κατηγορία από μόνη της!
Έχω κάνει μέχρι στιγμής 7 συνεδρίες μαζί της και κάθε φορά είναι διαφορετικά!!
 

Andreasups41

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
77
Like
216
Πόντοι
20
Επιτέλους επέστρεψε η έρικα γεννημένη Αφέντρα σωστή σε όλα της ,τι να πρωτογράψω η πρώτη Αφέντρα που ξεκίνησε πιτσιρίκα και συνεχίζει ακάθεκτη με φουλ ενέργεια και κάνει τα πάντα,η μόνη που με έχει καταφέρει να τελειώσω από πίσω με μασάζ προστάτη και φίστιγκ, να γλύφω τα πόδια της στην βεράντα φορώντας το λουρί μου και να πίνω την χρυσή της βροχή με ευχαρίστηση και χωρίς να φοβάμαι τίποτα λόγω των εξετάσεων που κάνει κάθε μήνα ,σήμερα έχω κλείσει μαζί της ανυπομονώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom