Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Stev77

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2018
Μηνύματα
42
Κριτικές
2
Like
248
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά πρώτο session με την κυρία Ίσιδα πριν μία εβδομάδα.Εγώ να σας πω ότι ήταν η πρώτη μου φορά σε επαγγελματία αφέντρα, συνέχεια από το 2020 βρισκόμουν με κοπέλες από Instagram που δεν έχουν σχέση με τέτοια φετίχ ή είναι ερασιτέχνες.Εκανα συνέχεια τύπου cashmeet,τον σοφέρ και session σε σπίτια με 2-3 φίλες ταυτόχρονα συνήθως φοιτήτριες που θέλανε λεφτά, πολλά λεφτά όμως για απλά να γλείφω πόδια και να με φτύνουν.Εδω με την κυρία Ίσιδα από την πρώτη στιγμή που πήγα στον χώρο της μου φάνηκε παράξενα ευγενική και χωρίς ειρωνίες δέχτηκε ότι της είπα τι μου αρέσει και ότι δεν θέλω να μου κάνει.Από κοντά είναι πιο ωραία την αδικούν η φωτογραφίες πολύ και έχει και ωραίο σώμα με πολύ ευκινησία.Διαθέτει αρκετό χιούμορ που σε κάνει να γελάσεις όταν θέλει και αν είσαι νορμάλ τύπος δέχεται και τα δικά σου αστεία γιατί πάνω από όλα θέλει να περάσεις κυρίως καλά πρώτα εσύ και μετά αυτή.λεφτα και ώρα δεν ασχολείται και πολύ σε φάση που αν ξέχναγα να πληρώσω παίζει να έλεγε ε δεν πειράζει την επόμενη φορά θα τα βρούμε .Σαν session τώρα χαλαρά πράγματα, έγινα το τασάκι της,εγλειψα στάχτες από τα απίστευτα πόδια της, καθάρισα ότι παπούτσι και μπότα είχε και με γέμισε χλέπες και χαστούκια.οτι ήθελα ακριβώς χωρίς να με πίεση σαν μικρός και αρχάριος που είμαι.Αν και προτιμώ τύπου αφέντρες της διπλανής πόρτας, πλέον δεν υπάρχει λόγος να χαλάω λεφτά για να μην παίρνω σχεδόν τίποτα πίσω.
ΥΓ ακόμα έχω σαν μπιλάκια στην γλώσσα μου από το καθάρισμα των υποδημάτων της κυρίας Ίσιδας και ανυπομονώ πότε θα τα ξανακαθαρίσω πάλι.
Πραγματικά όλοι λένε τα καλύτερα για τη Κυρία Ισίδα....

Και εγώ κάπως έτσι κάποια στιγμή κατάφερα να κλείσω ραντεβού και επιτέλους να τη συναντήσω,διαβάζοντας όλα τα καλά σχόλια, έκατσε έκτακτο ταξίδι επαγγελματικό και ακύρωσα 2 ημέρες πριν το ραντεβού. Το σκεφτόμουν καμιά βδομάδα...

Μια δεν έχω χρόνο, μια υποχρεώσεις, μια λείπει απο Αθήνα...που θα πάει θα τα καταφέρω ευελπιστώ σύντομα και εγώ...
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
685
Like
1.680
Πόντοι
206
Πραγματικά όλοι λένε τα καλύτερα για τη Κυρία Ισίδα....

Και εγώ κάπως έτσι κάποια στιγμή κατάφερα να κλείσω ραντεβού και επιτέλους να τη συναντήσω,διαβάζοντας όλα τα καλά σχόλια, έκατσε έκτακτο ταξίδι επαγγελματικό και ακύρωσα 2 ημέρες πριν το ραντεβού. Το σκεφτόμουν καμιά βδομάδα...

Μια δεν έχω χρόνο, μια υποχρεώσεις, μια λείπει απο Αθήνα...που θα πάει θα τα καταφέρω ευελπιστώ σύντομα και εγώ...
Ρε πλάκα μας κάνετε οι Αθηναίοι !!! Εμείς πάμε σε μάγισσες και χαρτορίχτρες και κοιτάζουμε μαγικές σφαίρες για να δούμε πότε θα μας τιμήσει 2-3 φορές το χρόνο και σκοτωνόμαστε ποιος θα πρωτοπρολάβει....και εσείς κοιτάτε πότε θα έχει ολόγιομο φεγγάρι με ωροσκόπο στην αφροδιτη.... Αν έμενα Αθήνα κωλόμπαρο θα μου τον είχε κάνει η Αφέντρα :cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:

ΥΓ φίλε λίγο τρόλλαρω μην παρεξηγηθείς
 

footstool21

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2012
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Πριν από 2 ώρες περίπου τελείωσε η συνεδρία που είχα με την Vida και για άλλη μια φορά ήταν φανταστική εμπειρία.
Για να μην λένε όμως διάφοροι ότι γράφω μόνο τα θετικά θα γράψω και το αρνητικό για την συγκεκριμένη θεά.
Το αρνητικό είναι πως παρά τον πόνο και την ξεφτίλα που νιώθω σε όλη τη διάρκεια του session ο χρόνος μαζί της περνάει σαν νερό. Όταν τελείωσε η μιαμιση ώρα συνεδρίας ένιωσα ότι ήταν πολύ λιγότερο. Για να χορτάσω την συγκεκριμένη αφέντρα μάλλον πρέπει να κλείνω κανένα 5ωρο και ας μην μπορώ μετά να κάτσω για κανένα μήνα. Ανυπομονώ για την επόμενη φορά.
Δεν είναι τρομερά πολύ αδύνατη??
 

footstool21

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2012
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Η Ερικα παιδιά τι ηλικία είναι;; σε κάποιες φώτο φαίνεται 30ρα ενώ σε κάποιες άλλες 50αρα. Και μια διευκρίνηση επειδή οι φώτο μπερδεύουν λίγο... Είναι σίγουρα γυναίκα;; γιατί εάν τίποτα trans εγχειρισμένο κτλ δε γουστάρω
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
474
Like
739
Πόντοι
81
Η Ερικα παιδιά τι ηλικία είναι;; σε κάποιες φώτο φαίνεται 30ρα ενώ σε κάποιες άλλες 50αρα. Και μια διευκρίνηση επειδή οι φώτο μπερδεύουν λίγο... Είναι σίγουρα γυναίκα;; γιατί εάν τίποτα trans εγχειρισμένο κτλ δε γουστάρω
Αυτό με το trans πως σου ήρθε ;;;; Γυναίκα 100%
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
390
Like
484
Πόντοι
21
Δεν είναι τρομερά πολύ αδύνατη??
Η Vida είναι αδύνατη σε στυλ μοντέλου όμως όχι ανορεξικιά. Το σώμα της είναι πχ σαν της Ηλιάνας Παπαγεωργίου. Από κοντά θα δεις ότι βλέπεις στις φωτογραφίες, αν για τα γούστα σου είναι αδύνατη τότε θα δεις μια αδύνατη, αν για τα γούστα σου βλέπεις ένα μοντέλο θα δεις ένα μοντέλο.
 

Jxt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2022
Μηνύματα
119
Κριτικές
1
Like
417
Πόντοι
281
Σαν session τώρα χαλαρά πράγματα, έγινα το τασάκι της,εγλειψα στάχτες από τα απίστευτα πόδια της, καθάρισα ότι παπούτσι και μπότα είχε και με γέμισε χλέπες και χαστούκια.οτι ήθελα ακριβώς χωρίς να με πίεση σαν μικρός και αρχάριος που είμαι.

:confused:
Screenshot_22.jpg
 

Andreasups41

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
77
Like
216
Πόντοι
20
Η Ερικα παιδιά τι ηλικία είναι;; σε κάποιες φώτο φαίνεται 30ρα ενώ σε κάποιες άλλες 50αρα. Και μια διευκρίνηση επειδή οι φώτο μπερδεύουν λίγο... Είναι σίγουρα γυναίκα;; γιατί εάν τίποτα trans εγχειρισμένο κτλ δε γουστάρω
Γυναικάρα είναι και για εμένα η καλύτερη στο bdsm ,η πιο έμπειρη με το που επέστρεψε από διακοπές την επισκέφτηκα αμέσως για άλλη μία φορά καταπληκτική σε όλα
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
260
Like
142
Πόντοι
1
Γυναικάρα είναι και για εμένα η καλύτερη στο bdsm ,η πιο έμπειρη με το που επέστρεψε από διακοπές την επισκέφτηκα αμέσως για άλλη μία φορά καταπληκτική σε όλα
Την περιμένουμε Σαλονίκη 20 ημέρες κάθεται έχει δουλειά, η Ερίκα ξέρει από βδσμ
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
260
Like
142
Πόντοι
1
Η Vida είναι αδύνατη σε στυλ μοντέλου όμως όχι ανορεξικιά. Το σώμα της είναι πχ σαν της Ηλιάνας Παπαγεωργίου. Από κοντά θα δεις ότι βλέπεις στις φωτογραφίες, αν για τα γούστα σου είναι αδύνατη τότε θα δεις μια αδύνατη, αν για τα γούστα σου βλέπεις ένα μοντέλο θα δεις ένα μοντέλο.
Κόκκαλο είναι και άσχετη η Αριάδνη είναι πολύ καλύτερη
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
390
Like
484
Πόντοι
21
Κόκκαλο είναι και άσχετη η Αριάδνη είναι πολύ καλύτερη
Καλά με έπεισες, την άλλη φορά που θα την επισκεφτώ θα της πάω ένα ταψί παστίτσιο και θα της πω να το φάει όλο γιατί του Simos1978 του αρέσουν οι χοντρές.
Κάθε άνθρωπος έχει τα γούστα του, εσένα σου αρέσουν οι στρουμπουλές, εμένα οι κορμάρες σαν την Vida, μη χαλάμε τη ζαχαρένια μας για το ποια έχει καλύτερη εμφάνιση. Όποιος έχει μάτια βλέπει
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
179
Like
104
Πόντοι
1
Γυναικάρα είναι και για εμένα η καλύτερη στο bdsm ,η πιο έμπειρη με το που επέστρεψε από διακοπές την επισκέφτηκα αμέσως για άλλη μία φορά καταπληκτική σε όλα
Η έρικα και η λολα είναι οι καλυτερες αφέντρες
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
260
Like
142
Πόντοι
1
Καλά με έπεισες, την άλλη φορά που θα την επισκεφτώ θα της πάω ένα ταψί παστίτσιο και θα της πω να το φάει όλο γιατί του Simos1978 του αρέσουν οι χοντρές.
Κάθε άνθρωπος έχει τα γούστα του, εσένα σου αρέσουν οι στρουμπουλές, εμένα οι κορμάρες σαν την Vida, μη χαλάμε τη ζαχαρένια μας για το ποια έχει καλύτερη εμφάνιση. Όποιος έχει μάτια βλέπει
Δεν με αρέσουν οι χοντρές οι μπαμπάτσικες με αρέσουν αλλά προτιμώ την Αριάδνη όπως όλη η Σαλονίκη
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
260
Like
142
Πόντοι
1
Η έρικα και η λολα είναι οι καλυτερες αφέντρες
Την λόλα δεν την ξέρω την Ερίκα την ξέρω αν και είναι αδύνατη αλλά όχι κοκκάλι ξέρει βδσμ και είναι μπεσαλού και ωραίο πρόσωπο
 

MarktheGreek

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2024
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα, για κάποιον που θέλει να δοκιμάσει. Ποια προτείνετε για πρώτη φορά;
 

ffsub

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
50
Like
186
Πόντοι
0
Καλησπέρα, για κάποιον που θέλει να δοκιμάσει. Ποια προτείνετε για πρώτη φορά;
Είναι λίγο παγίδα μια τέτοια ερώτηση, καθώς ο καθένας θα σου απαντήσει σύμφωνα με τις προτιμήσεις του. Καλύτερα δες εσύ ποια κυρία σου "κάνει κλικ" που λένε και επικοινώνησε μαζί της ευγενικά και ακομπλεξάριστα να συζητήσετε τα ενδιαφέροντά σου. Επίσης το "να δοκιμάσει" από μόνο του δε λέει κάτι. Αναλόγως τι ζητάς. 50 άτομα να πάρεις απο δω μέσα, ο καθένας πιθανότατα θα ενδιαφέρεται για διαφορετικά πράγματα και φετίχ.
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
179
Like
104
Πόντοι
1
Την λόλα δεν την ξέρω την Ερίκα την ξέρω αν και είναι αδύνατη αλλά όχι κοκκάλι ξέρει βδσμ και είναι μπεσαλού και ωραίο πρόσωπο
Δεν είναι αδύνατη η ερικα κανονική στα κιλά της και κούκλα, η ιέρεια του bdsm μαζί με την λόλα οι καλύτερες,έμπειρες,όμορφες και εχέμυθες αφέντρες σαν την λόλα και την έρικα είναι τιμή μας που είναι στην Ελλάδα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom