Νέα

Οι γυναίκες λένε ότι το 80% των ανδρών είναι «κάτω του μετρίου»

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Τζιμάκο όταν λες ότι δεν θα μιλήσεις στο σώμα,εννοείς ότι θα μιλήσεις στο πρόσωπο;:confused:

Και όταν λες ότι θα νικήσεις στο καυλι,εννοείς ότι θα γαμηθείς να κάνεις πίπες;:confused:

Ήρεμα ρωτάω τρελό αγόρι
Κάτσε ρε φίλε μη τα ισοπεδώνουμε όλα καταρχήν το πρόσωπο μου δε το έχω στείλει ώστε να το κρίνεις και ναι εχω μια χαρά πρόσωπο ρε φίλε επίσης το καυλι μου είναι χοντρό και 15 εκ λίγο δε το λες.Σε ταπωσα?
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.723
Like
6.499
Πόντοι
2.356
Γενικά ξυρίζομαι δε αφήνω τρίχες ούτε στο στήθος ούτε πουθενα μόνο στα πόδια έχω στο πουτσο τις ξυριζω κάποιες φορές αλλά κάποιες άλλες όχι.
Εντελώς φιλικά. Αν ξυριζεσαι σε ένα σημείο και όχι σε κάποιο άλλο, φαίνεται και δείχνεις γελοίος. Είτε παντού είτε μείνε όπως είσαι, που για σένα είναι καλύτερα γιατί κρύβει και τα πολλά κιλά σου.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Εντελώς φιλικά. Αν ξυριζεσαι σε ένα σημείο και όχι σε κάποιο άλλο, φαίνεται και δείχνεις γελοίος. Είτε παντού είτε μείνε όπως είσαι, που για σένα είναι καλύτερα γιατί κρύβει και τα πολλά κιλά σου.
Μπα δε μαρεσει να είμαι χιμπατζής με τη τρίχα προτιμώ να ξυρίζομαι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ανάθεμα κι αν μπορείς να το δεις με τόση κοιλιά που έχεις
Μη με κάνεις τώρα να το στείλω που είναι σούπερ το καυλι μου
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Εν τω μεταξύ εδώ και καιρό κατηγορείς όσους ξυρίζουν το σώμα τους,αποκαλώντας τους φλώρους κλπ ισχυριζόμενος ότι ο άντρας πρέπει να έχει τρίχα.
Τώρα μας λες ότι γενικά ξυριζεσαι....

Ρε μλκ μήπως ξυρίζεις και την κωλοτρυπίδα σου;:confused:
Φλωροι είναι αυτοί που ξυρίζονται σε όλο μα όλο το σώμα εγώ δε ξυρίζομαι σε όλο μα όλο το σώμα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μαλάκα το δουλεμα στον Τζιμακο είναι το guilty pleasure όλων μας εδώ μέσα
Εν το μεταξύ είσαι 50 χρόνων σε παίρνει να με κοροϊδέψεις νομίζεις ?είμαι μόνο 24 και είσαι 50 ελεος.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Μα το "λοιπός" είναι που του δίνει τρομερή δύναμη και τον κάνει ντουκι
Δε θες να δεις τη δύναμη μου φίλε αν σου έριχνα μια μπουνιά στη μούρη θα καταλάβαινες τι δύναμη έχω αλλά δε δέρνω έτσι μόνο αν ο άλλος μου επιτεθεί.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Φλωροι είναι αυτοί που ξυρίζονται σε όλο μα όλο το σώμα εγώ δε ξυρίζομαι σε όλο μα όλο το σώμα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εν το μεταξύ είσαι 50 χρόνων σε παίρνει να με κοροϊδέψεις νομίζεις ?είμαι μόνο 24 και είσαι 50 ελεος.
Που είδες εσύ ότι είναι 50?
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Δε θες να δεις τη δύναμη μου φίλε αν σου έριχνα μια μπουνιά στη μούρη θα καταλάβαινες τι δύναμη έχω αλλά δε δέρνω έτσι μόνο αν ο άλλος μου επιτεθεί.
Τι έγινε με τις κάμψεις ακόμα τρως το γουρουνοπουλο? Άστο κάνε καμία κάμψη και συνεχίζεις δε στο περνει κανεις
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
99 είμαι ρε μαλάκα

Να σου θυμίσω όσα σου έγραψε ο @resp προ ημερών;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εδώ δεν μπορεί να δει το καυλί του ρε!
Μαλακίες μου είπε και ο ρεσπ δε ξέρετε τη τυφλά σας νομίζετε εσείς ότι ένας άντρας πρέπει να είναι 70 κιλά δε έχετε σωτηρία,τους φλώρους 70 κιλά δε τους θέλει καμία γιατί είναι λαπαδες.Ο μπισμπικης και ο ρακ είναι αντρακλες τέτοια πρότυπα να έχετε αυτοι και οι 2 αν βάλουν μια γυναίκα κάτω την σκίζουν ο 70 κιλά ούτε να της κλάσει δε θα μπορεί.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.209
Κριτικές
5
Like
12.967
Πόντοι
3.786
Μαλακίες μου είπε και ο ρεσπ δε ξέρετε τη τυφλά σας νομίζετε εσείς ότι ένας άντρας πρέπει να είναι 70 κιλά δε έχετε σωτηρία,τους φλώρους 70 κιλά δε τους θέλει καμία γιατί είναι λαπαδες.Ο μπισμπικης και ο ρακ είναι αντρακλες τέτοια πρότυπα να έχετε αυτοι και οι 2 αν βάλουν μια γυναίκα κάτω την σκίζουν ο 70 κιλά ούτε να της κλάσει δε θα μπορεί.
:babycry:
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Ρε εσύ,αλήθεια τώρα:
Θες να πούμε σε Ρακ και Μπισμπικη να σε πάρουν παρτουζα;

Τώρα για τα υπόλοιπα,ας απαντήσω σοβαρά:

Έχεις μπερδέψει τα μπούτια σου,κυριολεκτικά!
Έχεις βάλει τους πάντες και τα πάντα σε κουτάκια,ζεις εγκλωβισμενος σε στερεότυπα.
Τον εαυτό σου βλάπτεις,όχι εμάς και όταν το καταλάβεις θα ναι πολύ αργά.
Κοίτα να αλλάξεις τροπάρι όχι μόνο στα διατροφικά (αυτό είναι το λιγότερο στην περίπτωση σου) αλλά γενικότερα στον τρόπο σκέψης σου,την αυτοεκτίμηση σου,την αντίληψη σου για τους υπόλοιπους,γιατί βλάπτεις εσένα.

Ούτε εμένα,ούτε τον resp,ούτε τον nikolas81 κλπ παρά μονάχα εσένα!

Τώρα αν θες διάβασε τα και σκέψου,αν δεν θες....οκ κανένα πρόβλημα
Δε είμαι γκέι αλλά όντως άντρες σα το μπισμπικη και τον ρακ λείπουν τι να κάνουμε γεμισαμε 70 κιλους.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Όχι που δεν θα εστίαζες στην τρολιά και δεν θα παρέλειπες το σοβαρό ύφος που σου έγραψα.

Άσε τον Ρακ,τον Μπισμπικη και τα κιλά.

Διάβασε λίγο τα υπόλοιπα που έγραψα,που μοιάζουν σε όσες συμβουλές σου έδωσαν και άλλοι.
Τα διάβασα και έχεις δίκιο σε μερικά να ξέρεις
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Ενώ εσείς που σπάτε πλάκα με τον πιτσιρικά (στο μυαλό) είστε καλύτεροι.
Όταν φτάσω 60 σαν και σένα που έπιανες κατά καιρούς κουβέντες " σοβαρές" μαζί του τότε ναι ...να με κρίνεις.Λες και δεν ήξερες τι είναι.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.284
Like
3.592
Πόντοι
1.706
Όταν φτάσω 60 σαν και σένα που έπιανες κατά καιρούς κουβέντες " σοβαρές" μαζί του τότε ναι ...να με κρίνεις.Λες και δεν ήξερες τι είναι.
Εγώ προσπαθούσα να τον συμβουλέψω, εσείς τον δουλεύετε για να σπάτε πλάκα. Τα δικά σας τα χάλια δεν τα βλέπετε.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Σε όλα όσα σου έγραψα (όπως και άλλα μέλη) έχω δίκιο.
Απλά εσύ έχεις τρομερά κολλήματα και κοίτα να τα αντιμετωπίσεις διότι είσαι νεότατος.
Πες μου σε παρακαλώ αδερφέ μου που καταλάβες ότι έχω στερεότυπα και βασανίζομαι με αυτά τα στερεότυπα?θέλω να μου πεις αναλυτικά.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Εγώ προσπαθούσα να τον συμβουλέψω, εσείς τον δουλεύετε για να σπάτε πλάκα. Τα δικά σας τα χάλια δεν τα βλέπετε.
Κανείς λάθος παππού....και γω αν προσέξεις τι του λέω προσπαθώ να τον συμβούλεψω σπάζοντας πλάκα...εσύ μάλλον δεν έχεις καταλάβει τι του λεω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom