Νέα

Οι γυναίκες λένε ότι το 80% των ανδρών είναι «κάτω του μετρίου»

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.284
Like
3.592
Πόντοι
1.706
Κανείς λάθος παππού....και γω αν προσέξεις τι του λέω προσπαθώ να τον συμβούλεψω σπάζοντας πλάκα...εσύ μάλλον δεν έχεις καταλάβει τι του λεω
Βρες πρώτα μία πυξίδα για τον εαυτό σου που κοιτάς να συμβουλέψεις κιόλας.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.284
Like
3.592
Πόντοι
1.706
Δε χρειάζομαι πυξίδα.Παω και χωρίς.Την πυξίδα πάρτη εσύ θα σου χρειαστεί
Μια χαρά διαχειρίστηκα τη ζωή μου, στη χαρίζω τώρα που περνάς την κρίση της μέσης ηλικίας.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.723
Like
6.499
Πόντοι
2.356
Μπα δε μαρεσει να είμαι χιμπατζής με τη τρίχα προτιμώ να ξυρίζομαι.
Άμα ξυρίζεσαι μέχρι τη μέση, σ' αρέσει δε σ' αρέσει, σαν ξυρισμένος χιμπατζής θα δείχνεις. Κάνε ότι σε φωτίσει ο Θεός.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Λοιπόν Τζιμάκο,άκου να δεις.Όταν επανειλημμένα:

-"βαφτίζεις" σώνει και καλά φλώρους όλους όσους έχουν τατουάζ,γράμμωση,κοιλιακούς κλπ
-θεωρείς ως απόλυτο δείγμα ανδρισμού τα περιττά κιλά,την τρίχα κλπ
-βγάζεις σκάρτες όλες τις γυναίκες επειδή γουστάρουν αυτούς που εσύ θεωρείς φλώρους
-είσαι εντελώς απολύτως εμμονικός και ξεροκέφαλος στις απόψεις σου,όπως πχ με τις πολεμικές τέχνες επειδή διάβασες/άκουσες για 2-3 παραδείγματα και έβγαλες ανυπόστατο πόρισμα για να στηρίξεις την θεωρία σου
-δεν δέχεσαι ουδεμία διαφορετική άποψη και συμβουλή

Τότε δείχνεις ότι είσαι εγκλωβισμενος σε στερεότυπα.
Αδερφουλη ακου ίσως τα παραχεζω με αυτό που λέω με τους φλώρους και τις γυναίκες που όλες είναι ίδιες οχι κάποιες συγουρα δε θέλουν αυτούς και θέλουν σα εμένα δε ειναι όλες ίδιες.Οσο για τις πολεμικές τέχνες όσους γνώρισα που έκαναν πολεμικές τέχνες ήταν όλοι μα όλοι μαλακες τυχαίο δε νομίζω.Τωρα οκ συγουρα υπάρχουν γυναίκες καλές και δε είναι όλες ίδιες.Οσο για τους κοιλιακούς κλπ το δέχομαι οκ είμαι υπερβολικός ότι όσοι είναι έτσι είναι φλωροι στη τελική είναι και το μυαλό αν στο μυαλό είσαι άντρας και όχι φλώρος είναι ένα μεγάλο συν αντρισμου αυτό εκεί φαίνεται η δύναμη να φάνε και να φτιάξουν σώμα σα του ρακ μπορούν όλοι αλλά να έχουν όλοι αντρικό μυαλό δε μπορούμε είναι δύσκολο.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Άμα ξυρίζεσαι μέχρι τη μέση, σ' αρέσει δε σ' αρέσει, σαν ξυρισμένος χιμπατζής θα δείχνεις. Κάνε ότι σε φωτίσει ο Θεός.
Τεσπα θα ακούσω τη συμβουλή σου μπρο.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.723
Like
6.499
Πόντοι
2.356
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Εσένα το μυαλό σου είναι κολλημένο (και σε αυτό που είπες για τις πολεμικές τέχνες,ναι τυχαίο ήταν γιατί μιλάς για μια μειοψηφία)

Κοίτα να το αλλάξεις,και ξεκόλλα με τον Ρακ και κάθε Ρακ...
Θα ακούσω αυτά που λες ως συμβουλές ευχαριστώ.Δε μιλάω για μειοψηφία στις πολεμικές τέχνες όσους μίλησα και γνώρισα από παντού ήταν όλοι μαλακες.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Ο ρακ ποιος είναι και τον αναφέρεις συνέχεια;
Τραπερ είναι αλλά αντρικό στιλ και ο μπισμπικης ηθοποιός επίσης αντρικό στιλ κατά τη γνώμη μου εννοείται έτσι ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: resp

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.723
Like
6.499
Πόντοι
2.356
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Θα ακούσω αυτά που λες ως συμβουλές ευχαριστώ.Δε μιλάω για μειοψηφία στις πολεμικές τέχνες όσους μίλησα και γνώρισα από παντού ήταν όλοι μαλακες.
Έχει και μαλακες.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Εγώ όσους γνώρισα ήταν όλοι μαλακες πάντως μόνο ένας φαινόταν καλό παιδί συμφοιτητής μου χωρίς να βάζω και όρκο αλλά μαλακας δε φαινόταν.
λοιπον τζιμακο..ασε τις 100 καμψεις.Αν βγαλω βιντεο απλα με μια 50ρα θα το κανεις και συ? ελα θα το κανουμε μαζι...θα στειλω εγω και μετα εσυ αλλα θα μου το υποσχεθεις
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.573
Like
10.043
Πόντοι
3.506
λοιπον τζιμακο..ασε τις 100 καμψεις.Αν βγαλω βιντεο απλα με μια 50ρα θα το κανεις και συ? ελα θα το κανουμε μαζι...θα στειλω εγω και μετα εσυ αλλα θα μου το υποσχεθεις
Τι 50 ρε μαν ,θα πάθει κάνα έμφραγμα το παλικάρι
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
λοιπον τζιμακο..ασε τις 100 καμψεις.Αν βγαλω βιντεο απλα με μια 50ρα θα το κανεις και συ? ελα θα το κανουμε μαζι...θα στειλω εγω και μετα εσυ αλλα θα μου το υποσχεθεις
Δε χρειάζεται να στείλεις εσύ θα στείλω εγώ απλά το έχω αμελήσει χτες έκανα 100 πους απς αλλά δε τράβηξα βίντεο το ξέχασα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τι 50 ρε μαν ,θα πάθει κάνα έμφραγμα το παλικάρι
Ρε μλκ μπορώ να κάνω συνεχόμενα μέχρι και 100 τι μαλακιεςς λες?
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Δε χρειάζεται να στείλεις εσύ θα στείλω εγώ απλά το έχω αμελήσει χτες έκανα 100 πους απς αλλά δε τράβηξα βίντεο το ξέχασα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ρε μλκ μπορώ να κάνω συνεχόμενα μέχρι και 100 τι μαλακιεςς λες?
τζιμακο...πολλα λες.Αποτελεσμα θελω.δε πιστευω λεξη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom