Νέα

Αυτή είναι η σεξουαλική ζωή των ελλήνων φοιτητών !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Τρυποκάρυδος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 275
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

violetta24

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2012
Μηνύματα
2.455
Like
1
Πόντοι
16
1) φτωχός δεν σημαίνει ότι δεν έχω καθόλου χρήματα. έχω , λίγα , και προσαρμόζω τις ανάγκες μου.
2) από το μηδέν , είναι έκφραση αδόκιμη. δεν υπάρχει το μηδέν.αλλιώς , δεν θα υπήρχαν και αυτοί που ξεκίνησαν από το μηδέν.
3) να σε βοηθήσω , γιατί δεν απαντάς. ΔΥΟ είναι οι βασικότεροι στόχοι σε αυτό το σύμπαν: η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΙ Η ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ του ανθρώπου. :grin:

Η ολοκληρωση του ανθρωπου θα ελεγα εγω.

Βλεπεις που για τον καθενα ειναι διαφορετικο? :)
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
να σε βοηθήσω , γιατί δεν απαντάς. ΔΥΟ είναι οι βασικότεροι στόχοι σε αυτό το σύμπαν: η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΙ Η ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ του ανθρώπου. :grin:

Ε τωρα ,  αν πεφτει και κανα φραγκο δεν θα  κακοφανει   :grin:
 

violetta24

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2012
Μηνύματα
2.455
Like
1
Πόντοι
16
αρα εσυ δεν ψαχνεις σπονσορα ε; :grin: σιγουρα παρακολουθουσες και το σαιτ σαν επισκεπτης προτου γραφτεις  :grin:

Οχι.
την μερα που το βρηκα εκανα και εγγραφη γιατι ηθελα να απαντησω σε ενα θεμα :2funny:
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Τύποι τώρα που λέτε για ξεκινηματα από το μηδέν και ολοκληρώσεις, ξέρετε πως ορίζει η δικαστική ψυχιατρική τον άνθρωπο που δεν έχει το παραμικρό ψυχολογικό πρόβλημα; Ως τον άνθρωπο που συμπλήρωσε τα 20 του χρόνια και έχει λύσει όλα τα  κοινωνικά, οικονομικά και σεξουαλικά του ζητήματα. Μου έκανε μεγάλη εντύπωση όταν το είχα διαβάσει και είπα να το αναφέρω.
 

lebesque

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2013
Μηνύματα
571
Like
0
Πόντοι
6
Η ολοκληρωση του ανθρωπου θα ελεγα εγω.

Βλεπεις που για τον καθενα ειναι διαφορετικο? :)
ναι , έχεις δίκιο. άλλος για να ολοκληρωθεί , πρέπει να γίνει σκουλήκι. άλλος(η) , πρέπει να γίνει κατσαρίδα. άλλος μυρμήγκι.άλλος,να γίνει άνθρωπος. κάθε ένας το βλέπει διαφορετικά.στα μαθηματικά , εξάλλου , το σύμβολο του ολοκληρώματος είναι ένα σκουληκάκι. :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Καμια φορα ζηλευω τους σαβουρογαμηδες ρε πουστη μου. Ειναι ΠΑΝΤΑ ευτυχισμενοι ουτε αναλυσεις ουτε λεφτα ουτε μαλακιες ουτε τιποτα... βεβαια απο την αλλη ειναι λιγο βαρυς ο χαρακτηρισμος σαβουρα σε μια γυναικα γιατι μπορει να μην ειναι μοντελο εμφανισιακα αλλα να έχει αλλες ικανοτητες που ενα μοντελο δεν τις εχει. Τεσπα ας αναδιατυπωσω τι ευτυχισμενοι ειναι οσοι δεν ειναι ιδιαιτερα δυσκολοι στο γουστο με τις γυναικες  :grin:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Οχι.
την μερα που το βρηκα εκανα και εγγραφη γιατι ηθελα να απαντησω σε ενα θεμα :2funny:

Τι συμπτωση......Εμειs ειχαμε βρει ενα θεμα στα.......θρησκευτικα κι επρεπε επειγοντωs να απαντησουμε....Εκτοτε  κολησαμε
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ισως τελικα θα πρεπει να μαθουμε να εκτιμαμε αλλα πραγματα και οχι στην θεωρια και καλα για να εντυπωσιασεις και να μη δειχνεις ρηχος αλλα στην πραξη
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
Καμια φορα ζηλευω τους σαβουρογαμηδες ρε πουστη μου. Ειναι ΠΑΝΤΑ ευτυχισμενοι ουτε αναλυσεις ουτε λεφτα ουτε μαλακιες ουτε τιποτα... βεβαια απο την αλλη ειναι λιγο βαρυς ο χαρακτηρισμος σαβουρα σε μια γυναικα γιατι μπορει να μην ειναι μοντελο εμφανισιακα αλλα να έχει αλλες ικανοτητες που ενα μοντελο δεν τις εχει. Τεσπα ας αναδιατυπωσω τι ευτυχισμενοι ειναι οσοι δεν ειναι ιδιαιτερα δυσκολοι στο γουστο με τις γυναικες  :grin:
σωστός btw που χαθηκες ρε τύπε;
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
Ισως τελικα θα πρεπει να μαθουμε να εκτιμαμε αλλα πραγματα και οχι στην θεωρια και καλα για να εντυπωσιασεις και να μη δειχνεις ρηχος αλλα στην πραξη
40 χρονια εν ζωη το καταφερα επιτελους μπολντη :grin:
 

lebesque

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2013
Μηνύματα
571
Like
0
Πόντοι
6
Καμια φορα ζηλευω τους σαβουρογαμηδες ρε πουστη μου. Ειναι ΠΑΝΤΑ ευτυχισμενοι ουτε αναλυσεις ουτε λεφτα ουτε μαλακιες ουτε τιποτα... βεβαια απο την αλλη ειναι λιγο βαρυς ο χαρακτηρισμος σαβουρα σε μια γυναικα γιατι μπορει να μην ειναι μοντελο εμφανισιακα αλλα να έχει αλλες ικανοτητες που ενα μοντελο δεν τις εχει. Τεσπα ας αναδιατυπωσω τι ευτυχισμενοι ειναι οσοι δεν ειναι ιδιαιτερα δυσκολοι στο γουστο με τις γυναικες  :grin:
μπόλντυ , από εσένα δεν το περίμενα...να ζηλεύεις τους σαβουρογάμηδες εννοώ... :think:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Καμια φορα ζηλευω τους σαβουρογαμηδες ρε πουστη μου. Ειναι ΠΑΝΤΑ ευτυχισμενοι ουτε αναλυσεις ουτε λεφτα ουτε μαλακιες ουτε τιποτα... βεβαια απο την αλλη ειναι λιγο βαρυς ο χαρακτηρισμος σαβουρα σε μια γυναικα γιατι μπορει να μην ειναι μοντελο εμφανισιακα αλλα να έχει αλλες ικανοτητες που ενα μοντελο δεν τις εχει. Τεσπα ας αναδιατυπωσω τι ευτυχισμενοι ειναι οσοι δεν ειναι ιδιαιτερα δυσκολοι στο γουστο με τις γυναικες  :grin:

Δυο τινα συμβαινουν....Η δεν εισαι  γενικα ευγενηs με τιs γυναικεs
                          η  
          δεν πινειs κανα ποτηρι

Ακου .........σαβουρογαμηδεs   :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom