Νέα

Οι γυναίκες λένε ότι το 80% των ανδρών είναι «κάτω του μετρίου»

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Ρε σεις,μολις διαβασα την δηλωση της γυναικας του 50χρονου βολιωτη.

"Λεει ψεματα για τον αδερφο μου,δεν νομιζω να την βιαζε και εαν το εκανε υπαρχουνε νομοι.Ηταν κακος πατερας,παρατουσε τα παιδια του για να κυνηγησει αγριογουρουνα"

Μας επεισε η καργιολα...φανταστειτε που εχουν φτασει οι γυναικες σημερα
Οι γυναίκες σήμερα έχουν καταντήσει νταλικερισες μπρο μου χειρότερες από τους άντρες.Βαλε μια γυναικοκτονια που έγινε στη Αργυρούπολη που σκότωσε ένας μαλακας τη γυναίκα του,μλκ ο τύπος δε βλεποταν μεγάλος αλήτης σιχαμενος που απλα δε του λες ούτε γεια και αυτή πήγε μαζί του οι γκόμενες έχουν καταντήσει κουρελες πλέον.Δες τη άλλη από τη Φολέγανδρο ο τύπος έκανε μπαμ ότι ήταν ένα ψυχοπαθες πρεζακι αισχος εμφάνηση και δε φτάνει αυτό την τύπισσα της είχε χακαρει το λογαριασμό και μετά πήγε διακοπουλες μαζί του.Οι γυναίκες είτε μικρές είτε μεγάλες γιατί αυτή από τη Φολέγανδρο ήταν 26 και η άλλη στη Αργυρούπολη 41 θέλουν τους αλήτες τα σκουπίδια,διστιχως αν είσαι καλό παιδί παίρνεις το τρίτο το μακρύτερο είναι νόμος αυτό.Οκ δε έπρεπε όλοι αυτοί να σκοτώσουν αυτές τις γκόμενες αλλά και αυτές δε έπρεπε να πάνε μαζί τους έκαναν μπαμ ορισμένοι τι σκουλίκια είναι όπως αυτοί οι 2 που προανεφερα.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506

Συνημμένα

  • IMG_20240111_205556~3.jpg
    IMG_20240111_205556~3.jpg
    257,7 KB · Εμφανίσεις: 20

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
363
Like
60
Πόντοι
1


Η αλήθειά αυτή είναι το 5 % γαμάει όλες τις γυναίκες και οι υπόλοιποι πάλι καλά που υπάρχουν οι πουτάνες και ξεχαρμανιάζουμε. όποιος έχει 20 λεπτά να δει και τα δυο βίντεο θα καταλάβει με τον Scott Galloway. και αυτό λόγο της τεχνολογίας πλέον όλο πλανήτης θέλει να τις γαμήσει και μια ελληνίδα εμφάνισής 8 έχει πρόσφορες να κάνει τσάμπα διακοπές στο ντουμπάι. Όταν πριν 40 χρόνια, όλες οι επιλογές που είχε ήταν στο χωριό της. Ο μέσος άνδρας πχ Γιάννης ειχε να ανταγωνιστεί τον κώστα από το δίπλα χωριό. Τώρα έχεις να ανταγωνιστεις όλους τους Γιώργηδες από όλη την ΄Ελλαδα και τους George από όλες τις χώρες της γη καμία σχέση πλέον το γηπέδο εχει αλλάξει δραματικά,έχει μερικά καλά η τεχνολογία αλλά άμα είσαι μέσος άνδρας μόνο να χάσεις έχεις στο dating λόγο της τεχνολογίας.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Δε βλεπουν τα χάλια τους οι ελλεινιδες. Που είναι σαν να τις έχει πατήσει μπουλντόζα.. Θέλουν και άντρα κουκούλι με λεφτά. Βρε μπαζολες εσείς τι έχετε να προσφέρετε? Μεσανατολιτισες είστε πολιτισμικά αλλά και φυλετικά κατώτερες.. Εγώ προσωπικά τις ελλεινιδες δεν τις βάζω σαν λευκές στη φυλή..πιο ευρωπαϊκά χαρακτηριστικά έχουν οι αλβανιδες και οι ρουμανες απο αυτά τα γκρεμλιν που λέγοντας ελλεινιδες..
Ρε αδερφέ ξέρεις σε αγαπάω σε εκτιμάω αλλά κουρασες πια με τις Ελληνίδες όλο τις βριζεις δε είπαμε ότι όλοι εμείς εδώ είμαστε τίποτα καταφερτζηδες αλλά κουρασες με τις Ελληνίδες πια.Αστες μη ασχολησαι βρες αλβανεζες αν δε θες Ελληνίδες ούτε εγώ τις θέλω αλλά πάμε παρακάτω.Για να τις βριζεις σημαίνει πως τις θες καταβαθος.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.209
Κριτικές
5
Like
12.967
Πόντοι
3.786
Ρε αδερφέ ξέρεις σε αγαπάω σε εκτιμάω αλλά κουρασες πια με τις Ελληνίδες όλο τις βριζεις δε είπαμε ότι όλοι εμείς εδώ είμαστε τίποτα καταφερτζηδες αλλά κουρασες με τις Ελληνίδες πια.Αστες μη ασχολησαι βρες αλβανεζες αν δε θες Ελληνίδες ούτε εγώ τις θέλω αλλά πάμε παρακάτω.Για να τις βριζεις σημαίνει πως τις θες καταβαθος.
Έτσι είναι.Είναι πληγωμένος επειδή τον απορρίπτουν.Και εγώ αν έμενα στην Αλβανία και με απέρριπταν εκεί οι γκόμενες,θα έλεγα κανά σιχτίρι.Ο τύπος όμως το έχει παρακάνει.Και στο κάτω κάτω υπάρχουν και άλλες εθνικότητες στην Ελλάδα,ας στοχεύσει σε άλλες
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Έτσι είναι.Είναι πληγωμένος επειδή τον απορρίπτουν.Και εγώ αν έμενα στην Αλβανία και με απέρριπταν εκεί οι γκόμενες,θα έλεγα κανά σιχτίρι.Ο τύπος όμως το έχει παρακάνει.Και στο κάτω κάτω υπάρχουν και άλλες εθνικότητες στην Ελλάδα,ας στοχεύσει σε άλλες
Βρε και εγώ που είμαι Έλληνας με απορρίπτουν γιατί είχαν χαμηλή αυτοπεποίθηση(πλέον δε έχω) αλλά και πάλι δε γκρινιάζω έτσι καταντάει κρετινια αυτό το πράγμα και εγώ μόνο πουτανες έχω γαμησει αλλά δε γκρινιάζω σα τον Έλβις/λιντερ.Νοιωθω ότι ο τύπος περνάει υπαρξιακή κρίση ότι κάποιος τον έχει πιάσει από το λαιμό και του λέει πουστη θα γαμησεις Ελληνίδες τέλος,δε εξηγείται αλλιώς κάνει σα τρελός να του βρούμε μια να ηρεμήσει το έχει παρακάνει.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.209
Κριτικές
5
Like
12.967
Πόντοι
3.786
Βρε και εγώ που είμαι Έλληνας με απορρίπτουν γιατί είχαν χαμηλή αυτοπεποίθηση(πλέον δε έχω) αλλά και πάλι δε γκρινιάζω έτσι καταντάει κρετινια αυτό το πράγμα και εγώ μόνο πουτανες έχω γαμησει αλλά δε γκρινιάζω σα τον Έλβις/λιντερ.Νοιωθω ότι ο τύπος περνάει υπαρξιακή κρίση ότι κάποιος τον έχει πιάσει από το λαιμό και του λέει πουστη θα γαμησεις Ελληνίδες τέλος,δε εξηγείται αλλιώς κάνει σα τρελός να του βρούμε μια να ηρεμήσει το έχει παρακάνει.
Πέρα από κάτι μαλακισμένες που είναι ρατσίστριες,δεν πιστεύω ότι είναι θέμα εθνικότητας για τον τύπο.Εντάξει,δεν είναι όλοι εξπέρ στο καμάκι,αλλά χρειάζεται προσπάθεια.Και δεν πρέπει να έχουμε εμμονές.Δηλαδή ας πούμε αν εσύ βρεις μια ωραία Αλβανίδα,θα σε χαλάσει;Αυτές που γεννήθηκαν ή/και μεγάλωσαν εδώ μιλάνε καλύτερα ελληνικά και από εμένα
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Πέρα από κάτι μαλακισμένες που είναι ρατσίστριες,δεν πιστεύω ότι είναι θέμα εθνικότητας για τον τύπο.Εντάξει,δεν είναι όλοι εξπέρ στο καμάκι,αλλά χρειάζεται προσπάθεια.Και δεν πρέπει να έχουμε εμμονές.Δηλαδή ας πούμε αν εσύ βρεις μια ωραία Αλβανίδα,θα σε χαλάσει;Αυτές που γεννήθηκαν ή/και μεγάλωσαν εδώ μιλάνε καλύτερα ελληνικά και από εμένα
Με αλβανίδες δε μπλέξω μπρο μου είναι μαλακισμενες.Επισης έχω αντιπάθεια ως προς τους Αλβανούς.Μη κοιτάς που τον λιντερ τον συμπαθώ γιατί πάντα μου λέει τη καλή κουβέντα γενικά δε συμπαθώ τους Αλβανούς και τις αλβανεζες.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.209
Κριτικές
5
Like
12.967
Πόντοι
3.786
Με αλβανίδες δε μπλέξω μπρο μου είναι μαλακισμενες.Επισης έχω αντιπάθεια ως προς τους Αλβανούς.Μη κοιτάς που τον λιντερ τον συμπαθώ γιατί πάντα μου λέει τη καλή κουβέντα γενικά δε συμπαθώ τους Αλβανούς και τις αλβανεζες.
Κακώς μαν.Χάνεις καποια αξιόλογα μουνάκια που είναι συνήθως και καλά τυπάκια.Τέλος πάντων,περί ορέξεως που λένε
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Κακώς μαν.Χάνεις καποια αξιόλογα μουνάκια που είναι συνήθως και καλά τυπάκια.Τέλος πάντων,περί ορέξεως που λένε
Έχεις δει πολλές αλβανιδες στη Ελλάδα να είναι καλά τυπακια που οι περισσότερες είναι καγκουρισες χαμηλού επιπέδου.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.209
Κριτικές
5
Like
12.967
Πόντοι
3.786
Έχεις δει πολλές αλβανιδες στη Ελλάδα να είναι καλά τυπακια που οι περισσότερες είναι καγκουρισες χαμηλού επιπέδου.
Ναι,έχω δει αρκετές.Παίζει ρόλο η γειτονιά και η παρέα τους
 
  • Like
Αντιδράσεις: riding
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Ναι,έχω δει αρκετές.Παίζει ρόλο η γειτονιά και η παρέα τους
Εμ που τις είδες λοιπόν τα καλά τυπακια οι αλβανεζες είναι όλες ψωνάρες σα τις Ελληνίδες και χειρότερες.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.209
Κριτικές
5
Like
12.967
Πόντοι
3.786
Εμ που τις είδες λοιπόν τα καλά τυπακια οι αλβανεζες είναι όλες ψωνάρες σα τις Ελληνίδες και χειρότερες.
Δεν είναι άσπρο-μαύρο μαν.Υπάρχει και το γκρίζο.Μη βάζεις ρετσέτες
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Δεν είναι άσπρο-μαύρο μαν.Υπάρχει και το γκρίζο.Μη βάζεις ρετσέτες
Εντάξει εγώ όσες αλβανεζες έχω δει στη Ελλάδα είναι ψωνάρες μπορεί να υπάρχουν και σωστές και εγώ να μη τις έχω δει.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Με εσένα πάντως δεν παίζει να πάει καμία.

Ξαναρωταω.
Σοβαρή απάντηση ή δούλεμα;
Αυτό το λες εσύ μια χαρά θα πάνε με μένα αν δουν το σκυλί μου μπορεί να μη μιλήσω στο σώμα που και πάλι όπως βλέπεις μπράτσο έχω αλλά θα νικήσω στο καυλι.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.723
Like
6.499
Πόντοι
2.356
Πώς θα θρέψω αυτό το μπράτσο ?πρέπει να τρωω
Έχεις λίπος μπόλικο να το θρέφεις για μήνες. Δε χρειάζεται να τρως.
Το στήθος γιατί το ξυρίζεις; Σου είπε κανείς καμία κουταμαρα ότι με στήθος φινιστρινι οι γυναίκες πέφτουν στην αγκαλιά σου;
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Έχεις λίπος μπόλικο να το θρέφεις για μήνες. Δε χρειάζεται να τρως.
Το στήθος γιατί το ξυρίζεις; Σου είπε κανείς καμία κουταμαρα ότι με στήθος φινιστρινι οι γυναίκες πέφτουν στην αγκαλιά σου;
Γενικά ξυρίζομαι δε αφήνω τρίχες ούτε στο στήθος ούτε πουθενα μόνο στα πόδια έχω στο πουτσο τις ξυριζω κάποιες φορές αλλά κάποιες άλλες όχι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom