Νέα

Οι γυναίκες λένε ότι το 80% των ανδρών είναι «κάτω του μετρίου»

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.723
Like
6.499
Πόντοι
2.356
Το λίπος ρε αδερφέ με γιώτα...
Δεν ξέρεις τι τρως μου φαίνεται :2funny:
Αυτό που λές είναι ανακρίβεια, το λίπος αυξάνει μόνο την δύναμη της γροθιάς σου καθαρά λόγω βαρύτητας και αυτό μόνο όταν την κατεβάζεις στα μούτρα κάποιου. Αν δώσεις απερκατ ισχύει το αντίθετο, όταν κουβαλάς γλάστρες 200 κιλά πάλι το λίπος σου στερεί δύναμη. Οι συμπαντικοί νόμοι που περιγράφει η φυσική είναι αδιαμφισβήτητοι. Δοκίμασε το και θα μας ευχαριστείς μετά. Απλά θυμήσου το πιο βασικό: φουλ πρωτεινη, γυμναστική και υπομονή. Αν βιαστείς θα χάσεις και μυϊκή μάζα...
Τώρα τον μπέρδεψες και θα ψάχνει να δώσει μία στη διαφραγματική αναπνοή με κροσέ.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Τώρα που είπες αυτό με τη 200κιλη γλάστρα..... Είσαι σίγουρος ότι οταν λες παω γυμναστήριο δεν εννοείς αυτό;
1704839549884.png
Είμαι συγουρος ναι είχα ξαναπάει και στο παρελθόν γυμναστήριο έτσι και αλλιώς.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δε μπορείς να βάλεις κάπου το κινητό και να τραβήξεις μόνος σου?
Εντάξει τώρα είναι αργά όμως και εχω φάει αύριο θα το κάνω.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Το λίπος ρε αδερφέ με γιώτα...
Δεν ξέρεις τι τρως μου φαίνεται :2funny:
Αυτό που λές είναι ανακρίβεια, το λίπος αυξάνει μόνο την δύναμη της γροθιάς σου καθαρά λόγω βαρύτητας και αυτό μόνο όταν την κατεβάζεις στα μούτρα κάποιου. Αν δώσεις απερκατ ισχύει το αντίθετο, όταν κουβαλάς γλάστρες 200 κιλά πάλι το λίπος σου στερεί δύναμη. Οι συμπαντικοί νόμοι που περιγράφει η φυσική είναι αδιαμφισβήτητοι. Δοκίμασε το και θα μας ευχαριστείς μετά. Απλά θυμήσου το πιο βασικό: φουλ πρωτεινη, γυμναστική και υπομονή. Αν βιαστείς θα χάσεις και μυϊκή μάζα...
Τι είναι το απερκατ?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τέρμα άσχετος και ανίδεος
Καλά σε ήσουν και πότε εύσωμος για να ξέρεις τι δύναμη θα είχες,επίσης μας επριξες με το σώμα για στείλε το δικό σου χωρίς κεφάλι να δω πως είσαι?εγώ έχω στείλει το δικό μου δε ντρέπομαι.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.723
Like
6.499
Πόντοι
2.356
Είμαι συγουρος ναι είχα ξαναπάει και στο παρελθόν γυμναστήριο έτσι και αλλιώς.
Αφού ειχες ξαναπάει και στο παρελθόν έτσι κι αλλιώς ας πιάσουμε κατι άλλο. Τη διαφραγματική αναπνοή ποιός την ξεφουρνισε και την άκουσες και την έκανες καραμέλα και ξεπαστρευεις κόσμο με αυτή;
Ο άνθρωπος αναπνέει με θωρακική. Εσύ που θα τη βρεις τη διαφραγματική να τη βαρεσεις;
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Αφού ειχες ξαναπάει και στο παρελθόν έτσι κι αλλιώς ας πιάσουμε κατι άλλο. Τη διαφραγματική αναπνοή ποιός την ξεφουρνισε και την άκουσες και την έκανες καραμέλα και ξεπαστρευεις κόσμο με αυτή;
Ο άνθρωπος αναπνέει με θωρακική. Εσύ που θα τη βρεις τη διαφραγματική να τη βαρεσεις;
Τώρα εκεί κόλλησες εσύ?στο θώρακα εννοώ από κάτω.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.723
Like
6.499
Πόντοι
2.356
Τώρα εκεί κόλλησες εσύ?στο θώρακα εννοώ από κάτω.
Εγώ δεν κολλάω πουθενά. Απλά μια ζωή ακούω και διαβάζω για σκοτωστρες και δολοφονικά χτυπήματα από ανθρώπους που κάνει μπαμ ότι δεν έχουν ιδέα για τι μιλάνε.
Για να έχεις μία ιδέα, τη διαφραγματικη αναπνοή πρέπει να τη μάθεις. Τη λένε και κοιλιακή. Θέλει δουλίτσα.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Εγώ δεν κολλάω πουθενά. Απλά μια ζωή ακούω και διαβάζω για σκοτωστρες και δολοφονικά χτυπήματα από ανθρώπους που κάνει μπαμ ότι δεν έχουν ιδέα για τι μιλάνε.
Για να έχεις μία ιδέα, τη διαφραγματικη αναπνοή πρέπει να τη μάθεις. Τη λένε και κοιλιακή. Θέλει δουλίτσα.
Τελως πάντων αρκετα μιλήσαμε γιαυτο το θέμα πες θώρακα και είσαι μέσα.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Είμαι συγουρος ναι είχα ξαναπάει και στο παρελθόν γυμναστήριο έτσι και αλλιώς.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εντάξει τώρα είναι αργά όμως και εχω φάει αύριο θα το κάνω.
Τζιμακο άσε τις δικαιολογία σε μένα...εγώ βαράω μια 50 ρα και φαγωμενος.Λοιπον περιμένω βίντεο.Πραξεις θελω ασε τις μαλακίες.θα σε στρώσω ρε νιουφη
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Τζιμακο άσε τις δικαιολογία σε μένα...εγώ βαράω μια 50 ρα και φαγωμενος.Λοιπον περιμένω βίντεο.Πραξεις θελω ασε τις μαλακίες.θα σε στρώσω ρε νιουφη
Καλά θα δεις βίντεο.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.723
Like
6.499
Πόντοι
2.356
Ρε εσύ,έχω δει ανθρώπους που:
-Έχουν αυτογνωσία
-Είναι ψωνάρες
-Υποτιμάνε τον εαυτό τους,τις δυνατότητες τους κλπ αδίκως

Αλλά η κατηγορία αυτών που υπερεκτιμούν τον εαυτό τους,βαφτίζοντας το κρέας ψάρι είναι ότι χειρότερο.

Μάντεψε που ανήκει ο Τζιμακος.
Υπερεκτιμά τον εαυτό του στο μόνο κομμάτι που δε θα έπρεπε.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456

Cantfindname

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
617
Like
1.022
Πόντοι
206
μου ειπε θα δημοσιευσει βιντεο οτι κανει 100 καμψεις....τον περιμενω εδω...(100 γουρουνοπουλα μπορει να φαει ναι)
Τι κάμψεις να κάνει ρε μλκα αφού όταν παίρνει θέση κοντράρει η κοιλούμπα στο δάπεδο
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.723
Like
6.499
Πόντοι
2.356
Τι κάμψεις να κάνει ρε μλκα αφού όταν παίρνει θέση κοντράρει η κοιλούμπα στο δάπεδο
Εσύ δηλαδή πως φαντάζεσαι ότι κάνει 130 κάμψεις ρουτίνα; Λυγίζοντας τα χέρια σε ορθή γωνία; :confused:
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.550
Like
6.533
Πόντοι
1.056
Ζηλεύετε γιατί θα θέλατε πολύ να σας τρέμαν πολλοι εκεί έξω,ένα πράγμα θα σου πω βαραγα μπουνιές ως άθληση στον αέρα και με κοιτάει τυπακος που έκανε ται κβο ντο με φόβο λόγω της υπερφυσικής δύναμης δε έχουν πολλοί τόση δύναμη μη με βλέπεις φλωρακο από τα μυνήματα είμαι τέρας δύναμης γιατί και παλια έπινα όλο από τη μάνα μου γάλα θήλαζα και έχω δύναμη τερατώδης.Η δουλειά που έκανα ως κηπουρός το απέδειξε αυτό που λέω κουβαλαγα κάτι γλάστρες 200 κιλά άστο λέμε μπρο.
Όσο " τέρας δύναμης " και να είσαι μπροστά σε αυτόν που σου έδινε χρήματα να του κουβαλάς γλάστρες και να του κουρεύεις το γκαζόν πατωνεις ( ασφαλώς και η δουλειά δεν είναι ντροπή αλλά σε αυτόν τον κόσμο δεν μετράει τι είσαι αλλά τι έχεις )
 

Cantfindname

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
617
Like
1.022
Πόντοι
206
Εσύ δηλαδή πως φαντάζεσαι ότι κάνει 130 κάμψεις ρουτίνα; Λυγίζοντας τα χέρια σε ορθή γωνία; :confused:
Πως το φαντάζομαι λοιπόν. Όταν παίρνει θέση η αγριοκοιλιά είναι ήδη στο ίδιο επίπεδο με την παλάμη, δηλαδή ξύνει δάπεδο. Στο κατέβασμα άρα θέλει ιδιαίτερη προσοχή γιατί η κοιλούμπα δέχεται τρομερή πίεση, πρέπει να είναι τελείως νηστικός γιατί αλλιώς καταλαβαίνεις τι θα συμβεί. Στο ανέβασμα τώρα περιμένει τον Κατσίμπα με τον γερανό να έρθει να τον σηκώσει :confused:
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.723
Like
6.499
Πόντοι
2.356
Πως και δεν είναι μέσα ο Τζιμακοπουστας τέτοια ώρα;
Κάνει εντατικές πρόβες σκηνοθεσίας για να γυρίσει το βίντεο. Γωνία κάμψεων, γωνία δικεφάλου να δούμε και το χέρι δυναμίτη, αντρίκια συμπεριφορά κατά την εκτέλεση των ασκήσεων, όχι τίποτα φλωριες με ισοτονικά και πετσέτες για τον ιδρώτα στον πάγκο και χτύπημα στον αέρα με όλη τη δύναμη για να μην υπάρχει αμφιβολία για την πτήση μας στην Ανταρκτική. Τον μπέρδεψε όμως ο άλλος ο μύστης, ο Johnny o Red Label, και δε μπορεί να αποφασίσει ποια γροθιά είναι η κατάλληλη και τραβάει δοκιμαστικά πλάνα.
 

Cantfindname

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
617
Like
1.022
Πόντοι
206
Εντάξει εννοείται χαβαλέ κάνω. Μακάρι το παιδί να κάνει και 200 κάμψεις (δε ξέρω γιατί να ενδιαφέρει κάποιον αυτό φυσικά). Απλά από τα γραφόμενα του (και στο παρελθόν από ότι θυμάμαι), το παιδί είναι κοινωνικά αδέξιο να το πω κομψά. Δεν δυσκολεύομαι να καταλάβω γιατί αντιμετωπίζει "θέματα" με τα κοριτσάκια. Και κλασική νοοτροπία υπερ-ναυάγιου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom